Życzenia świąteczne na telefon

Życzenia świąteczne na telefon

Chcesz w szybki sposób przekazać bliskim życzenia świąteczne? Wyślij im je w formie elektronicznej! To najlepszy sposób na dotarcie do bliskich bez konieczności spotkania się z nimi. Urocze grafiki zawarte pośród życzeń wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój. To łatwy, szybki i ekologiczny sposób, który zachwyci każdego! Odwiedź naszą stronę i znajdź wzór, który skradnie twoje serce! 

 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland

  Szukasz szybkiego sposobu na wysłanie świątecznych życzeń. Skorzystaj z bożonarodzeniowych życzeń w formie elektronicznej! Wyjątkowy tekst dopełnia grafika z kolekcji Snowland. To tania oraz ekologiczna propozycja, która zachwyci każdego z bliskich. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie

  Chcesz znaleźć sposób na złożenie życzeń bliskim, którzy nie są blisko Ciebie? Skorzystaj z naszych życzeń w formie elektronicznej! Życzenia na Boże Narodzenie dopełnia grafika bożonarodzeniowej wiązanki. Ten ekologiczny sposób zachwyci każdego! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór

  Szukasz szybkiego sposobu na przekazanie bożonarodzeniowych życzeń? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Życzenia w formie elektronicznej zdobione grafiką ostrokrzewu w niewiarygodnie szybki sposób dotrą do najbliższych. To prosta i ekologiczna możliwość, która zachwyci każdego bez względu na płeć lub wiek. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska

  Szukasz oryginalnego sposobu na przekazanie świątecznych życzeń? Skorzystaj z życzeń w formie elektronicznej! Tekst życzeń dopełni etykieta z grafiką kwiatu - Gwiazdy Betlejemskiej. To tani i ekologiczny sposób, który zachwyci każdego bliskiego! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka

  Przekaż najpiękniejsze życzenia świąteczne! Skorzystaj z elektronicznej formy, która zachwyci wszystkich bliskich. Umieszczono na niej grafikę płonącego kominka. Dołączymy do niej także przesłane do nas życzenia. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta

  Chcesz wysłać wyjątkowe życzenia świąteczne? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Skorzystaj z zaproszeń w formie wirtualnej na których umieścimy grafiką aromatycznego świerku. To tania, szybka i ekologiczna propozycja, która zachwyci każdego z bliskich. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach

  Wyjątkowa propozycja przekazania życzeń do najbliższych osób! Zamów już dziś bożonarodzeniowe życzenia w formie elektronicznej. To szybki, tani oraz ekologiczny sposób, który pokocha Twoja rodzina, przyjaciele oraz znajomi. Wywołaj uśmiech na twarzy za pomocą uroczej grafiki myszki w okularach oraz dopasowanego tekstu. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg

  Wyjątkowy sposób na przekazanie życzeń świątecznych! Wyślij bliskim życzenia w formie elektronicznej, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wesprą ekologię. Zimowy klimat dopełnia świąteczna grafika oraz nadesłany do nas tekst życzeń. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta

  Wspaniały pomysł na świąteczne życzenia! Produkt w formie elektronicznej zachwyci każdego z bliskich. To szybki i łatwy sposób dzięki któremu dotrzesz do każdego. Do produktu dołączono grafikę bożonarodzeniowej wiązanki z czerwoną kokardką. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta

  Wyjątkowy sposób na przekazanie świątecznych życzeń za pomocą jednego kliknięcia. Roześlij elektroniczne zaproszenie do wszystkich bliskich! Ekologiczna forma życzeń zawiera grafikę zajączka w świątecznej aranżacji oraz przesłany do nas tekst. Produkt zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce

  Szukasz oryginalnego pomysłu na świąteczne życzenia? Wykorzystaj życzenia w formie cyfrowej, które sprawią, że w tani i ekologiczny sposób wyślesz je do najbliższych osób. Przepiękna wysokiej jakości grafika z ptaszkiem na gałązce wywoła uśmiech na twarzy a dołączone do niej życzenia wzruszą niejedną osobę. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek

  Szukasz oryginalnego pomysłu na bożonarodzeniowe życzenia? Wykorzystaj życzenia na telefon, które w szybki i tani sposób trafią do najbliższych. Piękna, wysokiej jakości grafika sprawi radość najbliższym. Bożonarodzeniowy rudzik wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. Całość dopełnią nadesłane do nas życzenia. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas

  Chcesz wysłać życzenia bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z produktu w formie elektronicznej, który pozwoli na przekazanie życzeń w szybki, tani oraz ekologiczny sposób. Oryginalna, wysokiej jakości grafika przedstawiająca samochód z płatkami śniegu oraz choinką przypadnie do gustu każdemu z bliskich. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta

  Wyślij bliskiej osobie życzenia w formie elektronicznej! Świąteczny tekst oraz grafika róż z szyszkami i ostrokrzewem wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. To szybki, tani i ekologiczny sposób, dzięki któremu dotrzesz do bliskich niezależnie od tego gdzie się znajdują. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka

  Wręcz bliskiej osobie przepiękne życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia! Elektroniczna wersja na telefon dotrze do każdego niezależnie od tego jak daleko się znajduje. Urocza grafika zwierzątek wspaniale prezentuje się pośród nadesłanych życzeń. Całość stanowi idealny produkt wirtualny na święta. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta

  Wyślij rodzinie oraz znajomym wyjątkowe życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Elektroniczna forma pozwoli Ci w szybki, łatwy i tani sposób przekazać ozdobione graficznie życzenia. Zadbaj o ekologię wybierając nasz wirtualny produkt. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór

  Prześlij bliskiej osobie świąteczne życzenia w wirtualnej formie! Życzenia bożonarodzeniowe na telefon to tani i szybki sposób, który dotrze do rodziny, znajomych oraz przyjaciół. Grafika świątecznego motywu w kraftowej stylistyce zachwyci każdego kto otrzyma ten wirtualny prezent.

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom

  Zamów życzenia dla bliskiej osoby, które prześlesz na jej numer telefonu bądź maila. Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia w formie elektronicznej dotrą w szybki i łatwy sposób. Zdobiące je grafika świątecznego krajobrazu zachwyci każdego z bliskich. Spraw radość! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time

  Wyślij ukochanej osobie przepiękne życzenia świąteczne w formie elektronicznej. Cyfrowa wersja zaproszenia zdobiona jest świątecznym motywem na zielonym tle. Dopełnienie stanowią nadesłane do nas życzenia. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, bez wątpienia zachwyci każdą osobę, która otrzyma cyfrowy produkt. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka

  Wyślij bliskiej osobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Elektroniczna forma życzeń świątecznych zawiera przepiękną grafikę szyszek oraz nadesłany do nas tekst. Całość niesamowicie się prezentuje. Wykorzystaj ten tani, szybki i efektowny sposób, który pozwoli Ci zadbać o ekologię i środowisko.

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta

  Życzenia w elektronicznej formie to wspaniała propozycja dla zabieganych. Wyślij bliskim przepiękne życzenia w formie wirtualnej, które ozdobi grafika palących się świeczek. Dołączymy do nich także przesłany do nas tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie. Zaskocz bliskich przepięknym produktem! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas

  Wyślij bliskiej osobie życzenia w formie elektronicznej. Pozwolą one w wyjątkowy sposób wprowadzić ich w świąteczny nastrój. Zdobiąca je grafika jelenia w ozdobnym wieńcu wspaniale zaprezentuje się na tle życzeń. Zaskocz bliskich jednocześnie wspierając ekologię oraz zaoszczędzając pieniądze!

  39,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jack Daniels PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jack Daniels
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jack Daniels

  Eleganckie pudełko prezentowe z wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się zestaw z alkoholem Jack Daniels, przepysznymi śmietankowymi krówkami, aromatyczną herbatą oraz pudełeczkiem w kształcie aniołka. Urocza świąteczna grafika wprawi w odpowiedni nastrój. To upominek idealny dla mężczyzny jak i kobiety. 

