roczek dziecka safari

Kolekcja Safari w uroczej odsłonie to świetna propozycja zarówno dla chłopczyka lub dziewczynki. Stwórz przepiękną aranżację na Roczku malucha. Wybieraj oryginalne plakaty wykonane ze sztywnego papieru, kakemona lub inne ozdoby. Zamów podziękowania dla gości zaproszonych na imprezę. Kupuj miodki w szklanych słoiczkach, świeczki, krówki, lizaki, czekoladki lub urocze pudełeczka z personalizacją. Podaruj dzieciom drewniane joja, puzzle lub bańki mydlane w buteleczkach zakończonych serduszkiem. Wybieraj elegancki ozdoby do wypieków. Kupuj toppery, pikery lub opłatki jadalne na tort lub muffinki.

 • ŻYCZENIA na Roczek na telefon elektroniczne Safari ŻYCZENIA na Roczek na telefon elektroniczne Safari
  39,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek na telefon elektroniczne Safari

  Życzenia na telefon, które przekażą ogrom miłych słów z okazji pierwszych Urodzinek. Zamów produkt z grafiką uroczych zwierzątek safari. Znajdują się na nim także personalizowane życzenia, nadesłane wcześniej na naszego maila. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Safari ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Safari
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Safari

  Zaproszenie na Pierwsze Urodzinki dekorowane grafiką zwierzątek safari zostało wykonane w wersji cyfrowej. Produkt pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas przygotowywania przyjęcia. Zaproś wszystkich w efektowny sposób! 

  39,98 zł
 • KARTKA życzenia na Roczek Safari (+koperta) KARTKA życzenia na Roczek Safari (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA życzenia na Roczek Safari (+koperta)

  Kartka z życzeniami na Roczek to wspaniała propozycja, która pozwoli przekazać przepiękne słowa. Urocza grafika zwierzątek Safari zachwyci każde dziecko oraz rodziców. W środku można umieścić samodzielnie skomponowany tekst. Do kompletu dołączymy zieloną kopertę. 

  8,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziecka do samodzielnego wypisania z motywem graficznym zwierzątek Safari. Zawiadom o zbliżającym się przyjęciu malucha wybierając cudowne zaproszenia. Do kompletu dołączone są białe, pasujące koperty. 

  24,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Safari ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Safari
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Safari

  Roczek dziecka to wyjątkowa okazja, aby wręczyć upominek w drewnianym pudełku z karteczką. Wybieraj prezent z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Podaruj w oryginalny sposób pieniądze na prezent. 

  42,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na Roczek dziecka. Wybieraj album w sztywnej oprawie z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Podaruj księgę udekorowaną sznureczkiem jutowym. Cudowna pamiątka dla malucha na długie lata z wyjątkowego dnia. 

  49,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari

  Przepiękna dekoracja sali na Roczek chłopca lub dziewczynki. Wybieraj produkt wykonany ze specjalnego papieru z uszlachetnioną powierzchnią. Kupuj dodatek na urodzinki z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari. 

  99,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm

  Plakat na Roczek dziecka z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Wybieraj przepiękną dekorację na przyjęcie malucha. Stwórz oryginalną aranżację kupując plakat wykonany z wysokiej jakości papieru. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari

  Metryczka dla dziecka z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Pomysł na prezent, który będzie cudowną pamiątka na długie lata. Metryczkę można postawić w pokoju malucha. Produkt w białej ramce z tworzywa sztucznego. 

  35,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari (+drewniana sztaluga) DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari (+drewniana sztaluga)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari (+drewniana sztaluga)

  Drewniana sztaluga z przepiękną karteczką wykonaną ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Dekoracja z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari na Roczek dziecka. Stwórz oryginalną aranżację na stołach wybierając stylowe dodatki. 

  17,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM

  Kubek ceramiczny z dwustronnym nadrukiem oraz imieniem. Pomysł na upominek, który można wręczyć dziecku z okazji Urodzin. Uroczy motyw graficzny zwierzątek Safari spodoba się zarówno chłopczykowi, jak i dziewczynce. 

