Baby Shower 2023 - najmodniejsze trendy i pomysły na zaproszenia, dekoracje stołu i sali, podziękowania i pamiątki

Baby Shower jest uroczystością organizowaną zazwyczaj przez siostrę, przyjaciółkę czy inną bliską przyszłej mamie kobietę. To babskie przyjęcie, podczas którego panie świętują zbliżające się narodziny syna lub córki jednej z zebranych. Zwyczaj ten jest stosunkowo młody w naszym kraju, dlatego ciągle dopiero zyskuje na popularności. Jak zorganizować Baby Shower? Jakie dekoracje na przyjęcie wybrać? Z pewnością pomocne w tym będą gotowe kolekcje ozdób i dodatków na Baby Shower w modnej stylistyce. Aktualne trendy obejmują przede wszystkim nawiązania do natury, a więc grafiki kwiatów, gałązek, liści i zwierząt. Popularne są też eko dekoracje z drewna, juty, bawełny, papieru, lnu i innych materiałów. Jeśli chcesz, by organizowane przez Ciebie przyjęcie dla przyszłej mamy było naprawdę stylowe, ustal motyw przewodni zgodny z panującą modą i dopasuj do niego wszystkie elementy. Pomocne w tym będzie zdecydowanie wykorzystanie gotowych kolekcji dekoracji na Baby Shower.

Baby Shower w stylu boho

Kolekcja dekoracji i akcesoriów na Baby Shower boho pozwoli przygotować stylowe przyjęcie dla przyszłej mamy. Wszystkie elementy wchodzące w jej skład dopasowane są do najnowszych trendów oraz charakteru imprezy. 

Dekoracje na Baby Shower zdobione motywem ciężarnej kobiety w eleganckim stroju bardzo ładnie wpisują się w klimat przyjęcia dla przyszłej mamy. Plakat z imieniem to stylowa ozdoba wnętrza, którą można śmiało zawiesić w domu, restauracji czy innym lokalu. Baby Shower z powodzeniem zorganizować można też w ogrodzie - tam boho dekoracje będą wyglądać jeszcze lepiej! Trawa pampasowa umieszczona na części produktów bardzo ładnie komponuje się z całą kolekcją. Taki motyw znaleźć można np. na dekoracjach stołu - tabliczce z imieniem czy winietkach. 

Balony na przyjęcie dla przyszłej mamy powinny być utrzymane w dopasowanej kolorystyce czy nastrojowe świece to sprawdzone ozdoby na babskie przyjęcie. Na Baby Shower wykorzystać można również jutowe bieżniki, wstążki czy szarfy do dekoracji krzeseł. W ten sposób łatwo można nadać niebanalny charakter całej aranżacji. 

Z okazji Baby Shower dobrze jest przygotować także tort. Na przyjęciu dla przyszłej mamy takie ciasto pozwoli podkreślić uroczysty klimat. Ciężarna kobieta z pewnością będzie oczarowana takim rozwiązaniem i zapamięta je na całe życie. Dekoracje tortu na baby Shower w postaci toppera albo jadalnego opłatka z imieniem świetnie sprawdzą się podczas imprezy. Bardzo dobrym dodatkiem będą też ozdoby z drewna. 

Prezenty na Baby Shower są ważnym elementem tego rodzaju przyjęcia dla przyszłej mamy. Świetnym upominkiem z tej okazji będzie dla niej album pamiątkowy wypełniony zdjęciami i wpisami przyjaciółek czy notatnik ciążowy. W naszej boho kolekcji na Baby Shower nie zabrakło również prezentów dla kobiet zebranych na imprezie. Podziękowania w postaci czekoladek czy sojowych świeczek pozwolą wyrazić wdzięczność za ich obecność i wsparcie dla ciężarnej przyjaciółki. 

Z kolekcją dekoracji na Baby Shower boho możesz bez żadnego problemu przygotować wspaniałą imprezę, której przyszła mama na pewno długo nie zapomni. 

Baby Shower w stylu boho

Boho kolekcja na Baby Shower