  99,98 zł

Życzenia świąteczne na telefon - czego życzyć na Święta?

W trakcie Bożego Narodzenia życzenia składamy wielu osobom - domownikom, rodzinie bliższej i dalszej, przyjaciołom, sąsiadom, współpracownikom czy klientom. To wspaniały sposób na pokazanie ludziom w naszym otoczeniu, jak wiele dla nas znaczą. Chcesz złożyć swoim bliskim wyjątkowe życzenia na Gwiazdkę? Możesz z powodzeniem zrobić to przy pomocy specjalnie zaprojektowanych grafik z dowolnie wybranym tekstem. To elektroniczny produkt, który możesz szybko i sprawnie zorganizować na tegoroczne Święta. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się też w firmie. Jeśli szukasz sposobu na budowanie i utrzymywanie relacji z klientami bądź partnerami biznesowymi, takie drobiazgi mogą być ogromną pomocą. Zobacz koniecznie, co przygotowaliśmy na tak szczególną okazję!

Najpiękniejsze życzenia świąteczne dla bliskich

Swoim bliskim w okresie Bożego Narodzenia możesz śmiało składać życzenia osobiście. Na pewno spotkasz się z nimi w czasie Wigilii lub któregoś z kolejnych dni Świąt. Jeśli jednak chcesz złożyć życzenia osobom, z którymi nie masz możliwości zobaczyć się w okresie bożonarodzeniowym, bardzo wygodnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z telefonu lub komunikatora internetowego. Życzenia możesz ułożyć samodzielnie - napisz to, co myślisz i co chcesz przekazać swoim krewnym czy przyjaciołom. Śmiało wykorzystać możesz również też gotowe teksty z Internetu. Jak je wysłać? Piękna grafika świąteczna z wieńcem to doskonały dodatek do życzeń. Tekst umieszczony na niej zyska jeszcze bardziej szczególny charakter, który oczaruje każdego z Twoich bliskich. 

Życzenia świąteczne świąteczny czas

Życzenia bożonarodzeniowe na telefon

Życzenia na Boże Narodzenie dla pracowników i klientów

Świąteczne grafiki na życzenia przygotowane zostały w wielu ciekawych odsłonach. Znajdziesz wśród nich retro propozycje, które idealnie wpisują się w klimat Gwiazdki. Dostępne są też bardzo modne i nowoczesne rozwiązania. Znalazły się również zabawne i oryginalne projekty, które oczarują młodszych i starszych. Świetnym przykładem są życzenia świąteczne ze zwierzątkami. Każdy projekt przygotowany został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Piękne wykonanie oraz możliwość personalizacji powodują, że to niezawodny pomysł na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Możesz śmiało wybrać bogato zdobione propozycje - np. projekt z kulą śnieżną - bądź minimalistyczne motywy w ponadczasowej odsłonie. 

Gotowe życzenia na telefon

Oryginalne i stylowe grafiki stworzone w bożonarodzeniowej odsłonie to fantastyczny sposób na złożenie życzeń najbliższym w okresie Gwiazdki. Twoi rodzice, dziadkowie, wujostwo, kuzyni czy inni krewni z pewnością docenią piękne wykonanie tego rodzaju produktów. Możesz też wysłać wiadomość z wyjątkowymi życzeniami do swoich przyjaciół albo znajomych z pracy. Szukasz sposobu na sprawienie przyjemności podwładnym bądź stałym klientom biznesowym? Bez najmniejszych wątpliwości dzięki naszym grafikom uda Ci się pozytywnie wpłynąć na zawodowe relacje. Wysyłając tego rodzaju życzenia na Gwiazdkę, pokażesz swoim kontrahentom, że są ważni i że pamiętasz o nich nawet w wolnym czasie. To z pewnością sprawi wszystkim ogromną przyjemność.

Życzenia świąteczne merry christmas

Życzenia świąteczne na telefon