Gratulacje z okazji obrony

Gratulacje z okazji obrony

Obrona pracy dyplomowej to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Niezależnie od obronionego tytułu, licencjat, inżynier czy magister warto pogratulować sukcesu w odpowiedni sposób. Prezenty i upominki z okazji obrony pogratulują studentowi za włożenie niemałego wysiłku w napisanie pracy, a następnie obronienia jej. Takie podarunki mogą mieć symboliczny wydźwięk i być spersonalizowane, tak aby ta chwila została na zawsze w pamięci młodego człowieka. Zakończenie studiów zamyka pewien etap w życiu człowieka i otwiera zupełnie nową ścieżkę kariery. Jest to niesamowita radość ze zdobytego dyplomu, którą doskonale jest świętować z tą osobą. Kubek Pani Magister będzie doskonałym elementem, który można ze sobą zabrać na pierwszy dzień w nowej pracy.

 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prezent na obronę z przepięknym zestawem do kąpieli to podarowanie kobiecie odrobinę relaksu i czasu dla siebie. Jest to cudowny sposób na złożenie niezapomnianych gratulacji i docenienie jej. Szlafrok otuli jej zmęczoną skórę i pozwoli jej się wyciszyć.

  299,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Prezent na obronę z imieniem oraz zestawem do idealnego relaksu. Taki podarunek pozwoli zrelaksować się po obronie pracy dyplomowej i całym wysiłku z tym związanym. Jest to przepiękny sposób na złożenie wyjątkowych gratulacji.

  299,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Przepiękny box z wyjątkowymi gratulacjami z okazji obrony w kompozycji z winem z doliny róż. Wyjątkowy prezent z personalizowanymi życzeniami zachwycą każdą kobietę. Wini pozwoli zrelaksować się po napisaniu pracy, a krówki będą miłym elementem udanego wieczoru.

  249,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent na obronę z personalizowanym imieniem oraz przepięknym zestawem kawy i herbaty to doskonały upominek dla kobiety. Białe wino z doliny róż cudownie uzupełnia kompozycję zapewniając przy tym odrobinę relaksu.

  239,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX

  Prezent na obronę z imieniem to cudowny prezent na zakończenie edukacji. Wino wtopione w kwiaty prezentuje się obłędnie oraz będzie doskonałym upominkiem, aby opić sukces. Kartonik z gratulacjami dopełnia całą kompozycję tworząc ją wyjątkową.

  229,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX

  Wino musujące to doskonały sposób na złożenie wyjątkowych gratulacji z powodu obrony pracy dyplomowej. Przepiękne różowe odcienie połączone z bielą są doskonałe dla każdej kobiety. Cały box jest bardzo elegancki oraz kobiecy.

  229,98 zł
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent na obronę z wyjątkowym podpisem oraz notatnikiem został stworzony specjalnie dla wyjątkowej kobiety. Świeca sojowa będzie doskonała do spokojnego wieczoru, który urozmaici ręcznie robiona czekolada i aromatyczna herbata. Notes sprawdzi się do zapisania dalszych planów oraz celów po ukończeniu studiów.

  179,98 zł
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent na obronę z przepięknym notesem dla wyjątkowej kobiety doskonale zaplanuje kolejne kroki w edukacji oraz w zawodzie. Sprawdzi się jako mały notatników planów i sukcesów. Będzie także miejscem do zapisywania spotkań z koleżankami.

  179,98 zł
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent na obronę z kawą, herbatą oraz pełen słodkości to doskonały upominek, aby umilić tą słodką chwilę. Doskonały podarunek, który zrelaksuje świeżo upieczoną panią Inżynier, Magister czy Doktor. Będzie doskonałym uzupełnieniem spokojnego wieczoru przy filmie.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Prezent na obronę z wyjątkowym winem kryształowym oczaruje i uciesze każdą studentkę i nową Panią Magister czy Panią Inżynier. Ogromny box wypchany różowymi elementami sprawi, że będzie miała poczucie niezmarnowanego czasu oraz docenienia ze strony bliskich jej osób, bo zdecydowanie jest co świętować!

