roczek dziewczynki zwierzątka

roczek dziewczynki zwierzątka

Szukasz pomysłu na motyw przyjęcia na Roczek córki? Wykorzystaj najnowszą kolekcję Zwierzątka dla dziewczynki , która pozwoli Ci w efektowny sposób ozdobić pomieszczenie! Piękna grafika zwierzątek to hit 2023 roku, który zachwyci wszystkich gości! Personalizowane produkty takie jak plakaty, dekoracje tortu, podziękowania dla gości niesamowicie się komponują. Wykorzystaj naszą kolekcję na Roczku swojego dziecka i ciesz się wysokiej jakości dopasowanymi produktami!

 • ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka

  Wykorzystaj personalizowane zaproszenie w formie elektronicznej by powiadomić bliskich o zbliżającej się imprezce! Zaproszenie zdobione jest grafiką pięknych zwierzątek na różowym tle. Do produktu dołączony zostanie przesłany do nas tekst. Zaproszenie pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz zadbać o ekologię! 

  39,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)

  Przepiękna dekoracja stołu na przyjęcie z okazji Pierwszych Urodzinek córeczki! Tabliczka dekoracyjna z napisem "Ale szok mam już Rok" została ozdobiona grafiką zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Produkt zawiera również personalizację, która nadaje szczególnego charakteru. 

  17,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Zachowaj pamiątkę z Roczku swojego dziecka! Wykorzystaj księgę pamiątkową by wszyscy goście mogli umieścić w niej wpisy, zdjęcia lub inne ważne elementy. Okładka zawiera uroczą grafikę zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Dodatkowa personalizacja sprawia, że księga staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. 

  49,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Roczek dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Szukasz prezentu na Roczek dla dziewczynki? Zamów personalizowany upominek zawarty w drewnianym pudełku. W środku znajdują się piękne życzenia, imię dziecka oraz data Pierwszych Urodzinek, całość zdobi piękna grafika zwierzątek na różowym tle. Możesz umieścić w nim również pieniądze lub zdjęcie. 

  42,98 zł
 • METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękny prezent na Roczek dziewczynki! Podaruj maluszkowi personalizowaną metryczkę w ramce. Piękne leśne zwierzątka na różowym tle doskonale prezentują się w towarzystwie wszystkich ważnych informacji na temat narodzin dziecka. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA

  Piękna metryczka zawarta na hipoalergicznej poduszce! Wspaniały prezent na Roczek dziewczynki, który będzie stanowił niesamowitą pamiątkę! Piękna grafika leśnych zwierzątek na delikatnym, różowym tle wspaniale zaprezentuje się w towarzystwie wszystkich informacji na temat dnia Narodzin! 

  39,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek dziewczynki 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek dziewczynki 6szt (+etykieta)

  Kubeczki w komplecie z personalizowaną naklejką to wspaniały dodatek, który pozwoli podkreślić charakter przyjęcia. Naklejka zdobiona jest delikatną grafiką leśnych zwierzątek na różowy tle. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę Pierwszych Urodzinek. Wykorzystaj produkt na Roczku dziewczynki! 

  14,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM...

  Piękne buteleczki na podziękowanie dla gości na Roczek córeczki! Produkt dekorowany jest personalizowaną naklejką z grafiką zwierzątek na różowym tle. Do środka można umieścić susz herbaciany, kawę, małe słodkości lub inne elementy. Wręcz bliskim wyjątkowy prezent.

  44,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Roczek dziewczynki z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Roczek dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Roczek dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Pomysłowe podziękowanie, które spodoba się szczególnie najmłodszym! Personalizowane bańki mydlane zdobione grafiką zwierzątek na delikatnym, różowym tle zachwycą każdego malucha! 

  3,49 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Podziękowanie dla najmłodszych gości Pierwszych Urodzinek twojej córeczki! Personalizowane jojo zostało wzbogacone o naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek na różowym tle. Produkt zachwyci każde dziecko! 

  5,98 zł
 • LIZAKI na Roczek dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Roczek dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Roczek dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Słodkie podziękowanie za przybycie na Roczek dziecka! Podaruj bliskim lizaczki z pięknym motywem serduszka do których dołączone zostały bileciki oraz naklejki. Etykiety zdobione są uroczą grafiką zwierzątek na różowym tle. Całość dopełnia personalizacja która pozwoli wskazać wyjątkowego uczestnika przyjęcia.

