Wybierz EKO

Dekoracje w stylu są doskonałym wyjściem na przeciw oczekiwaniom środowiska naturalnego. Wybór takich dekoracji pozwoli wyprawić przepiękne przyjęcie dbając tym samym o dobro Naszej planety. Takie ozdoby sprawdzą się podczas każdej uroczystości, a goście z pewnością docenią starania włożone w przyjęcie typu "less waste". Impreza bez plastiku oraz z użyciem biodegradowalnych elementów daje możliwość doskonałej zabawy bez żadnych wyrzutów sumienia. Urodziny, wieczór panieński, Baby Shower, Chrzest Święty, Komunia, a może Ślub? Produkty z tej serii udekorują każde przyjęcie!

 • BUKIET zestaw balonów EKO biodegradowalnych na panieński biało-różowy MIX 6szt MEGA BUKIET zestaw balonów EKO biodegradowalnych na panieński biało-różowy MIX 6szt MEGA
  19,98 zł
  BUKIET zestaw balonów EKO biodegradowalnych na panieński biało-różowy MIX 6szt MEGA

  Bukiet balonów na wieczór panieński w biało-różowych kolorach to doskonały wybór na wieczór panieński Twojej siostry czy przyjaciółki. Taka dekoracja ożywi całą aranżację i sprawi, że będzie ona niezapomniana. Biodegradowalne balony będą mądrym i świadomym wyborem.

  19,98 zł
 • BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt
  19,98 zł
  BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt

  Balony na Roczek i urodzinki dziecka w wyjątkowym mixie z motywem różnych samochodów oraz znaków drogowych. Doskonała dekoracja dla każdego małego rajdowca, który kocha samochodowe podróże. Takie ozdoby z pewnością będą ciekawe i barwne.

  19,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE

  Przepiękne balony w błękitnych kolorach, które oczarują swoim wyglądem najmłodszych, jak i najstarszych. Wspaniale oddają chłopięcy charakter oraz sprawdzą się doskonale dla każdej miłośniczki błękitu. Ozdobią nawet Wesele czy Wieczór Panieński!

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE

  Ekologiczne balony biodegradowalne to doskonała propozycja na każde przyjęcie. Koralowe kolory sprawdzą się do każdej aranżacji oraz złotych dodatków. Ten delikatny odcień oraz fakt, że są przyjazne dla środowiska nie pozostawia żadnych wątpliwości, że to najlepszy wybór.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE

  Przepiękne balony biodegradowalne w granatowym kolorze, które ozdobią każde przyjęcie dla chłopca. Sprawdzą się na Chrzest, Roczek, a także Pierwszą Komunię Świętą. Będą także doskonałe na wieczór panieński, osiemnastkę czy urodziny dorosłych.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA

  Balony biodegradowalne w kolorach marsala to przepiękna propozycja, która ozdobi każde przyjęcie we wspaniały sposób. Ten bardzo modny oraz oryginalny kolor nada barw całemu wnętrzu i będzie idealny na przyjęcie urodzinowe każdej kobiety.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ

  Przepiękny balon biodegradowalny w kolorze czekoladowego brązu. Doskonały do wszystkich boho oraz rustykalnych przyjęć. Dopełni złoto-brązowe kwiaty oraz dekoracje do aranżacji. Taki dodatek będzie wspaniałą ozdobą na ścianę.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt LAWENDA BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt LAWENDA
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt LAWENDA

  Balony ekologiczne w lawendowym kolorze będą doskonałą propozycją na każde przyjęcie. Skradną uwagę na urodzinkach dzieci oraz urodzinach dorosłych. Oprócz tego, sprawdzą się przy wszystkich dekoracjach w różowych oraz fioletowych kolorach.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MIĘTOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MIĘTOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MIĘTOWE

  Przepiękny balon biodegradowalny w miętowych kolorach to wspaniała dekoracja na każde przyjęcie. Sprawdzi się na urodziny dorosłych oraz tych młodszych. Wyjątkowe miętowe kolory dopełnią jasną oraz ciemną aranżację i stworzą z nimi niezawodną kompozycję.

  9,98 zł
 • SERWETKI papierowe Life is beautiful EKO 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Life is beautiful EKO 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI papierowe Life is beautiful EKO 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe z napisem Life is beautiful w przepięknym stylu doskonałe na każde przyjęcie. Świadome podejście to nowoczesny styl życia w zgodzie z zasadą Less Waste. Takie serwetki przepięknie udekorują Twoje przyjęcie.

