roczek chłopca z misiem w samolocie

roczek chłopca z misiem w samolocie

Roczek chłopca z uroczym motywem misia siedzącego za sterami samolotu doskonale pokazuje wszystkie najskrytsze fantazje od najmłodszych lat o zdobywaniu świata i unoszeniu się ku górze. Każdy maluch jest zafascynowany wszystkim co jeździ oraz tym co lata. Dzięki temu on sam podczas swojego przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dostanie możliwość poznawania niezwykłego świata i zabawy. Dekoracje wybrane właśnie w takim stylu pozwolą także innym zaproszonym maluchom odkrywać świat i bawić się nimi. Balony są niezbędnikiem takiego przyjęcia, ponieważ dla najmłodszych są one największą atrakcją urodzin!

 • OPŁATEK na tort na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na tort to prosty i tani sposób na udekorowanie całego tortu za jednym zamachem. Personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty przyjęcia z pewnością zachwyci wszystkich gości. przepiękna chłopięca grafika odda cały charakter przyjęcia.

  17,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek dla chłopca z niebieską grafiką oraz akcentami misia oraz samolotu sprawdzi się doskonale dla każdego małego odkrywcy. Doskonałe połączenie błękitu z brązowymi dodatkami sprawia, że całośc prezentuje się bardzo elegancko.

  44,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+ramka)
  24,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+ramka)

  Wyjątkowa dekoracja na stół, która zachwyci Twoich gości zanim jeszcze usiądą przy stole. Przepiękna dedykowana dekoracja pasująca do klimatu całego przyjęcia oraz aranżacji na nim panującej. Idealna propozycja na pierwsze urodzinki dziewczynki.

  24,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Miś w samolocie 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Roczek Miś w samolocie 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Miś w samolocie 50x70cm Z IMIENIEM

  Plakat na roczek z motywem misia w samolocie prezentuje się doskonale na sali, jak iw  domu. Może zostać umieszczony na ścianie, jak i na sztaludze. Taki plakat będzie także piękną dekoracją podczas wspólnej sesji zdjęciowej z bliskimi.

  59,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z metryczką to doskonała propozycja prezentu na roczek. Taki wybór pozwoli zatrzymać te najwspanialsze chwile malucha i ozdobi jego pokój. Grafika misia w niebiesko-brązowych barwach będzie idealna dla chłopca.

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Leśni Przyjaciele ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Leśni Przyjaciele
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Leśni Przyjaciele

  Życzenia na roczek dziecka w przepięknym pudełku, które podaruje pieniądz w elegancki sposób. Taki wybór to doskonałe odejście od tradycyjnej koperty i piękniejszy sposób na wręczenie prezentu. Przepiękne życzenia oczarują rodziców.

  42,98 zł
 • PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w samolocie z kubkiem i krówkami PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w samolocie z kubkiem i krówkami
  89,98 zł
  PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w samolocie z kubkiem i krówkami

  Prezent dla dziecka z uroczą maskotką oraz słodkim kubkiem to cudowna propozycja na Chrzest, roczek czy urodzinki dziecka. Taki podarunek będzie praktycznym prezentem, a także bardzo miłym gestem dla malucha oraz słodkością dla jego rodziców.

  89,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś w samolocie

  Prezent dla malucha w postaci metryczki to doskonała propozycja, która wzruszy rodziców. Nie dość, że udekoruje pokoik dziecka w przepiękny sposób to jeszcze będzie wyjątkowym wspomnieniem z tego najważniejszego dnia.

  35,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM

  Topper na tort na pierwsze urodzinki dziecka to propozycja, która pozwala zachwycać gości czymś unikatowym oraz oryginalnym. Taki topper z personalizowaną datą przyjęcia oraz imieniem dziecka umieszczony na zdjęciach będzie pamiątką na całe życie.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany

  Prześliczny topper na tort z napisem "Mam już Roczek" oraz wielką cyfrą "1". Fenomenalnie prezentuje się podczas uroczystego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek dziecka.  Wykonany z drewna wspaniale wygląda uwieczniony na zdjęciach.

