baby shower różowe balony dla dziewczynki

baby shower różowe balony dla dziewczynki

Przepiękna kolekcja na Baby Shower dziewczynki, która oczaruje każdą przyszłą mamę oraz jej zaproszonych gości. Wyjątkowe dekoracje z motywem różowych balonów są bardzo delikatne oraz subtelne co sprawia, że doskonale pasują na tą niezapomnianą uroczystość. Personalizowane produkty dodają  uroku i będą doskonale prezentować się na wspólnych, pamiątkowych zdjęciach. Ta propozycja jest minimalistyczna i stworzona dla zwolenniczek właśnie takich jasnych i klasycznych dekoracji. Różowe dodatki odzwierciedlają dziewczęcy charakter, który tego dnia musi być odpowiednio podkreślony i zaakcentowany.

Baby Shower dziewczynki - kolekcja Różowe Balony

Jeśli zastanawiasz się, w jakiej odsłonie przygotować Baby Shower dla swojej przyjaciółki, siostry, kuzynki czy innej bliskiej kobiety, możesz śmiało postawić na naturalne motywy. To aktualnie jeden z największych trendów, które podbijają różnego rodzaju uroczystości i przyjęcia. Takie rozwiązania bowiem w cudowny sposób pozwalają odmienić wygląd dowolnego wnętrza i cudownie prezentują się także w plenerach! Podczas Baby Shower w lecie ładnie skomponują się z naturą za oknami, natomiast zimą - ułatwią wprowadzenie na przyjęcie ciepłej atmosfery. Do tego wyglądają naprawdę czarująco i bez dwóch zdań przypadną do gustu wszystkim zebranym osobom - a zwłaszcza przyszłej mamie. W przygotowaniu wspaniałej uroczystości z pewnością pomocne mogą być gotowe kolekcje dekoracji i dodatków stworzonych specjalnie na tę okazję.

Baby Shower w naturalnym stylu

Kolekcja na Baby Shower Różowe Balony to czarująca propozycja na przyjęcie przyszłej mamy. Motyw balonów w pastelowej kolorystyce bardzo dobrze prezentuje się na białym tle, a zielony wzór w naturalnym stylu bezbłędnie dopełnia wygląd projektu. To sprawia, że dekoracje i dodatki z tej kolekcji naprawdę dobrze wpisują się w najnowsze trendy oraz wyjątkowy charakter Baby Shower. Podczas uroczystości w domu, restauracji, ogrodzie czy innym miejscu śmiało wykorzystać można tabliczkę w białej ramce. To dekoracja, która świetnie wygląda ustawiona na stole z przekąskami. Można wykorzystać ją przy robieniu rezerwacji albo po prostu do uatrakcyjnienia aranżacji na przyjęcie. Do takiego wystroju bezbłędnie pasować będą papierowe naczynia z motywem eukaliptusa albo botaniczne serwetki na stół

Dekoracja stołu tabliczka baby shower różowe balony

Dekoracja stołu na Baby Shower

Jak zorganizować Baby Shower dla przyjaciółki?

Dekoracje ozdobione motywem różowych balonów i gałązek stworzone zostały specjalnie na Baby Shower kobiety, która oczekuje córki. To przepiękna propozycja, która pozwoli podkreślić płeć maluszka. Jeśli nie wszystkie koleżanki ciężarnej ją znają, taka aranżacja może też posłużyć do ujawnienia płci! Jednak różowe balony sprawdzą się nie tylko podczas imprezy dla oczekiwanej dziewczynki. Ich kobieca stylistyka dobrze nadaje się na dowolnego rodzaju Baby Shower. Przyszła mama na pewno doceni czarujący wygląd tego rodzaju aranżacji. W dobrze widocznym i dostępnym miejscu zawiesić można plakat z imieniem oraz piękną grafiką. To nieco większa dekoracja od tabliczki na stół, ale w równie efektowny i ciekawy sposób nada unikalny charakter przyjęciu. 

Akcesoria i dodatki na Baby Shower

Co jeszcze przyda się podczas planowania przyjęcia dla przyszłej mamy? Zaproszenia albo dekoracje tortu to bez dwóch zdań ważny element przygotowywania takiej imprezy. Jednak w trakcie Baby Shower warto zadbać też o prezenty. Zarówno te dla przyszłej mamy - np. księga pamiątkowa lub kosmetyki, które pozwolą się zrelaksować, jak i wspaniałe podziękowania dla gości. Drobne upominki wręczone dziewczynom zebranym na imprezie to niezwykle miły gest. Za ich pomocą podziękować możesz nie tylko za obecność i wsparcie dla przyszłej mamy, ale też organizację przyjęcia, jeśli uczestniczki także brały w niej udział. Czekoladki albo słoiczki z miodem to smakowite propozycje na takie prezenty. W ramach podziękowań przyjaciółkom wręczyć można też mini butelki z winem bezalkoholowym - to świetny pomysł na wzniesienie toastu za zdrowie przyszłej mamy i jej maluszka.

Wino musujące bezalkoholowe różowe balony baby shower

Bezalkoholowe wino musujące na podziękowania