roczek dziewczynki w tęczowym stylu z jednorożcem

roczek dziewczynki w tęczowym stylu z jednorożcem

Roczek dziewczynki w przepięknym bajkowym stylu z elementami prawdziwej księżniczki. Dodatki w postaci jednorożca oraz różowej tęczy odzwierciedlają dziecięcą delikatność oraz zaczarowany klimat. W świecie dziecięcej wyobraźni i fantazji nic nie jest możliwe, dlatego różowa tęcza nikogo zdziwić nie powinna, zupełnie tak jak jednorożec. Taki wybór dekoracji na pierwsze urodzinki dziewczynki jest bardzo nowoczesny ze względu na stonowane kolory oraz minimalistyczne połączenia. Pomimo oryginalnych kompozycji i jednolitego połączenie kolorów całość prezentuje się bardzo modnie oraz stylowo, wręcz doskonale na Roczek!

 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon cyfrowe Tęcza i jednorożec ZAPROSZENIE na Roczek na telefon cyfrowe Tęcza i jednorożec
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon cyfrowe Tęcza i jednorożec

  Zaproszenie na roczek dziewczynki w przepięknym różowym stylu z motywem tęczy i jednorożca. Doskonała propozycja na pierwsze urodzinki dziecka, która jest bardzo łatwa, prosta, szybka i ogromnie oryginalna. Takie zaproszenia są oszczędnością czasu i pieniędzy.

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek to przepiękna propozycja, aby zatrzymać bezcenne wspomnienia z tego dnia na długi, długi czas. Przepiękna dziewczęca grafika sprawia, że dziecięcy akcent zostanie już na zawsze, a do książki nieustannie będzie można wracać.

  44,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Tęcza i jednorożec 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Roczek Tęcza i jednorożec 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Tęcza i jednorożec 50x70cm Z IMIENIEM

  Plakat na roczek to doskonała dekoracja dla gości, która ich wita i zachwyca już od samego progu. Jest kierunkowskazem, który nadaje odpowiedni kierunek, a także elementem dekoracyjnym. Różowa grafika oddająca charakter dziewczynki sprawi, że nikt się po drodze nie zgubi.

  59,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+ramka)
  24,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+ramka)

  Dekoracja stołu na roczek w przepięknej ramce to propozycja dl tych, którzy korzytsają z rozwiązań okrągłych stołów. Taką dekorację można umieścić na każdym z nich albo co kilka miejsc na jednym dużym stole. Można także wykorzystać początek oraz koniec stołów na takie dekoracje.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na tort w cudownej różowej aranżacji doskonale urozmaici tort na pierwsze urodzinki. Takie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Przepiękna grafika jednorożca oraz tęczy prezentuje się wprost bajecznie.

  17,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec

  Metryczka dla dziecka w przepięknej ramie z różowymi motywami tęczy i jednorożca. Wyjątkowy sposób, aby zatrzymać dzień narodzin dziecka w pamięci na dłużej. Doskonała i symboliczna ozdoba do dziecięcego pokoju albo wspólnego salonu.

  35,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM

  Topper na pierwsze urodzinki dziecka to sposób, aby w łatwy sposób udekorować tort urodzinowy. personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty przyjęcia sprawi, że będzie on oryginalny i unikatowy. Przede wszystkim sprawdzi się na małe domowe przyjęcia.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 12szt

  Pudełka na ciasto to bardzo oryginalny pomysł, aby podziękować gościom za przybycie na pierwsze urodzinki dziecka. Roczek to niezapomniana uroczystość dla rodziców, jak i dziecka dlatego warto podziękować bliskim za ich obecność w tym dniu.

  35,98 zł
 • PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Tęcza i jednorożec z kubkiem i krówkami PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Tęcza i jednorożec z kubkiem i krówkami
  89,98 zł
  PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Tęcza i jednorożec z kubkiem i krówkami

  Przepiękny prezent dla dziecka na roczek oraz urodzinki. Wyjątkowy kubek dla każdej małej dziewczynki z jej personalizowanym imieniem. Taki upominek z pewnością ucieszy każde obdarowane dziecko, które od razu uda się do magicznej krainy marzeń i jednorożców.

  89,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka jako wyjątkowa metryczka na prezent albo ozdoba do pokoju. We wspaniały sposób przywoła wspomnienia z tego niezapomnianego dnia i pozwoli cały czas do nich wracać. Doskonały dodatek do dziecięcego pokoju.

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniążki z klamerkami Tęcza i jednorożec ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniążki z klamerkami Tęcza i jednorożec
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniążki z klamerkami Tęcza i jednorożec

  Życzenia na Roczek w przepięknym pudełku z klamerkami to doskonały sposób na eleganckie wręczenie podarunku w postaci pieniędzy. Wspaniała personalizacja zachwyci rodziców dziecka, a Twój podpis sprawi, że taki prezent zostanie zapamiętany na długo.

