Kosze firmowe z alkoholem

Kosze firmowe z alkoholem

Podarunki to miła niespodzianka, która pomoże budować dobre relacje z pracownikami. Dotyczy to także partnerów biznesowych oraz klientów. Nasze prezenty można wręczyć na różnego rodzaju okazje - śluby urodziny, święta. Obdarowane osoby będą zachwycone gestem i zbudują przyjemne skojarzenia związane z marką. Przepiękne pudełka prezentowe, skrzynki w którym znajdują się wysokiej jakości produkty w tym także alkohole przekonają do dłuższej współpracy i radosnej opinii. 

 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Przepiękny box z motywem pudrowych kwiatów wzbogacony o półwytrawne wino oraz aromatyczny lampion zapachowy sprawdzi się idealnie, jako prezent dla Twojej partnerki biznesowej, przełożonej czy klientki. Doskonały na biznesowe spotkanie czy urodziny.

  249,98 zł
 • PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent firmowy w przepięknym motywie pudrowych kwiatów doskonale komponuje się z kobiecymi elementami. Warto go wręczyć podczas wspólnego spotkania biznesowego oraz na rozpoczęcie wspólnej współpracy. Można także podziękować za owocną współpracę.

  239,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Wspaniały upominek z własnym Logo firmy oraz przepiękną grafiką różowych kwiatów. Podaruj pracownikom zestaw z alkoholem wysokiej jakości, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku oraz przepysznymi czekoladami. Całość dopełnia wstążka. To propozycja prezentu dla Kobiety. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja

  Upominek, który można wręczyć każdemu pracownikowi. Zamów zestaw z butelką wina, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz LOGO. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości

  Prezent firmowy dla kobiety! Zamów zestaw z alkoholem oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Upominek dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Dołączono do niej życzenia oraz LOGO. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla pracownika wykonany w różowej kolorystyce. Zamów zestaw z likierem, świecą oraz przepysznymi słodyczami. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz LOGO firmy. To propozycja idealna dla kobiety. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Eleganckie pudełko prezentowe z własnym Logo! W środku umieszczono zestaw z satynowym szlafrokiem, opaską na oczy oraz winem musującym w pięknej, kryształowej butelce. Dopełnieniem jest personalizowana naklejka z grafiką różowych kwiatów. To wspaniały prezent dla pracownika. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Time to relax PREZENT firmowy Z LOGO Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Time to relax

  Szukasz prezentu firmowego z LOGO? Zamów pudełko z motywem różowych kwiatów. W środku umieszczono zestaw z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą w szklanym słoiku. Całość stanowi idealny prezent dla pracownika. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW

  Wspaniały prezent z Logo firmy, który zachwyci wszystkich pracowników. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Całość dopełnia złota wstążka. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Chwile Błogości PREZENT firmowy Z LOGO Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Chwile Błogości

  Wspaniale skomponowany upominek z personalizacją oraz LOGO! Zamów kobiecy zestaw z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską na oczy, solą himalajską, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wieczko zdobi grafika z motywem pudrowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Wyjątkowy upominek z Logo firmy. Podaruj pracownikom prezent zawierający satynowy szlafrok lub komplet bielizny, opaska na oczy oraz wino w kryształowej butelce. Do wieczka dołączymy personalizowaną naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Słodka Elegancja PREZENT firmowy Z LOGO Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Słodka Elegancja

  Wspaniałe pudełko prezentowe, które można wręczyć pracownikowi na podziękowanie. Zamów zestaw z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. W środku znajdziesz: wino musujące, krówki, czekoladę Merci w obwolucie, pasek ze skóry oraz gustowną muchę. 

  159,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO na energię Kawa z czekoladą PREZENT firmowy Z LOGO na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO na energię Kawa z czekoladą

  Spraw pracownikom elegancki upominek z personalizacją oraz LOGO firmy. Zamów zestaw z alkoholem, kawą mielona o aromacie irlandzkiej whisky, krówkami o śmietankowym smaku oraz czekoladkami Merci w ozdobnej obwolucie. Dopełnieniem będzie naklejka w kraftowym stylu. 

