urodzinki zwierzątka dla chłopca

urodzinki zwierzątka dla chłopca

Planujesz przyjęcie na Urodziny syna? Skorzystaj z wyjątkowych dekoracji, które pozwolą na podkreślenie charakteru zaplanowanej imprezki. Najnowsza kolekcja Zwierzątka dla chłopca posiada wiele personalizowanych produktów, które wyróżnią w szczególności solenizanta. Połączenie błękitu oraz złota zostało umieszczone na wszystkich produktach. Wybierz plakat, ramkę na stół, księgę gości oraz wiele innych elementów. Podziękuj gościom za przybycie za pomocą małych słoiczków, słodkich czekoladek, krówek lub lizaków. Odwiedź naszą stronę i zamów ulubione produkty! 

 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Nowoczesny sposób na zawiadomienie bliskich o zbliżającym się przyjęciu. Zaproszenie w formie elektronicznej zostanie dostarczone w zaledwie kilka chwil! Na grafice znajduje się motyw leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Piękna księga pamiątkowa na Urodzinki chłopca! Pozwól gościom na pozostawienie pamiątkowych wpisów, mogą zamieścić tam zdjęcia, wspomnienia, rodzinne pamiątki. Okładka została ozdobiona grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. 

  49,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyróżnij małych gości wspaniałą winietką z grafiką leśnych zwierzaczków. Błękitny kolor sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się przy nakryciach chłopców. Maluchy będą zachwycone! 

  9,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wspaniała dekoracja sali na Urodzinki chłopca! Postaw plakat z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu przy wejściu do sali, dekoracja wprowadzi bliskich w Urodzinkowy nastrój. Personalizacja zawarta na produkcie pozwoli wyróżnić solenizanta! 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Wyjątkowe kakemono na Urodzinki chłopca! Ozdób salę personalizowanym produktem, który zachwyci każdego z gości. Na plakacie umieszczono grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Dopełnienie stanowi imię dziecka, datę uroczystości oraz informacje, które Urodzinki są świętowane. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Chcesz podkreślić wygląd stołu na Urodzinkach dziecka? Zamów personalizowane ramki z karteczką zdobioną grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu oraz personalizacją. Tabliczka wspaniale komponuje się z błękitem, złotem oraz brązem. Możesz dołączyć do niej inne produkty z tej samej serii.

  17,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Wyjątkowe życzenia na Urodzinki zawarte w drewnianym pudełku. Karteczki wypełnione grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu oraz klamerki z możliwością dołączenia zdjęcia lub pieniędzy prezentują się niesamowicie efektownie. Personalizacja dopełnia cały produkt sprawiając, że jest on szczególny. 

  42,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Podziękowanie, które pokochają najmłodsi! Jojo z personalizowaną naklejką zawierającą imię dziecka, datę przyjęcia oraz informację, które Urodzinki są obchodzone zdobione jest grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Ten upominek może zostać wielokrotnie wykorzystany także po przyjęciu. 

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Chcesz przekazać gościom słodki upominek? Podaruj im go w efektownym pudełku! Produkt z rączką jest dekorowany personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Całość zaprezentuje się wspaniale, bliscy będą zachwyceni!

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Piękne pudełeczka w uroczym kształcie serduszka! Wykorzystaj je podczas Urodzinek swojego synka i podaruj bliskim niezapomniany prezent. Do produktu dołączone zostały personalizowane naklejki z motywem leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka możesz włożyć słodkie elementy - krówki, czekoladki, draże. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie czekoladki zachwycą każdego z gości! Podaruj bliskim słodki poczęstunek jako podziękowanie za przybycie na Urodzinki synka. Urocza grafika leśnych zwierzątek na błękitnym tle, którą dopełnia personalizacja prezentuje się niesamowicie efektownie. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach o tym samym motywie lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Śmietankowe krówki to smaczne podziękowanie za przybycie na Urodzinki. Produkt zawinięty w personalizowany papierek zdobiony najmodniejszą grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci bliskich, którzy z radością skosztują słodkiego poczęstunku. Krówki możesz umieścić w pudełeczkach o tym samym motywie lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Szukasz upominku dla dzieci na Urodzinki swojego synka? Podaruj maluchom lizaczki dekorowane uroczym serduszkiem. Do produktu dołączone zostały białe bileciki z falbanką oraz naklejki na których umieszczono personalizację oraz grafikę z kolekcji Zwierzątka dla chłopca. Mali goście ze smakiem spróbują otrzymanych lizaczków!

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Podaruj dzieciom obecnym na Urodzinkach swojego synka personalizowane lizaczki. Słodkie podziękowanie zaskoczy każdego brzdąca! Do produktu dołączone zostały personalizowane naklejki, które wyróżnią solenizanta. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu zaprezentuje się niesamowicie na nakryciach gości! 