  25,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 12szt

  Pudełka na ciasto, jako podziękowanie dla gości to cudowna propozycja dla wszystkich łasuchów. Jest to także sposób na niemarnowanie jedzenia po uroczystości oraz zapewnienie bliskim deseru po powrocie do domu czy na następny dzień.

  35,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 20szt

  Krówki na podziękowanie z okazji przybycia na roczek dziecka to przepiękny gest, który oczaruje gości. Doskonale sprawdzi się, jako dekoracja słodkiego stołu, dopełnienie do zastawy czy mały upominek zapakowany w drobne pudełeczka.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 10szt

  Czekoladki na roczek dziecka z wyjątkowym motywem misia w samolocie oraz przepięknej brązowo-niebieskiej grafice. Doskonały sposób, aby podziękować gościom za przybycie na przyjęcie oraz wręczone podarunki z okazji pierwszych urodzin dziecka.

  29,98 zł
 • BAŃKI mydlane Z IMIENIEM Na Roczek Miś w samolocie BAŃKI mydlane Z IMIENIEM Na Roczek Miś w samolocie
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane Z IMIENIEM Na Roczek Miś w samolocie

  Bańki mydlane z przepięknym brązowo-niebieskim motywem misia w samolocie oraz cudownej tęczy. Wyjątkowy sposób na podziękowania dla gości za przybycie oraz wręczone podarunki. Sprawdzą się także do wspólnych sesji zdjęciowej oraz wspólnej zabawy.

  3,49 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie (bz)

  Miód na podziękowanie dla gości sprawi, że każdy przed wyjściem dostanie słodkie i zdrowe podziękowanie za przybycie. Uroczy słoiczek wypełniony tym złotym przysmakiem będzie idealny do domowej herbaty tuż po przyjęciu.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (bb)

  Słoiczek z cukierkami na roczek misia w przepięknym niebiesko-brązowym stylu. Stonowane kolory na malutkim słoiczku prezentują się po prostu uroczo, a personalizowane imię dziecka oraz data przyjęcia będą pamiątką dla gości na długo.

  8,98 zł
 • LIZAKI na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie (+naklejki) 10szt LIZAKI na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie (+naklejki) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie (+naklejki) 10szt

  Lizaki na podziękowania za przybycie na pierwsze urodzinki Twojego dziecka będą doskonałą propozycją do słodkiego stołu albo po to, aby obdarować najmłodszych z gości. Starszym za to przypomną się lada dzieciństwa, do których z pewnością chętnie powrócą.

  29,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Miś w...

  Buteleczki szklane z korkiem to ogrom możliwości na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin dziecka. Jest to kreatywne podziękowanie, do którego można umieścić dosłownie wszystko. Najlepszym wyborem będzie herbata, landrynki, płatki róż czy sól do kąpieli.

  44,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Miś w samolocie 10szt

  Naklejki z przepięknym motywem misia w samolocie, które udekorują Twój stół na pierwsze urodzinki dziecka oraz upominki wręczane gościom. Roczek to doskonała okazja, aby podarować najbliższym małe słodkości prosto z serca.

  14,98 zł
 • DEKORACJE na Roczek w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Roczek w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnej beżowej poświacie będą doskonałe na każdą okazję! Święta, urodziny, a może Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta? Taki dodatek sprawdzi się w każdej aranżacji. Jasnemu wnętrzu nada różnorodności i przejrzystości, a ciemne kolory stonuje i wyciszy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Elegancki beżowy bieżnik w flizelinowym to przepiękny dodatek do dekoracji stołu. Wspaniały dodatek idealnie komponuje się z innymi dodatkami. Przepiękny dodatek znakomicie będzie prezentować się na przyjęciu w stylu rustykalnym. 

  69,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK

  Genialny dodatek do dekoracji uroczystego stołu w postaci papierowych kieszonek na sztućce. Papierowe kieszonki w białym kolorze z przepięknym połyskującym napisem Mam już Roczek i cyferką 1. Cudownie zaprezentują się wraz z dopasowanymi serwetkami z tej samej serii. Dzięki nim cała zastawa na przygotowanym stole będzie dopięta na ostatni guzik. 

