wesele Rustykalne Kwiaty

wesele Rustykalne Kwiaty

Rustykalne Wesele to wspaniały wybór na przyjęcie. Kwiatowy wzór dopełnia Rustykalny motyw nadając całości większej romantyczności. Wesele w stylu rustykalnym to idealne rozwiązanie dla miłośników przyrody oraz fanów delikatności. Skorzystaj z pięknych personalizowanych produktów takich jak zaproszenia, winietki, podziękowania.  Kolekcja zawiera wszystko co niezbędne w tym szczególnym dniu.

 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Rustykalne Kwiaty ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Zaproszenie ślubne na telefon w cyfrowej formie! Poinformuj bliskich o zbliżającym się przyjęciu w nietypowy sposób. Zaproszenie zdobione jest grafiką rustykalnych kwiatów w delikatnych kolorach. To szybki tani i ekologiczny sposób!

  39,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Jak poprosić Rodziców o błogosławieństwo? Personalizowane pudełko to wspaniały sposób na przekazanie prośby! Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna, zdobione karteczką z grafiką rustykalnych kwiatów. Rodzice bez wątpienia będą zachwyceni z tak pięknego prezentu!

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Kolekcja Rustykalne Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Kolekcja Rustykalne Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Kolekcja Rustykalne Kwiaty Z IMIONAMI

  Pudełeczko na obrączki wykonane z naturalnego drewna to świetny dodatek na Ślub. Pudełko ułatwi przekazanie obrączek podczas ceremonii. W środku możemy znaleźć personalizację zdobioną grafiką rustykalnych kwiatów. Całość prezentuje się elegancko i efektownie! To również wspaniała pamiątka!

  54,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek...

  Księga gości z eleganckimi czarnymi kartami to wspaniały sposób na zachowanie pamiątki ze Ślubu i Wesela. Na kartach księgi można umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie białe flamastry, będą się pięknie prezentować na czarnym tle. Na okładce znajduje się modny motyw rustykalnych kwiatów. 

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień ze Ślubu i Wesela. Personalizowana księga gości zdobiona jest rustykalnymi kwiatami oraz imiona Pary Młodej i data ślubu. W księdze goście mogą umieszczać wpisy, życzenia dla Pary Młodej lub wklejać zdjęcia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Ankiety weselne w formie personalizowanej księgi gości to niesamowita zabawa dla gości! Jednocześnie otrzymacie wspaniałą pamiątkę, która zostanie z wami na lata. Przygotujcie pisali, długopisy oraz inne przyrządy, które pomogą gościom stworzyć piękny, pamiątkowy album. Album zdobiony jest nowoczesną grafika rustykalnych kwiatów. Bez wątpienia każdy z...

  69,98 zł
 • KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Księga wspomnień dla Rodziców z modną rustykalną grafiką! W księdze możecie umieścić wspomnienia z dzieciństwa, życzenia a także zdjęcia. To wzruszający prezent, który pozostanie piękną pamiątką na lata.

  49,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Instrukcja do księgi gości z motywem rustykalnych kwiatów. Świetnie uzupełni księgę o tym samym motywie z Kolekcji Rustykalne Kwiaty. To idealny dodatek na Ślub oraz Wesele, który zachęci gości do dokonywania wpisów. Ustawcie ją w widocznym miejscu, tak by każdy wiedział gdzie się znajduje. To również wspaniały dodatek dekoracyjny.

  28,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Numerki to świetna dekoracja stolików Weselnych. Na tabliczkach można umieścić numerki, które ułatwią gościom dotarcie do swojego miejsca lub napis wskazujący słodki stół, bufet lub fotobudkę. Modna grafika rustykalnych kwiatów znajdująca się na numerkach bez wątpienia wpadnie w gust wszystkim zgromadzonym. 

  4,98 zł
 • MENU weselne Kolekcja Rustykalne Kwiaty MENU weselne Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  6,49 zł
  MENU weselne Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Piękne menu weselne w rustykalnym stylu! Wspaniały dodatek na stół weselny, który pozwoli przekazać gościom, jakie potrawy będą serwowane podczas przyjęcia. Menu zdobione jest kwiatową grafiką. To praktyczny element wystroju!

  6,49 zł
 • BILECIK personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty BILECIK personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Bileciki to wspaniały dodatek do prezentów Weselnych. W szybki i efektywny sposób dodaj większego charakteru przygotowanym podziękowaniom! Bileciki dekorowane są grafiką rustykalnych kwiatów. Można je przywiązać do upominku lub położyć na nakryciach gości.

  1,50 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Kolekcja Rustykalne Kwiaty WINIETKA ślubna z nadrukiem Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Jak wskazać gościom miejsce przy stole? Skorzystaj z winietek, które podczas Wesela pozwolą Ci zaoszczędzić czas! Każdy z gości będzie mógł bez problemu znaleźć swoje miejsce. To praktyczne i szybkie rozwiązanie, które pomoże Ci uniknąć zamieszania w tym ważnym dniu.

  1,89 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt

  Wyjątkowe zawieszki na alkohol z rustykalnym motywem! To świetny element dekoracji, który pozwoli nadać butelkom weselnego charakteru. Rustykalna grafika z elementami kwiatów to najmodniejsza dekoracja! Całość jest personalizowana. 

  24,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (bszn)

  Uroczy miód w słoiczkach jako podziękowanie dla gości Weselnych! Miód posiada personalizację, dekorowany jest grafiką rustykalnych kwiatów. To bez wątpienia upominek, który wpadnie w gust każdemu! Wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach gości.

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 100% Handmade

  Świece sojowe to wspaniałe podziękowanie dla gości weselnych. Oczaruj najbliższych nietypowym prezentem. Świeczki zdobione są brokatem. Wykonane są w wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce. Prezentują się elegancko i oryginalnie! 

  11,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety) LIZAKI podziękowanie na wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety)
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem 24cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+bileciki...

  Słodkie podziękowanie w formie personalizowanych lizaków! Modna grafika rustykalnych kwiatów prezentuje się elegancko! W komplecie znajduje się 15szt lizaków, 15 bilecików oraz 15szt personalizowanych naklejek do samodzielnego naklejenia. Podziękujcie swoim gościom Weselnym w oryginalny sposób!

  49,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty20szt

  W jaki sposób ciekawie podziękować gościom za przybycie na Wesele? Skorzystaj z personalizowanych krówek! To smaczny poczęstunek, który przypadnie do gustu każdemu! Krówki zdobione są grafiką modnych rustykalnych kwiatów. Można rozłożyć je przy nakryciach gości, wsypać do ogólnodostępnej misy lub zapakować do pudełeczek.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt

  Pyszne czekoladki z personalizacją będą stanowić cudowny upominek dla gości Weselnych. Czekoladki sprzedawane są wraz z naklejką zdobioną grafiką rustykalnych kwiatów. Można umieścić je w pudełeczkach lub rozłożyć przy nakryciach gości. To trafiony prezent dla każdego!

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Wesele Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Wesele Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Wesele Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie dla gości na Wesele. Zdobione są piękną grafiką rustykalnych kwiatów oraz personalizacją. Możesz wypełnić je krówkami, czekoladkami, cukierkami.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 12szt

  Słodki upominek dla gości to świetny dodatek do podziękowań weselnych! Pudełka na ciasto pozwolą Ci w elegancki sposób przekazać ciasto. Pudełko jest personalizowane naklejką z imionami Pary Młodej i datą ślubu. Całość zdobiona jest modną grafiką rustykalnych kwiatów.

  35,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Kolekcja Rustykalne Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Fantastyczne pudełko na telegramy, które pozwoli Wam zachować w jednym miejscu otrzymane koperty. Dzięki personalizacji oraz pięknej grafice rustykalnych kwiatów pudło będzie prezentować się elegancko a po Weselu będzie stanowić niesamowitą pamiątkę. To praktyczny i elegancki gadżet!

  39,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Personalizowany plakat Weselny to wspaniały sposób na dekorację sali oraz powitanie przybywających gości. Plakat wykonany jest na grubym papierze, który posiada rustykalny motyw. Dla lepszego efektu warto umieścić go na sztaludze, przy wejściu do sali Weselnej. 

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Kakemono to wspaniały sposób na dekorację pomieszczenia podczas Wesela. Świetnie sprawdzi się zarówno na sali jak i w plenerze. Baner jest personalizowany, zdobiony grafiką rustykalnych kwiatów. Będzie się pięknie prezentować podczas uroczystości! 

  99,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty PLAN stołów personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Wyjątkowy sposób na przekazanie planu stołów przybywającym na Wesele gościom. Wysokiej jakości plakat ułatwi znalezienie miejsc przy stole. Zdobiony jest grafiką rustykalnych kwiatów. Całość prezentuje się efektownie! To praktyczny i elegancki gadżet! 

  79,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Kolekcja Rustykalne Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Tablice rejestracyjne z personalizacją to świetny sposób na dekorację auta ślubnego. Rustykalny motyw zdobiący tablice wpisuje się w najnowsze ślubne trendy. Tablice mają standardowy rozmiar, dopasują się do ramek w samochodzie. To wspaniały sposób by pokazać, że w aucie znajduje się Para Młoda. 

  16,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety samoprzylepne koła Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt NAKLEJKI etykiety samoprzylepne koła Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety samoprzylepne koła Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt

  Samoprzylepne naklejki z personalizacją będą stanowić wspaniałe dopełnienie upominków dla gości. Można nakleić je na pudełeczka na ciasto, pudełeczka na upominki czy też różne inne elementy. Będą się pięknie prezentować z innymi elementami z kolekcji Rustykalne Kwiaty.

  14,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI papierowe Rosegold perłowy efekt 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Rosegold perłowy efekt 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Rosegold perłowy efekt 33x33cm 20szt

  Serwetki w modnym odcieniu różu z efektem perłowego połysku. Praktyczny dodatek pięknie wygląda na każdym odświętnym stole. Serwetki wspaniale komponują się z innymi dekoracjami w różnych kolorach.  

  7,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD

  Bez wątpienia rosegold to najmodniejszy kolor sezonu. Dlatego zadbaj o dodatki w tym kolorze. Stojak w kształcie serca to propozycja na wszelakie tarki i wystawy. Dzięki niemu wyeksponujesz wizytówkę z logo firmy czy ulotkę reklamową. Twoje stoisko na pewno będzie wyjątkowe.

  15,98 zł
 • ŚWIECE świąteczne pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD ŚWIECE świąteczne pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD
  79,98 zł
  ŚWIECE świąteczne pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD

  Oryginalne świeczki pływające w przepięknym rosegoldowym kolorze. Świeczki umieszczone w eleganckim naczyniu z wodą lub w wiszących bombkach prezentują się czarująco. Stworzą niepowtarzalny świąteczny klimat w całym domu. Takiego dodatku nie może zabraknąć podczas świąt.

  79,98 zł
 • ŚWIECE świąteczne proste metalizowane 24cm 10szt ROSEGOLD ŚWIECE świąteczne proste metalizowane 24cm 10szt ROSEGOLD
  22,98 zł
  ŚWIECE świąteczne proste metalizowane 24cm 10szt ROSEGOLD

  Przepiękne metalizowane świece do dekoracji uroczystego stołu. Świece w najmodniejszym kolorze rosegold cudownie udekorują stół na Święta Bożego Narodzenia. Umieszczone w eleganckich świecznikach do prostych świec stworzą niepowtarzalny klimat podczas kolacji wigilijnej i świątecznego okresu.

  22,98 zł
 • GADŻETY do sesji foto ślub ROSEGOLD 12szt GADŻETY do sesji foto ślub ROSEGOLD 12szt
  13,98 zł
  GADŻETY do sesji foto ślub ROSEGOLD 12szt

  Śliczne gadżety do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Gadżety w modnym kolorze rosegold pięknie prezentują się na zdjęciach. Wspaniała rozrywka na dla gości oraz piękna pamiątka dla Pary Młodej. 

  13,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnej beżowej poświacie będą doskonałe na każdą okazję! Święta, urodziny, a może Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta? Taki dodatek sprawdzi się w każdej aranżacji. Jasnemu wnętrzu nada różnorodności i przejrzystości, a ciemne kolory stonuje i wyciszy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  1 Recenzje

  Świece to doskonałe rozwiązanie na wyjątkową dekorację przyjęcia, a w szczególności Chrztu Świętego czy Komunię. Biała pieńkowa świeca, która posiada piękną ozdobę w postaci juty z koronkową tasiemką i papierowymi kwiatkami. Cudownie zaprezentuje się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Możesz ustawić ją na szklanym lub drewnianym podstawku, dzięki czemu...

