baby shower botaniczne z wózeczkiem

baby shower botaniczne z wózeczkiem

Zorganizuj Baby Shower chłopca lub dziewczynki zamawiając przepiękne dekoracje. Urocze dodatki na przyjęcie, które zachwycą gości. Poinformuj najbliższe osoby, o zbliżającej się imprezce z okazji Baby Shower korzystając z zaproszeń w formie elektronicznej. Kupuj eleganckie ozdoby do powieszenia lub urocze plakaty z motywem wózeczka w botanicznym stylu. Spraw, aby wnętrze mieszkania lub sali wyglądało niezwykle efektownie. Zamawiaj toppery do wypieków, opłatki na torty oraz wiele innych produktów. Zaskocz swoich gości drobnymi upominkami w uroczych pudełeczkach. Podaruj czekoladki lub krówki z personalizacją. 

 • KSIĘGA na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Przepiękna księga pamiątkowa, to świetny prezent, który można podarować Przyszłej Mamie na Baby Shower. Produkt posiada sztywną oprawę z personalizacją oraz motywem w botanicznym stylu z wózeczkiem. Delikatna kolorystyka sprawia, że całość prezentuje się niezwykle uroczo. W księdze mogą wpisać się wszystkie przyjaciółki obecne na przyjęciu. Cudowna...

  49,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 50x70cm PLAKAT na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 50x70cm

  Dekoracja na Baby Shower, którą można powiesić na ścianie lub postawić przed wejściem. Plakat w stylu botanicznym z motywem wózeczka będzie się pięknie prezentował w połączeniu z pozostałymi ozdobami. Zaskocz zaproszone osoby przepięknym wystroje sali na Baby Shower. Spersonalizowany produkt w subtelnej kolorystyce. 

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem personalizowana + listwa 60x150cm DEKORACJA sali na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem personalizowana + listwa 60x150cm
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem personalizowana + listwa 60x150cm

  Zamów dekorację na Baby Shower w efektownej odsłonie. Przepiękne kakemono ozdobi wnętrze mieszkania lub sali. Plakat można powiesić za głównym stołem podczas uroczystości. Na ozdobie nadrukowana jest grafika wózeczka w botanicznym stylu, imię Przyszłej Mamy oraz data przyjęcia. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Tabliczka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Tabliczka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Tabliczka (+biała ramka)

  Dekoracja w białej, drewnianej ramce na Baby Shower. Ozdoba, którą można postawić na stole podczas przyjęcia. W ramce znajduje się kartka z motywem wózeczka w stylu botanicznym. Elegancka i subtelna kolorystyka prezentuje się niezwykle uroczo. Spersonalizowany produkt z imieniem Przyszłej Mamy oraz datą. 

  17,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem elektroniczne ZAPROSZENIE na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem elektroniczne
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem elektroniczne

  Poinformuj swoje Przyjaciółki, o zbliżającym się przyjęciu z okazji Baby Shower. Zaproszenie w formie elektronicznej to nowoczesny i ekologiczny sposób, który przyśpieszy całą organizację. Produkt zawiera subtelny motyw graficzny w stylu botanicznym z prześlicznym wózeczkiem. Zaproszenie cyfrowe, to świetna alternatywa, która pozwoli zaoszczędzić sporo...

  39,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM (br) MIÓD podziękowanie na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM (br)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM (br)

  Słodkie podziękowanie na Baby Shower. Podaruj miodek zaproszonym gościom i Przyjaciółkom obecnym na przyjęciu. Produkt z personalizacją zawiera nadrukowane imię przyszłej Mamy, datę oraz grafikę w botanicznym stylu. Miodek udekorowany białym materiałem i sznureczkiem jutowym spodoba się obdarowanym osobom. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem podziękowanie Z IMIENIEM 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem podziękowanie Z IMIENIEM 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem podziękowanie Z IMIENIEM 100%...

  Urocze świece sojowe w słoiczku, to świetna opcja na upominek dla gości. Podziękuj bliskim osobom za przybycie na Baby Shower. Zamów świeczki 100% handmade z naklejką. Na etykiecie nadrukowane jest imię Przyszłej Mamy, data przyjęcia oraz motyw kwiatków w botanicznym stylu. 

  12,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 10szt

  Elegancki upominek dla gości. Podziękuj przyjaciółkom za przybycie na Baby Shower. Podaruj czekoladki z personalizacją oraz motywem botanicznym z wózeczkiem. Słodki prezent, który pozytywnie zaskoczy zaproszone osoby. Czekoladki można podarować samodzielnie lub w woreczku z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM 20szt

  Podziękuj swoim Przyjaciółkom oraz zaproszonym gościom za przybycie na Baby Shower. Podaruj krówki z personalizacja. Słodkości z motywem graficznym w botanicznym stylu prezentują się niezwykle uroczo. Krówki o śmietankowym smaku można podarować samodzielnie lub zapakować do pudełeczka na podziękowanie. 