  199,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na obronę ze słodkim winem oraz ręcznie robioną czekoladą prezentuje się elegancko oraz szykownie. Przepiękna grafika sprawdzi się dla nowej pani inżynier oraz Pani Magister. Taki zestaw pokażę jej, że jesteś z niej naprawdę dumny.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Prezent na obronę ze zdrową konfiturą oraz aromatyczną herbatką dopełniony kubkiem z imieniem. Dodatek w postaci miodu będzie idealnym dopełnieniem tego zdrowego upominku, który zadba o studentkę po miesiącach przygotowań do tego wydarzenia.

  169,98 zł
 • GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY
  149,98 zł
  GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY

  Gratulacje z okazji obrony w postaci relaksującego boxa to doskonały sposób, aby uhonorować studentkę, która właśnie osiągnęła tytuł inżyniera albo magistra. Wyjątkowo relaksująca kompozycja sprawia, że zestaw prezentuje się ciepło i kobieco.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Prezent na obronę z przepyszną konfiturą i czekoladą wyrazi najszczersze gratulacje i oczaruje studentkę. Taki zestaw uczci jej sukces i pozwoli go celebrować. Wyjątkowe prezenciki z elementami róży będą doskonałe na spokój i zasłużony relaks.

  149,98 zł
 • GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Gratulacje z okazji obrony z aromatyczną kawą oraz ręcznie robioną czekoladą dopełnione o sól do kąpieli i herbatę z elementami płatków róż. Doskonały prezent dla studentki, która potrzebuje chwili dla siebie w całkowitym spokoju, aby się zrelaksować.

  149,98 zł
 • BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż
  179,98 zł
  BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Mega różowy box na obronę to przepiękne gratulacje dla studentki w wyjątkowej formie. Eleganckie opakowanie oraz różowe elementy z pewnością ją zachwycą. Taki podarunek doceni jej ciężką pracę oraz poświęcenie, które włożyła w ostatnich miesiącach.

  179,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX
  149,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

  Prezent na obronę z elementem termoforu to przepiękna kompozycja stworzona z myślą o każdej studentce. Doskonale wyciszy i uspokoi zmęczony organizm po całym okresie przygotowań. Duży zestaw sprawia, że znajdzie tam wszystko czego potrzebuje.

  149,98 zł
 • BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX
  149,98 zł
  BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX

  Box na obronę dla świeżo upieczonej Pani Inżynier, bądź też Pani Magister. Wyjątkowy prezent, który pozwoli na chwilę relaksu po tygodniach przygotowań i pisania pracy dyplomowej. Jest to wyjątkowy podarunek, który z pewnością ją odpręży.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prezent na obronę z imieniem obronionej studentki oraz uzyskanym przez nią tytułem to przepiękny sposób, aby jej pogratulować i docenić jej wysiłek i trud wkładany przez ostatnie kilka miesięcy. Taki zestaw z pewnością zrelaksuje ją w wyjątkowy sposób.

  99,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy
  109,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

  Prezent na obronę w stylu przepięknego zestawu luksusowego w różowych kolorach z akcentami róży to doskonały prezent dla studentki. Sprawdzi się, zarówno dla świeżo upieczonej Pani Magister, jak i Pani Inżynier. Pozwoli na relaks po tygodniach ciężkich przygotowań.

  109,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Prezent na obronę dla niezwykłej studentki, który pozwoli jej zrelaksować się po ciężkich tygodniach przygotowań. Doskonały zestaw do relaksującej i długiej kąpieli w wannie przy słodkich mydełkach oraz małej butelce wina, a także ulubionym serialu.

  99,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Prezent z okazji obrony w całkowicie różowym wydaniu zachwyci każdą świeżo obronioną studentkę. Wyjątkowy podarunek z przepiękną personalizowaną grafiką sprawdzi się doskonale, aby zrelaksować ją po ciężkich chwilach przygotowań.

  99,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Prezent na obronę w przepięknym różowym boxie, który zapewni chwilę ukojenia sprawdzi się doskonale dla córki, siostrzenicy, kuzynki, przyjaciółki czy partnerki. Wyrazi najszczersze gratulacje oraz przygotuje studentkę na kolejne wyzwania oraz sukcesy relaksując ją w wyjątkowy sposób.

  99,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Prezent na obronę w postaci pięknego kubka oraz aromatycznej herbaty uzupełniony solą do kąpieli i jadalnymi płatkami róż jest doskonały, aby oczarować Panią Magister czy Panią Inżynier. Taki zestaw w wyjątkowy sposób złoży gratulacje z uzyskanego tytułu.

