metryczki na narodziny

metryczki na narodziny

Metryczki dla dziecka to wspaniała pamiątka z dnia narodzin maleństwa. Zwierają podstawowe informacje na temat imienia, dnia narodzin, wagi, godziny oraz wielkości dziecka. Metryczki wspaniale prezentują się nad łóżeczkiem dziecka. Spraw sobie i dziecku wspaniały prezent, który będzie świetną ozdobą mieszkania ale również niesamowitą pamiątką! Na naszej stronie znajdziesz dużo różnych modeli zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. 

 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Plakat z metryczką i zdjęciem dziecka do pokoju dziecięcego dla dziewczynki. Plakat umieszczony w białej ramie jest udekorowany grafiką miłego króliczka. Wspaniały prezent będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Śliczny plakat do pokoju dziecięcego z metryczką i zdjęciem dziecka to idealny wybór dla chłopca. Plakat jest umieszczony w eleganckiej białej ramce, która znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Plakat nawet po latach będzie wspaniałą pamiątką. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami

  Śliczna metryczka dla dziecka w ramce to wyjątkowy upominek oraz przepiękna pamiątka na całe lata. W ramce umieszczono metryczkę ze zdjęciem malutkiej księżniczki oraz dekoracyjna grafiką w delikatnych pastelowych odcieniach. Wspaniała dekoracja do dziecięcego pokoju. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki

  Śliczny plakat do pokoju dziecięcego z pamiątkową metryczką. Plakat umieszczono w eleganckiej białej ramie, którą znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Plakat udekorowano grafiką przedstawiającą dziecięce zabawki wykonany w modnym stylu boho.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Królik Boho METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Królik Boho
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Królik Boho

  Metryczka dla dziecka w modnym stylu boho! Metryczka zawiera wszystkie najważniejsze informacje z dnia Narodzin. Znajduje się na niej: imię dziecka, waga, data, godzina, waga oraz wzrost. To wspaniała pamiątka oraz dekoracja pomieszczenia. Powieś ją lub postaw w pokoju dziecięcym.

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki

  W jaki sposób zachować wszystkie wspomnienia z dnia Narodzin? Zamów metryczkę w ramie która pozwoli Ci zapamiętać wszystkie informacje na temat twojego maleństwa. Na metryczce znajduje się między innymi data narodzin, waga, wielkość, godzina oraz imię. Całość zdobiona jest dziewczęcą grafiką ubranka. To wspaniała pamiątka oraz dekoracja wnętrza pokoju...

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca

  Piękna metryczka z nadrukiem chłopięcego ubranka wykonanego w naturalnym stylu to świetny sposób na dekoracje pokoju oraz zachowanie pamiątki z dnia Narodzin dziecka. Powieście metryczkę w pokoju dziecka, tam zaprezentuje się najlepiej! To wspaniały prezent na Chrzest, Roczek lub Narodziny,

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca

  Metryczka dla małego odkrywcy z przepięknym motywem balona oprawiony w ramie. Plakat A4 z najważniejszymi informacjami o nowo narodzonym dziecku będzie doskonałym prezentem na Chrzest Święty, w szczególności od Chrzestnych i Dziadków.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca

  Metryczka dla dziecka w przepięknej eleganckiej ramce będzie doskonałym prezentem na Chrzest. Taki upominek przywoła cenne wspomnienia, które cały czas są obecne u wszystkich członków rodziny. Metryczka będzie wspaniałą dekoracją pokoiku dziecka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie

  Prezent dla malucha w postaci metryczki to doskonała propozycja, która wzruszy rodziców. Nie dość, że udekoruje pokoik dziecka w przepiękny sposób to jeszcze będzie wyjątkowym wspomnieniem z tego najważniejszego dnia.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca

  Metryczka dla dziecka, jako prezent na Chrzest Święty to elegancki oraz bardzo praktyczny prezent. Przepiękna rama sprawia, że staje się on bardzo odpowiedni, a najważniejsze dane dziecka są już na zawsze w waszych sercach oraz wystroju domu.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty

  Śliczny plakat metryczka to wspaniała dekoracja do pokoju małego poszukiwacza przygód. Metryczkę udekorowano uroczą grafiką dinozaurów. Piękny element dekoracji i wspaniała pamiątka na długie lata. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami

  Śliczna metryczka w ramce to idealna dekoracja do pokoju dziecięcego. Plakat z uroczą grafiką niebieskiego pociągu z uroczymi dziewczynkami. Piękny upominek i cudowna pamiątka na długie lata. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party

  Śliczny plakat z pamiątkową metryczką to piękna dekoracja pokoju dziecięcego. Plakat umieszczono w klasycznej białej ramce, która znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Plakat dekoruje śliczna grafiką sympatycznych leśnych zwierzątek. Wspaniała grafika znakomicie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki

  Metryczka w ramie z grafiką uroczych wróżek świetnie zaprezentuje się w pokoju dziewczynki! Spraw dziecku wspaniałą pamiątkę zawierającą wszystkie informacje z dnia Narodzin. Prezent świetnie sprawdzi się nie tylko na Narodziny ale również Chrzest bądź Roczek. Zaskocz Rodziców maluszka wspaniałym prezentem! 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec

  Metryczka dla dziecka w przepięknej ramie z różowymi motywami tęczy i jednorożca. Wyjątkowy sposób, aby zatrzymać dzień narodzin dziecka w pamięci na dłużej. Doskonała i symboliczna ozdoba do dziecięcego pokoju albo wspólnego salonu.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit

  Urocza metryczka w ramce zdobiona grafiką niebieskiej karuzeli. Metryczka zawiera wszystkie informacje z dnia narodzin maluszka! To wspaniała pamiątka i jednocześnie dekoracja pokoju dziecięcego. Można ją powiesić lub postawić. Idealne do pokoju chłopca.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż

  Cudowna pamiątka z dnia Narodzin, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje! Metryczka to niesamowity sposób na zachowanie wspomnień z tak ważnego dnia. Dekorowana jest grafiką różowej karuzeli, świetnie sprawdzi się dla małej księżniczki. Świetnie prezentuje się powieszona w pokoju dziecka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica

  Urocza metryczka dziecka w ramce to wspaniała pamiątka ale również dekoracja pokoju! Wręcz dziecku niesamowity prezent, który pozostanie z nim na lata. Metryczka zawiera najważniejsze informacje z dnia narodzin. Zdobiona jest przepiękną grafiką baletnicy, świetnie sprawdzi się dla małej księżniczki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki

  Metryczka dziecka w przepięknej ramie z całą różowa grafiką to doskonały prezent na Chrzest Święty dla dziewczynki. Taka metryczka pozwala zatrzymać wspomnienia na dłużej i z dumą obserwować, jak ta mała księżniczka tak szybko dorasta.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II

  Metryczka w formie plakatu z dekoracyjną grafiką tańczącego króliczka. Piękny prezent dla dziecka będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. Śliczna dekoracja wspaniale sprawdzi się w pokoju każdej malutkiej księżniczki. 

  35,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Śliczna poduszka z metryczką i fotografią dziecka to wspaniały prezent dla dziecka. Piękny prezent to wspaniały element dekoracji dziecięcego pokoju. Wspaniały prezent będzie idealnym wyborem dla dziecka w każdym wieku. 

  49,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Miękka poduszka to wspaniały prezent z metryczką oraz zdjęciem dziecka. Wspaniały element dekoracji dziecięcego pokoju i wspaniały gadżet podczas dalekich podróży. Wyjątkowy prezent udekorowano również motywem tańczącego króliczka. 