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Smaczne podziękowanie w postaci kolorowych lizaków z motywem owoców lub serduszek! Wręcz gościom przyjęcia z okazji Pierwszych Urodzinek dziecka niezapomniany upominek. Lizaczki zawierają personalizowaną naklejkę z motywem leśnych zwierzątek na różowym tle. Jeszcze lepiej zaprezentują się wzbogacone o ozdobną wstążkę. 

  24,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z miodem to wspaniały sposób na podziękowanie dla gości! Na słoiczku umieszczona została personalizowana naklejka z grafiką leśnych zwierzątek na pięknym, różowym tle. Wykorzystaj słoiczki podczas Roczku swojej córeczki! 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wspaniałe podziękowanie dla gości! Wręcz bliskim personalizowane słoiczki z cukierkami zdobione naklejką z grafiką leśnych zwierzątek na delikatnym, różowym tle. To wyjątkowy upominek, który doceni każdy gość, niezależnie od wieku. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Roczek dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Roczek dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Roczek dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml

  Piękne podziękowanie dla gości w formie słoiczków z personalizacją! Słoiczki zawierają naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek na różowym tle. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! Do środka możesz umieścić różne elementy - cukierki, żelki, kawę, herbatę. 

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Roczek dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Roczek dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Roczek dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade

  Szukasz pięknego podziękowania dla gości na Roczek? Wykorzystaj świece z uroczą grafiką zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Na naklejce znajduje się również personalizacja. Upominek spodoba się każdemu z zaproszonych! 

  12,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na Roczek. Podaruj bliskim krówki zawarte w papierku z modnym motywem zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Produkt jest personalizowany, zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Krówki możesz zapakować w ozdobne woreczki z organzy lub pudełeczka.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie prezenciki dla gości obecnych na Pierwszych Urodzinkach waszej córeczki! Czekoladki z modną grafika zwierzątek na delikatnym, różowym tle zawierają również personalizację. Możesz umieścić je w ozdobnych woreczkach lub pudełeczkach. Postaw je na nakryciach gości, staną się wtedy elementem aranżacji! 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Wspaniałe pudełeczka wykonane w pięknym kształcie serca w których możesz umieścić czekoladki, krówki lub inne słodkie elementy, które pozwolą Ci podziękować bliskim za przybycie na Roczek. Na pudełeczkach umieszczone zostały personalizowane naklejki z grafiką zwierzątek na różowym tle. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  28,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Roczek dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Piękna dekoracja tortu, która pozwoli Ci podkreślić jego wygląd. Piękna grafika zwierzątek na różowym tle świetnie zaprezentuje się podczas Roczku dziewczynki. Dodatkowa personalizacja wprawi wszystkich w urodzinkowy nastrój. Każdy z gości będzie zachwycony! 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękna dekoracja tortu w formie personalizowanego toppera! Produkt zawiera grafikę zwierzątek na różowym tle. To dekoracja, która zachwyci wszystkich! Świetnie prezentuje się również na zdjęciach.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Wręcz gościom słodki upominek w efektowym wydaniu. Wspaniałe pudełko na ciasto z personalizowaną naklejką zostało ozdobione grafiką zwierzątek na pięknym, różowym tle. Wykorzystaj pudełeczka podczas Roczku córeczki! 

  35,98 zł
 • PLAKAT na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Piękna dekoracja wnętrza na Roczek dziewczynki! Ozdób pomieszczenie w efektowny sposób za pomocą personalizowanego plakatu z uroczą grafiką zwierzątek na różowym tle. Plakat świetnie nadaje się by umieścić go na sztaludze lub powiesić przy wejściu. Każdy z gości bez wątpienia zwróci na niego uwagę. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Roczek dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Piękna dekoracja wnętrza na Roczek dziewczynki. Urocze kakemono zostało wzbogacone o personalizowaną grafikę uroczych zwierzątek na różowym tle. Możesz postawić je blisko najważniejszej uczestniczki przyjęcia tak, by każdy je zauważył. 

  99,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany

  Prześliczny topper na tort z napisem "Mam już Roczek" oraz wielką cyfrą "1". Fenomenalnie prezentuje się podczas uroczystego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek dziecka.  Wykonany z drewna wspaniale wygląda uwieczniony na zdjęciach.