  8,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZARNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZARNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZARNE

  Balony biodegradowalne w czarnym kolorze sprawdzą się na każde przyjęcie. Oczarują podczas sylwestra, urodzin dziecka czy dorosłych. Oddadzą imprezowy klimat przyjęcia i wystroją salę w eleganckim stylu. Doskonale dopełnią się z różowymi, złotymi oraz białymi elementami.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Balony biodegradowalne w przepięknej kolorystyce butelkowej zieleni. Doskonała ozdoba na przyjęcie dokładnie w takiej kolorystyce. Butelkowa zieleń nabiera na popularności ze względu na swój naturalny charakter, który jest hitem tego sezonu. Doskonały do botanicznych dekoracji oraz zielono-białych kwiatów.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt SREBRNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt SREBRNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt SREBRNE

  Balony ekologiczne, które wręcz zachęcają do dbania o środowisko zostały stworzone właśnie z myślą o nim. Doskonała forma oraz przepiękny kształt sprawiają, że są idealnym wyborem na przyjęcie. Srebrne kolory wpasują się w każdą aranżację.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE

  Balony eko oparte o biodegradowalne tworzywo doskonale sprawdzą się na przyjęcie "less waste". Imprezy bez plastiku stają się coraz modniejsze, dlatego warto podejmować mądre wyboru konsumenckie. Takie balony doskonale dopasują się do papierowych oraz kraftowych dekoracji i elementów.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD
  10,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD

  Balony biodegradowalne w kolorze różowego złota to najmodniejsza oraz najbardziej stylowa propozycja. Dzięki materiałowy wykonanego z naturalnego kauczuku sprawiają, że nie tylko są modnym wyborem, ale także mądrym i odpowiedzialnym.

  10,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE

  Balony biodegradowalne w kolorze brzoskwiniowym dopełnią oraz ubarwią kompozycję całego przyjęcia. Brzoskwinia wkomponuje się zarówno w jasne dodatki, jak i w ciemne. Doskonale połączy się z serwetkami czy ozdobami w tym samym kolorze.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE

  Balony biodegradowalne w przepięknych różowych kolorach sprawdzą się doskonale na przyjęcie w domu, na sali czy też w plenerze. Ich doskonały kształt wypełni całą powierzchnię nadając jej jedynego w swoim rodzaju wyglądu i oddając cały klimat przyjęcia.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE
  10,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE

  Balony biodegradowalne to doskonały wybór, który jest w myśl zasady "less waste". Jest to odejście od plastiku, a przy tym udekorowania swojego przyjęcia w przepiękny i elegancki sposób. Niech cała przestrzeń zostanie zagospodarowana przez perłowe kolory.

  10,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE

  Balony biodegradowalne w białych kolorach doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Eko balony będą świadomą alternatywą, która jest odpowiednia dla całego środowiska naturalnego. Warto postawić na mądre wybory dla naszej planety.

  9,98 zł
 • NAPIS drewniany Baby NAPIS drewniany Baby
  49,98 zł
  NAPIS drewniany Baby

  Drewniany napis Baby to uniwersalna dekoracja na stół na każde dziecięce przyjęcie. Sprawdzi się jako dodatek do słodkiego stołu oraz jako urozmaicenie zastawy. W wyjątkowy sposób nadaje dziecięcy charakter przyjęcia, a po przyjęciu może zostać wykorzystany w pokoju dziecka.

  49,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię Z Eukaliptusem

  Zestaw balonów na Pierwszą Komunię Świętą to nowoczesna dekoracja sali oraz domu. Taki wybór oddaje dziecięcy charakter przyjęcia i jest skierowany właśnie do najmłodszych uczestników uroczystości. Eukaliptus sprawdzi się jako modny oraz oryginalny motyw przyjęcia.

  19,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY
  19,98 zł
  ZESTAW bukiet z balonów na Komunię z napisem SREBRNY

  Zestaw bukietu z balonów w srebrnych kolorach z napisem Komunia Święta oraz motywem IHS jest doskonałym dopełnieniem sali czy domu. Wyjątkowy bukiet odda dziecięcy charakter przyjęcia i sprawi, że dekoracje zostaną niezapomniane.

