baby shower niebieskie balony dla chłopca

baby shower niebieskie balony dla chłopca

Dekoracje na Baby Shower dla wszystkich przyszłych mam chłopców z elementami balonów. Niebieskie akcenty oddają chłopięcy charakter oraz dziecięcą radość. Balony są zdecydowanie radosnym motywem przewodnim, którego nie może zabraknąć na Twoim przyjęciu. Dodatkowo można dopełnić aranżację innymi niebieskimi ozdobami, takimi jak: serwetki, świeczki czy ogromne balony na ścianie. Nie należy zapominać właśnie o dekoracjach na stół, które są tak samo ważne, jak dekoracje na ścianie czy nad samym stołem.

 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Niebieskie Balony 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Niebieskie Balony 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Niebieskie Balony 80 kartek

  Przepiękny notatnik ciążowy, który będzie idealnym miejscem na pierwsze zdjęcia z USG oraz porównywanie ich do tych z ostatniego badania. Cudowny sposób, aby zaplanować pierwsze wakacje u dziadków albo wrzucać tam pierwsze zdjęcia malucha.

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Niebieskie Balony BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Niebieskie Balony BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Niebieskie Balony BIAŁA

  Przepiękna teczka ciążowa na najważniejsze dokumenty, takie jak wyniki badań czy zdjęcia USG. Personalizowana teczka już na zawsze zostanie z przyszłą mamą, dzięki czemu zlokalizuje dane badania nawet po urodzeniu. Oddzielna teczka z pewnością jej się przyda i będzie wspaniałym prezentem.

  24,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Niebieskie Balony 50x70cm PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Niebieskie Balony 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Niebieskie Balony 50x70cm

  Przepiękny plakat na Baby Shower z grafiką niebieskich balonów. Personalizowany plakat ozdobi całe przyjęcie i będzie niesamowitą pamiątką także po zakończeniu przyjęcia. Może być dekoracją do zdjęć albo powitaniem zgromadzonych gości.

  59,98 zł
 • KSIĘGA na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Przepięknie wykonana księga gości na Baby Shower chłopca. Cudowna propozycja na przyjęcie, aby zostało ono w pamięci nieco dłużej. Doskonała przestrzeń na wypęłnienie jej najszczerszymi gratulacjami oraz życzeniami dla dziecka i jego mamy.

  49,98 zł
 • DDEKORACJA stołu na Baby Shower Niebieskie Balony (+ramka) DDEKORACJA stołu na Baby Shower Niebieskie Balony (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower Niebieskie Balony (+ramka)

  Przepiękna dekoracja na stół, która zachwyci wszystkich gości i już na wejściu wprawi ich w niezwykły klimat całego przyjęcia. Doskonale odda charakter przyjęcia oraz chłopięcy akcent, którego po prostu nie może zabraknąć na takim Baby Shower.

  17,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower Niebieskie Balony elektroniczne ZAPROSZENIE na Baby Shower Niebieskie Balony elektroniczne
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower Niebieskie Balony elektroniczne

  Zaproszenie na Baby Shower z grafiką niebieskich balonów będzie doskonałe, aby zaprosić wszystkie przyjaciółki na przyjęcie z okazji narodzin chłopca. Forma elektroniczna jest szybka i wygodna, dzięki czemu w łatwy sposób zaprosi się wszystkich gości za pomocą jednego kliknięcia.

  39,98 zł
 • DEKORACJA sali na Baby Shower Niebieskie Balony personalizowana + listwa 60x150cm DEKORACJA sali na Baby Shower Niebieskie Balony personalizowana + listwa 60x150cm
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Baby Shower Niebieskie Balony personalizowana + listwa 60x150cm

  Przepiękna dekoracja sali na Baby Shower, która ubarwi całe przyjęcie i będzie idealnym miejscem na wspólne pamiątkowe zdjęcia. Dekoracja może wisieć na samym wejściu na przyjęcie, ale także przy przyszłej mamie, aby ją wyróżnić.

