Balony biodegradowalne

Balony biodegradowalne

Balony biodegradowalne to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych balonów. Dzięki swojej kauczukowej formie ulegają biodegradacji. Wybierając takie balony podejmujesz świadomy, odpowiedzialny wybór, za który z pewnością matka natura ci podziękuje. Balony biodegradowalne prezentują się rewelacyjnie i doskonale urozmaicą każde przyjęcie. Ich bogata i różnorodna kolorystyka sprawia, że wpasują się do każdej aranżacji i bez problemu można je dobrać do własnych indywidualnych potrzeb.

 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE

  Balony biodegradowalne w białych kolorach doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Eko balony będą świadomą alternatywą, która jest odpowiednia dla całego środowiska naturalnego. Warto postawić na mądre wybory dla naszej planety.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE
  10,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE

  Balony biodegradowalne to doskonały wybór, który jest w myśl zasady "less waste". Jest to odejście od plastiku, a przy tym udekorowania swojego przyjęcia w przepiękny i elegancki sposób. Niech cała przestrzeń zostanie zagospodarowana przez perłowe kolory.

  10,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt SREBRNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt SREBRNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt SREBRNE

  Balony ekologiczne, które wręcz zachęcają do dbania o środowisko zostały stworzone właśnie z myślą o nim. Doskonała forma oraz przepiękny kształt sprawiają, że są idealnym wyborem na przyjęcie. Srebrne kolory wpasują się w każdą aranżację.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE

  Balony biodegradowalne w kolorze brzoskwiniowym dopełnią oraz ubarwią kompozycję całego przyjęcia. Brzoskwinia wkomponuje się zarówno w jasne dodatki, jak i w ciemne. Doskonale połączy się z serwetkami czy ozdobami w tym samym kolorze.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE

  Balony biodegradowalne w przepięknych różowych kolorach sprawdzą się doskonale na przyjęcie w domu, na sali czy też w plenerze. Ich doskonały kształt wypełni całą powierzchnię nadając jej jedynego w swoim rodzaju wyglądu i oddając cały klimat przyjęcia.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD
  10,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD

  Balony biodegradowalne w kolorze różowego złota to najmodniejsza oraz najbardziej stylowa propozycja. Dzięki materiałowy wykonanego z naturalnego kauczuku sprawiają, że nie tylko są modnym wyborem, ale także mądrym i odpowiedzialnym.

  10,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE

  Ekologiczne balony biodegradowalne to doskonała propozycja na każde przyjęcie. Koralowe kolory sprawdzą się do każdej aranżacji oraz złotych dodatków. Ten delikatny odcień oraz fakt, że są przyjazne dla środowiska nie pozostawia żadnych wątpliwości, że to najlepszy wybór.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt LAWENDA BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt LAWENDA
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt LAWENDA

  Balony ekologiczne w lawendowym kolorze będą doskonałą propozycją na każde przyjęcie. Skradną uwagę na urodzinkach dzieci oraz urodzinach dorosłych. Oprócz tego, sprawdzą się przy wszystkich dekoracjach w różowych oraz fioletowych kolorach.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA

  Balony biodegradowalne w kolorach marsala to przepiękna propozycja, która ozdobi każde przyjęcie we wspaniały sposób. Ten bardzo modny oraz oryginalny kolor nada barw całemu wnętrzu i będzie idealny na przyjęcie urodzinowe każdej kobiety.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE

  Przepiękne balony w błękitnych kolorach, które oczarują swoim wyglądem najmłodszych, jak i najstarszych. Wspaniale oddają chłopięcy charakter oraz sprawdzą się doskonale dla każdej miłośniczki błękitu. Ozdobią nawet Wesele czy Wieczór Panieński!