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm

  Bardzo elegancka i czarująca dekoracja stołu na uroczystość Chrztu, Komunii, a także Roczku. Biała świeca pieńkowa, która posiada w komplecie dekoracyjną jutę z bawełnianą koronką i materiałowymi kwiatkami. Świetnie sprawdzi się jako dopełnienie aranżacji w stylu boho i rustykalnym. Można ustawić je na specjalnych podstawkach, dzięki którym będę...

  19,98 zł

Ślub i wesele w stylu rustykalnym

Styl rustykalny kojarzony jest przede wszystkim z przytulną, komfortową atmosferą oraz naturą. Zaczerpnięty został wiejskich aranżacji oraz klimatu, które pozwalają nadać każdemu wnętrzu niezwykły charakter. Taka stylistyka przygotowana może być w różnorodnej odsłonie. Klasyczne rustykalny wystrój jest prosty i utrzymany w ciepłej kolorystyce. Bardzo często wykorzystywane są również unikalne elementy, które powodują, że rezultat jest wyjątkowy. No i rzecz jasna, nie można zapominać o nawiązaniach do natury - zarówno w postaci wzorów, jak i kwiatów, gałązek czy eko dodatków. Kolekcja Rustykalne Kwiaty stworzona z myślą o uroczystości ślubu i wesela to propozycja, która łączy w sobie wszystkie te elementy. Planując swój wielki dzień, możecie więc z powodzeniem wykorzystać produkty wchodzące w jej skład.

Dekoracje ślubne z motywem kwiatów

Szukając dekoracji na przyjęcie weselne, w oczy najprędzej wpadają te duże i szczególnie efektowne. I warto postawić na choć jeden tego rodzaju dodatek do aranżacji. W piękny sposób podkreśli on bowiem stylistykę przyjęcia, a przy tym zwróci uwagę gości już od progu. Bardzo dobrze w takiej roli wypadnie plakat do ozdoby ścianki za Parą Młodą. Wykonany w podłużnej, wąskiej odsłonie formą przypomina japońskie kakemono. Może być naprawdę ciekawym tłem do pamiątkowych zdjęć. Na sali weselnej na pewno sprawi, że miejsca Państwa Młodych będą ładnie wyeksponowane. Personalizowane winietki z nazwiskami gości to także sprawdzona ozdoba na wesele. Ustawione przy nakryciach wskażą zebranym osobom miejsca przy stole, a przy okazji w cudowny sposób uatrakcyjnią aranżację.

Ścianka za parą młodą rustykalne kwiaty plakat

Ozdobny plakat do dekoracji sali weselnej

Romantyczne dekoracje na przyjęcie weselne

Wystrój w stylu rustykalnym to fantastyczna propozycja na przyjęcie weselne. Naturalne motywy, a w szczególności malownicze kwiaty w odcieniach różu fenomenalnie pozwolą podkreślić romantyczny charakter tej szczególnej chwili. Do takiego motywu przewodniego śmiało dopasować uniwersalne dodatki w odpowiedniej kolorystyce. Serwetki papierowe w odcieniu rosegold cudownie skomponują się z resztą wystroju. Podobnie proste świeczki lub szczególnie oryginalne świece pływające. Przy pomocy takich dodatków można uzyskać naprawdę ciekawy i unikalny efekt końcowy. Goście zaproszeni na uroczystość na pewno będą zachwyceni taką scenerią, a Wy zyskacie w ten sposób piękne wspomnienia, do których chętnie powrócicie w przyszłości.

Księgi pamiątkowe na ślub i wesele

Dekoracje to nie wszystko, co znajdziecie w naszej ofercie. Kolekcja Rustykalne Kwiaty oferuje bowiem też wiele innych produktów, które przydadzą się w czasie planowania przyjęcia weselnego oraz ślubu. Jednym z nich jest album pamiątkowy. Księga gości umieszczona na stoliku w czasie uroczystości pozwoli zebranym osobom pozostawić pamiątkowe wpisy, a nawet zdjęcia z fotobudki. Dzięki temu zyskacie zbiór wyjątkowych wspomnień na całe życie. Taki album można też wykorzystać jako podziękowanie dla najważniejszych osób - rodziców. Specjalnie wykonany podarunek DIY na pewno sprawi wielką przyjemność obdarowanym osobom. Księga wspomnień dla rodziców to jeden z najbardziej czarujących pomysłów na takie podziękowania. 

Księga gości ankiety weselne rustykalne kwiaty

Album pamiątkowy z imionami Pary Młodej