  49,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Podziękowania dla zaproszonych gości w formie pudełeczek w kształcie serca. Produkt z personalizacją oraz grafiką w stylu botanicznym prezentuje się niezwykle uroczo. Do pudełeczek możesz włożyć słodkie krówki lub czekoladki. Efektowna dekoracja, która wzbogaci wystój stołów na przyjęciu. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA ozdobne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm

  Przepiękne pudełeczka wykonane z metalicznego papieru w złotym kolorze wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Złote pudełeczka pozwolą w elegancki sposób zapakować produkt, który powędruje do klienta. Do pudełeczek można przywiesić bileciki z logo firmy lub podziękowaniem za zakup. Metaliczne pudełeczka idealnie nadają się również do zapakowania...

  11,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM TOPPER na tort Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM

  Dekoracja do ciast wykonana ze sztywnego papieru. Okrągły topper z imieniem Przyszłej Mamy, datą przyjęcia oraz motywem w stylu botanicznym. Ozdoba, która sprawi, że serwowane wypieki będą prezentować się niezwykle uroczo. Niezbędnik, którym możesz ozdobić tort na Baby Shower.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem Z IMIENIEM Ø20cm

  Dekoracja na tort w eleganckiej formie. Opłatek z motywem wózeczka w stylu botanicznym prezentuje się niezwykle uroczo. Produkt zawiera personalizację z imieniem Przyszłej Mamy oraz datą przyjęcia. Opłatek jadalny, który można w szybki i łatwy sposób umieścić na torcie. Ozdoba do wypieków, która spodoba się zaproszonym gościom. 

  17,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem 6szt (+etykiety) KUBECZKI papierowe na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem 6szt (+etykiety)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Baby Shower botaniczne z Wózeczkiem 6szt (+etykiety)

  Kubeczki papierowe z naklejką to świetny i praktyczny dodatek na Baby Shower. Na etykiecie znajduje się nadrukowana grafika w stylu botanicznym z wózeczkiem, imieniem Przyszłej Mamy oraz datą przyjęcia. W komplecie znajduje się 6 sztuk kubeczków oraz 6 naklejek. 

  14,98 zł
 • DEKORACJE na Baby Shower w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Baby Shower w sklepie >TUTAJ<

 • KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt
  8,98 zł
  KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt

  Eleganckie kubeczki z modnym motywem botanicznym, pozwolą zaserwować orzeźwiające napoje wszystkim gościom. Kubeczki prezentują się wspaniale i na pewno przypadną do gustu wszystkim gościom. Praktyczny dodatek można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  8,98 zł
 • TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE
  10,98 zł
  TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki z dekoracyjnym motywem eukaliptusa, idealny dodatek na wspaniale prezentuje się na przyjęciu organizowanym w stylu botanicznym. Wspaniała dekoracja pozwoli wspaniale zaserwować poczęstunek dla gości. 

  10,98 zł
 • KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt

  Kubeczki to wspaniały dodatek na każde przyjęcie i uroczystość. Eleganckie białe kubeczki z złotym paskiem wspaniale zaprezentują się wraz z dopasowanymi talerzykami i słomkami. Doskonale sprawdzą się na przyjęciu dla dzieci, ale również dla dorosłych. Z pewnością dzięki nim ułatwisz sobie sprzątanie po każdej imprezce. :)

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt
  9,98 zł
  TALERZYKI papierowe białe ze złotym paskiem LUX 6szt

  Wspaniałe papierowe talerzyki w białym kolorze. Posiadają dodatkowo metaliczny złoty pasek na brzegach, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Wraz z kubeczkami z tej samej kolekcji przepięknie zaprezentują się na przyjęciu. Z pewnością spodobają się wszystkim gościom. 

  9,98 zł
 • SŁOMKI papierowe białe ZŁOTE GWIAZDKI 10szt SŁOMKI papierowe białe ZŁOTE GWIAZDKI 10szt
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe białe ZŁOTE GWIAZDKI 10szt

  Jednorazowe papierowe słomki to doskonały dodatek na każde przyjęcie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Słomki w białym kolorze, które zdobią metalizowane złote słomki oczarują wszystkich gości. Wraz z kubeczkami i talerzykami w złotym kolorze stworzą fantastyczny efekt. 

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE

  Jak dopiąć dekoracje stołu na ostatni guzik? Doskonałym rozwiązaniem są papierowe słomki ozdobione połyskującymi metalicznym paskiem w złotym kolorze. Pięknie zaprezentują się wraz z złotymi kubeczkami i talerzykami. 