  42,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 20szt

  krówki na podziękowanie dla gości to przepiękny i prosty gest w ich stronę. Śmietankowy smak oczaruje i zachwyci każdą obdarowaną osobę umilając im podróż powrotną do domu. będzie to cudowne podziękowanie za wspólnie spędzony czas.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 10szt

  Czekoladki na roczek to klasyczne i bardzo praktyczne podziękowanie dla gości po zakończonym przyjęciu. Można je wręczyć w przepięknych pudełeczkach albo położyć przy nakryciach gości już na samym wejściu. Takie podziękowanie umili im drogę powrotną do domu.

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec (bszn)

  Miód coraz bardziej zyskuje na popularności, jeżeli chodzi o podziękowania dla gości po przyjęciu. Nie ma się czemu dziwić w końcu ta pyszna słodycz, jest nie tylko smaczna, ale także bardzo zdrowa. Warto zadbać o popołudniową herbatkę Twoich gości z odrobina zdrowia.

  9,98 zł
 • LIZAKI na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec (+naklejki) 10szt LIZAKI na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec (+naklejki) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na podziękowania na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec (+naklejki) 10szt

  Lizaki to doskonały sposób na wyjątkowe podziękowania ze względu na swój charakter, który zachwyci najmniejszych gości oraz największych. Każdy łasuch będzie oczarowany ich owocowym smakiem, który rozpływa się w ustach. Mogą być wykorzystane także jako dekoracja na słodki stole.

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (bb)

  Słoiczek z pudrowymi cukierkami ozdobiony różową grafiką z motywem jednorożca oraz tęczy to urocze podziękowanie dla gości. Takie słoiczki będą nie tylko doskonałym wyborem dla najmłodszych, ale także tych starszych. Odwzorują idealnie cały charakter przyjęcia.

  8,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i...

  Szklane buteleczki z personalizowaną grafiką na Roczek to przepiękne podziękowanie dla gości. Można do nich wrzucić sól do kąpieli, płatki róż, a także malutkie cukiereczki. Taka buteleczka z uroczą różową grafiką z pewnością będzie się wyróżniać.

  44,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Tęcza i jednorożec 10szt

  Różowe samoprzylepne naklejki z pięknym motywem tęczy i jednorożca to doskonały wybór na roczek. Takie naklejki to wspaniały dodatek, który pozwoli dopełnić drobne upominki dla gości i zamknąć przygotowane prezenty. Naklejki mogą posłużyć do zamykania torebek, pięknie prezentują się także na bibułce.

  14,98 zł
 • DEKORACJE na Roczek w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Roczek w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI papierowe Rosegold perłowy efekt 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Rosegold perłowy efekt 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI papierowe Rosegold perłowy efekt 33x33cm 20szt

  Serwetki w modnym odcieniu różu z efektem perłowego połysku. Praktyczny dodatek pięknie wygląda na każdym odświętnym stole. Serwetki wspaniale komponują się z innymi dekoracjami w różnych kolorach.  

  9,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE

  Urocze papierowe serwetki w różowym kolorze to świetna propozycja na Roczek dziewczynki. Posiadają oryginalny połyskujący napis Mam już Roczek oraz cyferkę 1. Cudownie zaprezentują się ułożone obok każdego nakrycia lub w specjalnych serwetnikach. Serwetki to niezbędny dodatek na każde przyjęcie, a wykonane specjalnie na wybraną okazję oczarują przybyłych...

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Przepiękne jasnoróżowe kieszonki na sztućce sprawdzą się na delikatne przyjęcie dla dziewczynki czy kobiety. Impreza na której króluje róż musi posiadać te przepiękne i jakże eleganckie kieszonki, aby ten kolor i motyw był jeszcze bardziej podkręcony.

  24,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci baneru wspaniale ozdobi wnętrze w którym odbędzie się przyjęcie. Nie ważne czy w domu czy restauracji, każde pomieszczenie z taką girlandą będzie prezentowało się fenomenalnie. Wykonany z naturalnej sklejki świetnie wygląda na zdjęciach.

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Śliczny baner wykonany ze sklejki drewnianej pozwoli wyróżnić na przyjęciu Słodki Stół. Dekoracja o ekologicznym charakterze znakomicie komponuje się z innymi ozdobami. Łatwa w użyciu girlanda na pewno zwróci uwagę gości. 

