urodzinki zwierzątka dla dziewczynki

urodzinki zwierzątka dla dziewczynki

Planujesz przyjęcie urodzinowe córeczki? Zadbaj o wyjątkowe dekoracje i dodatki, które ożywią wygląd sali wprawiając wszystkich w urodzinowy nastrój. Wybierz kolekcję Zwierzątka dla dziewczynki, to kolekcja utrzymana w różu, brązu i złocie. Wspaniałe połączenie kolorystyczne zawarte na personalizowanych produktach takich jak: plakat, dekoracja stołu, księga gości oraz wielu innych zaskoczy wszystkich zaproszonych. Podaruj bliskim efektowne podziękowania zawarte w słoiczkach - miód, cukierki, świeczki, które sprawią, że poczują się wyjątkowo. Sprawdź najnowszą propozycję i wybierz ulubione produkty! 

 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Nowoczesne zaproszenie w elektronicznej formie! Zaproś bliskich w kilka chwil za pomocą wirtualnego zawiadomienia, które przekaże wszystkie ważne informacje na temat przyjęcia. Urocza grafika zwierzątek na różowym tle świetnie sprawdzi się na Urodzinkach dziewczynki. Do grafiki dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Piękna księga pamiątkowa na Urodzinki dziewczynki! Zachowaj wspomnienia z ważnego dnia dzięki wpisom gości. W środku można umieścić życzenia, zdjęcia, wspomnienia, pamiątki oraz inne elementy. Na okładce umieszczona została personalizowana etykieta z uroczą grafika leśnych zwierzątek pośród różu. 

  49,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Wyjątkowe winietki, które wskażą małym gościom miejsce przy stole podczas wielu uroczystości. Piękna grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci małe dziewczynki! Na winietkach znajduje się miejsce do wpisania imion dzieci.

  9,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wyjątkowa dekoracja sali podczas Urodzinek dziewczynki. Plakat z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci wszystkich przybywających gości. Personalizacja nadaje produktowi wyjątkowości. Wspaniale zaprezentuje się na sztaludze lub blisko małej solenizantki! 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Piękna dekoracja sali na Urodzinki dziewczynki! Ozdób pomieszczenie personalizowanym kakemono, które zachwyci wszystkich przybyłych gości. Produkt zdobiony jest grafiką leśnych zwierzątek z akcentami różu i złota, zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informacje, które Urodzinki są świętowane. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Piękna dekoracja stołu na Urodzinki dziecka! Tabliczka z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz informacją, które Urodzinki są świętowane została udekorowana grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i złota. Ten element dekoracyjny stołu przykuje uwagę każdego z zaproszonych! 

  17,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Piękny prezent na Urodzinki dziecka! Pudełko wewnątrz którego znajdują się dwie karteczki z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i złota do którego można dołączyć pieniądze lub zdjęcie. Produkt jest personalizowany, zwiera imię dziecka, datę imprezki oraz informacje, które Urodzinki są obchodzone. 

  42,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Szukasz podziękowania dla małych gości Urodzinek córeczki? Podaruj maluchom personalizowane jojo z uroczą grafika leśnych zwierzątek pośród różu i złota. To praktyczny element, który będzie mógł zostać wykorzystany po przyjęciu. 

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Szukasz sposobu na przekazanie gościom ciasta? Wykorzystaj pudełka na ciasto z rączką na których znajduje się personalizowana etykieta z modną grafika leśnych zwierzątek pośród różu. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Zapakuj słodki upominek w pudełeczka z motywem serduszka! Na produkcie umieszczono personalizowaną naklejkę z motywem leśnych zwierzątek pośród różu - to świetna propozycja na Urodzinki dziewczynki. Do środka możesz zapakować cukierki, krówki, czekoladki. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczny upominek dla gości Urodzinek dziewczynki! Podaruj zaproszonym wysokiej jakości czekoladki z mlecznej, belgijskiej czekolady owinięte w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Produkt możesz umieścić w pudełeczkach w kształcie serduszka o tym samym motywie lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Pyszne krówki wspaniale podziękują gościom za przybycie na Urodzinki dziewczynki. Śmietankowy smak zachwyci wszystkich a personalizowane opakowania zdobione grafiką leśnych zwierzątek pośród różu sprawią, że produkt stanie się wyjątkowy. Krówki możesz zapakować w ozdobne pudełka lub woreczki z organzy. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Szukasz prezentu na Urodzinki który zachwyci najmłodszych gości? Podaruj im słodkie podziękowanie w formie lizaczków z motywem serduszka. Do produktu dołączone zostały okrągłe bileciki oraz samoprzylepne naklejki z motywem leśnych zwierzątek pośród różu. Personalizacja zawarta na naklejkach wskaże najważniejszą uczestniczkę przyjęcia! Mali goście ze...

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości Urodzinek dziewczynki! Lizaki z personalizowaną naklejką o motywie zwierzątek pośród różu to wspaniała propozycja która ucieszy najmłodszych. Personalizacja zawarta na naklejce wskaże najważniejszą uczestniczkę wydarzenia. Dla lepszego efektu lizaczki możesz przewiązać wstążką.