  25,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci baneru wspaniale ozdobi wnętrze w którym odbędzie się przyjęcie. Nie ważne czy w domu czy restauracji, każde pomieszczenie z taką girlandą będzie prezentowało się fenomenalnie. Wykonany z naturalnej sklejki świetnie wygląda na zdjęciach.

  29,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Bardzo pomysłowa i oryginalna dekoracja na tort i babeczki na Roczek dziecka. Drewniane toppery, które wykonane są w kształcie korony, cyferki 1 oraz napisu Mam już Roczek zaskoczą małego solenizanta lub solenizantkę i zaproszonych gości. Prześlicznie zaprezentują się na urodzinowych słodkościach. To rewelacyjne dopełnienie aranżacji urodzinek w stylu...

  12,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  9,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE

  Urocze papierowe serwetki w różowym kolorze to świetna propozycja na Roczek dziewczynki. Posiadają oryginalny połyskujący napis Mam już Roczek oraz cyferkę 1. Cudownie zaprezentują się ułożone obok każdego nakrycia lub w specjalnych serwetnikach. Serwetki to niezbędny dodatek na każde przyjęcie, a wykonane specjalnie na wybraną okazję oczarują przybyłych...

  9,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Przepiękne jasnoróżowe kieszonki na sztućce sprawdzą się na delikatne przyjęcie dla dziewczynki czy kobiety. Impreza na której króluje róż musi posiadać te przepiękne i jakże eleganckie kieszonki, aby ten kolor i motyw był jeszcze bardziej podkręcony.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx10m
  39,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx10m

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne przyjęcia dla dziewczynki. Bieżnik flizelinowy w jasnoróżowym kolorze wspaniale prezentuje się na stole. Można go układać wzdłuż, jak i również w poprzek stołu. 

  39,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt

  Śliczna i prosta alternatywa na słodki stół oraz jako sztućce dla dzieci. Doskonale sprawdzi się na urodzinki dziecka albo inne przyjęcie z udziałem dzieci. Jasny róż oddaje przepiękny charakter uroczystości i sprawdzi się do słodkiego poczęstunku.

  16,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt

  Śliczne drewniane sztućce doskonale nadadzą się na każde przyjęcie. W szczególności będą dobrym wyborem na urodzinki dziecka, aby żadne maluch nie zrobił sobie krzywdy. Mogą także ozdobić słodki stół i stać w osobnym kubeczku, aby goście mogli z nich korzystać do woli.

  16,98 zł
 • SŁOMKI papierowe 10szt PUDROWY RÓŻ SŁOMKI papierowe 10szt PUDROWY RÓŻ
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe 10szt PUDROWY RÓŻ

  Wspaniałe papierowe słomki w modnym różowym kolorze. To dokonały gadżet na urodzinki dziecka, jak i na babską imprezkę. Wraz z różowymi dodatkami i dekoracjami stworzą doskonałą aranżację przyjęcia. To modny, a zarazem przyjazny dla środowiska element dekoracji stołu.

  4,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE

  Serwetki to niezbędny dodatek na każda imprezkę, a w szczególności na Roczek. Przepiękne papierowe serwetki w białym kolorze, na których znajduje się elegancki metaliczny napis Mam już Roczek zachwyci wszystkich przybyłych gości. Wspaniale zaprezentują się wraz z kieszonkami na sztućce z tej samej serii. Dzięki nim stworzysz idealną dekoracje stołu na...

  8,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK

  Genialny dodatek do dekoracji uroczystego stołu w postaci papierowych kieszonek na sztućce. Papierowe kieszonki w białym kolorze z przepięknym połyskującym napisem Mam już Roczek i cyferką 1. Cudownie zaprezentują się wraz z dopasowanymi serwetkami z tej samej serii. Dzięki nim cała zastawa na przygotowanym stole będzie dopięta na ostatni guzik. 

