Prezenty dla Miłośnika Zwierząt

Prezenty dla Miłośnika Zwierząt

Prezent dla miłośnika zwierząt z przepięknym kocim albo psim akcentem to zawsze trafiony upominek. Każdy zapalony miłośnik zwierząt powinien znaleźć w swojej kolekcji personalizowany kubek oraz wyjątkowe skarpetki. Takie podarunki sprawdzą się doskonale na urodziny, imieniny oraz Święta. Właściciele zwierząt uwielbiają utożsamiać się ze swoimi pupilami, a dzięki takim prezentom będą mieli taką możliwość. Dopasowany notatnik pod pupila pozwoli zaplanować kontrolne wizyty u weterynarza oraz wspólne wyjazdy czy wyjścia na spacer. Prezenty w skrzyniach z drobnym upominkiem także dla zwierzaka ucieszą jego opiekuna, który doceni, że jego pupil nie został pominięty. Taki zestaw w podarunkowym boxie będzie prezentował się niezwykle elegancko i zachwycająco. Prezenty ze zwierzęcym motywem zachwycą i oczarują niejednego fana słodkich czworonogów.

 • PREZENT dla Miłośniczki Kotów Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX PREZENT dla Miłośniczki Kotów Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX
  159,98 zł
  PREZENT dla Miłośniczki Kotów Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX

  Prezent dla wielbicielki kotów w różowym klimacie. W boxie znajdziesz przepiękny kubek z personalizacją, notes, aromatyczną herbatkę, pianki, cukierki oraz słoiczek ze słodkim miodkiem. Zamów już dziś uroczy upominek dla Kociary!

  159,98 zł
 • KUBEK na prezent Z IMIENIEM Kocia Mama 330ml KUBEK na prezent Z IMIENIEM Kocia Mama 330ml
  36,98 zł
  KUBEK na prezent Z IMIENIEM Kocia Mama 330ml

  Wyjątkowy prezent dla każdej wielbicielki kotów. Personalizowany kubek z różowym uchem oraz wysokiej jakości grafiką. Sprezentuj radość i podaruj oryginalny prezent bliskiej osobie!

  36,98 zł
 • NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Kocia Mama 80 kartek NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Kocia Mama 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Kocia Mama 80 kartek

  Notatnik z kotem i personalizacją to idealny prezent dla wielbicielki kotów. Przepiękny upominek z naklejką z imieniem i motywem graficznym w postaci kotka. Produkt posiada 80 kartek w kratkę lub w linię - wysyłamy losowo. Zamów już dziś i spraw radość obdarowanej osobie!

  29,98 zł
 • ŚWIECA w szkle Z IMIENIEM Kocia Mama MEGA 100h ŚWIECA w szkle Z IMIENIEM Kocia Mama MEGA 100h
  69,98 zł
  ŚWIECA w szkle Z IMIENIEM Kocia Mama MEGA 100h

  Świeczka o przepięknym zapachu dla wielbicielki kotów. Idealny upominek w szklanym naczyniu to idealny prezent dla Niej. Na świecy umieszczona została spersonalizowana naklejka z grafiką kotka w kwiatach. Wyjątkowy podarunek, który na pewno sprawi radość obdarowanej osobie!

  69,98 zł
 • NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Psia Mama 80 kartek NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Psia Mama 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Psia Mama 80 kartek

  Elegancki notatnik w białej kolorystyce z gumką zawiera 80 czystych kartek. Pomysł na upominek dla Psiej Mamy. Na okładce notatnika umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym pieska. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla Miłośniczki Psów Z PODPISEM Psia Mama PREZENT dla Miłośniczki Psów Z PODPISEM Psia Mama
  159,98 zł
  PREZENT dla Miłośniczki Psów Z PODPISEM Psia Mama

  Elegancki zestaw dla Miłośniczki Czworonogów. Wybieraj upominek z kubkiem, notatnikiem, owocowymi cukierkami, miodkiem, aromatyczną herbatą oraz piankami. Spersonalizowany box z oryginalną zawartością udekorowany jest wstążką. 