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki pełne owocowych landrynek to pomysłowe podziękowanie dla najmłodszych gości. Dołączona do nich personalizowana naklejka zawiera imię solenizanta, datę uroczystości oraz informacje, które Urodzinki są obchodzone. Urocza grafika leśnych zwierzątek zachwyci każdego!

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczek z miodem to pyszne podziękowanie dla gości Urodzinek. Personalizowana naklejka wskazuje najważniejszą osobę - solenizanta. Urocza grafika dopełnia produkt, przedstawia leśne zwierzątka pośród błękitu. Produkt możesz wręczyć maluchom osobiście lub rozłożyć na ich nakryciach. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100%...

  Świeczki to wspaniałe podziękowanie dla gości Urodzinek. Produkt ozdobiony został kawałkami cynamonu. Do każdej świecy dołączono personalizowane naklejki z motywem leśnych zwierzątek pośród błękitu. To trwały upominek, który zostanie wykorzystany po imprezce.

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml

  Wręcz podziękowania w formie słoiczka dekorowanego personalizowaną etykietą! Na naklejce znajduje się grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka możesz umieścić różne elementy takie jak orzechy, cukierki, herbatę, kawę. To wspaniała propozycja na Urodzinki chłopca. 

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Szukasz podziękowania, które ucieszy wszystkie dzieci? Wybierz bańki mydlane z personalizacją! Do produktu dołączone zostały naklejki zawierające imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Naklejki zdobione są grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Buteleczki w kształcie serduszka wspaniale zaprezentują się na...

  3,49 zł
 • KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Upominek, który pobudzi kreatywność dzieci! Podaruj maluchom kredki z personalizowaną naklejka, która wyróżni solenizanta. Etykiety zdobione są grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. To podziękowanie idealne na Urodzinki chłopca.

  4,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Personalizowany opłatek na tort pozwoli udekorować słodki wypiek. Grafika zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich gości oraz małego solenizanta. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę przyjęcia oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kreatywna dekoracja tortu na Urodzinki synka! Topper na tort zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu zaskoczy bliskich a personalizacja zawarta na produkcie pozwoli solenizantowi poczuć się wyjątkowo. Ten dodatek zaprezentuje się niesamowicie efektownie podczas sesji zdjęciowej. 

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)

  Kubeczki do chłodnych napojów to niezbędny dodatek na Urodzinki dziecka. Dołączona do nich personalizowana naklejka dodaje całości szczególnego charakteru. Grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu wspaniale sprawdzi się na Urodzinkach chłopca. To piękny a zarazem praktyczny element!

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Wyjątkowy dodatek do prezencików! Naklejki z motywem leśnych zwierzątek pośród błękitu wspaniale prezentuje się wraz z personalizacją. Produkt możesz dołączyć do zaproszeń, pudełeczek z podziękowaniem, pudełek na ciasto lub wielu innych. 

  14,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek) BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)

  Cudowna drewniana girlanda na Roczek czy urodzinki dziecka wygląda fenomenalnie na ścianie dziecięcego pokoiku czy jako ozdoba na uroczystym przyjęciu. Baner wykonany z naturalnej sklejki drewnianej złożony jest z 7 różnych leśnych zwierzątek, które zachwycają dokładnością wykonania. Taka ozdoba przeniesie dziecko w magiczny leśny świat zwierząt.

  29,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt

  Urocze serwetki z motywem leśnych zwierzątek wzbogacą wygląd aranżacji stołu. Błękitne odcienie wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dedykowanego dla chłopca. Świetnie skomponują się z błękitnymi dodatkami!

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt

  Kieszonki na sztućce w błękitnym kolorze to doskonały dodatek na stół na Chrzest, Roczek czy Baby Shower. Delikatny wygląd wpasuje się w każdą aranżację oraz udekoruje przyjęcie. Sprawdzi się ze złotymi elementami oraz dodatkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnej beżowej poświacie będą doskonałe na każdą okazję! Święta, urodziny, a może Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta? Taki dodatek sprawdzi się w każdej aranżacji. Jasnemu wnętrzu nada różnorodności i przejrzystości, a ciemne kolory stonuje i wyciszy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Elegancki beżowy bieżnik w flizelinowym to przepiękny dodatek do dekoracji stołu. Wspaniały dodatek idealnie komponuje się z innymi dodatkami. Przepiękny dodatek znakomicie będzie prezentować się na przyjęciu w stylu rustykalnym. 

  69,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowe kubeczki to praktyczna dekoracja każdego przyjęcia! Delikatny błękit wzbogacony o metalizowane brzegi wspaniale zaprezentuje się podczas wielu uroczystości! To modny element aranżacji, który wykorzysta każdy z gości! 

  7,98 zł
 • TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Przy organizowaniu przyjęcia warto pamiętać o talerzykach, które ułatwią przekazywanie posiłków. Wyjątkową propozycją są talerzyki w jasnoniebieskim kolorze z dodatkiem metalizowanych brzegów. To praktyczny element dekoracyjny, który wpadnie w gust każdemu z gości. 