  29,98 zł

Roczek dziewczynki - dekoracje z kolekcji Zwierzątka

Pierwsze urodziny dziecka stanowią niezapomniane wydarzenie. Chcesz, by Roczek Twojej córki był naprawdę szczególny? W takim razie zorganizuj go w modnej i nietuzinkowej odsłonie! Kolekcja Zwierzątka stworzona została specjalnie na pierwsze urodziny, a dzięki bajkowej odsłonie na pewno będzie trafionym rozwiązaniem. Motywy jelonka, wiewiórki, liska czy zajączka w malowniczym stylu naprawdę wspaniale się ze sobą komponują. Całości dopełniają kwiaty oraz gałązki. Taki projekt bezbłędnie wpisuje się w aktualne trendy naturalne - Roczek w leśnym stylu naprawdę będzie kapitalnym pomysłem! Zwłaszcza, że różowe tło i aplikacje w piękny sposób przełamują charakter kolekcji. Tak oryginalny wzór umieszczony na dekoracjach oraz dodatkach sprawi, że przyjęcie urodzinowe zyska naprawdę fenomenalny charakter. Jakie produkty z naszej kolekcji sprawdzą się najlepiej?

Roczek w leśnym stylu dla córki

Grafiki zwierzątek i roślin w połączeniu z dziewczęcą kolorystyką z pewnością sprawią, że przyjęcie urodzinowe Twojej córki wypadnie naprawdę interesująco. Pierwszym elementem, z jakim spotkają się najbliżsi małej solenizantki, bez dwóch zdań będą zaproszenia. Dlatego warto dopasować je do motywu przewodniego pierwszych urodzin. Zaproszenia elektroniczne na Roczek stanowią wysokiej jakości produkt, który zdecydowanie sprawdzi się w swojej roli. Możesz wygodnie i szybko rozesłać je wszystkim bliskim - a płacisz tylko raz! To spora oszczędność, a przy tym ogromny komfort. Goście natomiast bez dwóch zdań będą mile zaskoczeni personalizowanymi zaproszeniami otrzymanymi w wiadomości MMS czy na czacie. Co jeszcze przyda się podczas planowania przyjęcia urodzinowego dziewczynki? Na pewno świetnym dodatkiem będzie księga pamiątkowa. To doskonała atrakcja dla gości, którzy będą mogli pozostawić wpisy z życzeniami lub ciekawymi anegdotami. Do albumu wkleić można też zdjęcia z imprezy - dzięki temu będzie piękną pamiątką dla solenizantki. 

Księga pamiątkowa na roczek zwierzątka dziewczynki

Album pamiątkowy na Roczek

Dekoracje na Roczek z leśnymi zwierzątkami

W naszej kolekcji nie zabrakło również wyjątkowych dekoracji, dzięki którym ubrać możesz dowolne wnętrze. Wypadną znakomicie w prywatnym domu czy mieszkaniu. Możesz również wykorzystać je w restauracji bądź innym wynajętym lokalu. Na stole z przekąskami gustownie prezentować się będzie tabliczka z imieniem oraz wiekiem dziecka. Personalizowana dekoracja blatu spowoduje, że cała aranżacja zyska naprawdę unikalny charakter. Taką tabliczkę śmiało można ustawić na stole urodzinowym podczas Roczku dziewczynki. Do dekoracji wnętrza lub pleneru na przyjęcie możesz wykorzystać zarówno ozdoby z motywem zwierzątek, jak i bardziej uniwersalne produkty. Szczególnie dobrze sprawdzą się te w odcieniach różu, bieli, brązu i złota. 

Wyjątkowy prezent na Roczek dziewczynki

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie urodzinowe dziecka bez prezentów. Bez względu na to, czy organizujesz Roczek, czy się na niego wybierasz, koniecznie zatroszcz się o wyjątkowy upominek dla solenizantki. Poduszka z personalizowanym nadrukiem to naprawdę oryginalny pomysł na tego rodzaju prezent. Tak osobisty upominek z piękną grafiką w bezbłędnym stylu ozdobi sypialnię małej solenizantki. Będzie też przydatnym dodatkiem podczas odpoczynku czy snu. Dla obdarowanej dziewczynki będzie świetną pamiątką z dnia pierwszych urodzin. Metryczka w ramie również stanowi bezbłędny pomysł na prezent z okazji Roczku. Plakat posiada nadruk przedstawiający leśne zwierzątka na różowym tle. Złoty napis z personalizowanymi informacjami przykuwa uwagę oraz pięknie podkreśla wyjątkowy charakter podarunku. 

Metryczka na roczek zwierzątka dziewczynka

Metryczka na Roczek dziewczynki