  99,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM 20szt

  Przepiękne krówki na podziękowanie za przyjęcie Baby Shower z motywem niebieskich balonów. Personalizowane słodkości doskonale sprawdzą się na przyjęcie dla przyszłej mamy małego chłopca. Oddają chłopięcy charakter i zawierają dziecięcy akcent.

  49,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki na podziękowanie za przyjęcie z okazji Baby Shower. Niebieskie balony będą idealnym motywem na przyjęcie dla chłopca i jego przyszłej mamy. Czekoladki są uroczym oraz eleganckim podziękowaniem dla gości na każdym przyjęciu.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Baby Shower Niebieskie Balony 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Baby Shower Niebieskie Balony 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Baby Shower Niebieskie Balony 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie na Baby Shower. Można do nich wrzucić małe cukierki, czekoladki, a także krówki. Taka forma wyrazi podziękowanie za przybycie od samego dziecka oraz jego przyszłej mamy.

  28,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower podziękowanie Z IMIENIEM Niebieskie Balony 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Baby Shower podziękowanie Z IMIENIEM Niebieskie Balony 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower podziękowanie Z IMIENIEM Niebieskie Balony 100% Handmade

  Przepiękna świeca sojowa na Baby Shower to oryginalne i unikatowe podziękowanie. Zachwyci wszystkie uczestniczki oraz każdego uczestnika. Dzięki tej świecy aromatyczny zapach wypełni całe pomieszczenie od razu jak tylko wrócą do domu.

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Niebieskie Balony z IMIENIEM (br) MIÓD podziękowanie na Baby Shower Niebieskie Balony z IMIENIEM (br)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Niebieskie Balony z IMIENIEM (br)

  Miód na podziękowanie dla gości to klasyczna oraz sprawdzona alternatywa. Taki sposób podziękowania z pewnością umili powrót do domu Twoim gościom. Jest to niezwykle ciepła i urocza forma podziękowania z przybycie oraz podarunki.

  9,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Baby Shower Niebieskie Balony 6szt (+etykiety) KUBECZKI papierowe na Baby Shower Niebieskie Balony 6szt (+etykiety)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Baby Shower Niebieskie Balony 6szt (+etykiety)

  Kubeczki papierowe z kolekcji niebieskich balonów dopełnią całą aranżację na stole. Wraz z innymi elementami doskonale się skomponuje i będą tworzyły idealną całość. Niebieskie akcenty będą doskonałe na Baby Shower dla chłopca.

  14,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe Baby Shower Z IMIENIEM Niebieskie Balony200ml WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe Baby Shower Z IMIENIEM Niebieskie Balony200ml
  19,98 zł
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe Baby Shower Z IMIENIEM Niebieskie Balony200ml

  Wino musujące w postaci podarunku po zakończeniu przyjęcia Baby Shower to bardzo elegancka i oryginalna propozycja. Bezalkoholowe wino będzie doskonałym podarunkiem dla każdej uczestniczki oraz także każdego uczestnika.

  19,98 zł
 • OPŁATEK na tort Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na Baby Shower, który doskonale ozdobi Twój tort. Wyjątkowa dekoracja, która sprawi, że tort dla przyszłej mamy będzie się prezentował wyjątkowo. Taki tort z pewnością wprawi ją w ogromny zachwyt. Personalizowane napisy jeszcze bardziej będą wzruszające.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM TOPPER na tort Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower Niebieskie Balony Z IMIENIEM

  Topper na tort na Baby Shower dziewczynki z motywem różowych balonów. Wspaniałe urozmaicenie tortu dla gości, które wprawi ich w zachwyt. Wspaniały sposób, aby urozmaicić słodki poczęstunek o spersonalizowany pod przyjęcie element.