  159,98 zł
 • KUBEK na prezent Z IMIENIEM Psia Mama 330ml KUBEK na prezent Z IMIENIEM Psia Mama 330ml
  36,98 zł
  KUBEK na prezent Z IMIENIEM Psia Mama 330ml

  Przepiękny kubek wykonany z ceramiki wysokiej jakości. Pomysł na upominek z różowym uchem, personalizacją oraz grafiką pieska. Podaruj miłośniczce zwierząt praktyczny prezent z dwustronnym nadrukiem. 

  36,98 zł
 • PREZENT dla Miłośniczki Psów Z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Miłośniczki Psów Z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Miłośniczki Psów Z PODPISEM Francja Elegancja

  Upominek w eleganckim, różowym pudełku prezentowy z oryginalną zawartością. Podaruj Psiej Mamie prezent z winem francuskim, świecą zapachową w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. 

  209,98 zł
 • ŚWIECA w szkle Z IMIENIEM Psia Mama MEGA 100h ŚWIECA w szkle Z IMIENIEM Psia Mama MEGA 100h
  69,98 zł
  ŚWIECA w szkle Z IMIENIEM Psia Mama MEGA 100h

  Świeca zapachowa w szklanym słoiku. Pomysł na prezent o delikatnym, kwiatowym zapachu. Spersonalizowany produkt wysokiej jakości z grafiką pieska przypadnie do gustu Psiej Mamie. Świeczkę można wręczyć z okazji urodzin. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Miłośniczki Psów Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Miłośniczki Psów Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Miłośniczki Psów Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Elegancki upominek dla miłośników zwierząt z personalizacją oraz motywem w stylowej odsłonie. Zamów prezent z winem półsłodkim w pudełku wykonanym z grubej tektury. Całość udekorowana jest efektowną wstążką. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Kociary Z IMIENIEM Box z kubkiem, notatnikiem i kawą PREZENT dla Kociary Z IMIENIEM Box z kubkiem, notatnikiem i kawą
  179,98 zł
  PREZENT dla Kociary Z IMIENIEM Box z kubkiem, notatnikiem i kawą

  Czy może być lepszy prezent dla kociarza niż zestaw dla niego i jego kota? Prezentowy box zawierający zabawkę dla kota oraz notatnik, kubek i kawę dla właściciela to podarunek doskonały. Umili on wieczorny relaks przy kawie zabawą z kotem i planowaniem kolejnego wspólnego dnia.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Kociary Z IMIENIEM Box z kubkiem, skarpetami i krówkami PREZENT dla Kociary Z IMIENIEM Box z kubkiem, skarpetami i krówkami
  139,98 zł
  PREZENT dla Kociary Z IMIENIEM Box z kubkiem, skarpetami i krówkami

  Prezent dla kociarzy w przepięknym boxie ze skarpetkami w koty oraz kubkiem z kocim akcentem to niezapomniany prezent dla każdego właściciela kota. Taki podarunek dla miłośnika kotów sprawdzi się doskonale. Ciepłe skarpetki będą wystawały z jego butów za każdym razem, a herbata już zawsze będzie smakowała wyśmienicie.

  139,98 zł
 • PREZENT dla Kociary i jej pupila Z IMIENIEM Kubek, kawa i zabawki PREZENT dla Kociary i jej pupila Z IMIENIEM Kubek, kawa i zabawki
  139,98 zł
  PREZENT dla Kociary i jej pupila Z IMIENIEM Kubek, kawa i zabawki

  Prezent dla prawdziwej kociary oraz kociarza z dodatkowym upominkiem dla kotka jest idealnym upominkiem, który każdy prawdziwy miłośników tych zwierząt doceni. Podarunek dla kota będzie miłym gestem, który rozczuli serce niejednego kociarza. Zestaw dla właściciela z kubkiem i kawą umili mu wspólne wieczory z jego kotem.

  139,98 zł
 • PREZENT dla miłośnika psów i jego pupila Z IMIENIEM Box zabawek i gadżetów PREZENT dla miłośnika psów i jego pupila Z IMIENIEM Box zabawek i gadżetów
  169,98 zł
  PREZENT dla miłośnika psów i jego pupila Z IMIENIEM Box zabawek i gadżetów

  Prezent dla właściciela psa z zabawką w środku dla jego pupila to wyjątkowy upominek. Kubek oraz notatnik umili właścicielowi każdy poranek. Dzięki wspaniałej zabawce wyprowadzanie psa na spacer będzie ciekawsze i zabawniejsze.

