zaproszenia na Chrzest i Roczek

zaproszenia na Chrzest i Roczek

Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty oraz Roczek dziecka to propozycja dla tych, którzy chcą połączyć ze sobą te dwa niezwykłe wydarzenia. Szykowne grafiki oczarują Twoich gości, których zaprosisz na tą uroczystość, a wyjątkowe kolory pozwolą Ci się cieszyć propozycjami dla dziewczynki oraz dla chłopca. Wspaniałe dziecięce motywy umieszczone na zaproszeniach oddają delikatny oraz subtelny charakter całego wydarzenia. Malownicze motywy, które do tego są minimalistyczne oraz niezmiernie klasyczne będą wręcz doskonałe na tą okazję.

Zaproszenia na Chrzest i Roczek - jedno przyjęcie na dwie okazje

Uroczystość zorganizowana wspólnie dla Chrztu i Roczku to ciekawa propozycja dla rodziców maluszka. Kiedy się na nią zdecydować? Zwykle na takie rozwiązanie stawiają rodzice, którzy z różnych powodów nie zorganizowali Chrztu Świętego w pierwszych tygodniach życia dziecka. Powstrzymała Was sytuacja rodzinna lub zdrowotna? A może w natłoku obowiązków woleliście poczekać trochę z organizacją uroczystości? W takim razie wygodnie możecie połączyć ją z przyjęciem z okazji pierwszych urodzin. Bo właśnie komfort jest jedną z największych zalet takiego pomysłu. Na Chrzest i Roczek zorganizowane wspólnie nie trzeba bowiem kupować wszystkiego podwójnie, tak jak byłoby to w przypadku osobnych uroczystości. Jeden tort czy wspólne zaproszenia to zdecydowanie świetne rozwiązanie, które pozwolą szybko i łatwo zaplanować przyjęcie dla dziecka. 

Chrzciny i Roczek razem - zaproszenia do wypisania

Zaproszenia do wypisania bez dwóch zdań stanowią dodatek, który chętnie wybierany jest na różnego rodzaju okazje. Wykonane z grubego papieru stanowią bowiem elegancki i schludny sposób na przekazanie gościom najważniejszych informacji na temat przyjęcia. Zaproszenia są składane i dostępne w zestawie z dopasowanymi kopertami. To powoduje, że na pewno świetnie sprawdzą się w czasie organizacji uroczystości dla Twojego dziecka. Dodatkowo, każde zaproszenie do wypisania stworzone zostało z dbałością o najmniejsze szczegóły. Modne i gustowne motywy zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami spowodują, że uroczystość Chrztu i pierwszych urodzin Twojej pociechy nabierze niebanalnego charakteru. Koniecznie sprawdź nasze motywy rustykalne czy botaniczne, które stworzyliśmy na tę okazję. 

Zaproszenia na chrzest i roczek botaniczne z eukaliptusem aniołek

Zaproszenia na Chrzest Święty i Roczek

Zaproszenie na Chrzest i Roczek 2w1

Wybór jednego przyjęcia na dwa różne wydarzenia to z pewnością wygoda. Jednak to także ogromna oszczędność pieniędzy. Skoro możesz zrezygnować z części zakupów, które byłyby niezbędne podczas planowania dwóch oddzielnych uroczystości, z pewnością uda Ci się zmniejszyć koszty. Wspólne zaproszenia na Roczek i Chrzest są idealnym przykładem takiego rozwiązania. Jeden projekt pozwala poinformować gości zarówno o uroczystości kościelnej Chrztu, jak i przyjęciu dla rodziny. Dzięki temu bliscy Twojego dziecka w jednym miejscu będą mieć zebrane wszystkie najważniejsze dane na temat tego szczególnego dnia. Zaproszenia rustykalne na Chrzest i Roczek oprócz tekstu do własnoręcznego wypisania posiadają również tematyczną sentencję dobraną tak, by podkreślała uroczysty charakter wydarzenia. 

Zaproszenia na Roczek i Chrzest razem - tekst do wypisania

Motywy na zaproszeniach dla dzieci mogą mieć różnorodną formę. Z całą pewnością stylowe projekty w modnej odsłonie pozwolą uatrakcyjnić planowaną uroczystość. Z powodzeniem jednak postawić możesz również na propozycje w dziecięcej odsłonie, które pozwolą podkreślić wiek solenizanta. Ładnie wpasują się też w klimat Chrztu Świętego, ocieplając jego uroczystą atmosferę. Zaproszenia na Roczek i Chrzest z misiem oraz balonami wspaniale sprawdzą się podczas planowania uroczystości Twojego dziecka. Grafika wykonana w bajkowej odsłonie na pewno spodoba się maluszkowi, a także wszystkim jego gościom. Zaproszenia z różowymi elementami szczególnie dobrze sprawdzą się na przyjęcie dziewczynki, natomiast te z niebieskimi - chłopca. Możesz więc przy ich użyciu w świetny sposób spersonalizować uroczystość swojej pociechy. 

Zaproszenia na chrzest i roczek miś i baloniki niebieski

Zaproszenia do wypisania na Roczek i Chrzest