Prezenty dla Zodiakary

Prezenty dla Zodiakary

Prezenty dla Zodiakary to wspaniała propozycja dla pasjonatów astrologii, ezoteryki i znaków zodiaku W ofercie znajdują się upominki z wybranym znakiem zodiaku. Byk, baran, strzelec? Który ze znaków zodiaku wybierzesz dla przyjaciela? A który jest Twój? Przepiękne kubki, wina z wyjątkową grafiką zachwycą każdego. To prezent na Urodziny, Imieniny lub inne wyjątkowe okazje. Sprawdź produkty, które znajdują się w naszej ofercie! 

 • PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Chcesz podarować wyjątkowy upominek dla osoby, której znakiem zodiaku jest Baran? Wybierz pudełko w którym umieściliśmy białe wino. Na jego wieczku znajduje się piękna, personalizowana etykieta barana. Dopełnieniem są życzenia oraz złota wstążka. Przyjaciółka, mama oraz każda inna kobieta będzie zachwycona!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Upominek idealny na wiele okazji! Wino zawarte w pudełku z zodiakalną etykietą. Kryształowa butelka została dopełniona naklejką zawierającą grafikę Bliźniąt wśród której znajdują się także życzenia. Całość została przewiązana złotą wstążką. To upominek dla fana astrologii oraz znaków zodiaku!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Prezent dla Zodiakary z grafiką znaku zodiaku Byk! Wino w kryształowej butelce zawarto w różowym pudełku prezentowym otoczonym różowymi kwiatami. Dopełnieniem prezentu są życzenia w przepięknej formie. Personalizacja umieszczona na produkcie pozwoli poczuć się wyjątkowo. Zachwyć bliskich wyjątkowym upominkiem! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Prezent na Imieniny, Urodziny lub inne okazje dla fanów znaków zodiaku. Wybierz oryginalny upominek w postaci wina w kryształowej butelce umieszczonego wewnątrz pudełka z grubej tektury. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką Koziorożca oraz przepiękne życzenia. Spraw radość bliskiej osobie!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Szukasz niesamowitego prezentu dla Zodiakary? Wręcz jej wino w kryształowej butelce zawarte w personalizowanym pudełeczku. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką Lwa oraz życzenia, które poruszą niejedną osobę. Całość przewiązana jest wstążką w złotym odcieniu. Zaskocz bliskiego! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Prezent zdobiony znakiem zodiaku - Panna! Wino zawarte w pudełku zostało ozdobione naklejką z życzeniami oraz personalizacją. Upominek na pewno sprawdzi się na Imieniny, Urodziny lub inne ważne święta. Zachwyć bliską osobę wyjątkowym podarunkiem! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Pudełko w którym umieszczono kryształową butelkę z winem stanowi przepiękny prezent dla bliskiej osoby. Na wieczku umieszczono naklejkę z grafiką znaku zodiaku Rak. Obok grafiki umieszczono także personalizowane życzenia. Całość niesamowicie się prezentuje tworząc spójną całość. Obdarowana osoba będzie zachywcona!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Niesamowity prezent dla fanki astrologii! Zaskocz winem w kryształowej butelce umieszczonym w pudełku z grubej tektury. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką znaku zodiaku Skorpiona. Umieszczono na niej także wyjątkowe życzenia. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Upominek dla Zodiakary! Wino w kryształowej butelce została zawarte w pudełku z grubej tektury. Na wieczku umieszczono także personalizowaną naklejkę z grafiką Strzelca oraz życzeniami. To prezent idealny dla kobiety na różne okazje - Urodziny, Imieniny, Święta. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Upominek dla fana astrologii! Wręcz bliskiej osobie pudełko w którym umieściliśmy wino w kryształowej butelce. Na wieczku pudełeczka znajduje się naklejka z grafiką Wagi oraz życzeniami. To wyjątkowy prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Spraw radość bliskiej osobie zamawiając jej personalizowane pudełko z kryształowym winem. Upominek idealny dla każdej kobiety, która interesuje się astrologią. Naklejka zdobiona jest grafiką Wodnika, której towarzyszą życzenia. Podaruj uśmiech! 