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z cukierkami to wyjątkowe podziękowanie dla gości Urodzinek. Owocowe landrynki zachwycą każdego malucha a personalizowana naklejka pozwoli Solenizantce poczuć się wyjątkowo. Słoiczki możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im je osobiście. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Pyszne podziękowanie dla gości Urodzinek dziewczynki! Podaruj bliskim miodek z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Produkt możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć na nakryciach. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade

  Świeczki to wyjątkowe podziękowanie dla gości Urodzinek. Produkt zdobiony jest naturalnymi płatami róż oraz kwiatowym aromatem. Do świec dołączone zostały naklejki z motywem graficznym zwierzątek pośród różu, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. To trwały upominek, który zachwyci każdego bliskiego!

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml

  Podaruj bliskim kreatywne podziękowanie za przybycie na Urodzinki! Słoiczek z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką leśnych zwierzątek pośród różu możesz wypełnić różnymi produktami. W środku zmieszczą się np. cukierki, herbata, kawa. To wyjątkowe podziękowanie zachwyci wszystkich gości! 

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Podziękowanie, które ucieszy każde dziecko! Wręcz maluchom bańki mydlane do których dołączona została personalizowana naklejka z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Piękne plastikowe buteleczki zakończone serduszkiem wspaniale zaprezentują się na Urodzinkowym stole. 

  3,49 zł
 • KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Wyjątkowy upominek, który pokocha każdy malec! Kolorowe kredki w tekturowym opakowaniu zdobionym personalizowaną naklejką w motywie leśnych zwierzątek pośród różu. To podziękowanie idealne na Urodzinkach dziewczynki. Produkt będzie wykorzystany przez dzieci nawet po imprezce! 

  4,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Wyjątkowa dekoracja tortu na Urodzinki dziecka. Wykorzystaj personalizowany opłatek z grafika leśnych zwierzątek pośród różu na przyjęciu swojej córeczki. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę przyjęcia oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. To sposób na podkreślenie wyglądu słodkiego wypieku. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Topper to wspaniały sposób na podkreślenie wyglądu słodkiego wypieku. Personalizacja zawarta na produkcie pozwoli wyróżnić solenizantkę. Zdobiąca go grafika leśnych zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. Tego dodatku nie może zabraknąć na przyjęciu waszej małej księżniczki! 

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta)

  Wyjątkowy dodatek aranżacji stołu! Kubeczki z personalizowaną naklejką zdobioną motywem leśnych zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentują się na Urodzinkowym stole. Dzieci będą mogły trzymać w nich chłodne napoje. To piękny a zarazem praktyczny element! 

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Wyjątkowy dodatek na Urodzinki dziewczynki, Samoprzylepne naklejki z motywem leśnych zwierzątek pośród różu niesamowicie zaprezentują się na torebkach z podziękowaniami, zaproszeniach, pudełeczkach na tort oraz wielu innych elementach. Zawarta na nich personalizacja pozwoli wyróżnić solenizantkę. 

  14,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek) BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)

  Cudowna drewniana girlanda na Roczek czy urodzinki dziecka wygląda fenomenalnie na ścianie dziecięcego pokoiku czy jako ozdoba na uroczystym przyjęciu. Baner wykonany z naturalnej sklejki drewnianej złożony jest z 7 różnych leśnych zwierzątek, które zachwycają dokładnością wykonania. Taka ozdoba przeniesie dziecko w magiczny leśny świat zwierząt.

  29,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Wyjątkowa dekoracja stołu, której nie może zabraknąć na przyjęciu! Wykorzystaj serwetki z napisem Baby oraz uroczą grafiką leśnych zwierzątek na własnym przyjęciu. Wysokiej jakości produkt zachwyci wszystkich gości! 

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Przepiękne jasnoróżowe kieszonki na sztućce sprawdzą się na delikatne przyjęcie dla dziewczynki czy kobiety. Impreza na której króluje róż musi posiadać te przepiękne i jakże eleganckie kieszonki, aby ten kolor i motyw był jeszcze bardziej podkręcony.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne przyjęcia dla dziewczynki. Bieżnik flizelinowy w jasnoróżowym kolorze wspaniale prezentuje się na stole. Można go układać wzdłuż, jak i również w poprzek stołu. 

  26,98 zł
 • TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Piękne papierowe talerzyki w odcieniach różu wspaniale sprawdzą się podczas każdego przyjęcia. Wykorzystaj je ułatwiając podanie posiłku swoim gościom. Wyjątkowe, złote brzegi dodają im jeszcze większego uroku.

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Jednorazowe kubeczki w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się na każdym przyjęciu. Świetnie nadają się do chłodnych napojów. To praktyczny dodatek, który podkreśli wygląd każdej aranżacji. Wykorzystaj je podczas swojego przyjęcia! 

  7,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt

  Śliczna i prosta alternatywa na słodki stół oraz jako sztućce dla dzieci. Doskonale sprawdzi się na urodzinki dziecka albo inne przyjęcie z udziałem dzieci. Jasny róż oddaje przepiękny charakter uroczystości i sprawdzi się do słodkiego poczęstunku.