  36,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM

  Biały worek z przepięknym motywem graficznym zwierzątek Safari oraz imieniem malucha. Niezbędny dodatek do przedszkola, który można wręczyć jako prezent urodzinowy. Do worka dziecko może spakować obuwie na zmianę lub zabawki. 

  19,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Safari JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Safari
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Safari

  Upominek dla najmłodszych w uroczej odsłonie na Roczek. Zamów drewniane jojo ze sznureczkiem. Produkt sprzedawany w komplecie z spersonalizowaną naklejką oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Prezent, który można wręczać podczas przyjęcia zorganizowanego z okazji Pierwszych Urodzin dziecka. 

  5,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari

  Puzzle na prezent dla dziecka, które można wręczyć z okazji Urodzin. Wybieraj produkt wykonany z grubej tektury składający się z 6 elementów. Puzzle to świetna atrakcja, którą można wykorzystać na przyjęciu. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari
  14,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari

  Puzzle wykonane z grubej tektury wysokiej jakości. Pomysł na upominek dla dziecka, który można wręczyć na Urodzinkach. Przepiękny motyw graficzny zwierzątek Safari w uroczej odsłonie. Puzzle można wykorzystać jako dodatkową atrakcję na imprezce. 

  14,98 zł
 • GRY zabawy dla dzieci MEGA PAKIET Safari 5szt GRY zabawy dla dzieci MEGA PAKIET Safari 5szt
  14,98 zł
  GRY zabawy dla dzieci MEGA PAKIET Safari 5szt

  Super zestaw 5 sztuk otwieranych kart z oryginalnymi grami do rozwiązywania. Cudowna atrakcja na przyjęcie dla dziecka lub wesele. Produkty wykonane z papieru wysokiej jakości. Na kartkach nadrukowany jest motyw zwierzątek safari. 

  14,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Safari BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Safari
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Roczek z personalizacją Safari

  Bańki mydlane w plastikowych buteleczkach zakończonych serduszkiem. Pomysł na podziękowanie dla gości. Podaruj na Roczku chłopca lub dziewczynki upominek z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. 

  3,49 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari (bszn)

  Słodziutki miodek na podziękowanie dla gości. Podaruj upominek z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Prezencik udekorowany białym kapturkiem oraz przewiązany sznurkiem jutowym. Zamów miodek na Roczek dziecka. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Safari 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Safari 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Safari 100% Handmade

  Świeca sojowa cynamonowa wykonana ręcznie z wosku sojowego. Wybieraj produkt wysokiej jakości na podziękowanie. Świeczka na Roczek w szklanym słoiczku z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Safari (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Safari (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Safari (bz)

  Mini słoiczek z malutkimi, owocowymi cukiereczkami w pastelowych kolorach. Upominek na Roczek dla zaproszonych gości z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Wybieraj prezencik z przepyszną zawartością. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Safari 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Safari 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Safari 40ml

  Szklany słoiczek z białą nakrętką można wręczyć jako podziękowanie na Roczek. Pomysł na prezent z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Do słoiczka można wsypać słodkie draże, migdały lub inne drobne przysmaki. 

  3,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Safari 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Safari 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Safari 12szt

  Mini buteleczki wykonane z grubego i solidnego szkła sprzedawane w komplecie z etykietami spersonalizowanymi. Naklejki do samodzielnego naklejenia mają nadrukowany motyw zwierzątek Safari. Prezenciki na Roczek idealne na podziękowanie dla gości. 

  44,98 zł
 • LIZAKI dla gości na Roczek Safari (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI dla gości na Roczek Safari (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na Roczek Safari (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki słodkie na podziękowanie, które można wykorzystać na Roczku dziecka. Zamów przepyszne upominki w kolorowe wzory sprzedawane w komplecie z spersonalizowaną naklejką. Wybieraj lizaki z motywem zwierzątek Safari. 

  29,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Roczek Safari (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem na Roczek Safari (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Roczek Safari (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Lizaki na podziękowanie dla najbliższych na długich, drewnianych patyczkach. Słodkości sprzedawane są w komplecie z naklejkami oraz bilecikami. Wybieraj upominek, który można wręczyć zaproszonym gościom z okazji Roczku malucha.