  29,98 zł
 • FONTANNY tortowe 12cm 2szt ZŁOTE FONTANNY tortowe 12cm 2szt ZŁOTE
  9,98 zł
  FONTANNY tortowe 12cm 2szt ZŁOTE

  Fontanny tortowe to świetna dekoracja na tort. Jeśli szukasz sposobu na efektowne udekorowanie ciasta, które zachwyci wszystkich zebranych gości i wywoła fale zachwytów - to fontanny tortowe są najlepszym wyborem! Nie tylko będą fenomenalnie się prezentować, ale również na długo taka atrakcja zapadnie w pamięć zgromadzonych osób.

  9,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany

  Prześliczny topper na tort z napisem "Mam już Roczek" oraz wielką cyfrą "1". Fenomenalnie prezentuje się podczas uroczystego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek dziecka.  Wykonany z drewna wspaniale wygląda uwieczniony na zdjęciach.

  25,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa Roczek ZŁOTA ŚWIECZKA urodzinowa Roczek ZŁOTA
  5,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa Roczek ZŁOTA

  Urodzinowa świeczka na Roczek w kształcie cyfry "1" to świetna dekoracja tortu, dzięki której nikt nie będzie miał wątpliwości z okazji których urodzinek urządzane jest przyjęcie. Świeczka ozdobiona jest złotym brokatem połyskującym niczym tysiące iskierek.

  5,98 zł
 • WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE
  16,98 zł
  WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Woreczki z organzy w jasnoróżowym kolorze to idealny dodatek dla firm, które tworzą dla klientów produkty niewielkich rozmiarów. Woreczki pozwolą w elegancki sposób zapakować np. biżuterię, szklane słoiczki, fiolki czy figurki z porcelany.

  16,98 zł
 • SERWETKI papierowe na Urodzinki JEDNOROŻEC 16x16cm 10szt SERWETKI papierowe na Urodzinki JEDNOROŻEC 16x16cm 10szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe na Urodzinki JEDNOROŻEC 16x16cm 10szt

  Serwetki papierowe z motywem jednorożca na urodzinki dziecka to przepiękny wybór dla dziewczynki. Doskonale sprawdzą się, jako dekoracja stołu dla dzieci, które od razu zostaną oczarowane tą słodką i uroczą kolorową grafiką.

  10,98 zł
 • KUBECZKI papierowe JEDNOROŻEC 6szt KUBECZKI papierowe JEDNOROŻEC 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe JEDNOROŻEC 6szt

  Kubeczki papierowe z motywem jednorożca doskonale sprawdzą się na przyjęcie urodzinowe dziecka. Będą doskonałe do innych dodatków z elementami jednorożca oraz licznych różowych dekoracji. Takie kubeczki pozwolą uniknąć zbędnych potłuczeń.

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe na Urodzinki 6szt JEDNOROŻEC TALERZYKI papierowe na Urodzinki 6szt JEDNOROŻEC
  7,98 zł
  TALERZYKI papierowe na Urodzinki 6szt JEDNOROŻEC

  Talerzyki papierowe na urodzinki dziecka to dodatek do stołu dedykowany wszystkim dzieciom. Doskonale sprawdzą się podczas przyjęcia w plenerze oraz w domu. Takie talerzyki to MUST HAVE na imprezkę u małej księżniczki w jej prywatnym zamku. 

  7,98 zł
 • ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Jednorożec KOMPLET 22el. 5% TANIEJ ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Jednorożec KOMPLET 22el. 5% TANIEJ
  22,74 zł 23,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Jednorożec KOMPLET 22el. 5% TANIEJ

  Idealny zestaw, który zachwyci każdą fankę jednorożców! W skład kompletu wchodzą jednorazowe kubeczki, talerzyki oraz serwetki w jednolitym motywie. Całość prezentuje się zjawiskowo i magicznie! Przygotuj idealny i zjawiskowy roczek dla dziecka!

  22,74 zł 23,94 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 23,94 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY
  64,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY

  Zestaw dekoracyjny stworzony specjalnie na pierwsze urodzinki każdej dziewczynki. przepiękna różowa dekoracja, która wpasuje się do bajkowego i magicznego charakteru uroczystości oraz odda doskonale okoliczność spotkania.

  64,94 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek serwetki+kieszonki RÓŻOWY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Roczek serwetki+kieszonki RÓŻOWY 5% TANIEJ
  33,23 zł 34,98 zł -5%
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek serwetki+kieszonki RÓŻOWY 5% TANIEJ

  Zestaw na Roczek, który jest funkcjonalny, a zarazem stanowi świetną dekorację stołu. W skład kompletu wchodzą niebieskie serwetki i białe kieszonki na sztućce w kolorze białym. Na obu elementach widnieje złoty napis "Mam już Roczek!". Całość będzię pięknym dopełnieniem urodzinowego stołu.

  33,23 zł 34,98 zł -5% Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 34,98 zł
  Promocja
 • BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm

  Przepiękny balon w kształcie różowej cyferki 1 z złotą koroną to rewelacyjna dekoracja na pierwsze urodzinki dziewczynki. Balon będzie również świetnym gadżetem do pamiątkowej sesji Maluszka. Razem z cyferką wspaniale zaprezentują się foliowe i lateksowe balony w takiej samej kolorystyce. Balon cudownie podkreśli charakter organizowanego przyjęcia.  

  14,98 zł

Roczek dziewczynki z jednorożcem

Każdy chce, by Roczek jego dziecka był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany. Aby zorganizować tego rodzaju przyjęcie dla swojej córki, śmiało wykorzystać możesz gotową kolekcję dekoracji i dodatków. To zestaw produktów z motywem jednorożca, tęczy i kwiatów. Pastelowa kolorystyka w dziewczęcej odsłonie sprawia, że całość wygląda niezwykle czarująco i bez dwóch zdań doskonale sprawdzi się na pierwszych urodzinach Twojej pociechy. Nie ma znaczenia, czy planujesz dużą uroczystość dla całej rodziny, czy jedynie kameralne spotkanie z najbliższymi - produkty z naszej kolekcji bez wątpienia uatrakcyjnią Roczek dziewczynki w dowolnej wersji. Jakie dekoracje i dodatki wykorzystać do przygotowania takiego przyjęcia? Zobacz sam!

Dekoracje urodzinowe z jednorożcem

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że jeśli chcesz podkreślić rodzaj celebrowanej okazji, najlepszym rozwiązaniem będą dekoracje z personalizacją. Ozdoby podpisane imieniem solenizantki wprowadzą do aranżacji bardzo unikalny charakter. Plakat na Roczek z grafiką jednorożca oraz personalizowanym napisem dopasowanym do reszty motywu na pewno urozmaici wystrój na uroczystość. Zwłaszcza, gdy całe wnętrze lub plener ubierzesz ozdobami z naszej kolekcji. Do projektu wspaniale pasują dekoracje w kolorze różu. Serwetki z napisem “Mam Już Roczek” będą więc ciekawym dodatkiem do aranżacji stołu. Podobnie kurtyna dekoracyjna, którą wykorzystać można jako tło do pamiątkowych zdjęć z pierwszych urodzin córki. W ten sposób łatwo dopełnisz wystrój na przyjęcie. 

Plakat na roczek jednorożec tęcza

Dekoracja z imieniem na Roczek dziewczynki

Zestawy urodzinowe dla dziewczynki

Kolekcja z jednorożcem i tęczą oferuje całe mnóstwo fantastycznych dekoracji na Roczek dziewczynki. Zebrane w jednym miejscu doskonale do siebie pasują, dlatego przygotowanie pięknego wystroju domu, restauracji lub innego lokalu będzie naprawdę łatwe i szybkie. Jednak ozdoby urodzinowe to nie jedyny rodzaj produktów, które możesz wygodnie zamówić. W skład kolekcji wchodzą bowiem również liczne dodatki czy akcesoria na pierwsze urodziny. Zaproszenia, gadżety do ozdoby tortu czy podziękowania dla gości stanowią idealne przykłady tego rodzaju artykułów. Śmietankowe krówki, mleczne czekoladki albo słoiczki z miodem będą fantastyczną propozycją na upominki dla zaproszonych osób. Takie rozwiązanie na Roczek z pewnością głęboko zapadnie w pamięci bliskich małej solenizantki.

Roczek dziewczynki - inspiracje

Nieważne, czy planujesz właśnie przyjęcie dla córki, czy wybierasz się na Roczek bliskiej osoby - bez dwóch zdań przydatnym dodatkiem będzie prezent na pierwsze urodziny. Taki podarunek powinien być wyjątkowy i dopasowany zarówno do wieku, jak i do upodobań obdarowywanej solenizantki. Prześliczna poduszka z metryczką dziecka to doskonała propozycja na Roczek. Taki prezent uatrakcyjni wygląd pokoju dziewczynki, a przy okazji stanie się wyjątkową pamiątką na całe życie. Poduszka pozwoli też wygodnie odpocząć po ekscytującym dniu. Zestaw z kubkiem albo plakat w ramie także zaliczają się do personalizowanych prezentów na Roczek, które z powodzeniem wręczyć można małej księżniczce. Pięknie wykonane stanowią oryginalną i stylową propozycję na urodziny dziewczynki.

Metryczka dziecka w ramie tęcza jednorożec

Pomysłowy prezent na Roczek