  24,98 zł
 • DEKORACJE na Baby Shower w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Baby Shower w sklepie >TUTAJ<

 • TOPPER na tort Baby Shower oh baby ZŁOTY TOPPER na tort Baby Shower oh baby ZŁOTY
  11,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower oh baby ZŁOTY

  Topper na tort z napisem Oh Baby w złotym kolorze jest niezbędnikiem dekoracji na Baby Shower. Taki prosty element doskonale urozmaica tort i jeszcze bardziej oddaje klimat całego przyjęcia. Złoto wpasuje się do każdej aranżacji i zachwyci wszystkich gości.

  11,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnej beżowej poświacie będą doskonałe na każdą okazję! Święta, urodziny, a może Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta? Taki dodatek sprawdzi się w każdej aranżacji. Jasnemu wnętrzu nada różnorodności i przejrzystości, a ciemne kolory stonuje i wyciszy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Elegancki beżowy bieżnik w flizelinowym to przepiękny dodatek do dekoracji stołu. Wspaniały dodatek idealnie komponuje się z innymi dodatkami. Przepiękny dodatek znakomicie będzie prezentować się na przyjęciu w stylu rustykalnym. 

  69,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Oh Baby BANER girlanda drewniana Oh Baby
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Oh Baby

  Piękna girlanda na Baby Shower złożona z literek wykonanych z drewna tworząca napis Oh Baby. Baner wspaniale udekoruje wnętrze, w którym odbywa się przyjęcie przyszłej Mamy. Wspaniale komponuje się z każdą aranżacją przyjęcia. 

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Baby Shower BANER girlanda drewniana Baby Shower
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Baby Shower

  Drewniana girlanda na Baby Shower, która w piękny sposób udekoruje każde wnętrze! Girlanda wykonana z naturalnego drewna pasuje do każdej aranżacji wnętrza na przyjęciu. To szybka i elegancka dekoracja imprezki dla przyszłej Mamy.

  29,98 zł
 • NAPIS drewniany Baby NAPIS drewniany Baby
  49,98 zł
  NAPIS drewniany Baby

  Drewniany napis Baby to uniwersalna dekoracja na stół na każde dziecięce przyjęcie. Sprawdzi się jako dodatek do słodkiego stołu oraz jako urozmaicenie zastawy. W wyjątkowy sposób nadaje dziecięcy charakter przyjęcia, a po przyjęciu może zostać wykorzystany w pokoju dziecka.

  49,98 zł
 • BANER girlanda Baby Shower gwiazdki Niebieska BANER girlanda Baby Shower gwiazdki Niebieska
  14,98 zł
  BANER girlanda Baby Shower gwiazdki Niebieska

  Baner na Baby Shower w niebieskie gwiazdki to cudowna propozycja na motyw przewodni dla chłopca. Gwiazdki doskonale uzupełniają całą aranżację i dopełniają ją. Taka dekoracja z pewnością odda charakter przyjęcia, a goście od razu poczują klimat tego przyjęcia.

  14,98 zł
 • BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Niebieski BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Niebieski
  8,98 zł
  BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Niebieski
  1 Recenzje

  Efektowny foliowy balon w kształcie serca z napisem Mom to Be to świetny dodatek do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Błękitny balon to idealna dekoracja wnętrza na Baby Shower, która oczaruje uczestniczki imprezki. Możesz napełnić go powietrzem lub helem, tak aby unosił się nad ziemią. 

  8,98 zł
 • SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna
  24,98 zł
  SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna

  Szarfa dla przyszłej mamy małego chłopca w błękitnym kolorze zaskoczy twoją przyjaciółkę czy siostrę. Z pewnością poczuje się ona wyjątkowo wyróżniona i z dumą będzie nosiła taką szarfę przez całe przyjęcie. Szarfa jest także idealnym dodatkiem do wspólnych zdjęć.