  49,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, które można wręczyć na Roczku dziecka. Wybieraj czekoladki wykonane z belgijskiej czekolady wysokiej jakości. Zamów spersonalizowany upominek z motywem graficznym zwierzątek Safari. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Safari Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Safari Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Safari Z IMIENIEM 20szt

  Krówki o śmietankowym smaku z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Pomysł na podziękowanie dla osób zaproszonych na Roczek dziecka. Krówki można zapakować do pasujących pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości na Roczek Kraft Safari 10szt (+etykieta) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości na Roczek Kraft Safari 10szt (+etykieta)
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości na Roczek Kraft Safari 10szt (+etykieta)

  Pudełeczka na podziękowanie wykonane z papieru kraftowego wysokiej jakości. W komplecie produkt sprzedawany jest z spersonalizowanymi etykietami do samodzielnego naklejenia. Do pudełeczek można zapakować przepyszne słodkości. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt

  Pudełeczka w kształcie serca wykonane ze sztywnej tektury. Pomysł na podziękowanie dla gości zaproszonych na Roczek dziecka. Podaruj urocze prezenciki, do których można zapakować krówki lub czekoladkami. Do pudełeczek dołączone są naklejki oraz białe wstążki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt

  Prostokątne pudełko na ciasto wykonane z grubej i sztywnej tektury. Wybieraj pomysł na podziękowanie, które można wręczyć najbliższej rodzinie na Roczku lub Urodzinkach. Spersonalizowany produkt z motywem graficznym Safari przypadnie do gustu obdarowanym osobom. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt

  Eleganckie, białe pudełko z rączką na podziękowanie dla gości. Wybieraj upominek na Roczek lub Urodzinki z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Podaruj pudełko na ciasto do samodzielnego złożenia. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA

  Poduszka wypełniona hipoalergicznym silikonem. Wybieraj metryczkę dla dziecka w uroczej odsłonie. Na poszewce nadrukowana jest personalizacja oraz motyw zwierzątek Safari. Poduszka to praktyczny upominek, który można wykorzystać jako dekorację do pokoju malucha. 

  39,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek Safari zwierzaki MEGA (+sznurek) BANER girlanda na Roczek Safari zwierzaki MEGA (+sznurek)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek Safari zwierzaki MEGA (+sznurek)

  Wspaniała dekoracja sali na przyjęcie z okazji Roczku dziecka. Zamów baner zdobiony grafiką zwierzątek safari i przenieś gości w egzotyczne zakątki świata. Produkt wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. Do kompletu dołączono tasiemkę. 

  19,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 86 x 61cm GIGA LUX

  Wspaniała dekoracja sali na przyjęcie z okazji Roczku. Przepiękny plakat idealny dla dziewczynki i chłopca. Urocza grafika zwierzątek Safari zachwyci wszystkich małych gości. Obok takiej dekoracji nikt nie przejdzie obojętnie! 

  79,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Safari 12szt OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Safari 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Safari 12szt

  Opłatki na muffinki z motywem zwierzątek Safari oraz personalizacją. Wybieraj przepiękną dekorację do wypieków, którą można wykorzystać na Roczku dziecka. Stwórz słodki stół na imprezie córeczki lub synka. 

  19,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Safari Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Safari Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Safari Z IMIENIEM

  Jednostronny topper na Roczek córeczki lub synka. Wybieraj ozdobę jadalną na tort w okrągłym kształcie. Wafel z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari spodoba się zaproszonym gościom. Zamów cudowny dodatek do wypieków. 

  24,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  2 Recenzje

  Urocza dekoracja na tort i babeczki w postaci drewnianych topperów. Posiadają cudowny kształt leśnych zwierzątek, które z pewnością spodobają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. To doskonała propozycja na dekorację słodkości z okazji Roczku i urodzinek dziecka. Każdy topper ma drewniany szpikulec, który ułatwi wbicie go w tort i babeczki. 