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE

  Przepiękne balony biodegradowalne w granatowym kolorze, które ozdobią każde przyjęcie dla chłopca. Sprawdzą się na Chrzest, Roczek, a także Pierwszą Komunię Świętą. Będą także doskonałe na wieczór panieński, osiemnastkę czy urodziny dorosłych.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MIĘTOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MIĘTOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MIĘTOWE

  Przepiękny balon biodegradowalny w miętowych kolorach to wspaniała dekoracja na każde przyjęcie. Sprawdzi się na urodziny dorosłych oraz tych młodszych. Wyjątkowe miętowe kolory dopełnią jasną oraz ciemną aranżację i stworzą z nimi niezawodną kompozycję.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Balony biodegradowalne w przepięknej kolorystyce butelkowej zieleni. Doskonała ozdoba na przyjęcie dokładnie w takiej kolorystyce. Butelkowa zieleń nabiera na popularności ze względu na swój naturalny charakter, który jest hitem tego sezonu. Doskonały do botanicznych dekoracji oraz zielono-białych kwiatów.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ

  Przepiękny balon biodegradowalny w kolorze czekoladowego brązu. Doskonały do wszystkich boho oraz rustykalnych przyjęć. Dopełni złoto-brązowe kwiaty oraz dekoracje do aranżacji. Taki dodatek będzie wspaniałą ozdobą na ścianę.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE

  Balony eko oparte o biodegradowalne tworzywo doskonale sprawdzą się na przyjęcie "less waste". Imprezy bez plastiku stają się coraz modniejsze, dlatego warto podejmować mądre wyboru konsumenckie. Takie balony doskonale dopasują się do papierowych oraz kraftowych dekoracji i elementów.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZARNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZARNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZARNE

  Balony biodegradowalne w czarnym kolorze sprawdzą się na każde przyjęcie. Oczarują podczas sylwestra, urodzin dziecka czy dorosłych. Oddadzą imprezowy klimat przyjęcia i wystroją salę w eleganckim stylu. Doskonale dopełnią się z różowymi, złotymi oraz białymi elementami.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt PASTELOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt PASTELOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt PASTELOWE

  Zestaw biodegradowalnych balów to wspaniały wybór dekoracji na każde przyjęcie. Zadbaj o piękny wystrój sali i jednocześnie zadbaj o dobro naszej planety. Śliczne kolory wprowadzą nieco kolorów i wspaniałą atmosferę pełną energii. 

  9,98 zł
 • BUKIET z balonów na Chrzest Botaniczny biodegradowalny MIX 6szt BUKIET z balonów na Chrzest Botaniczny biodegradowalny MIX 6szt
  19,98 zł
  BUKIET z balonów na Chrzest Botaniczny biodegradowalny MIX 6szt

  Bukiet balonów to piękna dekoracja na Chrzest dziecka, idealnie pasująca do każdego wnętrza. Balony świetnie komponują się z innymi dekoracjami. Dodatek idealnie pasuje do przyjęcia organizowanego w ekologicznym stylu.

  19,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY

  Zestaw bukietu z balonów w srebrnych kolorach z napisem Komunia Święta oraz motywem IHS jest doskonałym dopełnieniem sali czy domu. Wyjątkowy bukiet odda dziecięcy charakter przyjęcia i sprawi, że dekoracje zostaną niezapomniane.

  19,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem

  Zestaw balonów na Pierwszą Komunię Świętą to nowoczesna dekoracja sali oraz domu. Taki wybór oddaje dziecięcy charakter przyjęcia i jest skierowany właśnie do najmłodszych uczestników uroczystości. Eukaliptus sprawdzi się jako modny oraz oryginalny motyw przyjęcia.

  19,98 zł
 • BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt
  19,98 zł
  BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt

  Balony na Roczek i urodzinki dziecka w wyjątkowym mixie z motywem różnych samochodów oraz znaków drogowych. Doskonała dekoracja dla każdego małego rajdowca, który kocha samochodowe podróże. Takie ozdoby z pewnością będą ciekawe i barwne.

  19,98 zł
 • BUKIET zestaw balonów EKO biodegradowalnych na panieński biało-różowy MIX 6szt MEGA BUKIET zestaw balonów EKO biodegradowalnych na panieński biało-różowy MIX 6szt MEGA
  19,98 zł
  BUKIET zestaw balonów EKO biodegradowalnych na panieński biało-różowy MIX 6szt MEGA

  Bukiet balonów na wieczór panieński w biało-różowych kolorach to doskonały wybór na wieczór panieński Twojej siostry czy przyjaciółki. Taka dekoracja ożywi całą aranżację i sprawi, że będzie ona niezapomniana. Biodegradowalne balony będą mądrym i świadomym wyborem.