  24,98 zł
 • TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet) TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet)
  19,98 zł
  TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet)

  Zabawa na Baby Shower to ciekawa rozrywka zarówno dla przyszłej Mamy jak i jej przyjaciółek. Odpowiedzcie na ciekawe pytania i sprawdzę swoją wiedzę w formie wspaniałej zabawy. Karty udekorowano grafiką lecącego bociana. 

  19,98 zł
 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT

  Wspaniała zabawa na Baby Shower dla przyszłej Mamy i wszystkich przyjaciółek. Zdrapki z dekoracyjną grafią bociana skrywają ciekawe pytania, na które każda przyszłe Mama powinna poznać odpowiedź. Świetna zabawa sprawi, że przyjęcie zapełnią uśmiechy i ciekawe dyskusje. 

  24,98 zł
 • ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt
  9,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt

  Wspaniała zabawa na przyjęcie Baby Shower. Wykreślanka z dziecięcymi hasłami skrywa w sobie 20 dziecięcych haseł. Karty do gry są udekorowane uroczą dziecięcą grafiką. 

  9,98 zł
 • LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m
  124,98 zł
  LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m

  Czarny, elegancki sznur z lampkami, który udekoruje stoisko podczas targów produktowych. Sznur można powiesić nad stoiskiem lub udekorować nim blat. Lampeczki równie dobrze wyglądają na zdjęciach produktów każdej kategorii.

  124,98 zł
 • ZIMNE OGNIE 40cm 5szt ZIMNE OGNIE 40cm 5szt
  6,98 zł
  ZIMNE OGNIE 40cm 5szt

  Zimne ognie to wspaniała rozrywka dla wszystkich gości weselnych. Wyjątkowy dodatek pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Zapewnij wszystkim niezapomniane wrażenia i spraw, że dzień twojego ślubu stanie się iście magiczny. 

  6,98 zł
 • LAMPKI Led dekoracyjne białe sznur 10m LAMPKI Led dekoracyjne białe sznur 10m
  149,98 zł
  LAMPKI Led dekoracyjne białe sznur 10m

  Jak w wyjątkowy sposób udekorować stoisko podczas targów produktowych? Użyj w tym celu lampek dekoracyjnych. Ich przyjemne światło zwróci uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Lampki możesz również wykorzystać do sesji zdjęciowej produktów.

  149,98 zł
 • BANER girlanda Baby Boy mix 15 x 160 cm BANER girlanda Baby Boy mix 15 x 160 cm
  11,98 zł
  BANER girlanda Baby Boy mix 15 x 160 cm

  Przepiękny baner z napisem Baby Boy to wyjątkowa propozycja, aby ozdobić przyjęcie Baby Shower dla chłopca, ale także udekorować pokój dla wyczekiwanego dziecka. Taka girlanda w niebieskich kolorach doskonale się wpasuje do pokoju malucha.

  11,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt

  Drewniane sztućce w szczególności sprawdzą się do słodkich poczęstunków, taki jak tort czy ciasta. Są praktycznym elementem, który można od razu po sobie posprzątać nie zostawiając zbędnego bałaganu. Idealnie pasują na uroczystości w stylu rustykalnym czy boho.

  16,98 zł
 • BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE
  11,98 zł
  BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE

  Zestaw balonów lateksowych na Baby Shower chłopca z błękitnym napisem It's a boy. Dzięki niemu w szybki i efektowny sposób ozdobisz pomieszczenie. Świetnie wyglądają jako element ścianki zdjęciowej.