  16,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt

  Śliczne drewniane sztućce doskonale nadadzą się na każde przyjęcie. W szczególności będą dobrym wyborem na urodzinki dziecka, aby żadne maluch nie zrobił sobie krzywdy. Mogą także ozdobić słodki stół i stać w osobnym kubeczku, aby goście mogli z nich korzystać do woli.

  16,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnej beżowej poświacie będą doskonałe na każdą okazję! Święta, urodziny, a może Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta? Taki dodatek sprawdzi się w każdej aranżacji. Jasnemu wnętrzu nada różnorodności i przejrzystości, a ciemne kolory stonuje i wyciszy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Elegancki beżowy bieżnik w flizelinowym to przepiękny dodatek do dekoracji stołu. Wspaniały dodatek idealnie komponuje się z innymi dodatkami. Przepiękny dodatek znakomicie będzie prezentować się na przyjęciu w stylu rustykalnym. 

  69,98 zł

Urodzinki dla dziewczynki - kolekcja Zwierzątka

Przyjęcie urodzinowe to doskonały sposób świętowania tak szczególnej okazji. Bez dwóch zdań uroczystość pozwala sprawić wielką radość małemu solenizantowi. Możliwość zabawy i spędzenia czasu z rodziną bądź przyjaciółmi z pewnością uświetni urodziny - bez względu na to, ile lat kończy właśnie Twoja pociecha. Zamierzasz taki przyjęcie wyprawić dla swojej córki? W takim przypadku koniecznie zadbaj o dekoracje oraz dodatki, które spowodują, że uroczystość nabierze niepowtarzalnego charakteru. Kolekcja Zwierzątka przygotowana w dziewczęcej odsłonie bez żadnych wątpliwości będzie trafioną propozycją. To projekt wykonany w modnej stylistyce. Leśne urodzinki to coś, co z pewnością pozwoli oczarować solenizantkę w wieku 3, 6 czy 10 lat. Koniecznie zobacz nasze propozycje i wybierz swoje ulubione produkty!

Dekoracje urodzinowe dla dziewczynki

Projekt leśnych zwierzątek na jasnym, różowym tle z pewnością doskonale wpisuje się w dziewczęcy charakter urodzin. Jeśli Twoja córka lubi takie motywy, na pewno zachwyci ją piękne wykonanie dekoracji i dodatków z kolekcji. Podłużny plakat z imieniem to efektowna ozdoba, która od razu podkreśli charakter celebrowanej okazji. Na papierze znalazł się też wiek solenizantki wraz z datą przyjęcia - to nie tylko wspaniała dekoracja wnętrza czy pleneru, ale także bezbłędne tło do pamiątkowych zdjęć. Efekt będzie naprawdę fantastyczny. W podobny sposób aranżację dopełnić pozwoli tabliczka na stół z personalizacją. Do leśnej aranżacji w dziewczęcym stylu bardzo dobrze pasować będą ozdoby w odcieniach różu, brązu i złota. Dotyczy to wszelkiego rodzaju produktów: serwetek, balonów, banerów czy serpentyn! Wspaniałym dodatkiem będą też dekoracje eko, np. czarująca girlanda ze zwierzątkami.

Dekoracja sali z listwą zwierzątka dziewczynka urodziny

Plakat na urodziny dziewczynki

Urodziny dziewczynki w leśnym stylu

Nasza kolekcja wykonana została z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z pewnością dobrze widać to w dopracowanym motywie, który zachwyca swoją bajkową odsłoną. Jednak zadbaliśmy nie tylko o wygląd poszczególnych produktów, ale też o ich szeroką gamę. Dzięki temu bez żadnego problemu możesz przygotować przyjęcie dla swojej córki. Na urodziny dziecka bowiem przydatnym elementem są zaproszenia. To one pozwalają gościom przekazać wszystkie ważne informacje. W naszej ofercie znalazły się urodzinowe zaproszenia na telefon - to nowoczesne i naprawdę pomysłowe rozwiązanie. Elektroniczna grafika z personalizowanym tekstem wygląda niezwykle gustownie. Takie zaproszenia rozesłane gościom będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę na urodziny dziewczynki!

Prezenty na urodzinki córki

Przyjęcie urodzinowe to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć prezentów. Małej solenizantce wręczyć można różnorodne upominki i podarunki, a te z naszej kolekcji bez dwóch zdań sprawią jej ogromną przyjemność! Księga pamiątkowa stanowi bezbłędny pomysł na tego rodzaju prezent. To album z personalizowaną okładką. Do jego wnętrza z powodzeniem wkleić można zdjęcia z przyjęcia. Na kartkach można też opisać uroczystość czy też poprosić gości o pozostawienie pamiątkowych wpisów. Dzięki temu dziewczynka zyska jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z urodzin. Pudełko na pieniądze czy inne drobiazgi też wypadną fantastycznie jako podarunek dla małej solenizantki. W kolekcji znajdują się też upominki dla gości - to świetne podziękowania na przyjęcie urodzinowe.

Księga pamiątkowa urodziny zwierzątka dizewczynka

Księga gości na urodziny dziecka