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Słodki Zestaw PREZENT firmowy Z LOGO Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Słodki Zestaw

  Prezent firmowy, który podziękuje pracownikom za ich ciężką pracę. W środku pudełka umieszczono wino półwytrawne czerwone, krówki o śmietankowym smaku, czekoladki oraz migdały. Do wieczka dołączono personalizowaną naklejkę z LOGO oraz życzeniami. 

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór

  Wspaniały upominek dla pracowników. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą o smaku whisky oraz cukierkami bimberkami. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz Logo. 

  189,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Szukasz prezentu firmowego? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do wieczka dołączono srebrną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  319,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA

  Wspaniałe pudełko prezentowe z efektowną zawartością. W środku znajdziesz zestaw prezentowy z butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do schładzania whisky, skarpetami, świecą sojową oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  299,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA II

  Zamów zestaw prezentowy, który zawiera butelkę Jim Beam, czekoladę, puszkę Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki oraz cukierki. Wszystkie produkty umieszczono w czarnym boxie. Na jego wieczku znajduje się personalizowana naklejka z życzeniami oraz LOGO firmy. 

  259,98 zł
 • PREZENT firmowy z LOGO Styl i klasa PREZENT firmowy z LOGO Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT firmowy z LOGO Styl i klasa

  Ekskluzywne pudełko prezentowe w czarno-kraftowym odcieniu. W środku znajdziesz oryginalną i praktyczną zawartość z wódką, piersiówką, skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. To idealna propozycja dla każdego mężczyzny. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Orzechowy PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Orzechowy

  Zamów pudełko prezentowe, które wpadnie w gust każdego mężczyzny. Oryginalny i praktyczny upominek zawiera Soplicę o orzechowym smaku, miód ekologiczny, krówki o śmietankowym smaku, migdały, pistacje oraz nerkowce. Całość dopełnia naklejka z życzeniami oraz LOGO. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA

  Zamów pudełko prezentowe z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. To idealna propozycja dla pracownika. Do wieczka dołączymy personalizowaną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  299,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Martini GIGA ZESTAW PREZENT firmowy Z LOGO Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla pracownika zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty - butelkę Martini, czekoladkę, czekoladę oraz aromatyczną kawę. Całość dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Każda kobieta będzie zachwycona! 

  169,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Błogi Odpoczynek PREZENT firmowy Z LOGO Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Błogi Odpoczynek

  Chcesz podarować pracownikom niezapomniany upominek? Zamów zestaw w którym znajduje się mielona kawa, aromatyczna herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą. Do wieczka dołączymy etykietę z LOGO, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. To upominek idealny dla każdej kobiety.

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Box Z LOGO Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT firmowy Box Z LOGO Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT firmowy Box Z LOGO Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prezent firmowy w eleganckim różowym pudełeczku wypełnionym naturalną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami. W środku umieszczono buteleczkę znakomitego Prosecco i śliczne pachnące mydełka w kształcie makaroników. Wieczko pudełka dekoruje kartka z dowolnym tekstem lub firmowym logiem. Wspaniały podarunek dla  pracowników lub klientów biznesowych na każdą...

  99,98 zł
 • PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Relaksacja MAŁY PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT firmowy Box Z LOGO Relaksacja MAŁY

  Elegancki firmowy zestaw prezentowy o idealny podarunek dla pracownika lub ważnego klienta na każdą okazję. Wnętrze pudełka wypełniono naturalną wełną drzewną, na której umieszczono znakomite wino musujące, różową myję do ciała, świecę zapachową i dołączone do niej zapałki, sól do kąpieli. Wieczko pudełka dekoruje karteczka na której można umieścić...

  99,98 zł
 • PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT firmowy Box Z LOGO Ukojenie MAŁY

  Elegancki prezent firmowy, sprawi dużą radość każdemu pracownikowi lub ważnemu klientowi. Eleganckie różowe pudełko wypełniono naturalną wełną drzewną umieszczono znakomite wino musujące, sól do kąpieli, lusterko z napisem Jesteś najpiękniejsza, dwie fiolki z bańkami mydlanymi oraz owocowe cukierki. Pudełko jest wypełnione naturalną wełną drzewną a...