  99,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Prezent na obronę w przepięknym boxie, w którym zostały umieszczone dwa małe urocze słoiczki miodków oraz aromatyczna herbatka to doskonały podarunek dla zmęczonej ostatnimi przygotowaniami studentki. Taki prezent z pewnością umili jej spokojny wieczór i trafi w jej gusta.

  69,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prezent na obronę w postaci aromatycznej herbaty, soli do kąpieli i smacznych pianek to doskonały zestaw dla obronionej studentki. Wyjątkowa grafika z personalizowanymi gratulacjami wyjątkowo oczaruje oraz zachwyci obdarowaną kobietę.

  69,98 zł
 • GRATULACJE z okazji obrony magistra Wino w pudełku Z PODPISEM Różowe GRATULACJE z okazji obrony magistra Wino w pudełku Z PODPISEM Różowe
  79,98 zł
  GRATULACJE z okazji obrony magistra Wino w pudełku Z PODPISEM Różowe

  Gratulacje z okazji obrony w przepięknym pudełku oraz z winem w wyjątkowym różowym kolorze. Spersonalizowany kartonik będzie niesamowitą pamiątką, a wino doskonałym sposobem na opicie sukcesów. 

  79,98 zł
 • GRATULACJE z okazji obrony inżyniera Wino w pudełku Z PODPISEM Białe GRATULACJE z okazji obrony inżyniera Wino w pudełku Z PODPISEM Białe
  79,98 zł
  GRATULACJE z okazji obrony inżyniera Wino w pudełku Z PODPISEM Białe

  Gratulacje z okazji obrony w postaci spersonalizowanego wina w pudełku to wyjątkowy upominek. Wino przyda się na opijanie sukcesów, a kartonik będzie niezwykłą pamiątką z tego dnia. Niezwykła etykieta na winie prezentuje się bardzo elegancko.

  79,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Magister PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Magister
  36,98 zł
  PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Magister

  Prezent z okazji obrony w postaci pięknego personalizowanego kubka to doskonały sposób na ulepszenie każdego poranka. Kubek dla Pani Magister sprawdzi się doskonale podczas pierwszego dnia w pracy oraz na doskonały humor przed codziennymi obowiązkami.

  36,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Inżynier PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Inżynier
  36,98 zł
  PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Inżynier

  Prezent z okazji obrony z personalizowanym imieniem dla Pani Inżynier to upominek na całe życie. Taki kubek jest doskonałym sposobem na wyjątkowe gratulacje z okazji obrony tytułu. Odzwierciedla on trud i wysiłek włożony przez ostatnie lata.

  36,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Magister PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Magister
  35,98 zł
  PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Magister

  Prezent z okazji obrony w ramie to doskonała ozdoba pomieszczenia. Idealnie dopasuje się do stojącej na półce pracy magisterskiej. Jest to niesamowita pamiątka z tego dnia i wyjątkowe wręczenie gratulacji za napisanie tak ciężkiej pracy.

  35,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Inżynier PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Inżynier
  35,98 zł
  PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Inżynier

  Prezent z okazji obrony w przepięknej ramce to przepiękny sposób na wręczenie gratulacji z dokonanego sukcesu. Przepiękna ramka z dedykacją będzie idealną dekoracją nocnego stolika, komody czy półki na regale. Taki podarunek jest wyjątkowy i bardzo oryginalny.

  35,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Inżyniera PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Inżyniera
  35,98 zł
  PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Inżyniera

  Prezent z okazji obrony dla nowego Pana Inżyniera. Wyjątkowy sposób na gratulacje z okazji obrony oraz doskonała pamiątka z tego dnia. Będzie cudowną dekoracją na półce oraz na ścianie. Warto umieścić ją obok pracy inżynierskiej w wyjątkowym miejscu.

  35,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta) KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  7,98 zł
  KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Kartka z życzeniami to doskonały dodatek do każdego prezentu. Przy wręczaniu prezentu warto wręczyć także przepiękne życzenia ze szczerego serca. Uniwersalna kartka sprawdzi się na każdą okazję. Polecamy zakup, kilku sztuk, aby być zawsze przygotowanym na nieplanową uroczystość.