  19,98 zł
 • DEKORACJA na Chrzest drewniana napis Chrzest Święty w heksagonie 37x35cm DEKORACJA na Chrzest drewniana napis Chrzest Święty w heksagonie 37x35cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na Chrzest drewniana napis Chrzest Święty w heksagonie 37x35cm

  Dekoracja na Chrzest w drewnianym stylu z przepięknym heksagonem to cudowna ozdoba na ścianę oraz nad stół. Przepiękny napis z motywem liści nada aranżacji wyjątkowego klimatu. Taka dekoracja będzie się prezentowała oryginalnie i zostanie w pamięci gości na długo.

  44,98 zł
 • DEKORACJA na Chrzest drewniana obręcz ze Stópkami 37cm DEKORACJA na Chrzest drewniana obręcz ze Stópkami 37cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na Chrzest drewniana obręcz ze Stópkami 37cm

  Dekoracja na Chrzest wykonana z drewna w kształcie obręczy zawiera przepiękny motyw malutkich stópek. Ozdoba z napisem Chrzest Święty sprawdzi się doskonale na tą uroczystość i wspaniale udekoruje ścianę. Będzie idealnym wyborem na Chrzest Święty w domu czy na sali.

  44,98 zł
 • DEKORACJA na urodziny drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm DEKORACJA na urodziny drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na urodziny drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm

  Dekoracja na urodziny z napisem Moje Urodzinki to doskonały pomysł na roczek. Taka dekoracja oczaruje gości swoim leśnym klimatem. Urocze zwierzątka w postaci króliczka i sarenki sprawdzą się idealnie na tą wyjątkową uroczystość.

  44,98 zł
 • DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm

  Dekoracja na Roczek to nieodłączny element całego przyjęcia. Drewniana obręcz z przepięknym napisem Mam Już Roczek oraz leśnymi zwierzątkami oddaje dziecięcy charakter. Natomiast leśne zwierzątka wprowadzają w magiczną atmosferę.

  44,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane 18szt SZTUĆCE drewniane 18szt
  11,98 zł
  SZTUĆCE drewniane 18szt

  Wyjątkowe, drewniane sztućce na przyjęcia urodzinowe czy rodzinne uroczystości. Ekologiczna alternatywa, która przy okazji pomoże szybko posprzątać po przyjęciu. Takie sztućce wpasują się w eko klimat przyjęcia i będą bardzo naturalne.

  11,98 zł
 • BANER girlanda drewniana 18 urodziny (+sznurek) BANER girlanda drewniana 18 urodziny (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana 18 urodziny (+sznurek)
  1 Recenzje

  Szukasz oryginalnych dekoracji na 18 urodziny? Chcesz stworzyć wyjątkowy klimat na sali lub w domu? Świetnie sprawdzi się do tego drewniana girlanda. Wspaniale będzie komponować się z innymi elementami wystroju.

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Mąż&Żona (+sznurek) BANER girlanda drewniana Mąż&Żona (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Mąż&Żona (+sznurek)

  Prześliczna drewniana girlanda Mąż&Żona. Genialnie będzie wyglądać powieszona na ściance za Młodą Parą. Baner wykonany został ze sklejki i wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w rustykalnym stylu.

  29,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt PASTELOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt PASTELOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt PASTELOWE

  Zestaw biodegradowalnych balów to wspaniały wybór dekoracji na każde przyjęcie. Zadbaj o piękny wystrój sali i jednocześnie zadbaj o dobro naszej planety. Śliczne kolory wprowadzą nieco kolorów i wspaniałą atmosferę pełną energii. 

  9,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Śliczny baner wykonany ze sklejki drewnianej pozwoli wyróżnić na przyjęciu Słodki Stół. Dekoracja o ekologicznym charakterze znakomicie komponuje się z innymi ozdobami. Łatwa w użyciu girlanda na pewno zwróci uwagę gości. 

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Witamy (+sznurek) BANER girlanda drewniana Witamy (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Witamy (+sznurek)

  Śliczna girlanda wykonana z drewna to idealna dekoracja wnętrza na Wieczór Panieński. Śliczny baner wspaniale prezentuje się z innymi dekoracjami. Piękna girlanda wspaniale sprawdzi się w każdym wnętrzu. 

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Wieczór Panieński (+sznurek) BANER girlanda drewniana Wieczór Panieński (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Wieczór Panieński (+sznurek)

  Śliczna drewniana girlanda układająca się w napis Wieczór Panieński. Wspaniale sprawdzi się na przyjęciu organizowanym w stylu rustykalnym. Piękna ozdoba wspaniale komponuje się z innymi dekoracjami.