  169,98 zł
 • PREZENT dla miłośnika psów i jego pupila Z IMIENIEM Skarpetki, kubek i zabawki PREZENT dla miłośnika psów i jego pupila Z IMIENIEM Skarpetki, kubek i zabawki
  169,98 zł
  PREZENT dla miłośnika psów i jego pupila Z IMIENIEM Skarpetki, kubek i zabawki

  Prezent dla miłośnika psów oraz jego pupila to cudowny gest, który doceni każdy właściciel psa. Upominek dla pieska sprawi, że posiadacz psa poczuje docenienie i zobaczy radość swojego psa z nowej zabawki. W taki sposób może świętować swoje święto razem ze swoim ukochanym pupilem.

  169,98 zł
 • PREZENT dla miłośnika psów Z IMIENIEM Box ze skarpetami, kubkiem i krówkami PREZENT dla miłośnika psów Z IMIENIEM Box ze skarpetami, kubkiem i krówkami
  139,98 zł
  PREZENT dla miłośnika psów Z IMIENIEM Box ze skarpetami, kubkiem i krówkami

  Prezent dla miłośników psów z wyjątkowymi skarpetkami, kubkiem oraz pysznymi. Ciepłe skarpetki z rasą Corgi oraz przepiękny kubek z uroczym tekstem jest doskonałym wyborem dla właścicieli psów. Krówki z napisem "karma dla człowieka" dopełniają całość nadając zabawny wydźwięk.

  139,98 zł
 • KUBEK ceramiczny Z IMIENIEM Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści 330ml KUBEK ceramiczny Z IMIENIEM Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści 330ml
  36,98 zł
  KUBEK ceramiczny Z IMIENIEM Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści 330ml

  Kubek ceramiczny z imieniem dla właściciela zwierzęcia to sposób, aby umilić mu poranki ze swoim pupilem. Motyw uroczych łapek oraz wyjątkowego teksu prezentuje się wspaniale. Taki kubek umili powroty z długich spacerów oraz doskonale ogrzeje.

  36,98 zł
 • KUBEK ceramiczny Z IMIENIEM Kocia Mama 330ml KUBEK ceramiczny Z IMIENIEM Kocia Mama 330ml
  36,98 zł
  KUBEK ceramiczny Z IMIENIEM Kocia Mama 330ml

  Kubek ceramiczny z napisem Kocia Mama oraz imieniem prawdziwej kociary to doskonały podarunek. Taki upominek umili wieczory z kotem oraz popołudniowe zabawy. Z pewnością będzie to nowy, ulubiony kubek każdej właścicielki kota.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Psiarza Z IMIENIEM Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści 330ml KUBEK dla Psiarza Z IMIENIEM Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści 330ml
  36,98 zł
  KUBEK dla Psiarza Z IMIENIEM Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści 330ml

  Kubek dla psiarza z personalizowanym imieniem oraz napisem "Wszystko lepiej smakuje z dodatkiem sierści" to zabawny upominek. Rozbawi każdego właściciela psa, który wie, że ten napis nie jest daleki od prawdy. Kubek doskonale nada się na ciepłą herbatę po zimowym spacerze z psem.

  36,98 zł
 • PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM PSA Dog Lover LUX PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM PSA Dog Lover LUX
  49,98 zł
  PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM PSA Dog Lover LUX

  Zamów poduszkę hipoalergiczną wysokiej jakości. Na poszewce nadrukowana jest grafika pupila oraz dowolny tekst. Dodatek dla miłośników zwierząt, który można wręczyć jako upominek. Poduszka, to świetna dekoracja do pokoju. 

  49,98 zł
 • PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM KOTA Cat Lover LUX PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM KOTA Cat Lover LUX
  49,98 zł
  PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM KOTA Cat Lover LUX

  Poduszka wysokiej jakości z zabawną poszewką. Wybieraj produkt wykonany z hipoalergicznego silikonu. Poduszka z grafiką kota oraz własnym tekstem prezentuje się niezwykle uroczo. Dekoracja do pokoju idealna dla miłośników zwierząt. 

