Wybierz Prezenty na Bierzmowanie

Prezenty na Bierzmowanie w przepięknych skrzyniach oraz pamiątki bierzmowania, które oczarują obdarowane dziecko. Wspaniałe upominki, które zostaną w sercu nastolatka na długi czas oraz będą mu nieustannie przypominać o tej niesamowitej chwili. Bierzmowanie to ważny moment, za który także należą się podziękowania dla księdza oraz katechety. W naszym sklepie znajdziecie wiele pomysłów, jak w elegancki sposób podziękować im za ich czas oraz zaangażowanie. W tej kategorii znajdziesz wiele różnorodnych pudełek z najlepszymi życzeniami oraz ksiąg pamiątkowych na Bierzmowanie.

Prezenty na bierzmowanie - pamiątki i podziękowania

Prezenty stanowią nieodłączny element najróżniejszych okazji. Wręczane z okazji urodzin, Gwiazdki, Wielkanocy czy rocznic to naprawdę miły gest wobec bliskich osób. W ciągu roku znaleźć można wiele fantastycznych świąt i uroczystości, na które chętnie obdarowujemy rodzinę czy przyjaciół prezentami. Istnieją jednak także naprawdę szczególne wydarzenia, które celebrujemy tylko raz w życiu. To zdecydowanie wyjątkowa okazja do tego, aby bliskiej osobie sprawić prawdziwą niespodziankę za pomocą jedynego w swoim rodzaju podarunku. 

Bierzmowanie stanowi jeden z najważniejszych sakramentów w życiu każdego chrześcijanina. Z tej okazji często wyprawiana jest uroczystość dla najbliższej rodziny kandydata - w ten sposób może on celebrować te szczególne wydarzenie w naprawdę wyjątkowy sposób. Takie przyjęcie to bez dwóch zdań świetny pretekst do tego, by sprawić bliskiej osobie szczególny podarunek. Taki prezent na bierzmowanie będzie bezbłędną pamiątką na całe życie. Jednak to nie jedyny podarunek, jaki można przygotowań na ten dzień. Szukasz pomysłów na podziękowania dla księdza albo katechety? Je również znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Pamiątki bierzmowania

Prezent z okazji bierzmowania bez dwóch zdań powinien pasować do odświętnego i eleganckiego charakteru okazji. Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest elegancka biżuteria o symbolicznym znaczeniu. Naszyjnik z krzyżykiem albo aniołkiem to świetna pamiątka bierzmowania. Zamknięty w ozdobnym opakowaniu na pewno spodoba się obdarowanej osobie. W gustownej skrzynce przygotowane zostały również inne prezenty dla dziewczyny lub chłopaka. Ozdobna bransoletka w pudełku albo zestaw z dziesiątką różańca doskonale wpisują się w klimat bierzmowania. Prezent z breloczkiem albo figurką słonia także pozwoli sprawić niemałą przyjemność obdarowanej osobie. Każdy prezent został ładnie wykonany, a dzięki personalizacji zyskuje naprawdę szczególny charakter. Za pomocą specjalnie przygotowanych prezentów na bierzmowanie wręczyć można też gotówkę. Pudełko na pieniądze albo kartka okolicznościowa bezbłędnie sprawdzą się w tej roli.

Pamiątka bierzmowania z różańcem woreczkiem boho

Pamiątka bierzmowania w skrzynce

Podziękowania dla księdza i katechety na bierzmowanie

Przygotowania do bierzmowania często trwają długie miesiące. Przez ten czas nad kandydatami zwykle czuwa katecheta albo ksiądz. To on pomaga im zrozumieć oraz wczuć się w charakter sakramentu. Bez dwóch zdań więc warto podziękować mu za wkład włożony w przygotowanie kandydatów. Prezent dla katechetki lub katechety będzie naprawdę miłą niespodzianką. Wspaniałą propozycją będą kosze prezentowe wręczone od całej grupy. Zestaw w skrzyni to piękne podziękowanie dla księdza za bierzmowanie. Można taki prezent wręczyć również biskupowi, który udziela sakramentu całej grupie. To wyjątkowe podziękowanie. Zestaw z eko miodem idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Bez wątpienia przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. Rewelacyjnym pomysłem na prezent jest też kosz z winem albo nalewką. Oryginalny i niezapomniany podarunek pozwoli sprawić wielką przyjemność obdarowanej osobie. 

Podziękowanie dla księdza katechety eko zestaw słoneczny

Zestaw prezentowy z podziękowaniem