  29,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna wieniec na drzwi drewniany Dzwoneczek 30cm PROMOCJA DEKORACJA świąteczna wieniec na drzwi drewniany Dzwoneczek 30cm PROMOCJA
  24,00 zł 29,98 zł
  DEKORACJA świąteczna wieniec na drzwi drewniany Dzwoneczek 30cm PROMOCJA

  Świąteczna dekoracja wykonana ze sklejki drewnianej  formie drewnianej obręczy z dzwoneczkiem. Piękna ozdoba wspaniale komponuje się innymi dekoracjami. Wspaniała dekoracja, którą można powiesić na wejściowych drzwiach. 

  24,00 zł 29,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 29,98 zł
  Promocja
 • BIEŻNIK świąteczny jutowy Merry Christmas 50cmx2,5m BIEŻNIK świąteczny jutowy Merry Christmas 50cmx2,5m
  64,98 zł
  BIEŻNIK świąteczny jutowy Merry Christmas 50cmx2,5m

  Rewelacyjny dodatek na wigilijny stół w postaci jutowego bieżnika. Bieżnik posiada wspaniały napis Merry Christmas na obu końcach oraz malutkie śnieżynki. Przepięknie prezentuje się na białym obrusie wśród pozostałych dekoracji świątecznych w naturalnym stylu. Z pewnością doda uroku i klimatu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  64,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku z Bombką 27cm DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku z Bombką 27cm
  23,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku z Bombką 27cm

  Śliczna dekoracja wykonana z jasnego drewna w kształcie choinki, która pomoże wprowadzić świąteczny klimat. Dekorację można umieścić w domu lub biurze, dzięki czemu zapanuje cudowna atmosfera. Piękna ozdoba wspaniale komponuje się również z innymi dodatkami.

  23,98 zł

Bądź eko - wybierz dekoracje pochodzenia naturalnego

Styl eko stanowi aktualnie jeden z największych trendów niemal w każdej dziedzinie. Po naturalne rozwiązania chętnie sięgają dekoratorzy wnętrz, organizatorzy przyjęć, producenci, a nawet firmy wysyłkowe. Takie pomysły przemawiają również do osób prywatnych, które chcą uatrakcyjnić swoje mieszkanie albo przygotować imprezę dla najbliższych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, stworzyliśmy kolekcję dekoracji oraz dodatków, które mogą być przydatne w byciu eko. To artykuły wykonane z naturalnych materiałów, które wykorzystać możesz do ubrania swojego domu albo mieszkania. Tego rodzaju ozdoby pięknie wyglądać będą też w trakcie przyjęcia weselnego, urodzin, Chrztu, wieczoru panieńskiego, rocznicy albo Komunii. Bez względu na to, jaką uroczystość organizujesz - koniecznie sprawdź nasze eko dekoracje.

Produkty wykonane z drewna, biodegradowalnego kauczuku, papieru, juty, bawełny oraz innych naturalnych materiałów mogą przyjmować różne formy. Każdy z nich wykonany został natomiast z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dlatego jesteśmy przekonani, że uzyskany dzięki nim efekt będzie naprawdę fantastyczny. 

Balony biodegradowalne

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie bez ozdobnych balonów. To fantastyczna dekoracja, która pozwala w wyjątkowy sposób ubrać dowolne wnętrze. Świetnie sprawdza się również w plenerach! Jednak klasyczne balony nie są zbyt bezpieczne dla środowiska. Dużo lepszym rozwiązaniem będą więc eko balony biodegradowalne. Wykonane z naturalnego kauczuku wyglądają naprawdę rewelacyjnie i będą świetną ozdobą podczas organizowanej uroczystości. Balony dostępne są w wielu kolorach, a niektóre z nich posiadają oryginalne nadruki, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz je do stylistyki przyjęcia. Sprzedawane w spójnych i gustownych zestawach pozwolą z łatwością przygotować aranżację na świętowaną przez Ciebie okazję. Zależy Ci na stylowej i niezapomnianej uroczystości? W takim przypadku koniecznie sięgnij po eko balony podczas dekorowania wnętrza.