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne EKO 25szt ZŁOTE SŁOMKI papierowe metaliczne EKO 25szt ZŁOTE
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe metaliczne 10szt ZŁOTE

  Doskonały dodatek na każdą imprezkę w postaci papierowych słomek. Wykonane w złotym metalicznym kolorze przepięknie błyszczą na przygotowanym stole wraz z dopasowanymi talerzykami i kubeczkami. Słomki to nie tylko doskonały gadżet na imprezkę dla dzieci, ale również dla dorosłych. 

  4,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt
  35,98 zł
  KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt

  Kieszonki na sztućce z dekoracyjnym motywem gałązki świeżego eukaliptusa. Piękny dodatek znakomicie komponuje się z inny6mi dekoracjami. Wspaniały wybór, który pomoże odświętnie udekorować każdy stół.

  35,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt
  1 Recenzje

  Śliczne kieszonki z motywem gałązki eukaliptusa. Piękny dodatek, wspaniale komponuje się z innymi dekoracjami. Śliczny dodatek wprowadzi na stół nieco świeżości.

  29,98 zł
 • SERWETKI ślubne Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt SERWETKI ślubne Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt

  Śliczne serwetki z dekoracyjnym motywem roślinnym. Elegancki dodatek wspaniale sprawdzi się na każdej organizowanej uroczystości. Serwetki w modnym stylu botanicznym świetnie komponują się z innymi dekoracjami. 

  10,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus szarozielony 40cmx5m BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus szarozielony 40cmx5m
  39,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus 40cmx5m

  Śliczny bieżnik z dekoracyjnym motywem świeżego eukaliptusa. Piękna dekoracja, której nie może zabraknąć na żadnym odświętnym stole. Idealny dodatek sprawi, że stół będzie prezentować się bardzo elegancko. 

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złote 25szt KIESZONKI na sztućce Złote 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złote 25szt

  Kieszonki na sztućce w złotych kolorach przepięknie przystroją każdy stół. Złoto wpasuje się w każdą aranżację i w każde przyjęcie. Kieszonki doskonale sprawdzą się w połączeniu z bieżnikiem oraz serwetkami dopasowanymi do nich.

  24,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt

  Jak efektownie udekorować stół na Święta Bożego Narodzenia? Idealnym rozwiązaniem są flizelinowe serwetki w pięknym złotym kolorze. Serwetki ułożone na każdym nakryciu prezentują się czarująco. Wraz z dopasowanymi kolorystycznie dodatkami stworzą cudowną aranżację świąteczną. 

  45,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Złoty 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Złoty 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Złoty 40cmx5m

  Bieżnik flizelinowy w złotym kolorze to idealna propozycja dekoracji stołu na Chrzest i inne uroczyste przyjęcia. Bieżnik idealnie układa się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub złotym kolorze. 

  26,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA

  Eleganckie kieszonki na sztućce w kolorze butelkowej zieleni. Bardzo ładny element dekoracji stołu, który wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Piękny dodatek wygląda wspaniale w połączeniu ze złotem oraz srebrem. 

  49,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Serwetki papierowe w odcieniu butelkowej zieleni wyglądają ślicznie i wspaniale będą prezentować się w połączeniu z dekoracji w rustykalnym stylu. Butelkowa zieleń od pewnego czasu jest kolorem który nie wychodzi z mody. Na pewno ten kolor zaciekawi wiele osób.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Serwetki w głębokim zielonym kolorze to piękny dodatek na każde przyjęcie. Oczaruj gości wspaniałą dekoracją stołu z oryginalnymi dodatkami. Wyrazisty dodatek pięknie komponuje się z ozdobami w delikatnych kolorach. 

  45,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m
  76,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m

  Prosta w użyciu i efektowna dekoracja, zachwyci gości na każdym przyjęciu. Bieżnik w kolorze głębokiej zieleni to piękna dekoracja stołu, która wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Stwórz własną niepowtarzalną dekorację stołu z dodatkami z naszego sklepu. 

  76,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Piękne świece w kolorze butelkowej zieleni. Idealnie będą pasował do rustykalnych dekoracji. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja Wielkanocnego stołu, ale również w czasie innych uroczystości takich jak urodziny czy rocznicę. Ich cudowny głęboki kolor genialnie współgra z drewnianymi dodatkami. Dlatego jeśli planujecie uroczystość z naturalnymi dodatkami...

  36,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Świeca w kształcie kuli w kolorze złotym jest świetnym pomysłem na dekorację na stole. Pasuje zarówno na Wielkanoc, ślub czy inne uroczystości. Okrągły kształt sprawia, że świece prezentują się oryginalnie i przyciągają uwagę.