  49,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki to nietypowy sposób na zachowanie wszelkich informacji z Narodzin maluszka. Poduszka zdobiona jest uroczą grafiką tańczącego króliczka w odcieniach różu. Świetnie zaprezentuje się w pokoju małej księżniczki. Taki prezent bez wątpienia zaskoczy rodziców, którzy ucieszą się z tak wspaniałej pamiątki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka jako wyjątkowa metryczka na prezent albo ozdoba do pokoju. We wspaniały sposób przywoła wspomnienia z tego niezapomnianego dnia i pozwoli cały czas do nich wracać. Doskonały dodatek do dziecięcego pokoju.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA

  Piękna metryczka umieszczona na poduszce! Urocza dziewczęca grafika przedstawia karuzelę w odcieniach różu, świetnie sprawdzi się dla małej księżniczki. Na poduszce umieszczone są najważniejsze informacje z dnia Narodzin. To świetny prezent na Narodziny, Roczek lub Chrzest. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA

  Metryczka dla dziecka w formie poduszki. Poduszka zdobiona jest grafiką karuzeli w niebieskim odcieniu, świetnie sprawdzi się dla chłopca. Wykonana została z hipoalergicznych materiałów, nie uczula. To niesamowita pamiątka, która będzie stanowić również dekoracje wnętrza pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z metryczką to doskonała propozycja prezentu na roczek. Taki wybór pozwoli zatrzymać te najwspanialsze chwile malucha i ozdobi jego pokój. Grafika misia w niebiesko-brązowych barwach będzie idealna dla chłopca.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA

  Metryczka na poduszce to wspaniały pomysł na umieszczenie wszystkich informacji z dnia Narodzin. Poduszka zdobiona jest grafiką lwa z tęczą. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla chłopca z okazji Narodzin, Chrztu lub Roczku. Poduszka jest hipoalergiczna, nie uczula. Podaruj dziecku niesamowitą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to wspaniały prezent na Narodziny! Poduszka zdobiona jest uroczą grafiką morskich stworzeń, zawiera wszystkie informacje z dnia Narodzin maluszka. Taki prezent stanie się pamiątką na długie lata. Metryczka świetnie będzie prezentować się w pokoju chłopca. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA

  Szukasz trafionego prezentu dla maluszka? Zamów poduszkę z metryczką! Poduszka zawiera wszystkie informacje z dnia Narodzin, dekorowana jest grafiką z kolekcji Mały Odkrywca. Delikatne kolory świetnie sprawdzą się dla chłopca. Poduszka to niesamowity, sentymentalny prezent, który będzie stanowić również piękną dekoracje wnętrza pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA

  Wspaniała poduszka z metryczką w boho stylu! To wspaniała propozycja na prezent dla dziecka. Urocza grafika króliczka oraz misia świetnie pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Poduszka zawiera wszystkie szczegółowe informacje z dnia Narodzin maluszka. Będzie stanowić wspaniałą pamiątkę oraz dekorację wnętrza pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki to wspaniały prezent na Narodziny, Chrzest lub Roczek. Poduszka zawiera wszystkie szczegóły na temat maleństwa, dekorowana jest grafiką chłopięcego ubranka co sprawia, że świetnie sprawdzi się dla małego chłopca. Wspaniała pamiątka, która może zostać jednocześnie elementem wystroju. Taki prezent bez wątpienia zachwyci rodziców! 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki wykonana specjalnie dla dziewczynki! Urocza grafika dziewczyńskiego ubranka niesamowicie podkreśla jej charakter. Na poduszce znajdują się szczegółowe informacje na temat dnia Narodzin. To wspaniała pamiątka, która jednocześnie może zostać elementem aranżacji pokoju dziecięcego. Poduszka jest hipoalergiczna, nie uczula.

  39,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Leśne Czary 35cm METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Leśne Czary 35cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Leśne Czary 35cm

  Uroczy miś z metryczką to fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka! Mis ubrany jest w koszulkę na której znajdują się wszystkie szczegółowe informacje z dnia narodzin, koszulka zdobiona jest również modną grafiką leśnych zwierzątek. To wspaniała pamiątka na długie lata oraz niesamowity element dekoracji pokoju dziecięcego.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Boho Tęcza 35cm METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Boho Tęcza 35cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Chrzest, narodziny Z IMIENIEM Boho Tęcza 35cm

  Uroczy pluszowy miś w koszulce, która zawiera metryczkę! To fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka. Metryczka zawiera wszystkie szczegółowe informacje z dnia narodzin, zdobiona jest grafiką tęczy w pięknym boho stylu. Spraw małemu dziecku wspaniały prezent, który będzie dla niego pamiątką na długie lata.