Zestaw bukier z balonów biodegradowalny komunia srebrny napis

Eko balony na Komunię

EKO dekoracje na stół

Podczas wielu uroczystości i wydarzeń wiele czasu spędza się przy stole. Warto więc zadbać o gustowne ozdoby blatu, dzięki którym całość nabierze stylowego wyglądu. Pamiętaj, by wszystkie dekoracje utrzymane były w spójnym klimacie, co da niezwykle elegancki i ciekawy efekt. Podstawą eko aranżacji może być bieżnik z juty w naturalnej, stonowanej kolorystyce. Do kompletu warto dokupić jednorazowe naczynia z grubego papieru. Dzięki różnorodnym motywom na pewno znajdziesz idealny wariant na swoje przyjęcie. Słomki z papieru, pudełka na podziękowania oraz drewniane sztućce świetnie dopełnią efekt. Drewniane konfetti albo ozdobne literki to kolejne dekoracje, które można z powodzeniem wykorzystać do aranżacji blatu. Świece z eko stroikami, drewniane podstawki, tasiemki, numerki na stół, a nawet naturalne toppery na różnorodne okazje - szeroka gama dostępnych dekoracji sprawia, że bez żadnego problemu stworzysz wyjątkową kompozycję na stół. Propozycje na Roczek, ślub, Komunię i inne okazje zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami pozwolą przygotować niezapomnianą aranżację.

Księga gości drewniana serce

Drewniana księga gości na przyjęcie

Drewniane dekoracje

Do najchętniej wybieranych materiałów eko należy drewno. Trudno się temu zresztą dziwić - jest wytrzymałe, można je dowolnie formować i prezentuje się naprawdę gustownie. Drewniane dekoracje ładnie wyglądają na co dzień, jako ozdoba mieszkania lub domu. Mogą być też ciekawą propozycją na różnorodne święta, wydarzenia i uroczystości. W naszej ofercie dostępne są zarówno uniwersalne ozdoby na wiele okazji, jak i tematyczne propozycje stworzone specjalnie na dany dzień. Podstawki pod świece, wazony albo wizytówki to ponadczasowe dodatki do aranżacji. Mini sztalugi, literki lub całe napisy także pozwolą w ciekawy sposób ubrać wnętrze na przyjęcie. Można też za ich pomocą udekorować pokój dziecka. Drewniane banery, zawieszki oraz girlandy stworzone zostały w wielu fantastycznych odsłonach. Napisy “Baby Shower”, “Witamy” albo “Mąż” i “Żona” na pewno przydadzą się do organizacji przyjęcia. Możesz też wybrać wieńce z napisami albo strzałki wskazujące miejsca atrakcji na uroczystości. Pięknie wykonane ozdoby z drewna to niezawodna propozycja na każdą okazję. 

Strzałka drewniana photo booth

Drewniana strzałka do dekoracji

Dekoracje z juty

W naturalne trendy fantastycznie wpisują się ozdoby z juty. Roślinne włókno wykorzystane do stworzenia aranżacji wnętrza lub stołu, a także drobnych dodatków na pewno uatrakcyjni każde przyjęcie. Może też ubrać dowolne wnętrze albo plener. Wśród chętnie wybieranych dekoracji z juty znaleźć można eko bieżniki na stół, kieszonki na sztućce czy numerki. Świece ozdobione jutową tasiemką to ciekawy dodatek do takiej aranżacji - możesz kupić gotowe albo stworzyć je samodzielnie. Wstążki i sznurki z juty to niezawodne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na eko wystroju. W naszej ofercie dostępne są również szarfy na krzesła czy banery do zawieszenia. Skarpety oraz worki nadają się nie tylko do dekoracji wnętrza na Święta, ale też będą świetnym sposobem na pakowanie prezentów dla bliskich. Takie produkty można więc śmiało wykorzystać wielokrotnie!

Worki na prezenty z juty special surprise

Worki z juty na prezent

Sznurki, koronki, wstążki

Drobne dodatki mogą być bezbłędnym sposobem na uatrakcyjnienie aranżacji lub nadanie jej zupełnie nowego charakteru. Wstążki z juty, koronkowe tasiemki czy naturalne sznurki to sprawdzone produkty. Przy ich pomocy ozdobisz nie tylko wnętrze, ale też własnoręcznie robione kartki, podziękowania dla gości czy prezenty. Wstążkami owinąć można wazon, świecę czy półmisek, dzięki czemu zyskają niebanalny charakter. Bawełniana tasiemka w pastelowym kolorze także stanowi bezbłędny dodatek do eko aranżacji. Dekoracyjna koronka, pudełka z grubego papieru kraftowego czy torebki na prezenty wykonane zostały z naturalnych materiałów. Podobnie jak pudło na telegramy albo papiery do pakowania. Wiele z nich zdobionych jest przy okazji wyjątkowymi motywami, które nadają produktom unikalny charakter.

Pudełko ozdobne płaskie z wieczkiem kraft

Pudełko ozdobne na prezent