  79,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran

  Oryginalny prezent dla bliskiej osoby, która pasjonuje się astrologią. Uroczy kubek z grafiką Barana w otoczeniu kwiatów dopełni personalizacja. Wysokiej jakości produkt z ceramiki który zachwyci każdą osobę.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta

  Chcesz podarować bliskiej osobie wymarzony prezent? Zamów kubek z grafiką znaku zodiaku Bliźniąt. Dopełnieniem jest personalizacja w postaci imienia obdarowanej osoby. Całość prezentuje się niesamowicie elegancko. Zamów już dziś i wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej osoby! 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk

  Kubek ze znakiem zodiaku to wspaniała propozycja prezentu dla Zodiakary! Urocza grafika Byka pośród kwiatów wspaniale prezentuje się na produkcie. To praktyczny prezent, który można wykorzystać przez długie lata. Spraw radość mamie, siostrze lub przyjaciółce. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec

  Oryginalny prezent dla osoby, która pasjonuje się astrologią. Praktyczny kubek z Koziorożcem dopełniają kwiaty oraz personalizacja. Wybierz produkt wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem, który na pewno zachwyci obdarowaną osobę.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew

  Wspaniały upominek dla Zodiakary! Podaruj bliskiej osobie, której znakiem zodiaku jest Lew, piękny kubek z imieniem. Wysokiej jakości ceramika z czarnym uchem posłuży na długie lata. Wywołaj uśmiech na twarzy wyjątkowym prezentem!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna

  Praktyczny upominek dla Zodiakary z personalizacją. Kubek z grafiką Panny zachwyci wszystkie osoby spod tego znaku. Zamów produkt z personalizacją z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem. To prezent idealny dla mamy, siostry przyjaciółki lub innej kobiety!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak

  Prezent dla Zodiakary, której znakiem zodiaku jest Rak. Urocza grafika Raka pośród kwiatów wspaniale prezentuje się na ceramicznym kubeczku. Zawarte na nim imię wyróżni obdarowaną osobę. Całość prezentuje się niezwykle efektownie. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby

  Niesamowity upominek dla wielbicielki astronomii! Kubek z imieniem oraz grafiką znaku zodiaku Ryb. Podaruj prezent z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uszkiem. To pamiątka na długie lata, którą można wykorzystać podczas popołudniowego napoju. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion

  Szukasz prezentu, który zachwyci Zodiakarę? Podaruj jej wysokiej jakości kubek z ceramiki. Znajduje się na nim grafika Skopiona pośród kwiatów. Dopełnieniem jest imię obdarowanej osoby. Produkt posiada czarne ucho oraz obwódkę. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec

  Kubek ze znakiem zodiaku - Strzelec to wspaniała propozycja dla fanów astrologii. Wysokiej jakości ceramika została ozdobiona przepiękną grafiką oraz personalizacją. Prezent może stanowić pamiątkę na długie lata, którą można używać codziennie podczas popołudniowego napoju. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga

  Propozycja prezentu dla osoby, która pasjonuje się astrologią. Zamów kubek ze znakiem zodiaku Waga oraz imieniem obdarowanego. Wysokiej jakości produkt na pewno wywoła radość i uśmiech. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik

  Szukasz prezentu dla fana znaków zodiaku? Zamów personalizowany kubek z grafiką Wodnika, który świetnie zaprezentuje się na stole podczas popołudniowego trunku. Produkt został wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Każda obdarowana osoba będzie zachwycona z tak wyjątkowego prezentu. 

  36,98 zł

Prezenty dla zodiakary - oryginalne prezenty dla każdego

Znaki zodiaku w astrologii europejskiej (czy też zachodniej) to dwanaście symboli przypisywanych do daty urodzenia w roku. Jakie mamy znaki zodiaku?