  49,98 zł
 • PODUSZKA hipoalergiczna Z IMIENIEM Mój kot Cię obserwuje PODUSZKA hipoalergiczna Z IMIENIEM Mój kot Cię obserwuje
  49,98 zł
  PODUSZKA hipoalergiczna Z IMIENIEM Mój kot Cię obserwuje

  Oryginalna poduszka z zabawną grafiką kota oraz spersonalizowanym nadrukiem. Gadżet dla miłośników zwierząt w biało-brązowej kolorystyce. Poduszka będzie świetną dekoracją do pokoju lub pomysłem na upominek urodzinowy. 

  49,98 zł
 • PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM Koci Wielbiciel LUX PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM Koci Wielbiciel LUX
  49,98 zł
  PODUSZKA hipoalergiczna ZE ZDJECIEM Koci Wielbiciel LUX

  Poduszka hipoalergiczna z przepięknym zdjęciem kota to doskonały pomysł na prezent. Na zdjęciu może znajdować się sam pupil oraz właściciel bawiący się z nim. Taka poduszka w wyjątkowy sposób ozdobi kanapę w salonie czy łóżko w sypialni.

  49,98 zł
 • KALENDARZ na prezent dla Kociary w obwolucie Z IMIENIEM Cat World 128stron KALENDARZ na prezent dla Kociary w obwolucie Z IMIENIEM Cat World 128stron
  39,98 zł
  KALENDARZ na prezent dla Kociary w obwolucie Z IMIENIEM Cat World 128stron

  Kalendarz na rok 2024 w stylowej obwolucie. Wybieraj produkt w sztywnej, czarnej oprawie z personalizacją oraz motywem graficzny w kociej odsłonie. Praktyczny pomysł na upominek dla Kociej Mamy. Kalendarz posiada 128 stron. 

  39,98 zł
 • KALENDARZ na prezent dla Kociary w obwolucie Z IMIENIEM Cat Lover 128stron KALENDARZ na prezent dla Kociary w obwolucie Z IMIENIEM Cat Lover 128stron
  39,98 zł
  KALENDARZ na prezent dla Kociary w obwolucie Z IMIENIEM Cat Lover 128stron

  Praktyczny pomysł na upominek w formie kalendarza w sztywnej oprawie. Produkt wysokiej jakości sprzedawany w obwolucie z personalizacją oraz motywem kociej grafiki w akwarelowym stylu. Kalendarz można podarować na prezent. 

  39,98 zł
 • NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Cat World 80 kartek NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Cat World 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK na prezent Z IMIENIEM Cat World 80 kartek

  Uroczy notatnik dla miłośniczki zwierzątek z gumką. Na okładce znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką kotów w biało-brązowej kolorystyce. Produkt zawiera 80 czystych kartek. Idealny pomysł na upominek urodzinowy. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla Kociary/Kociarza rama ZE ZDJĘCIEM Koci Wielbiciel PREZENT dla Kociary/Kociarza rama ZE ZDJĘCIEM Koci Wielbiciel
  39,98 zł
  PREZENT dla Kociary/Kociarza rama ZE ZDJĘCIEM Koci Wielbiciel

  Prezent dla miłośnika kotów w przepięknej ramce to doskonała ozdoba nocnego stolika, parapetu czy szafki. Przepiękne zdjęcie właściciela oraz pupila pozwoli zatrzymać chwilę na dłużej i zawsze się nią cieszyć. Jest to zdecydowanie najlepszy podarunek dla każdego dumnego kociarza oraz każdej dumnej kociary.

  39,98 zł
 • PREZENT dla miłośnika psów rama ZE ZDJĘCIEM Psi Wielbiciel PREZENT dla miłośnika psów rama ZE ZDJĘCIEM Psi Wielbiciel
  39,98 zł
  PREZENT dla miłośnika psów rama ZE ZDJĘCIEM Psi Wielbiciel

  Prezent dla miłośnika psów w przepięknej ramce z wyjątkowym zdjęciem sprawdzi się na każdą okazję. Taki podarunek w wyjątkowy sposób ozdobi przestrzeń domu czy mieszkania. Odpowiednio dobrane zdjęcie z niezapomnianej chwili pozwoli zachować ją w pamięci na dłużej.