  99,98 zł
 • BOX firmowy z winem musującym Z LOGO Mega Róż BOX firmowy z winem musującym Z LOGO Mega Róż
  179,98 zł
  BOX firmowy z winem musującym Z LOGO Mega Róż

  Śliczny zestaw prezentowy dla pracowników lub klientów biznesowych, idealny na każdą okazję. Eleganckie różowe pudełeczko wypełniono dekoracyjną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na której ułożono wino musujące, świecę zapachową oraz dołączone do niej zapałki, różową myjkę do ciała, słodkie pianki oraz sól do kąpieli z płatkami róż. Wieczko pudełka...

  179,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Wino i czekolada MEGA DUŻY PREZENT firmowy Z LOGO Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Elegancki firmowy zestaw prezentowy idealny dla pracowników lub ważnych klientów biznesowych. Wieczko pudełka udekorowano karteczką na której można zamieścić dowolny tekst oraz podpis osoby wręczającej prezent lub logo firmy. Pudełko wypełnia naturalna wełna drzewna oraz materiałowymi kwiatami, na których ułożono znakomite wino z dzikiej róży, ręcznie...

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Elegancki zestaw prezentowy dla pracowników lub ważnych klientów biznesowych. Pudełko wypełnione naturalną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami zostało udekorowane na wieczku karteczką na której można umieścić dowolny napis z podpisem osoby wręczającej prezent lub firmowym logiem. W środku znajdziemy stylizowaną na kryształową butelkę wina musującego,...

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO różowe Prosecco Relaks LUX PREZENT firmowy Z LOGO różowe Prosecco Relaks LUX
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO różowe Prosecco Relaks LUX

  Gustowny prezent firmowy dla pracowników, partnerów biznesowych czy ważnych klientów, idealny na każdą okazję. Różowe pudełeczko wypełnione naturalną wełną drzewną zawiera butelkę znakomitego Prosecco, słodkie pianki, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z suszonymi płatkami róż, zapachową świeczkę i dołączone do niej zapałki a także różową myjkę do ciała....

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Wino Cava i świeca w szkle LUX PREZENT firmowy Z LOGO Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Wino Cava i świeca w szkle LUX

  Podaruj pracownikom elegancki prezent firmowy umieszczony w pudełku z grubej tektury, Wieczko zdobi samoprzylepna naklejka z Logo oraz motywem różowych kwiatów. W środku znajdziesz zestaw z winem Cava Negro, świecą zapachową w szklanym słoiku oraz mlecznymi czekoladkami. 

  99,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie

  Prezent firmowy zawarty w kraftowym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, świecą sojową oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Wieczko zdobi naklejka z grafiką pudrowych kwiatów do której dołączono życzenia.  

  169,98 zł
 • PREZENT firmowy kosz z winem Aronia Z LOGO PREZENT firmowy kosz z winem Aronia Z LOGO
  209,98 zł
  PREZENT firmowy kosz z winem Aronia Z LOGO

  Elegancki prezent firmowy oczaruje każdego klienta, pracownika lub partnera biznesowego. W białym pudełeczku wypełnionym wełną drzewną umieszczono butelkę znakomitego wina z aronii, dwie ręcznie robione czekolady, dwie aromatyczne herbaty oraz czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje karteczka, na której można zamieścić dowolny tekst i podpis lub...

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy kosz Prosecco i czekolada Z LOGO PREZENT firmowy kosz Prosecco i czekolada Z LOGO
  269,98 zł
  PREZENT firmowy kosz Prosecco i czekolada Z LOGO

  Elegancki zestaw prezentowy firmowy zachwyci zarówno pracowników jak i ważnych klientów. W białym pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono ręcznie robioną czekoladę, miód z jabłkiem i cynamonem, dwie znakomite rozgrzewające herbaty, stylizowana na kryształową butelka znakomitego Prosecco oraz słodkie czekoladowe cukierki. 

  269,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Kosz Czekolady z winem PREZENT firmowy Z LOGO Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Kosz Czekolady z winem

  Elegancki zestaw firmowy dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych. W białym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną, na której umieszczono butelkę znakomitego wina z czarnego bzu, czekoladowe cukierki oraz dwie ręcznie robione czekolady. Wieczko pudełka jest udekorowane karteczką z dowolnym napisem oraz podpisem lub firmowym logiem.

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Kosz EKO Luksusowy PREZENT firmowy Z LOGO Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Kosz EKO Luksusowy

  Prezent firmowy w białym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną, na której ułożono butelkę wina z dzikiej róży, dwie ręcznie robione czekolady oraz trzy miody smakowe. Wieczko pudełka dekoruje karteczka na której można umieścić dowolny tekst i podpis lub firmowe logo. Wspaniały upominek dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych.

  249,98 zł

Kosze prezentowe dla firm z alkoholem

Prowadzenie firmy to nie tylko zarządzanie personelem czy techniczne zagadnienia. To również budowanie relacji z klientami, partnerami biznesowymi czy pracownikami. Otoczenie firmy jest niezwykle istotnym czynnikiem jej funkcjonowania. Właśnie dlatego utrzymywanie kontaktów z kontrahentami czy partnerami biznesowymi jest naprawdę ważne. Jak to zrobić? Najlepiej pozostawać z nimi w stałym kontakcie, np. za pomocą newslettera albo mediów społecznościowych. Oferowanie różnych benefitów dla stałych klientów również pozytywnie wpłynie na ich relacje z marką. Bardzo dobrym i chętnie wykorzystywanym pomysłem jest także wręczanie prezentów firmowych na różnego rodzaju okazje. Takie upominki z pewnością sprawią przyjemność wszystkim klientom, partnerom czy pracownikom. 

Pomysł na prezent firmowy

Prezenty firmowe wręczane osobom, z którymi związana jest Twoja marka, to bardzo dobry sposób na jej reklamę oraz ocieplenie wizerunku. Można z powodzeniem wręczać je na Gwiazdkę czy inne święta. Twoja firma jest związana z konkretną okazją? Dobrze będzie podkreślić to za pomocą prezentów. Jakie produkty najlepiej będzie wybrać na takie podarunki? Doskonale nadają się różnego rodzaju alkohole. Wysokiej jakości wina, likiery czy bourbon to świetne przykłady takich upominków. Box podarunkowy z winem, czekoladkami i orzechami to ponadczasowa propozycja na takie prezenty. Ciemna kolorystyka wygląda bardzo męsko, ale dzięki kraftowym wstawkom całość stanowi modną propozycję dla każdego. Podobny zestaw prezentowy z orzechową Soplicą to także trafiony podarunek od firmy.

Prezent firmowy zestaw oczechowy soplica

Prezent firmowy z alkoholem

Personalizowane prezenty firmowe

Wszystkie prezenty z alkoholem dostępne są w personalizowanej wersji. Kosze podarunkowe śmiało można ozdobić logo bądź nazwą swojej marki, dzięki czemu całość zyska niepowtarzalny charakter. Prezenty z personalizacją zapadną głęboko w pamięci obdarowanych osób, co sprawi, że zyskają one miłe skojarzenia z Twoją firmą. Boho kosz podarunkowy z nalewką, słodyczami i kawą spodoba się każdemu. To zestaw prezentowy z podpisem, który dodatkowo znakomicie wpisuje się w aktualne trendy eko. Estetyczne i stylowe wykonanie oczaruje każdą obdarowaną osobę już od pierwszej chwili. W środku drewnianej skrzyni znajduje się kartka z trawą pampasową, na której umieścić możesz dowolny tekst. W ten sposób stworzysz jedyne w swoim rodzaju kosze prezentowe dla swojej firmy.

Prezenty firmowe z logo

Tego rodzaju zestawów i upominków mamy dużo więcej. Znajdziesz duże i małe propozycje w różnych cenach, dzięki czemu z ogromną łatwością wybierzesz podarunki dopasowane do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Schludne wykonanie każdego z nich spowoduje, że klienci czy partnerzy biznesowi docenią Twoje poczucie estetyki. To na pewno poprawi wizerunek firmy. Mały zestaw podarunkowy z winem i mydełkami w kształcie makaroników to kobieca propozycja na prezent. Można wręczyć taki upominek pracownicom albo klientkom - zwłaszcza, gdy oferujesz w firmie usługi czy produkty głównie dla kobiet. To ładnie podkreśli misję Twojej marki. Wśród niedużych, ale sprawdzonych prezentów znajdują się również butelki z alkoholem. Wino w ozdobnym pudełku z dowolnie wybranym przez Ciebie tekstem sprawdzi się znakomicie na każdą okazję.

Prezent firmowy wino różowe różowe kwiaty

Wino różowe w pudełku