roczek chłopca zwierzątka

roczek chłopca zwierzątka

Szukasz dekoracji na przyjęcie z okazji Roczku synka? W przygotowaniach do tego ważnego dnia pomoże ci nowa kolekcja Zwierzątka zawierająca stylowe zaproszenia, dekoracje, podziękowania dla gości oraz wiele innych elementów! W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty! Kolekcja zdobiona jest delikatnym błękitem na którym umieszczono wspaniałą grafikę leśnych zwierzątek. Niebieskie tło pozwoli określić płeć solenizanta, personalizacja doda produktom szczególnego wydźwięku. Odwiedź naszą stronę i zamów najpiękniejsze gadżety! 

 • ZAPROSZENIE na Roczek chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka

  Wspaniałe zaproszenie na Roczek w nowoczesnym wydaniu! Poinformuj bliskich o zbliżającym się przyjęciu za pomocą elektronicznego zaproszenia. Piękna grafika zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle zachwyci wszystkich bliskich! Do zaproszenia zostanie dołączony przesłany do nas tekst. Zadbaj o ekologię i wybierz cyfrowe zawiadomienie! 

  39,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Piękna dekoracja stołu na Roczek! Wykorzystaj ramkę dekoracyjną z napisem „Ale szok mam już Rok” na pierwszych Urodzinkach swojego syna. Piękna grafika leśnych zwierzątek w otoczeniu delikatnego błękitu wspaniale zaprezentuje się na urodzinowym stole. Personalizacja nada całości szczególnego wydźwięku. 

  17,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Niesamowity upominek, który pozwoli na zachowanie wszystkich wspomnień z Roczku waszego synka. Księga pamiątkowa posiada czyste kartki na których każdy z gości może zostawić swoje życzenia, podpis, zdjęcie. Okładka zdobiona jest uroczą, samoprzylepną naklejką z grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja. 

  49,98 zł
 • METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękny upominek dla dziecka na Pierwsze Urodzinki! Podaruj maluszkowi personalizowaną metryczkę zawartą w ramie. Na metryczce umieszczone są wszystkie ważne informacje z dnia jego narodzin. Całość zdobi grafika zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka metryczka to wspaniały upominek na Pierwsze Urodzinki dziecka. Podaruj maluszkowi personalizowany prezent zawierający imię, datę i godzinę narodzin, wzrost oraz wagę. Grafika zwierzątek na pięknym, błękitnym tle prezentuje się niesamowicie efektownie. To wspaniała pamiątka! 

  39,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyróżnij małych gości wspaniałą winietką z grafiką leśnych zwierzaczków. Błękitny kolor sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się przy nakryciach chłopców. Maluchy będą zachwycone! 

  9,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek chłopca 6szt (+etykieta)

  Piękny dodatek na przyjęcie z okazji Roczku synka! Papierowe kubeczki zostały wzbogacone o personalizowane naklejki z grafiką zwierzątek na przepięknym, błękitnym tle. Świetnie nadadzą się do chłodnych napoi. To wspaniały dodatek dla wszystkich gości. 

  14,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Szukasz efektownego prezentu na Roczek chłopca? Wykorzystaj personalizowane pudełko w którym znajdują się życzenia, imię dziecka, data Urodzinek oraz urocza grafika zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Do pudełeczka możesz dołączyć zdjęcie lub pieniądze. 

  42,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Roczek chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Roczek chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Roczek chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Wspaniałe bańki mydlane to uroczy upominek dla najmłodszych gości. Bańki zostały dopełnione personalizowaną naklejką z motywem zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Bańki zostały zakończone serduszkiem. Na naklejce znajduje się również napis "Ale szok mam już Rok".

  3,49 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękne podziękowanie dla dzieci zaproszonych na pierwsze Urodzinki waszego synka! Wręcz maluszkom jojo z grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości sprawi, że całość stanie się wyjątkowa. Taki prezent zachwyci każdego szkraba! 