  29,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE

  Serwetki to niezbędny dodatek na każda imprezkę, a w szczególności na Roczek. Przepiękne papierowe serwetki w białym kolorze, na których znajduje się elegancki metaliczny napis Mam już Roczek zachwyci wszystkich przybyłych gości. Wspaniale zaprezentują się wraz z kieszonkami na sztućce z tej samej serii. Dzięki nim stworzysz idealną dekoracje stołu na...

  12,98 zł
 • SATYNA bieżnik świąteczny rolka 36cmx9m BIAŁA SATYNA bieżnik świąteczny rolka 36cmx9m BIAŁA
  29,98 zł
  SATYNA bieżnik świąteczny rolka 36cmx9m BIAŁA

  Genialna dekoracja stołu wigilijnego w postaci bieżnika. Wykonany z połyskującej satyny prezentuje się czarująco i bardzo elegancko. Ułożony na stole wśród świątecznych potraw i dekoracji stworzy jeszcze lepszy efekt. Takiego dodatku nie może zabraknąć na tak ważnej kolacji.

  29,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE

  Jak oryginalnie uzupełnić dekoracje stołu na Roczek dziecka? Doskonałym pomysłem są papierowe serwetki w błękitnym kolorze, które świetnie sprawdzą się na przyjęciu dla chłopca. Na serwetkach znajduje się połyskujący napis Mam już Roczek oraz duża cyferka 1. Możesz je ułożyć obok każdego nakrycia, a także złożyć na dowolny kształt. 

  9,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm

  Dekoracja na Roczek to nieodłączny element całego przyjęcia. Drewniana obręcz z przepięknym napisem Mam Już Roczek oraz leśnymi zwierzątkami oddaje dziecięcy charakter. Natomiast leśne zwierzątka wprowadzają w magiczną atmosferę.

  44,98 zł
 • WIANEK koło na Roczek Gałązki DREWNIANY WIANEK koło na Roczek Gałązki DREWNIANY
  49,98 zł
  WIANEK koło na Roczek Gałązki DREWNIANY

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci okrągłego wianka z napisem "Mam już Roczek" rewelacyjnie ozdobi wnętrze. Drewno to świetny dodatek dekoracyjny, który jest ponadczasowy i wpisuje się prawie w każdy styl przyjęcia. Taką ozdobę możesz potem bez problemu wykorzystać do sesji zdjęciowej.

  49,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Śliczny baner wykonany ze sklejki drewnianej pozwoli wyróżnić na przyjęciu Słodki Stół. Dekoracja o ekologicznym charakterze znakomicie komponuje się z innymi ozdobami. Łatwa w użyciu girlanda na pewno zwróci uwagę gości. 

  29,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci baneru wspaniale ozdobi wnętrze w którym odbędzie się przyjęcie. Nie ważne czy w domu czy restauracji, każde pomieszczenie z taką girlandą będzie prezentowało się fenomenalnie. Wykonany z naturalnej sklejki świetnie wygląda na zdjęciach.

  29,98 zł
 • FONTANNY tortowe 12cm 2szt ZŁOTE FONTANNY tortowe 12cm 2szt ZŁOTE
  9,98 zł
  FONTANNY tortowe 12cm 2szt ZŁOTE

  Fontanny tortowe to świetna dekoracja na tort. Jeśli szukasz sposobu na efektowne udekorowanie ciasta, które zachwyci wszystkich zebranych gości i wywoła fale zachwytów - to fontanny tortowe są najlepszym wyborem! Nie tylko będą fenomenalnie się prezentować, ale również na długo taka atrakcja zapadnie w pamięć zgromadzonych osób.

  9,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny niebieski 18szt

  Drewniane sztućce w szczególności sprawdzą się do słodkich poczęstunków, taki jak tort czy ciasta. Są praktycznym elementem, który można od razu po sobie posprzątać nie zostawiając zbędnego bałaganu. Idealnie pasują na uroczystości w stylu rustykalnym czy boho.

  16,98 zł
 • WORECZKI z organzy na upominek 10szt BŁĘKITNE WORECZKI z organzy na upominek 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  WORECZKI z organzy na upominek 10szt BŁĘKITNE

  Nie wiesz jak opakować drobne, delikatne produkty? Dzięki kolorowym woreczkom z organzy Twój produkt nie zgubi się w przesyłce a dodatkowo będzie pięknie wyglądał.