  19,98 zł

Balony biodegradowalne - dekoracje eko na przyjęcia

Planujesz właśnie przyjęcie? Impreza w gronie rodziny albo przyjaciół to wspaniały sposób na celebrowanie różnego rodzaju okazji. Takie uroczystości organizuje się na różne wydarzenia, jak urodziny, śluby, Komunie, Chrzty, a nawet Sylwestra bądź Andrzejki. Bez względu na to, jaką okazję zamierzasz celebrować ze swoimi bliskimi, ważną jej częścią na pewno będą dekoracje oraz dodatki. To za ich pomocą można sprawić, że planowana uroczystość nabierze jedynego w swoim rodzaju charakteru i zachwyci wszystkie zebrane osoby. Aktualnie w modzie są naturalne trendy, a więc wzory nawiązujące do roślinności oraz eko materiały i rozwiązania. Dekoracje wykonane z biodegradowalnych tworzyw nie tylko będą stylowo i ciekawie wyglądać, ale też będą bezpieczne dla środowiska. Właśnie dlatego to fantastyczna propozycja na imprezę.

Eko balony na każdą okazję

Balony wykonane z naturalnego kauczuku to rewelacyjna propozycja na dekorację podczas imprezy. Tego rodzaju ozdoby ulegają biodegradacji na poziomie podobnym do liści drzew - oznacza to, że nie szkodzą środowisku i dlatego będą praktycznym rozwiązaniem na Twoje przyjęcie. Co więcej, w niczym nie różnią się od klasycznych balonów, jeśli chodzi o wygląd - mają różnorodną kolorystykę i bezbłędnie sprawdzą się na dowolnej okazji. Zestaw kolorowych balonów to bardzo uniwersalna propozycja na urodziny, Sylwestra, Dzień Dziecka i inne wydarzenia. Możesz też śmiało stawiać na produkty w bardziej tematycznej odsłonie. W takim przypadku warto wybrać balony z nadrukiem - napis “Komunia Święta, motyw gołąbka i emblemat hostii doskonale wpisują się w klimat przyjęcia komunijnego. 

Zestaw bukiet balonów komunia srebrny napis biodegradowalne

Balony komunijne eko

Biodegradowalne balony z kauczuku

Naturalne balony pozwolą przygotować fantastyczną dekorację wnętrza na każdego rodzaju uroczystość. Możesz śmiało wybrać jeden kolor dekoracji albo połączyć je ze sobą i uzyskać naprawdę oryginalny rezultat. Białe balony biodegradowalne wspaniale komponują się z różnego rodzaju odcieniami, dlatego stanowią jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków do aranżacji na przyjęcie. Na niektóre okazje wspaniale nadają się kolorowe i niezwykle żywe odcienie czy motywy. W szczególności dotyczy to imprez dla dzieci. Na ich przyjęciach sięgać można po naprawdę oryginalne i niebanalne rozwiązania, które oczarują maluchy. Planujesz Roczek, urodzinki albo inną imprezę dla swojej małej pociechy? Kolorowe balony ze zwierzakami będą strzałem w dziesiątkę.

Bukiet z balonów biodegradowalne mix zwierzątka

Balony biodegradowalne na przyjęcie dziecka

Oryginalne balony do dekoracji wnętrza

Przy pomocy eko balonów z biodegradowalnego kauczuku bez żadnego problemu przygotujesz piękną aranżację wnętrza na każdą uroczystość. Wystarczy ustalić na początku motyw przewodni. To może być stylistyka, hobby, kolor albo myśl, zgodnie z którymi chcesz ubrać całą salę czy dom na przyjęcie. Dzięki temu bez żadnego problemu stworzysz przepiękną aranżację! W styl boho świetnie wpisują się brązowe balony eko albo te w brzoskwiniowym odcieniu. Zielone będą bardzo dobrym rozwiązaniem na uroczystość w stylu botanicznym. Koniecznie zobacz też inne propozycje - możesz je dopasować do każdego rodzaju stylistyki, dzięki czemu na pewno z łatwością znajdziesz potrzebne dekoracje na swoją uroczystość.