powiadomienia o ciąży na telefon

powiadomienia o ciąży na telefon

Zajście w ciąże to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Przekaż radosną nowinę za pomocą wirtualnego produktu! Urocze grafiki, personalizowany tekst, idealnie skomponowane detale pozwolą Ci w piękny sposób poinformować bliskich. Produkt dotrze w zaledwie kilka chwil, możesz przesłać go z dowolnego miejsca. To wyjątkowa pamiątka, która zostanie na lata. Odwiedź naszą stronę i wybierz motyw, który najbardziej Ci się podoba. 

 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Wyjątkowe powiadomienie o ciąży, które zachwyci każdego, kto je otrzyma. Zamów personalizowany produkt w wersji cyfrowej. Zdobi go grafika boho bociana. Całość niesamowicie się prezentuje. Zaskocz bliskich radosną wiadomością!

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Szukasz wyjątkowego sposobu by przekazać nowinę o zajściu w ciążę? Zamów personalizowany produkt wirtualny z grafiką boho bucików. Umieścimy na nim nadesłane na naszego maila życzenia. Całość niesamowicie się zaprezentuje. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzesz ekologię! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o zajściu w ciąże, które zaskoczy najbliższych. Zamów produkt w wersji cyfrowej, który zdobi grafika zwierzątek na niebieskim tle. To wspaniała propozycja dla chłopca. Zadbaj o środowisko z ekologicznym produktem. Całość niesamowicie się prezentuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki

  Powiadomienie o ciąży, który przekaże przepiękną nowinę. Produkt w wersji cyfrowej dotrze do najbliższych w zaledwie kilka chwil. Umieszczona na nim grafika zwierzątek pośród różu wspaniale sprawdzi się dla dziewczynki. Personalizowane życzenia chwycą wszystkich za serce. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Powiadomienia o ciąży w wirtualnej wersji. Zamów produkt zdobiony grafiką malutkiego garniturka. Dołączymy do niego tekst, który znajdzie się na naszym mailu. Całość niesamowicie się zaprezentuje, zachwycając najbliższych. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Szukasz sposobu by powiadomić bliskich o zajściu w ciążę? Skorzystaj z elektronicznego powiadomienia zdobionego uroczą grafiką dziecięcych kubraczków. Znajduje się na nim także teks, który nadeślesz na naszego maila. Zaskocz najbliższych wyjątkową wiadomością. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Powiadomienia o ciąży na telefon to propozycja, która pozwoli Ci w szybki sposób dotrzeć do najbliższych. Produkt zdobiony jest uroczą grafiką białych róż z misiem. Dopełnieniem jest personalizowany tekst. Całość wspaniale się komponuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Roześlij radosną wiadomość za pomocą cyfrowego produktu. Powiadomienie z grafiką niebieskiego balonu pozwoli przekazać informację na temat ciąży. To propozycja idealna dla chłopca. Dopełnieniem będą personalizowane życzenia.

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Zaskocz najbliższych za pomocą elektronicznego zawiadomienia o ciąży. Roześlij radosną nowinę z grafiką dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Personalizowany tekst sprawi, że produkt będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. To wspaniała pamiątka na długie lata. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Powiadom najbliższych o ciąży w nowoczesny sposób. Roześlij elektroniczną wiadomość zdobioną grafiką dziecięcego ubranka. Dołączymy do niej personalizowany tekst. To wspaniała propozycja dla dziewczynki. Całość niesamowicie się komponuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Wspaniałe powiadomienie o zajściu w ciąże! Roześlij do najbliższych wirtualna wiadomość zdobioną przepiękną grafiką boho mamusi. Do produktu możesz dołączyć własny tekst. Zaskocz bliskich jednocześnie zachowując przepiękną pamiątkę z tego ważnego dnia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Fantastyczne powiadomienie o zajściu w ciąże, które zachwyci bliskich! Wyślij wiadomość elektroniczną zdobioną grafiką polnych kwiatów. Dopełnieniem jest samodzielnie przesłany do nas tekst. Wyjątkowa propozycja może stać się pamiątką. Zamawiając ten produkt wesprzesz także ekologię. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadomienia o ciąży na telefon to najnowocześniejszy sposób na przekazanie radosnej nowiny. Grafika różowego balonu wspaniale sprawdzi się dla dziewczynki. Obok ilustracji umieszczono także tekst nadesłany na naszego maila. Całość wspaniale się komponuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Wspaniałe powiadomienie o ciąży na telefon, które dotrze do najbliższych w zaledwie kilka chwil. Zamów produkt w formie cyfrowej zdobiony grafiką różowych kwiatów. Dołączymy do niego personalizowany tekst, który zachwyci wszystkich. Całość stanowi idealne powiadomienie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Powiadom najbliższych o ciąży w wyjątkowy sposób. Roześlij elektroniczny produkt zdobiony grafiką słonika z eukaliptusem. Do grafiki dołączymy personalizowany tekst. Całość niesamowicie się skomponuje tworząc spójną całość. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Powiadom bliskich o ciąży za pomocą elektronicznej wiadomości. Zamów cyfrowy produkt zdobiony uroczą grafiką różowej sukienki. Dołączono do niego personalizowany tekst, który wyślesz na naszego maila. Całość będzie stanowić wyjątkową pamiątkę z ważnego dnia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Zamów personalizowany produkt w formie cyfrowej, który pozwoli Ci przekazać radosną nowinę o zajściu w ciążę. Przepiękna grafika dziecięcych zabawek oraz personalizowany tekst zachwyci najbliższych. Produkt jest ekologiczny, pozwoli Ci wesprzeć planetę, ponadto stanie się pamiątką, która nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem czasu. 

  39,98 zł

Powiadomienia o ciąży na telefon

Kiedy najlepiej powiedzieć o ciąży? Dla wielu kobiet oczekiwanie na to, by poinformować bliskich o ciąży jest trudne. W końcu to tak radosna nowina, że chciałoby się o niej od razu powiedzieć całemu światu. Wiele osób uważa jednak, że najlepszy moment na poinformowanie innych o ciąży to zakończenie trzeciego trymestru. Dlaczego? Bierze się to ze statystyk poronień w pierwszych tygodniach. Uznaje się, że największe niebezpieczeństwo mija po trzech miesiącach od początku ciąży i to właśnie wtedy większość kobiet decyduje się na poinformowanie rodziny i przyjaciół o oczekiwanym dziecku. Ma to zapewnić komfort psychiczny, a także dać możliwość oswojenia się z nową rzeczywistością. Nie ma jednak idealnego przepisu - to bardzo indywidualna kwestia i niektóre przyszłe mamy natychmiast dzielą się nowiną z innymi. Pozostaje tylko pytanie: jak to zrobić?

Oryginalne pomysły - jak poinformować bliskich o ciąży?

Jeśli zależy Ci, by w szczególny sposób powiedzieć bliskim o ciąży, możesz znaleźć inspiracje w Internecie albo samodzielnie wymyślić coś nietuzinkowego. Bardzo lubiane są ramki ze zdjęciem USG albo personalizowane pudełka. Jeśli lubisz rękodzieło, możesz też samodzielnie wykonać obrazek, kartkę okolicznościową czy inny upominek, który wręczysz wraz z informacją. Butelka wina (choćby bezalkoholowego) do wzniesienia toastu też będzie miłym prezentem. Można je śmiało sprawić najbliższym - partnerowi czy rodzicom. Wiele pomysłów na to, jak powiedzieć o ciąży, znajdziesz w naszym sklepie. Oprócz tych znanych i lubianych, mamy również nowoczesny i ciekawy sposób. To dobre rozwiązanie dla dalszej rodziny i przyjaciół albo wtedy, gdy nie masz możliwości spotkać się z bliskimi. 

Powiadomienie o ciązy na telefon oh girl

Elektroniczne powiadomienie o ciąży

Jak fajnie powiedzieć o ciąży?

Jeśli mieszkasz daleko bądź zwyczajnie nie masz, jak spotkać się z najbliższymi, a mimo to chcesz w wyjątkowej formie poinformować innych o ciąży, możesz śmiało wykorzystać elektroniczne powiadomienia. Brzmi zaskakująco? To naprawdę rewelacyjne rozwiązanie! To grafiki, które stworzone zostały specjalnie na taką okazję. Zdobią je różnorodne motywy fantastycznie dopasowane do nietuzinkowego charakteru tej chwili. Boho powiadomienie o ciąży na telefon z grafiką przyszłej mamy prezentuje się naprawdę znakomicie. Stonowane kolory i modne elementy nadają całości niepowtarzalnego stylu. A tematyczna grafika bardzo dobrze pasować będzie do nowiny, którą zamierzasz przekazać. Taki obrazek wysłany bliskim na pewno przypadnie im do gustu.

Elektroniczne powiadomienia o ciąży

W naszej ofercie znajduje się wiele motywów, które nadają się na to, by poinformować bliskich o ciąży. Bardziej uniwersalne i tajemnicze, jak powiadomienie na telefon z balonikami i zielonymi gałązkami w pierwszej chwili z pewnością ich zaskoczy. Dopiero po chwili zrozumieją, co zamierzasz im powiedzieć. Bardziej wymowne grafiki od razu podpowiedzą, jaka będzie treść powiadomienia. Obrazek z dziecięcymi zabawkami czy ubrankami to śliczna i sprawdzona propozycja. Możesz śmiało wybrać któryś z takich motywów, by poinformować swoją rodzinę czy przyjaciół o oczekiwanym dziecku. Wiadomość na pewno wszystkim sprawi prawdziwą radość. A piękna forma wykonania pozwoli ich oczarować i zapaść głęboko w pamięci.

Powiadomienie na telefon o ciąży dziecięce zabawki

Jak poinformować o ciąży rodziców?