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Kraftowe dodatki to aktualnie najmodniejszy trend na każdym przyjęciu. Komplet 8 uniwersalnych kubeczków genialnie zaprezentuje się na każdym przyjęciu i imprezce. Do zestawu można również dołączyć kraftowe słomki oraz talerzyki. Papierowe kubeczki to rewelacyjne rozwiązanie na przyjęcie organizowane w plenerze. 

  7,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Ekologiczne talerzyki na każdą okazję wykonane z kraftowego papieru. Praktyczny dodatek pozwoli zaserwować bliskim poczęstunek zarówno w domu jak i na przyjęciu plenerowym. Bawcie się wspaniale z rodziną i przyjaciółmi a jednocześnie dbajcie o środowisko. 

  8,98 zł

Kolekcja Zwierzątka - dekoracje urodzinowe dla chłopca

Impreza urodzinowa dziecka zorganizowana w spójnej i przemyślanej stylistyce bez dwóch zdań będzie bezbłędnym sposobem na świętowanie tak szczególnego dnia w życiu Twojego dziecka. Nie ma znaczenia, czy celebrujecie 4, 7 czy 9 urodziny - przyjęcie z pewnością sprawi maluchowi wielką radość. Zwłaszcza, jeśli zadbasz o piękne dekoracje. Kolekcja w leśnym stylu będzie strzałem w dziesiątkę. To modne rozwiązanie, które cudownie wypadnie w prywatnym domu, restauracji czy innym lokalu. Możesz też śmiało takie przyjęcie zorganizować w plenerze - leśne dekoracje cudownie wyglądać będą na łonie natury! Kolekcja dla chłopca utrzymana jest dodatkowo w spersonalizowanej kolorystyce - niebieskie tło sprawi, że efekt będzie naprawdę unikalny. 

Jak przygotować urodziny syna?

Do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla chłopca bez dwóch zdań przydadzą Ci się różnorodne dodatki. Niektóre z nich mogą być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zaproszenia na telefon to idealny przykład takiego produktu. Tak przygotowane zaproszenia szybko i bez żadnego problemu roześlesz wszystkim bliskim osobom, z którymi chcecie świętować. To naprawdę wygodny pomysł, który usprawni organizację przyjęcia. A piękna grafika i personalizowany tekst sprawiają, że całość bez dwóch zdań pozwoli oczarować gości. Podczas urodzin ważnym elementem są także prezenty dla solenizanta. Co wybrać na taki podarunek? Bez dwóch zdań unikalnym rozwiązaniem będzie księga pamiątkowa. Album wypełniać można wpisami gości, zdjęciami, poradami i zabawnymi anegdotkami - wszystko to sprawi, że podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju.

Zaproszenie na urodziny na telefon zwierzątka chłopiec

Elektroniczne zaproszenie na urodziny

Dekoracje na urodziny chłopca w leśnym stylu

Oczywiście, aby przyjęcie zyskało wyjątkowy charakter, potrzebować będziesz również stylowych dekoracji. Jakie ozdoby na urodziny chłopca wybrać? Dekoracją, która od razu zwróci uwagę wszystkich zapraszanych osób, jest plakat z imieniem. Personalizowana dekoracja zawiera też datę i wiek solenizanta. Bez wątpienia cudownie wypadnie więc na przyjęciu Twojego syna. Na grubym papierze oprócz tekstu znajduje się też pieczołowicie wykonana grafika: leśne zwierzątka na biało-niebieskim tle. Taki wzór spodoba się zarówno solenizantowi, jak i wszystkim jego gościom. Do aranżacji sali czy pleneru wykorzystać możesz wiele różnorodnych dekoracji w dopasowanej kolorystyce: balony, girlandy, pompony, serpentyny czy rozety z pewnością uatrakcyjnią wystrój. 

Aranżacja stołu na przyjęcie urodzinowe

Na przyjęciu urodzinowym dużo czasu zajmuje poczęstunek czy rozmowy przy stole - nawet na tym dla dzieci. Dlatego tak ważne są odpowiednie dekoracje blatu. Tabliczka z imieniem na stół urodzinowy to świetna dekoracja na przyjęcie chłopca. Do kompletu dopasować można też niebieskie lub beżowe serwetki i kieszonki. Spójna kolorystyka pozwoli sprawić, że nawet klasyczne i uniwersalne dekoracje cudownie wyglądać będą podczas tak wyjątkowej uroczystości. Właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiło się wiele produktów, które bezbłędnie pasują do kolekcji ze zwierzątkami. Kraftowe kubeczki i talerzyki także stanowią znakomite rozwiązanie na urodzinowe przyjęcie. Zobacz koniecznie wszystkie propozycje i wybierz te, które najbardziej przypadną Ci do gustu.

Dekoracja stołu na urodziny zwierzątka chłopiec

Tabliczka dekoracyjna na stół