  59,98 zł

Metryczki na narodziny dziecka - różne wzory

Narodziny dziecka stanowią niezapomniany dzień dla jego rodziców. Często z tej okazji najbliższa rodzina czy przyjaciele wręczają im prezenty. To świetny sposób na pogratulowanie rodzicom szczęśliwego rozwiązania. Nie masz pojęcia, jaki prezent na narodziny wybrać? Nie przejmuj się - w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które sprawdzą się doskonale na taką okazję. Jedną z nich są metryczki w najróżniejszej formie. Personalizowany prezent z informacjami dotyczącymi dziecka to unikalna i bardzo osobista niespodzianka, jaką możesz sprawić najbliższym w tak ważnym dla nich okresie. Wybierasz się do świeżo upieczonych rodziców z wizytą? W takim razie zadbaj o wyjątkowy prezent, który zapadnie im głęboko w pamięci.

Prezent na narodziny - sprawdzone pomysły

Personalizowane prezenty to kapitalna propozycja na dowolnego rodzaju okazje. Podpisane imieniem obdarowywanej osoby stanowią bardzo osobisty pomysł na podarunek. Metryczka dodatkowo zawiera datę i godzinę narodzin dziecka, jego wagę oraz wzrost. Będzie więc jedynym w swoim rodzaju prezentem dla dziewczynki lub chłopca. Metryczka w ramie to niezawodny produkt na taką okazję. Można wykorzystać ją jako dekorację domu: na pewno świetnie wyglądać będzie w salonie czy sypialni dziecka. Metryczka ze zdjęciem w chmurce to bez dwóch zdań niepowtarzalny podarunek na narodziny. Możesz wybrać jednak również któryś z autorskich motywów w dziecięcym stylu. Zabawki, zwierzątka, ubranka czy pojazdy - każdy z nich przygotowany został w wyjątkowej odsłonie, która wspaniale pasuje do charakteru celebrowanej okazji.

Metryczka w ramie różowa karuzela

Metryczka w ramce na narodziny

Personalizowany prezent dla dziecka 

Metryczka w ramie z pewnością wygląda naprawdę ciekawie, jednak to nie jedyny wariant, na który możesz się zdecydować. Bezbłędną propozycją będzie bowiem też ozdobna poduszka z personalizowanym nadrukiem. Wysokiej jakości wykonanie powoduje, że to gustowna ozdoba sypialni, a przy okazji praktyczny dodatek, który na pewno przyda się dziecku podczas odpoczynku i snu. Poduszka z metryczką ozdobiona może być najróżniejszymi motywami i grafikami. Jasiek z misiem i króliczkiem to czarująca propozycja dla dziecka. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, a dzięki naturalnym aplikacjom świetnie wpisuje się w trendy boho. W nieco żywszej kolorystyce utrzymane są poduszki z metryczką, na których znalazły się tęcza, wieloryb czy samolot. 

Poduszka morskie przygody metryczka

Poduszka z metryczką dla dziecka

Metryczka na prezent z okazji narodzin dziecka

Pluszowe zabawki to idealny prezent dla każdego dziecka. Można śmiało wręczać je na najróżniejsze okazje - również narodziny. A maskotka z metryczką zdecydowanie będzie szczególnie wyjątkowym upominkiem w takim dniu. Pluszak w koszulce z personalizowanym nadrukiem prezentuje się bowiem naprawdę cudownie. Miś posiada miękkie, kremowe futerko, dzięki któremu jest naprawdę przyjemny w dotyku. Biała koszulka natomiast oprócz metryczki posiada też nadruk w postaci specjalnie przygotowanej grafiki. Pluszowy miś z tęczą, sarenką albo słonikiem to piękna propozycja na narodziny dziecka. Wybierz swój ulubiony projekt i spraw przyjemność nowo narodzonemu maluszkowi za pomocą przemyślanej i unikalnej niespodzianki prosto z serca.