  11,98 zł

Baby Shower chłopca - kolekcja Niebieskie Balony

Tradycja Baby Shower nie jest jeszcze szczególnie popularna w naszym kraju, jednak z roku na rok kobiety coraz chętniej sięgają po tego rodzaju rozwiązania. Tego rodzaju przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy stanowi bowiem wspaniały sposób na to, by pokazać jej, jak wiele znaczy dla swoich przyjaciółek oraz bliskich krewnych. Baby Shower zwykle organizowane jest w formie niespodzianki dla ciężarnej kobiety. Imprezę przygotować może jedna z przyjaciółek, choć świetnym pomysłem jest też zaplanowanie jej wspólnie z innymi uczestniczkami. Podczas organizacji należy zadbać o miejsce, termin oraz listę gości, a także poczęstunek czy atrakcje dla zebranych. Aby nadać całości unikalny charakter, bez żadnych wątpliwości przydatne będą stylowe dekoracje i dodatki. Te można łatwo znaleźć w naszym sklepie internetowym. Stylowe kolekcje stworzone specjalnie na tę okazję zachwycają swoim niebanalnym wyglądem.

Dekoracje na Baby Shower w naturalnym stylu

Kolekcja dekoracji i dodatków na Baby Shower Niebieskie Balony to śliczna propozycja na przyjęcie przyszłej mamy. Wykonana została z myślą o kobietach oczekujących synów, jednak może też być piękną propozycją na imprezę bez względu na płeć maluszka. Z całą pewnością bardzo efektowną ozdobą podczas przyjęcia będzie plakat na Baby Shower w podłużnej, niebanalnej odsłonie. Taka dekoracja zawieszona na ścianie uatrakcyjni cały wystrój, a dodatkowo może stanowić też tło do pamiątkowych zdjęć. Dzięki personalizacji z kolei będzie bardzo oryginalnym rozwiązaniem na imprezę. Ponieważ motyw balonów uzupełniają botaniczne wzory, cała kolekcja znakomicie wpisuje się w aktualne trendy naturalne. Właśnie dlatego do aranżacji wspaniale pasować będą ozdoby eko. Drewniany baner “Baby Shower” albo napis “Baby” do ustawienia będą świetnym dodatkiem na taką okazję.

Dekoracja sali na baby shower plakat z listwa niebieskie balony

Dekoracja na Baby Shower

Niebieskie dekoracje na Baby Shower

Do kolekcji Niebieskie Balony, rzecz jasna, z powodzeniem dopasować można różnorodne dekoracje i dodatki w błękitnym odcieniu. Ładnie pasować będą też kolory bieli, zieleni, a nawet jasnego brązu. Tak przygotowana aranżacja z pewnością mile zaskoczy przyszłą mamę i wszystkie uczestniczki imprezy. Niebieska girlanda z napisem “Baby Shower” umieszczonym na karteczkach w kształcie gwiazd to przepiękna propozycja na tego rodzaju imprezę. Dekorację z powodzeniem zawiesisz nad stołem z przekąskami lub w wejściu. Bezbłędnie prezentować się będzie też umieszczona na pustej ścianie - pod takim napisem razem z innymi dziewczynami wykonacie niepowtarzalne zdjęcia pamiątkowe z przyjęcia przyszłej mamy. Balony, papierowe pompony czy rozety kapitalnie dopełnią rezultat.

Jak przygotować Baby Shower?

Baby Shower to nie tylko stylowe dekoracje, które gościom pozwolą wczuć się w klimat. Podczas planowania przyjęcia niezbędne jest też zadbanie o dodatki i akcesoria dopasowane do charakteru celebrowanej okazji. Szarfa dla przyszłej mamy z napisem “Mom to Be” stanowi idealną propozycję takiego gadżetu. Ciężarna kobieta może nosić ją przez całą zabawę, pozować do zdjęć, a na koniec zostawić na pamiątkę wyjątkowej uroczystości. Taki dodatek na pewno będzie dla niej bardzo miłą niespodzianką. Świetnym pomysłem są też gry na Baby Shower. Zdrapki z zadaniami pozwolą wszystkim uczestniczkom się ze sobą zintegrować oraz wywołają szerokie uśmiechy na ich twarzach. Wypełnianie zadań będzie szczególnie rozrywkowe, gdy za ich zaliczenie przewidziane zostaną drobne nagrody - czekoladki, krówki czy inne upominki!

Zabawa baby shower zdrapki z zadaniami bocian

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower