Prezenty noworoczne

Prezenty noworoczne

Zbliża się Nowy Rok a wraz z nim okazja do podarowania wyjątkowych upominków. Odkryj świat pełen eleganckich prezentów dostępnych na naszej stronie. Spraw radość sobie i bliskim dając powód do uśmiechu. Niech wszyscy wejdą w kolejny rok wyłącznie z pozytywnymi emocjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami personalizowanych pudełek prezentowych, drewnianych skrzynek oraz win. 

 • PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava

  Noworoczny upominek, który sprawi przyjemność każdej kobiecie. Zamów skrzynkę z drewna zawierającą wino musujące w komplecie ze słomką oraz czekoladowe cukierki w złotych papierkach. W środku umieszczono także personalizowaną etykietę z życzeniami, idealnymi na Nowy Rok. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX

  Upominek noworoczny w damskim wydaniu. Naturalna drewniana skrzynia zawiera fantastyczny zestaw z zestaw z pysznym Prosecco marki Freixenet i mlecznymi czekoladkami. Smaczna propozycja została dopełniona personalizowaną etykietą z życzeniami. 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold

  Wspaniały noworoczny prezent zawierający ekskluzywne wino musujące Freixenet Italian Rose oraz słodkie cukiereczki z motywem serduszka. Smaczną propozycję zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. Każda kobieta, która dostanie tak urokliwy upominek będzie zachwycona! 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX

  Noworoczny upominek zamknięty w czarnym pudełku wyłożonym materiałowymi różami. W środku znajduje się duża butelka wina w czarnej kolorystyce. Wspaniale dopasowane elementy wzbogaca personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami na nachodzący rok. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX

  Elegancki upominek zdobiony samoprzylepną naklejką z życzeniami. W środku białego pudełka prezentowego umieszczono dużą ilość materiałowych kwiatów na których znajduje się białe wino musujące. Tak efektowny prezent sprawi, że każda kobieta będzie szczęśliwa i z radością wkroczy w Nowy Rok. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX

  Szukasz upominku noworocznego dla Kobiety? Zamów box prezentowy w różowym pudełku, który zawiera wino musujące, świeca zapachowa, słodkie pianki oraz satynowy szlafrok. Do jego wieczka dołączymy samoprzylepną naklejkę z przepięknymi personalizowanymi życzeniami. 

  279,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Wspaniały prezent zawarty w pudełku prezentowym. Wino musujące w kryształowej butelce, sól do kąpieli, myjka do kąpieli, zapachowa świeca w szkle, zapałki i pianki niesamowicie się komponują. Etykieta zawarta na wieczku sprawi, że najbliższa osoba poczuje się wyróżniona. 

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Prezent noworoczny dla Niej! Wręcz pudełko w kraftowym odcieniu, które zawiera składający się z mielonej kawy, zielonej herbaty, wina musującego, szklanego kieliszka oraz ciasteczka z wróżbą. Do wieczka dołączono personalizowaną naklejkę z życzeniami. 

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Szukasz noworocznego prezentu dla Kobiety? Skorzystaj z naszej propozycji! W środku pudełka prezentowego zamieszczono gładki, satynowy szlafrok, małą, kryształową butelkę prosecco, sól himalajską z dodatkiem płatków róż  oraz sojową świecę o podobnym aromacie. Wyjątkowości dodaje personalizowana etykieta z życzeniami. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Zamów pudełko prezentowe z  winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską, solą himalajską do kąpieli, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. To fantastyczna propozycja na prezent z okazji zbliżającego się Nowego Roku. Dopełnieniem bogatej zawartości jest personalizowana etykieta z życzeniami. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór

  Prezent noworoczny zamknięty w pudełku prezentowym. W środku znajduje się szlafrok lub komplet bielizny satynowej, satynowy woreczek, musujące Prosecco, sól do kąpieli, jadalne płatki róż oraz coś słodkiego. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami! 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA
  219,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA

  Romantyczny upominek z oryginalną zawartością. Wręcz dziewczynie zestaw w którym znajduje się wino musujące, świeca zapachowa, sól do kąpieli, aromatyczna herbata oraz satynowy woreczek. Dopełnieniem stanie się personalizowana etykieta z życzeniami. 

  219,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy

  Upominek noworoczny zawarty w pudełku prezentowym. W środku znajduje się  szlafrok satynowy lub komplet bielizny, satynowy woreczek, świeca zapachowa oraz czekoladowe cukierki. Podaruj bliskiej osobie chwile rozkoszy, przyjemność sprawią jej także personalizowane życzenia. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Zestaw z winem Cava Negro w eleganckiej butelce oraz kieliszkiem do wina w czarnym odcieniu to propozycja prezentu noworocznego dla Kobiety! Do wieczka dołączono przepiękną naklejkę z grafiką balonów, znajduje się na niej personalizacja pośród życzeń.

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Wyjątkowy noworoczny upominek umieszczony w różowym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajdziesz zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła w złotej kolorystyce. Kobieca zawartość wspaniale się komponuje a naklejka z imieniem oraz datą sprawi, że prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Upominek noworoczny zamknięty w personalizowanym pudełku prezentowym. Kobieca zawartość składa się z pysznego wina musującego i ręcznie robionych mydełek w kształcie makaroników. Personalizowane życzenia wspaniale dopełniają bogate wnętrze. 

  99,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time

  Propozycja noworocznego prezentu dla Niego! Spraw radość mężczyźnie kupując mu zestaw w czarnym boxie, wewnątrz znajduje się mała butelka Prosecco, fistaszki do pochrupania oraz cukierki bimberki. Samoprzylepna naklejka z dopasowanym wzorem oraz życzeniami została zawarta na etykiecie. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Noworoczny upominek dla Niego, który zaskoczy i ucieszy! Czarne pudełko prezentowe zostało wypełnione wysokiej jakości składnikami. W środku znajdziesz zestaw z winem musującym, migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami. Smaczną propozycję zdobi także etykieta z przepięknymi życzeniami na Nowy Rok. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT noworoczny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT noworoczny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Prezent noworoczny dla Niego! Szukasz czegoś co zadowoli twojego bliskiego? Zamów nasz produkt! Pudełko prezentowe w czarnym kolorze zawiera zestaw z winem musującym, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą merci w obwolucie, czarnym paskiem oraz drewnianą muchą. Zawartość wzbogaci etykieta z przepięknymi życzeniami. 

  159,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE
  36,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE

  Wino musujące na Sylwestra w dużej butelce to cudowna dekoracja stołu. Wino musujące doskonale sprawdzi się do wzniesienia toastu o północy. Wino na stole będzie wyglądało bardzo elegancko oraz nada imprezowego wydźwięku.

  36,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM

  Wino musujące na Sylwestra to sposób, aby podziękować gościom za ich przybycie. Taki upominek może czekać na nich na stole, kiedy wejdą. Jest to także doskonały pomysł na upominki dla gości podczas sylwestra w restauracji.

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM

  Wino musujące na sylwestra to doskonały upominek, aby przywitać bądź też pożegnać zaproszonych gości. Personalizowana butelka z życzeniami będzie doskonałym podarunkiem na początku zabawy, aby wznieść pierwszy toast. Posłuży również, jako mały prezencik za przybycie na noworoczną imprezę oraz wspólną zabawę.

  24,98 zł

Prezenty na Nowy Rok - co kupić na prezenty noworoczne?

Czy daje się prezenty na Nowy Rok? To z pewnością okazja, którą celebrujemy szczególnie hucznie. Pożegnanie starego roku, a zarazem wejście w nowy stanowi tradycję niezwykle popularną i lubianą. Z tej okazji organizowane są często imprezy i odświętne przyjęcia. W zależności od upodobań wybrać można kameralną domówkę, elegancką restaurację albo szaleństwo do białego rana w klubie. Najczęściej świętujemy w gronie najbliższych - rodziny, partnerów i przyjaciół, z którymi chcemy wejść w kolejny rok z uśmiechem i ciepłem w sercach. Bez dwóch zdań warto więc podkreślić Nowy Rok za pomocą szczególnych gestów. A do takich z pełnym przekonaniem zaliczają się wyjątkowe prezenty dla najbliższych, z którymi świętujesz.

Personalizowane prezenty noworoczne

Specjalnie przygotowane prezenty będą miłą niespodzianką dla Twojej rodziny czy przyjaciół z okazji Nowego Roku. Możesz wręczyć je już w Sylwestra albo po północy, gdy powitacie już kolejny rok. To z pewnością będzie coś, czego długo nie zapomną. Komu wręczyć prezenty noworoczne? Możesz podarować je drugiej połówce, rodzicom, rodzeństwu, przyjaciołom, dzieciom… Każdemu, kto w Twoim życiu odgrywa istotną rolę. Dzięki temu podkreślisz to, jak wiele dla Ciebie znaczą. Na prezent noworoczny dla bliskiej osoby śmiało wybrać możesz elegancki zestaw w złotej kolorystyce. Zestaw podarunkowy na Nowy Rok z kieliszkiem, mini winem, kawą, herbatą oraz słodkościami to sprawdzone rozwiązanie. Całość została dodatkowo spersonalizowana, dzięki czemu ma jedyny w swoim rodzaju charakter, który oczaruje adresata.

Prezent noworoczny chwile błogości

Oryginalny prezent na Nowy Rok

Co dać na prezent na Nowy Rok?

Prezenty z okazji powitania Nowego Roku powinny zostać dopasowane do charakteru celebrowanego święta. Właśnie dlatego kapitalnie wyglądać będą upominki czy zestawy w imprezowej odsłonie. Idealnie sprawdzają się odcienie czerni czy złota - ich połączenie daje niezwykle elegancki i wystrzałowy efekt. Możesz jednak śmiało stawiać również na inne kolory. Motywy balonów czy fajerwerków będą trafionym pomysłem, który sprawi, że podarunek wyglądać będzie jeszcze bardziej oryginalnie. Nieduży zestaw prezentowy na Nowy Rok w różowym pudełku to kobiecy projekt, który na pewno oczaruje adresatkę. W środku opakowania na naturalnej wełnie drzewnej ułożone zostały mini butelka wina oraz kieliszek. To przemyślany pomysł na prezent noworoczny.

Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów biznesowych

Okres w okolicach Nowego Roku to czas podsumowań nie tylko w życiu prywatnym, ale także dla wielu firm. To wtedy przedsiębiorcy rozliczają siebie i kontrahentów z osiągnięć oraz potknięć, a przy okazji robią plany na najbliższe miesiące. W Twojej firmie podsumowanie wiąże się również z nagrodami czy prezentami dla partnerów biznesowych oraz pracowników? Wobec tego z powodzeniem wybrać możesz jeden z naszych pomysłów! Butelka wina musującego to ponadczasowy i sprawdzony upominek, który można wręczyć każdemu w ramach podziękowania za współpracę w dobiegającym końca roku. Na prezent noworoczny doskonale nadaje się również zestaw w skrzyni ze słodyczami oraz mini butelką wina. To wyjątkowy podarunek na tego rodzaju okazję.

Wino musujące na sylwestra nowy rok z podpisem

Wino musujące na prezent