 • • Wodnik (20.01–18.02)

 • • Ryby (19.02–20.03)

 • • Baran (21.03–19.04)

 • • Byk (20.04–20.05)

 • • Bliźnięta (21.05–20.06)

 • • Rak (21.06–22.07)

 • • Lew (23.07–22.08)

 • • Panna (23.08–22.09)

 • • Waga (23.09–22.10)

 • • Skorpion (23.10–21.11)

 • • Strzelec (22.11–21.12)

 • • Koziorożec (22.12–19.01)

Zgodnie z nimi osoby zainteresowane astrologią próbują odczytać swoją przyszłość bądź sprawdzają charakterystyki swoje oraz najbliższych osób. Dla innych to zabobony i nieistotne wymysły. Bez wątpienia jednak znaki zodiaku stanowią ważny element kultury - są obecne w wielu jej elementach. Właśnie dlatego stanowią bezbłędny materiał na podarunek dla bliskiej osoby! Chcesz sprawić przyjaciółce, partnerce lub krewnej niezapomniany prezent na urodziny, Boże Narodzenie, imieniny, Mikołajki bądź Dzień Kobiet? Nasze propozycje będą naprawdę trafionym rozwiązaniem!

Wyjątkowe prezenty na każdą okazję

Jaki prezent będzie trafionym pomysłem na najróżniejsze okazje? Często dla dorosłych kobiet na podarunek wybierane jest wysokiej jakości wino. Oczywiście, to znakomity prezent, jeśli obdarowywana osoba gustuje w podobnych trunkach. Jeśli tak - nasza propozycja bez dwóch zdań sprawi jej wielką przyjemność. Butelka wina dla panny, skorpiona albo lwa będzie ciekawą propozycją na dowolną okazję. Alkohol w ozdobnej butelce z samoprzylepną etykietą prezentuje się znakomicie. Całości doskonale dopełnia z kolei ozdobne pudełko, które udekorowane zostało motywem znaku zodiaku. Personalizowane życzenia także świetnie podkreślają wyjątkowy charakter tego rodzaju prezentu. Wybierz produkt z odpowiednim znakiem zodiaku i spraw radość bliskiej osobie.

Prezent dla zodiakary wino wodnik

Prezent dla zodiakalnego wodnika

Prezenty ze znakami zodiaku

W naszym sklepie internetowym dostępne są produkty przygotowane dla każdego znaku zodiaku. To dwanaście szczególnych projektów, które pozwalają w niepowtarzalny sposób spersonalizować podarunek dla kogoś bliskiego. Wykonane piękną kreską grafiki zdobią różnego rodzaju produkty, które można wręczyć na prezent. Butelka wina z piękną grafiką barana albo strzelca pozwoli oczarować obdarowaną osobę już od pierwszej chwili i na pewno sprawi jej ogromną przyjemność. Grafiki kobiet symbolizujących znaki, zwierząt czy przedmiotów cudowne prezentują się na wysokiej jakości produktach. Tego rodzaju prezenty szczególnie dobrze wypadną w trakcie urodzin - w końcu to do nich dopasowane są znaki. Koniecznie sprawdź wszystkie nasze propozycje i wybierz najlepsze prezenty dla swoich bliskich.

Personalizowane prezenty dla bliskich

Prezenty podpisane imieniem obdarowywanej osoby to ponadczasowa propozycja na każdą okazję. Można je wręczać młodszym i starszym - i bez dwóch zdań sprawią im ogromną przyjemność. Personalizowany prezent pozwala bowiem pokazać, jak wiele znaczy dla Ciebie druga osoba. Co możesz wybrać na taki upominek? Kubek dla bliźniąt czy ryb prezentuje się naprawdę interesująco. Ceramiczne naczynie ozdobione estetycznym nadrukiem spodoba się każdemu. Co więcej, będzie niezwykle praktycznym upominkiem dla Twojego przyjaciela czy krewnego. Obdarowana osoba może wykorzystać kubek na co dzień. Dzięki temu na pewno okaże się przydatny i sprawi jej wiele przyjemności. Niewątpliwie przypomni również o wyjątkowej osobie, która sprawiła jej taki podarunek!

Kubek dla zodiakary waga

Kubek dla wagi