metryczki na Chrzest

metryczki na Chrzest

Metryczki na Chrzest to wspaniała pamiątka z dnia Narodzin Waszego maluszka. Dzięki niej możecie zachować informacje na temat daty narodzin, godziny narodzin, wagi, wielkości. To nie tylko wspaniała pamiątka ale również niesamowity element dekoracyjny, który możesz umieścić w pokoju dziecka. Świetnie prezentuje się nad łóżeczkiem maluszka. Na naszej stornie możecie znaleźć mnóstwo wzorów, które bez wątpienia wpadną Wam w gust. Metryczki w ramie? A może w formie misia? Zdecydujcie sami! 

 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Plakat z metryczką i zdjęciem dziecka do pokoju dziecięcego dla dziewczynki. Plakat umieszczony w białej ramie jest udekorowany grafiką miłego króliczka. Wspaniały prezent będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Śliczny plakat do pokoju dziecięcego z metryczką i zdjęciem dziecka to idealny wybór dla chłopca. Plakat jest umieszczony w eleganckiej białej ramce, która znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Plakat nawet po latach będzie wspaniałą pamiątką. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami

  Śliczna metryczka dla dziecka w ramce to wyjątkowy upominek oraz przepiękna pamiątka na całe lata. W ramce umieszczono metryczkę ze zdjęciem malutkiej księżniczki oraz dekoracyjna grafiką w delikatnych pastelowych odcieniach. Wspaniała dekoracja do dziecięcego pokoju. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Królik Boho METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Królik Boho
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Królik Boho

  Metryczka dla dziecka w modnym stylu boho! Metryczka zawiera wszystkie najważniejsze informacje z dnia Narodzin. Znajduje się na niej: imię dziecka, waga, data, godzina, waga oraz wzrost. To wspaniała pamiątka oraz dekoracja pomieszczenia. Powieś ją lub postaw w pokoju dziecięcym.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki

  Śliczny plakat do pokoju dziecięcego z pamiątkową metryczką. Plakat umieszczono w eleganckiej białej ramie, którą znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Plakat udekorowano grafiką przedstawiającą dziecięce zabawki wykonany w modnym stylu boho.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit

  Urocza metryczka w ramce zdobiona grafiką niebieskiej karuzeli. Metryczka zawiera wszystkie informacje z dnia narodzin maluszka! To wspaniała pamiątka i jednocześnie dekoracja pokoju dziecięcego. Można ją powiesić lub postawić. Idealne do pokoju chłopca.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż

  Cudowna pamiątka z dnia Narodzin, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje! Metryczka to niesamowity sposób na zachowanie wspomnień z tak ważnego dnia. Dekorowana jest grafiką różowej karuzeli, świetnie sprawdzi się dla małej księżniczki. Świetnie prezentuje się powieszona w pokoju dziecka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki

  Metryczka dziecka w przepięknej ramie z całą różowa grafiką to doskonały prezent na Chrzest Święty dla dziewczynki. Taka metryczka pozwala zatrzymać wspomnienia na dłużej i z dumą obserwować, jak ta mała księżniczka tak szybko dorasta.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica

  Urocza metryczka dziecka w ramce to wspaniała pamiątka ale również dekoracja pokoju! Wręcz dziecku niesamowity prezent, który pozostanie z nim na lata. Metryczka zawiera najważniejsze informacje z dnia narodzin. Zdobiona jest przepiękną grafiką baletnicy, świetnie sprawdzi się dla małej księżniczki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec

  Metryczka dla dziecka w przepięknej ramie z różowymi motywami tęczy i jednorożca. Wyjątkowy sposób, aby zatrzymać dzień narodzin dziecka w pamięci na dłużej. Doskonała i symboliczna ozdoba do dziecięcego pokoju albo wspólnego salonu.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II

  Metryczka w formie plakatu z dekoracyjną grafiką tańczącego króliczka. Piękny prezent dla dziecka będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. Śliczna dekoracja wspaniale sprawdzi się w pokoju każdej malutkiej księżniczki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca

  Metryczka dla małego odkrywcy z przepięknym motywem balona oprawiony w ramie. Plakat A4 z najważniejszymi informacjami o nowo narodzonym dziecku będzie doskonałym prezentem na Chrzest Święty, w szczególności od Chrzestnych i Dziadków.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca

  Metryczka dla dziecka w przepięknej eleganckiej ramce będzie doskonałym prezentem na Chrzest. Taki upominek przywoła cenne wspomnienia, które cały czas są obecne u wszystkich członków rodziny. Metryczka będzie wspaniałą dekoracją pokoiku dziecka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami

  Śliczna metryczka w ramce to idealna dekoracja do pokoju dziecięcego. Plakat z uroczą grafiką niebieskiego pociągu z uroczymi dziewczynkami. Piękny upominek i cudowna pamiątka na długie lata. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie

  Prezent dla malucha w postaci metryczki to doskonała propozycja, która wzruszy rodziców. Nie dość, że udekoruje pokoik dziecka w przepiękny sposób to jeszcze będzie wyjątkowym wspomnieniem z tego najważniejszego dnia.

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca

  Piękna metryczka z nadrukiem chłopięcego ubranka wykonanego w naturalnym stylu to świetny sposób na dekoracje pokoju oraz zachowanie pamiątki z dnia Narodzin dziecka. Powieście metryczkę w pokoju dziecka, tam zaprezentuje się najlepiej! To wspaniały prezent na Chrzest, Roczek lub Narodziny,

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki

  W jaki sposób zachować wszystkie wspomnienia z dnia Narodzin? Zamów metryczkę w ramie która pozwoli Ci zapamiętać wszystkie informacje na temat twojego maleństwa. Na metryczce znajduje się między innymi data narodzin, waga, wielkość, godzina oraz imię. Całość zdobiona jest dziewczęcą grafiką ubranka. To wspaniała pamiątka oraz dekoracja wnętrza pokoju...

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party

  Śliczny plakat z pamiątkową metryczką to piękna dekoracja pokoju dziecięcego. Plakat umieszczono w klasycznej białej ramce, która znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Plakat dekoruje śliczna grafiką sympatycznych leśnych zwierzątek. Wspaniała grafika znakomicie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty

  Śliczny plakat metryczka to wspaniała dekoracja do pokoju małego poszukiwacza przygód. Metryczkę udekorowano uroczą grafiką dinozaurów. Piękny element dekoracji i wspaniała pamiątka na długie lata. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki

  Metryczka w ramie z grafiką uroczych wróżek świetnie zaprezentuje się w pokoju dziewczynki! Spraw dziecku wspaniałą pamiątkę zawierającą wszystkie informacje z dnia Narodzin. Prezent świetnie sprawdzi się nie tylko na Narodziny ale również Chrzest bądź Roczek. Zaskocz Rodziców maluszka wspaniałym prezentem! 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki wykonana specjalnie dla dziewczynki! Urocza grafika dziewczyńskiego ubranka niesamowicie podkreśla jej charakter. Na poduszce znajdują się szczegółowe informacje na temat dnia Narodzin. To wspaniała pamiątka, która jednocześnie może zostać elementem aranżacji pokoju dziecięcego. Poduszka jest hipoalergiczna, nie uczula.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki to wspaniały prezent na Narodziny, Chrzest lub Roczek. Poduszka zawiera wszystkie szczegóły na temat maleństwa, dekorowana jest grafiką chłopięcego ubranka co sprawia, że świetnie sprawdzi się dla małego chłopca. Wspaniała pamiątka, która może zostać jednocześnie elementem wystroju. Taki prezent bez wątpienia zachwyci rodziców! 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA

  Wspaniała poduszka z metryczką w boho stylu! To wspaniała propozycja na prezent dla dziecka. Urocza grafika króliczka oraz misia świetnie pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Poduszka zawiera wszystkie szczegółowe informacje z dnia Narodzin maluszka. Będzie stanowić wspaniałą pamiątkę oraz dekorację wnętrza pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to wspaniały prezent na Narodziny! Poduszka zdobiona jest uroczą grafiką morskich stworzeń, zawiera wszystkie informacje z dnia Narodzin maluszka. Taki prezent stanie się pamiątką na długie lata. Metryczka świetnie będzie prezentować się w pokoju chłopca. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA

  Szukasz trafionego prezentu dla maluszka? Zamów poduszkę z metryczką! Poduszka zawiera wszystkie informacje z dnia Narodzin, dekorowana jest grafiką z kolekcji Mały Odkrywca. Delikatne kolory świetnie sprawdzą się dla chłopca. Poduszka to niesamowity, sentymentalny prezent, który będzie stanowić również piękną dekoracje wnętrza pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA

  Metryczka na poduszce to wspaniały pomysł na umieszczenie wszystkich informacji z dnia Narodzin. Poduszka zdobiona jest grafiką lwa z tęczą. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla chłopca z okazji Narodzin, Chrztu lub Roczku. Poduszka jest hipoalergiczna, nie uczula. Podaruj dziecku niesamowitą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z metryczką to doskonała propozycja prezentu na roczek. Taki wybór pozwoli zatrzymać te najwspanialsze chwile malucha i ozdobi jego pokój. Grafika misia w niebiesko-brązowych barwach będzie idealna dla chłopca.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA

  Metryczka dla dziecka w formie poduszki. Poduszka zdobiona jest grafiką karuzeli w niebieskim odcieniu, świetnie sprawdzi się dla chłopca. Wykonana została z hipoalergicznych materiałów, nie uczula. To niesamowita pamiątka, która będzie stanowić również dekoracje wnętrza pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA

  Piękna metryczka umieszczona na poduszce! Urocza dziewczęca grafika przedstawia karuzelę w odcieniach różu, świetnie sprawdzi się dla małej księżniczki. Na poduszce umieszczone są najważniejsze informacje z dnia Narodzin. To świetny prezent na Narodziny, Roczek lub Chrzest. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka jako wyjątkowa metryczka na prezent albo ozdoba do pokoju. We wspaniały sposób przywoła wspomnienia z tego niezapomnianego dnia i pozwoli cały czas do nich wracać. Doskonały dodatek do dziecięcego pokoju.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki to nietypowy sposób na zachowanie wszelkich informacji z Narodzin maluszka. Poduszka zdobiona jest uroczą grafiką tańczącego króliczka w odcieniach różu. Świetnie zaprezentuje się w pokoju małej księżniczki. Taki prezent bez wątpienia zaskoczy rodziców, którzy ucieszą się z tak wspaniałej pamiątki.

  39,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Leśne Czary 35cm METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Leśne Czary 35cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Leśne Czary 35cm

  Uroczy miś z metryczką to fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka! Mis ubrany jest w koszulkę na której znajdują się wszystkie szczegółowe informacje z dnia narodzin, koszulka zdobiona jest również modną grafiką leśnych zwierzątek. To wspaniała pamiątka na długie lata oraz niesamowity element dekoracji pokoju dziecięcego.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Boho Tęcza 35cm METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Boho Tęcza 35cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Boho Tęcza 35cm

  Uroczy pluszowy miś w koszulce, która zawiera metryczkę! To fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka. Metryczka zawiera wszystkie szczegółowe informacje z dnia narodzin, zdobiona jest grafiką tęczy w pięknym boho stylu. Spraw małemu dziecku wspaniały prezent, który będzie dla niego pamiątką na długie lata.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM

  Uroczy pluszowy miś to fantastyczna zabawka, która zawiera koszulkę z pamiątkową metryczką. Na koszulce zawarte są informacje na temat Narodzin - imię dziecka, data, wzrost, godzina oraz waga. Piękna grafika zajączka w wianuszku nadaje całości szczególnego charakteru! To wspaniała pamiątka oraz nietypowa dekoracja pokoju dziecięcego.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Boho Zwierzątka 25cm METRYCZKA MIŚ Boho Zwierzątka 25cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Boho Zwierzątka 25cm
  1 Recenzje

  Metryczka dziecka w postaci misia to wspaniały pomysł na dekorację pokoju dziecka i prezentu na Roczek lub narodziny. Mięciutka maskotka sprzedawana jest w komplecie z koszulką, która zdobiona jest śliczną grafiką leśnych zwierzątek w stylu boho i najważniejszymi informacjami z chwil narodzin. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Cudowny prezent dla dziewczynki na narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci metryczki. Pluszowy misiu z koszulką, która zdobiona jest uroczą grafiką chmurek i króliczka pięknie udekoruje pokój dziecka. Mięciutki misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka już od pierwszych dni.