  9,98 zł

Dekoracje na Roczek - Miś w Samolocie

Roczek należy do najbardziej szczególnych urodzin w życiu. I choć mały solenizant nie zapamięta tego dnia - bez dwóch zdań warto zadbać o jego wyjątkową oprawę. Dzięki temu w piękny sposób celebrować można tak niepowtarzalną datę. Z pewnością do najlepszych pomysłów na spędzenie pierwszych urodzin dziecka jest przyjęcie zorganizowane dla najbliższych. Rodzina i przyjaciele wspólnie świetnie bawić się będą na takiej uroczystości. W jej trakcie dobrze jest wykonać zdjęcia i nagrania, które po latach z wielką  przyjemnością obejrzy mały solenizant. Przyjęcie możesz wyprawić we własnym domu, a także restauracji lub innym wynajętym lokalu. Postaw na rozwiązanie, które bardziej Ci odpowiada i koniecznie zadbaj również o odpowiednie dekoracje oraz dodatki.

Jak zrobić dekoracje na Roczek?

Kolekcja Miś w Samolocie stworzona została z myślą o najmłodszych. Szczególnie lubiana przez rodziców chłopców prezentuje się naprawdę fantastycznie i zachwyca swoim bajkowym wyglądem. Miś w samolocie otoczony jest barwnymi elementami w postaci tęczy, słońca, balonów, gwiazdek czy chmurek. Pięknie wykonane grafiki znajdujące się na dekoracjach i dodatkach na pewno zachwycą wszystkich gości zaproszonych na urodziny. A skoro o tym mowa - stylowe zaproszenia na Roczek z misiem będą bez dwóch zdań trafionym dodatkiem na tego rodzaju imprezę. Do kartek koniecznie dopasuj ozdoby wnętrza, dzięki czemu całość będzie naprawdę spójna i wyjątkowa. Plakat z imieniem albo gustowne ozdoby tortu z tego rodzaju nadrukiem będą wyglądać fenomenalnie podczas pierwszych urodzin dziecka.

Plakat na roczek miś w samolocie

Plakat personalizowany na Roczek

Zestaw dekoracji na Roczek 

Gdy ustalisz już motyw przewodni uroczystości, koniecznie dopasuj do niego wszystkie elementy urodzin. Na Roczek swojego dziecka chcesz przygotować piękną aranżację w dziecięcym stylu? Kolekcja dekoracji z misiem to nie tylko produkty ozdobione autorską grafiką z samolotem. To też dodatki w odpowiedniej kolorystyce czy misiowe gadżety, które świetnie pozwolą dopełnić rezultat końcowy! Dzięki nim uatrakcyjnisz wystrój wnętrza na Roczek bez efektu przepychu czy przytłoczenia. Balon w kształcie misia to przepiękna propozycja na pierwsze urodziny dziecka. Na pewno zachwyci małego solenizanta i spodoba się również gościom zaproszonym na przyjęcie. Balon napełnij helem dla uzyskania ciekawszego efektu - nie pożałujesz!

Inspiracje na Roczek dla chłopca

Dekoracje sali i stołu, ozdoby tortu oraz różnorodne dodatki w dziecięcym stylu to przepiękne rozwiązanie na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin. Księga pamiątkowa z motywem misia w samolocie będzie wspaniałym pomysłem na uroczystość. Goście mogą pozostawić w niej wpisy z życzeniami lub zabawnymi anegdotkami dotyczącymi małego solenizanta. Do takiej księgi dobrze jest też wkleić zdjęcia z przyjęcia, dzięki czemu dziecko zyska naprawdę kapitalną pamiątkę na całe życie. W naszej ofercie znalazły się też inne produkty dla solenizanta, które wykorzystać można jako pamiątkę lub prezent na Roczek. Pudełko z życzeniami, metryczka w ramie albo zestaw z pluszakiem i kubkiem to znakomite propozycje dla każdego malucha. 

Księga pamiątkowa roczek miś w samolocie

Album pamiątkowy na Roczek