  39,98 zł

Prezenty dla miłośnika zwierząt

Największą przyjemność obdarowywanej osobie bez dwóch zdań sprawi podarunek dopasowany do jego osobistych upodobań oraz zainteresowań. Taki prezent będzie unikalny i niezapomniany, a przy tym na pewno przyda się adresatowi. Podarunek wybrany zgodnie z preferencjami bliskiej Ci osoby pokaże również, jak dobrze znasz obdarowanego. W ten sposób bez żadnych wątpliwości sprawisz ogromną przyjemność każdemu ze swoich krewnych albo przyjaciół. Bez dwóch zdań wiele osób uwielbia zwierzęta. Niektórzy tylko się nimi fascynują, natomiast inni są ich dumnymi posiadaczami. Jednak z całą pewnością wszyscy wielbiciele czworonogów będą zachwyceni podarunkiem dopasowanym do swoich zainteresowań. Co najlepiej wręczyć miłośnikowi zwierząt?

Gadżety z psem na prezent

Każdy wielbiciel psów będzie oczarowany, gdy otrzyma prezent z motywem czworonoga. Duży zestaw prezentowy w pudełku z grubego papieru to znakomity przykład takiego podarunku. Na wieku opakowania znajduje się kartka z personalizowanymi życzeniami oraz specjalnie przygotowanym motywem. W środku natomiast na naturalnej wełnie drzewnej ułożone zostały skarpetki z zabawną grafiką, personalizowany kubek, drewniana podkładka oraz śmietankowe krówki. Tak przygotowany podarunek jest gotowy do wręczenia i bez dwóch zdań sprawi wielką radość adresatowi. Inną ciekawą propozycją na upominek dla psiarza będzie ceramiczny kubek ze specjalnie wykonanym motywem oraz imieniem. Taki gadżet można z powodzeniem umieścić w torbie ze słodkościami, alkoholem czy innymi produktami wybranymi na podarunek. 

Kubek ceramiczny wszystko smakuje lepiej

Ceramiczny kubek z imieniem

Pomysły na prezent dla wielbiciela kotów

W podobny sposób jak prezenty dla psiarzy przygotowane zostały również produkty na podarunek dla kociarza. Bez względu na to, czy bliska Ci osoba posiada kota, czy nie, taka niespodzianka na pewno wywoła wielki uśmiech na jej twarzy. Ceramiczny kubek z pięknym motywem albo ramka na zdjęcie to znakomite akcesoria dla każdego kociarza. Taki upominek doskonale trafi w jego gust i bez najmniejszych wątpliwości zachwyci obdarowaną osobę bez względu na jej wiek. Właściciel futrzastego czworonoga na pewno będzie także oczarowany podarunkiem w postaci personalizowanej poduszki ze zdjęciem. Na jaśku umieścić można fotografię obdarowywanej osoby razem z jej pupilem. W ten sposób stworzysz unikalny upominek, który każdego dnia będzie cieszył oko adresata. 

Poduszka ze zdjęciem koci wielbiciel

Poduszka ze zdjęciem dla kociarza

Prezent dla dziecka lubiącego zwierzęta

Podarunek w zwierzęcym stylu można wręczyć każdej bliskiej osobie bez względu na wiek. To również sprawdzony prezent na dowolną okazję: urodziny, Święta, Dzień Dziecka czy imieniny! Piękny kosz prezentowy dla kociarza będzie idealnym rozwiązaniem. Dużych rozmiarów box ma jasnobrązowy kolor, do którego świetnie pasuje biała kartka z personalizacją i kotami w stonowanej kolorystyce. Wewnątrz boxa znalazły się akcesoria dopasowane do charakteru podarunku. Kubek, notatnik, pluszowy kotek, smakowa kawa i słodycze bez dwóch zdań mile zaskoczą obdarowaną osobę. W innych zestawach znaleźć można też skarpetki, zabawki dla zwierząt czy wiele podobnych akcesoriów, które na pewno spodobają się obdarowanej osobie. Możesz też śmiało wykonać własny zestaw, którym obdarujesz kogoś bliskiego!