  12,98 zł

Dekoracje na Roczek dziecka - kolekcja Safari

Zdecydowanie pierwsze urodziny dziecka to okazja, którą z wielką przyjemnością świętują całe rodziny. Chcesz wyprawić wyjątkową uroczystość na Roczek córki bądź syna? Mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję! Stylowa kolekcja stworzona specjalnie dla najmłodszych to doskonałe rozwiązanie. Wysokiej jakości dekoracje i praktyczne dodatki w spójnej odsłonie sprawdzą się bezbłędnie podczas przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka. Motyw safari cechuje się niezwykle naturalną stylistyką, żywymi kolorami i bajkowymi postaciami zwierzątek. Jeśli zależy Ci na modnych i niezapomnianych dekoracjach, taka kolekcja będzie niezawodnym pomysłem. Zobacz koniecznie, co przygotowaliśmy na przyjęcie Twojego dziecka. 

Pomysły na Roczek dziecka

Kolekcja w odcieniach zieleni i brązu to rewelacyjny pomysł zarówno na urodziny dziewczynki, jak i chłopca. Estetycznie wykonane grafiki zwierząt i roślin przypadną do gustu małemu solenizantowi oraz wszystkim jego gościom. Swoich najbliższych możesz oczarować jeszcze przed uroczystością za pomocą fantastycznych zaproszeń. Klasyczne kartki do wypisania to ponadczasowa propozycja na Roczek dziecka. Możesz jednak stawiać też na naprawdę oryginalne i nowoczesne rozwiązania. Zaproszenia urodzinowe na telefon wykonane zostały w równie estetyczny sposób, a personalizowany tekst doskonale sprawdza się w swojej roli. Nowoczesnym i niezawodnym dodatkiem na przyjęcie urodzinowe są też podziękowania. Zwykle stawia się na słodkości, które na pewno sprawią radość obdarowanym osobom. Świece zapachowe czy drewniane jojo stanowią jednak naprawdę ciekawe upominki dla bliskich. 

Zaproszenie na roczek na telefon safari

Zaproszenie elektroniczne na Roczek

Zestawy dekoracji urodzinowych na Roczek

Za pomocą dekoracji z kolekcji Safari ubrać możesz każde wnętrze: dom, restaurację czy inny lokal organizujący podobne uroczystości. Roczek swojego dziecka śmiało wyprawić możesz także w plenerze - naturalne ozdoby kapitalnie prezentują się w ogródku! Duży plakat ozdobiony imieniem dziecka to jedyna w swoim rodzaju dekoracja na pierwsze urodziny. Wysokiej jakości nadruk przykuwa uwagę i pozwala uatrakcyjnić aranżację. Taki plakat będzie fantastyczną ścianką do pamiątkowych zdjęć! Dekoracje z nadrukiem zwierzątek to unikalna propozycja na Roczek. Możesz jednak śmiało stawiać też na bardziej uniwersalne rozwiązania. Biodegradowalne balony w dopasowanym odcieniu, drewniane krążki pod świece lub dzbanki, kraftowe kubeczki i talerzyki czy zielone serwetki to doskonale dodatki do podobnej aranżacji.

Prezenty dla dziecka na Roczek

W naszej ofercie znalazło się wiele różnorodnych produktów. Oczywiście, nie mogło zabraknąć dekoracji sali i stołu czy zaproszeń urodzinowych. Kolekcja obejmuje jednak także podziękowania dla gości, prezenty na Roczek czy słodkości na przyjęcie. Zastanawiasz się nad prezentem dla swojego dziecka? A może szukasz podarunku na Roczek dla wnuka, siostrzeńca, chrześnicy czy brata? Pudełko z życzeniami to świetny pomysł na prezent urodzinowy. Estetycznie wykonane pozwala nie tylko przygotować pamiątkę dla solenizanta, ale też wręczyć mu pieniądze, biżuterię czy inny drobiazg! Wśród oryginalnych i personalizowanych prezentów na Roczek znaleźć możesz też poduszki, metryczki, księgi pamiątkowe czy puzzle dla dziecka. To szeroka gama wysokiej jakości upominków dla najmłodszych!

Metryczka dziecka safari w ramie

Metryczka dla dziecka na prezent