  7,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta) KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  5,00 zł
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Piękna, uniwersalna kartka dla kobiety z motywem kwiatowym to świetny pomysł na podziękowanie klientce za jej obecność. Wewnątrz znajduje się miejsce na napisanie czegoś od siebie. Sprawdzi się zarówno dla kluczowych klientek salonów urody, jak również dla pracownic dołączone do prezentu z okazji urodzin, imienin czy świąt.

  5,00 zł

Gratulacje z okazji obrony

Ktoś z Twoich bliskich przygotowuje się do obrony pracy dyplomowej? To naprawdę duże wydarzenie w życiu, które w uroczysty sposób pozwala zakończyć pewien etap. Bez względu na to, czy dana osoba broni tytuł licencjata, inżyniera, magistra, czy doktora - na pewno wielką przyjemność sprawisz jej za pomocą odświętnych gratulacji. Złożenie ich słownie to bardzo klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie, na które często stawia rodzina czy znajomi. Możesz jednak także pogratulować obrony dyplomu w bardziej wyjątkowy i niezapomniany sposób. Jak to zrobić? Bez dwóch zdań fantastycznym pomysłem będzie wykorzystanie podarunku stworzonego specjalnie na tę okazję. Możesz przygotować go samodzielnie bądź wybrać jeden z produktów z naszego sklepu!

Prezenty na gratulacje z okazji obrony

Bardzo dobrym rozwiązaniem na takie gratulacje będzie butelka wysokiej jakości alkoholu. Idealnie sprawdzi się w tej roli wyśmienite wino, za pomocą którego adresat z pewnością chętnie wzniesie toast za swoje zdrowie. Możecie wypić je wspólnie podczas spotkania, ale możesz również ładnie je zapakować i wręczyć podczas uroczystej ceremonii świeżo upieczonemu absolwentowi. Butelka różowego wina dla pani magister umieszczona jest w ozdobnym opakowaniu. Pudełko z grubego papieru ozdobione zostało personalizowaną kartką z ładnie wykonanym motywem, który znajduje się także na butelce. Dzięki temu cały prezent jest bardzo gustowny i na pewno oczaruje obdarowaną osobę. Inną propozycją jest białe wino dla inżyniera. Tutaj także wspaniały efekt daje pieczołowicie wykonany motyw, który znaleźć można zarówno na butelce, jak i pudełku.

Gratulacje z okazji obrony dla pani inżynier białe

Białe wino z gratulacjami dla inżyniera

Jak pogratulować obrony dyplomu?

Na prezent z okazji obrony pracy dyplomowej znakomicie nadawać się będzie personalizowany podarunek. Taki produkt będzie osobistą niespodzianką, która bez dwóch zdań wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Ceramiczny kubek dla pani inżynier to nie tylko ciekawy upominek, ale też bardzo użyteczny produkt. Obdarowana kobieta z pewnością chętnie użyje go podczas pracy czy w czasie wolnego dnia. Na naczyniu znajduje się dodatkowo imię obdarowanej osoby, które sprawia, że całość ma niepowtarzalny charakter. Dla pana inżyniera doskonałym prezentem będzie personalizowany plakat w ozdobnej ramie. Utrzymany w stonowanej kolorystyce wygląda bardzo męsko i pięknie prezentować się będzie umieszczony w sypialni, salonie czy innym pomieszczeniu. 

Prezent z okazji obrony dla inżyniera

Plakat z imieniem na prezent z okazji obrony

Gratulacje na obronę pracy dyplomowej

Osobie broniącej swojego dyplomu możesz wręczyć również ozdobną kartkę z gratulacjami czy życzeniami. Taki upominek doskonale wypadnie dołączony do bukietu kwiatów, butelki wina czy innego podarunku. Kraftowa kartka to modna propozycja na taką okazję. Na papierze znajdują się malownicze grafiki pudrowych kwiatów, które znakomicie wpisują się w najnowsze trendy. W środku składanej kartki znajdują się linie, na których zamieścić możesz odręczne gratulacje lub życzenia z podpisem. W ten sposób obdarowana osoba bez wątpienia na długo zapamięta otrzymany od Ciebie upominek. Do kartki z życzeniami dołączona jest kraftowa koperta wykonana z wysokiej jakości papieru. Tak wykonany komplet z pewnością oczaruje obdarowaną osobę.