  79,98 zł
 • BANER girlanda Baby Shower gwiazdki Złota BANER girlanda Baby Shower gwiazdki Złota
  17,98 zł
  BANER girlanda Baby Shower gwiazdki Złota

  Plakat na Baby Shower w wyjątkowym złotym kolorze to uniwersalna propozycja zarówno na Baby Shower dziewczynki, jak i chłopca. Jest doskonałym wprowadzeniem do uroczystości, a także sprawdzi się jako dekoracja do wspólnych sesji zdjęciowych i pamiątkowych zdjęć.

  17,98 zł

Dekoracje na Baby Shower w botanicznym stylu

Organizując Baby Shower, z pewnością zadbać trzeba o stworzenie listy gości, wybór daty i miejsca, a także atrakcje dla zebranych dziewczyn. Na przyjęciu dla przyszłej mamy nie może również zabraknąć stylowych dekoracji, dzięki którym każde wnętrze bądź plener nabierze unikalnego charakteru. Kolekcja ozdób w stylu botanicznym stworzona została specjalnie na tę szczególną okazję. Motyw delikatnych listków i subtelnych kwiatów fantastycznie prezentuje się na jasnym tle, dzięki czemu całość wygląda naprawdę czarująco. Istotnym elementem kolekcji jest grafika wózka dziecięcego, który bezbłędnie komponuje się z resztą nadruku. Tak wykonane dekoracje i dodatki wspaniale sprawdzą się w czasie przyjęcia dla przyszłej mamy. Zobacz koniecznie, co jeszcze przygotowaliśmy na ten dzień.

Baby Shower - dekoracje na stół

Z całą pewnością wiele czasu podczas przyjęcia dla ciężarnej przyjaciółki spędza się przy stole. Nieważne, czy planujesz uroczystość w domu, ogrodzie, czy restauracji. Dekoracje stołu pozwolą w ładny sposób podkreślić klimat Baby Shower. Tabliczka z podpisem w białej ramce to sprawdzona ozdoba na taką okazję. Możesz wykorzystać ją przy robieniu rezerwacji albo po prostu udekorować stół podczas przyjęcia. Personalizowany tekst i wysokiej jakości grafika bezbłędnie się ze sobą komponują. To sprawia, że dekoracja idealnie sprawdzi się w czasie Baby Shower. Na stole z pewnością znajdą się też różnego rodzaju smakołyki. Planujesz wśród nich umieścić tort dla przyszłej mamy? W takim razie wykorzystaj nasze personalizowane dekoracje ciasta, które stworzone zostały w naprawdę modnej odsłonie.

Topper na tort baby shower botaniczne z wózeczkiem

Topper na tort Baby Shower

Modne dekoracje na Baby Shower

Jeśli masz możliwość, śmiało możesz także ubrać resztę wnętrza lub pleneru na przyjęcie. W ten sposób przyszła mama i jej przyjaciółki jeszcze lepiej wczują się w charakter celebrowanej okazji. Personalizowany plakat na Baby Shower z grafiką wózka oraz roślinnym motywem będzie rewelacyjną ozdobą na taką uroczystość. Do takiej stylistyki świetnie pasować będą naturalne kwiaty lub zielone balony. Motyw w botanicznej odsłonie ładnie komponuje się też z bielą lub złotem. Możesz więc z powodzeniem wykorzystać uniwersalne girlandy, pompony czy inne ozdoby do uzupełnienia aranżacji na tak wyjątkową imprezę. Rezultat z pewnością będzie naprawdę szczególny i zachwyci wszystkie dziewczyny zebrane na Baby Shower.

Plakat baby shower botaniczne z wózeczkiem

Plakat na Baby Shower z imieniem

Pomysły na Baby Shower dziewczynki i chłopca

Dekoracje czy dodatki z pewnością pozwolą stworzyć ciekawy wystrój na przyjęcie przyszłej mamy. Jednak w naszej kolekcji znajdziesz też produkty, które mogą być naprawdę przydatne bądź też zapewnić wszystkim uczestniczkom prawdziwą rozrywkę. Księga pamiątkowa na Baby Shower w postaci albumu ze sztywną okładką to świetny dodatek na przyjęcie. Ładnie wykonana w modnej i gustownej stylistyce prezentuje się naprawdę ciekawie. Dodatkowo, może być bezbłędną zabawą na Baby Shower. Niech przyjaciółki przyszłej mamy wypełnią album życzeniami, zabawnymi anegdotami i poradami, a całość uzupełnią zdjęcia z imprezy. W ten sposób powstanie piękna pamiątka, która będzie niezawodnym prezentem dla przyszłej mamy.