  59,98 zł

Metryczki na Chrzest - prezent dla dziecka

Chrzest Święty to okazja jedyna w swoim rodzaju. Dla wielu dzieci to pierwsze tak szczególne wydarzenie w życiu. Nic więc dziwnego, że bliskie osoby zaproszone na uroczystość pragną wręczyć maluszkowi coś wyjątkowego. Niepowtarzalny prezent dla szkraba może być fantastyczną pamiątką, dzięki której nawet po wielu latach pokaże mu, jak wiele znaczy dla rodziny i jej przyjaciół. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że do najlepszych pomysłów na tego rodzaju rozwiązanie zaliczają się prezenty personalizowane dla dzieci. Właśnie z tego powodu metryczka stanowi perfekcyjną propozycję na podarunek z okazji Chrztu Świętego. Jak wygląda taki prezent dla dziecka? Jaką metryczkę na Chrzest najlepiej wybrać? Zobacz nasze propozycje i wybierz swój ulubiony wariant!

Personalizowany prezent na Chrzest Święty

Metryczka oprócz imienia dziecka zawiera też datę i godzinę urodzenia, a nawet wagę i wzrost malucha. Właśnie dlatego to naprawdę wyjątkowa propozycja na podarunek dla dziewczynki bądź chłopca. Chrzest zwykle odbywa się krótko po porodzie, więc metryczka ładnie pasować będzie do charakteru celebrowanej okazji. Wspaniałym prezentem dla dziecka jest pluszowy miś z metryczką. Ubrany w koszulkę z personalizowanym nadrukiem i autorską grafiką będzie wspaniałą przytulanką dla maluszka. Ładnie ozdobi też jego sypialnię. Miś z metryczką i motywem zajączka to czarujący przykład takiego produktu. Grafiki księżyca, jelonka albo innych bajkowych propozycji na pewno także wypadną bezbłędnie w ramach takiego prezentu.

Poduszka mały odkywca metryczka

Poduszka z metryczką dla dziecka

Prezent na chrzciny z personalizacją

Pluszaki czy poduszki to wspaniałe pomysły na prezent dla dziecka. To sprawdzone produkty wysokiej jakości, które śmiało wręczyć można każdemu maluchowi. Ponieważ szkrab podczas Chrztu z pewnością będzie zbyt mały, by prezent dopasować do jego upodobań czy zainteresowań, możesz kierować się wystrojem pokoju. W ten sposób pluszak czy jasiek ładnie skomponują się z aranżacją sypialni. Miś o miękkim futerku stanowi bowiem doskonały dodatek do wystroju. W podobny sposób niezawodną dekoracją będzie ozdobna poduszka z nadrukiem. Pieczołowite wykonanie i wyjątkowy projekt sprawiają, że to niezawodny prezent z okazji Chrztu. Poduszka dla dziewczynki lub chłopca w naturalnej stylistyce to przepiękna propozycja. Bardzo dobrym prezentem będzie też jasiek z karuzelą w niebieskim lub różowym kolorze.

Metryczka na Chrzest dziecka w ramie

Sporą popularnością cieszą się metryczki w ramce. Plakat powiesić można w sypialni czy też ustawić na regale albo komodzie i w ten sposób stworzyć unikalną dekorację wnętrza. Plakat w ramce z piękną grafiką na pewno przyciągnie spojrzenie każdego, kto wejdzie do pomieszczenia. Personalizacja sprawi z kolei, że to będzie kapitalna pamiątka Chrztu Świętego. Metryczka z jednorożcem, wróżkami czy zwierzątkami w balonie to idealne propozycje dla dzieci. Każda z nich wygląda czarująco i bardzo dobrze wpisuje się w dziecięce upodobania. W bajkowej stylistyce utrzymane zostały też niezwykle modne metryczki w naturalnej odsłonie. Motywy boho, rustykalne czy botaniczne w połączeniu z klimatycznymi aplikacjami prezentują się bezbłędnie. Wzór z leśnymi zwierzątkami albo ubrankami dla dzieci rewelacyjnie wpisują się w takie trendy.

Metryczka dziecka boho woodland party

Metryczka w ramie na Chrzest