  5,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Roczek chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Roczek chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Roczek chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml

  Piękny słoiczek na podziękowanie dla gości, który możesz podarować bliskim na Roczku swojego synka. Słoiczki zostały ozdobione personalizowaną naklejką z grafiką zwierzątek na pięknym błękitnym tle, W środku możesz zawrzeć różne słodkości - cukierki, orzeszki, żelki, herbatkę lub kawkę. Dla lepszego efektu możesz przewiązać je kolorową wstążką.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Słodki upominek dla gości! Podaruj bliskim słoiczek z cukierkami by wyrazić wdzięczność za przybycie na Roczek synka. Słoiczek zdobiony jest grafiką leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Personalizacja nadaje całości szczególnego charakteru. Możesz umieścić produkt na nakryciach gości lub wręczyć im osobiście. 

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade

  Piękne podziękowanie dla gości w formie świec z personalizowaną etykietą. Etykieta zdobiona jest grafiką zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Świeca zawiera złote drobinki brokatu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

   Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na Roczek! Przekaż bliskim przepyszny miodek zdobiony personalizowaną etykietą z grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę pierwszych Urodzinek. Miodki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć na ich nakryciach!

  9,98 zł
 • LIZAKI na Roczek chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Roczek chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Roczek chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Szukasz efektownego podziękowania dla gości przybyłych na przyjęcie z okazji Pierwszych Urodzinek twojego synka? Podaruj im smaczne lizaki z grafiką serduszka! Do lizaczków dołączony został bilecik z naklejką a której znajduje się grafika zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Dla większego efektu możesz przewiązać je kolorową wstążką. 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Wyprawiasz Roczek synka i szukasz trafnych podziękowań? Wybierz personalizowane lizaczki! Naklejka znajdująca się na lizakach zawiera grafikę zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Piękna personalizacja zachwyci wszystkich gości! 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Krówki z motywem zwierzątek to absolutny hit, który pozwoli Ci okazać wdzięczność za przybycie na Roczek! Podaruj gościom słodki upominek zawierający personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Krówki świetnie zaprezentują się zapakowane w woreczki z organzy. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Piękny poczęstunek dla gości, który okaże wdzięczność za przybycie na Roczek dziecka. Mleczna czekoladka zawiera naklejkę wykonaną w pięknej grafice zwierzątek na błękitnym tle. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych woreczkach z organzy lub pudełeczkach. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt

  Słodkie podziękowanie dla zaproszonych gości na Roczek, Baby Shower lub Wesele. Podaruj czekoladkami z motywem leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Produkt wysokiej jakości wykonany z belgijskiej czekolady. 

  23,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Ozdobne pudełeczka w kształcie serduszka pozwolą Ci w efektowny sposób wręczyć bliskim podziękowania za przybycie na Roczek synka. Personalizowana naklejka została wykonana w uroczym wzorze zwierzątek na błękitnym tle. Do środka możesz włożyć czekoladki i krówki o tym samym motywie lub inne słodkie elementy, 

  28,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM...

  Kreatywne podziękowania dla gości przybyłych na Roczek! Buteleczki z personalizowaną etykietą zdobiona grafiką leśnych zwierzątek na błękitnym tle możesz wypełnić różnymi słodkimi elementami takimi jak cukierki, pastylki oraz kawa czy herbata. Całość zaprezentuje się niesamowicie elegancko, zachwyci bliskich! 

  44,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla chłopca12szt OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla chłopca12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla chłopca12szt

  Smaczny dodatek do muffinek! Wykorzystaj wyjątkowe opłatki z grafiką zwierzątek pośród błękitu. To wspaniały produkt na Roczek chłopca. Wszystkie dzieci będą zachwycone!

  19,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Efektowna dekoracja tortu, którą możesz wykorzystać podczas Roczku swojego synka! Piękny nadruk leśnych zwierzątek w połączeniu z błękitem zaprezentuje się niesamowicie efektownie. Dodatkowa personalizacja doda całości szczególnego wydźwięku.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY

  Elegancki opłatek na Roczek chłopca. Wybieraj dekorację w okrągłym kształcie dla dziecka z motywem leśnych zwierzątek w otoczeniu kwiatów. Zamawiaj dodatek do przystrojenia tortów z akcentami błękitu oraz złota. 

  15,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Szukasz efektownego elementu, który podkreśli wygląd twojego ciasta? Wykorzystaj topper z uroczą grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Produkt jest personalizowany, zawiera imię dziecka oraz datę pierwszych Urodzinek. To piękna dekoracja, która zachwyci wszystkich bliskich! 

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Podaruj bliskim kawałek słodkiego poczęstunku w efektownym opakowaniu. Pudełko zdobione jest grafiką zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Dodatkowa personalizacja prezentuje się wspaniale, bez wątpienia zachwyci każdego obdarowanego. Wykorzystaj je na Pierwszych Urodzinkach swojego synka! 

  35,98 zł
 • PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wspaniały element dekoracyjny sali na Roczek chłopca! Zachwyć bliskich pięknym plakatem zdobionym grafiką leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Produkt zawiera personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty Pierwszych Urodzin. Plakat wspaniale zaprezentuje się również na zdjęciach!

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Efektowna dekoracja wnętrza, która pozwoli Ci podkreślić jego charakter! Kakemono z personalizacją zostało ozdobione grafiką zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Produkt został wykonany ze specjalnego papieru z uszlachetnioną powierzchnią. Całość zaprezentuje się niesamowicie gustownie! 

  99,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka) BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka)

  Idealny element wnętrza na Pierwsze Urodzinki chłopca. Girlanda w błękitnym kolorze dekorowana grafiką leśnych zwierzątek zachwyci każdego z gości. Do produktu dołączono tasiemkę w kolorze złotym. 

  19,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci baneru wspaniale ozdobi wnętrze w którym odbędzie się przyjęcie. Nie ważne czy w domu czy restauracji, każde pomieszczenie z taką girlandą będzie prezentowało się fenomenalnie. Wykonany z naturalnej sklejki świetnie wygląda na zdjęciach.

  29,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Bardzo pomysłowa i oryginalna dekoracja na tort i babeczki na Roczek dziecka. Drewniane toppery, które wykonane są w kształcie korony, cyferki 1 oraz napisu Mam już Roczek zaskoczą małego solenizanta lub solenizantkę i zaproszonych gości. Prześlicznie zaprezentują się na urodzinowych słodkościach. To rewelacyjne dopełnienie aranżacji urodzinek w stylu...

  12,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany

  Prześliczny topper na tort z napisem "Mam już Roczek" oraz wielką cyfrą "1". Fenomenalnie prezentuje się podczas uroczystego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek dziecka.  Wykonany z drewna wspaniale wygląda uwieczniony na zdjęciach.

  25,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt

  Urocze serwetki z motywem leśnych zwierzątek wzbogacą wygląd aranżacji stołu. Błękitne odcienie wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dedykowanego dla chłopca. Świetnie skomponują się z błękitnymi dodatkami!

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE

  Jak oryginalnie uzupełnić dekoracje stołu na Roczek dziecka? Doskonałym pomysłem są papierowe serwetki w błękitnym kolorze, które świetnie sprawdzą się na przyjęciu dla chłopca. Na serwetkach znajduje się połyskujący napis Mam już Roczek oraz duża cyferka 1. Możesz je ułożyć obok każdego nakrycia, a także złożyć na dowolny kształt. 

  9,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt

  Kieszonki na sztućce w błękitnym kolorze to doskonały dodatek na stół na Chrzest, Roczek czy Baby Shower. Delikatny wygląd wpasuje się w każdą aranżację oraz udekoruje przyjęcie. Sprawdzi się ze złotymi elementami oraz dodatkami.

  24,98 zł

Dekoracje na Roczek chłopca - kolekcja w leśnym stylu

Natura to aktualnie jedna z najchętniej wykorzystywanych inspiracji. Często pojawia się nie tylko na odświętnych uroczystościach, ale również przyjęciach dla najmłodszych! Motywy zwierzątek czy roślin wspaniale sprawdzają się na imprezach urodzinowych dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Z powodzeniem możesz wykorzystać tego rodzaju inspiracje także na Roczku! Tak wyjątkowa okazja bez dwóch zdań zasługuje na szczególną oprawę, która oczaruje wszystkie zebrane osoby. Nasza kolekcja stworzona w zgodzie z najnowszymi trendami z całą pewnością będzie bardzo dobrym rozwiązaniem na tego rodzaju uroczystość. Pierwsze urodziny dziecka zorganizowane w pięknej odsłonie głęboko zapadną w pamięci gości, a przy tym cudownie wypadną na zdjęciach z przyjęcia. Jakie dekoracje i dodatki na Roczek warto wybrać?

Roczek chłopca z leśnymi zwierzątkami

Nasza kolekcja przygotowana w odcieniach bieli, błękitu oraz brązu bardzo dobrze wpisuje się w aktualne trendy. Stworzona została z myślą o Roczku chłopca, jednak możesz wykorzystać ją podczas przyjęcia bez względu na płeć dziecka. Niebieskie odcienie są dobrym sposobem na spersonalizowanie aranżacji, z którego korzysta wielu rodziców. Leśne zwierzątka umieszczone na dekoracjach i dodatkach sprawiają, że całość wygląda niezwykle dziecięco. Bajkowe postawi przykuwają uwagę i na pewno spodobają się małemu solenizantowi. Tabliczka na stół z imieniem dziecka, datą uroczystości, a także wiekiem stanowi niezawodny sposób na ubranie blatu podczas przyjęcia. Biała ramka może śmiało stanąć na stole w domu, restauracji czy innym lokalu. 

Kubeczki papierowe na roczek zwierzątka chłopiec

Papierowe kubeczki na Roczek

Naturalne dekoracje na Roczek dziecka

Dekoracje z motywem leśnych zwierzątek można śmiało komponować z bardziej uniwersalnymi ozdobami i dodatkami. Produkty wykonane z naturalnych materiałów będą tutaj bez najmniejszych wątpliwości wspaniałym rozwiązaniem! Serwetki, bieżniki, papierowe ozdoby czy drewniane akcesoria bez najmniejszych wątpliwości bezbłędnie wypadną na stole urodzinowym. W jaki sposób jeszcze można uatrakcyjnić wystrój? Polecić możemy podziękowania dla gości. To rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność, dlatego możesz śmiało wykorzystać je na przyjęciu swojego dziecka. Drobne upominki w postaci naturalnych świeczek czy eko jojo będą miłą niespodzianką dla zebranych osób - i pozwolą pokazać im, jak bardzo cenisz obecność bliskich w tak szczególnym dniu. Podziękowania na Roczek będą strzałem w dziesiątkę!

Co potrzeba na Roczek dziecka?

Dekoracje czy podziękowania na pewno stanowią istotne elementy przyjęcia urodzinowego dla dziecka. W naszej ofercie nie zabrakło też prezentów dla dziecka na Roczek. Księga gości w postaci personalizowanego albumu to idealny przykład takiego podarunku. Okładka zdobiona wysokiej jakości nadrukiem przykuwa uwagę, a czyste kartki powolą na stworzenie jedynej w swoim rodzaju pamiątki z dnia pierwszych urodzin. To naprawdę kreatywny materiał na prezent urodzinowy dla dziecka. Księga gości może też być bezbłędnym dodatkiem i atrakcją na Roczek. W trakcie przygotowań do pierwszych urodzin zdecydowanie przydadzą się zaproszenia. Szczególną popularnością cieszą się estetyczne kartki z personalizacją. A gdyby postawić na elektroniczne zaproszenia na Roczek? To naprawdę pomysłowe i wygodne rozwiązanie. Przekonaj się sam!

Księga pamiątkowa zwierzątka chłopiec roczek

Księga gości na Roczek chłopca