wesele Botaniczne Paprocie

wesele Botaniczne Paprocie

Wesele w stylu botanicznym z elementami paproci to doskonała propozycja dla zwolenników natury oraz zielonych dekoracji. Takie połączenia zestawione z księżycowym motywem sprawiają, że Ślub i Wesele stają się oryginalne oraz różnorodne. Akcenty sprawdzą się podczas gorącego lata oraz wczesnej wiosny. Oprócz tego, w wyjątkowy sposób udekorują zimowe wesele oraz jesienne nadając im zielonych barw. Natura oraz botanika to najmodniejszy trend panujący na wielu różnych uroczystościach. Motywy natury oraz licznych roślin są często pożądane przez weselnych gości oraz Przyszłe Pary Młode!

 • ZAPROSZENIE ślubne Botaniczne Paprocie (+koperta) ZAPROSZENIE ślubne Botaniczne Paprocie (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne Botaniczne Paprocie (+koperta)

  Zaproszenie ślubne z motywem botanicznych paproci to propozycja dla wszystkich zwolenników natury. taka propozycja sprawdzi się doskonale na każdą porę roku bajecznie ją ożywiając. Personalizowane zaproszenia dodają elegancji całej, zielonej kompozycji.

  11,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botanicyne Paprocie INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botanicyne Paprocie
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botanicyne Paprocie

  Instrukcja obsługi do księgo gości to mała podpowiedź dla gości co mają zrobić. Taka instrukcja zachęci ich do pozostawienia kilku słów i złożeniu najszczerszych życzeń. Jest to także wyróżnienie księgi gości z daleka i przykucia uwagi zaproszonych gości.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niezbędnik każdego wesela. Jest to okazja do złożenia przepięknych życzeń prosto z serca i niezapomniana pamiątka dla Pary Młodej. Do takiej pamiątki z pewnością miło będzie powrócić za kilka lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  44,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga wspomnień dla rodziców to przepiękny weselny motyw i podziękowanie w najpiękniejszej formie. Taka księga ze wspólnymi zdjęciami aż od wczesnego dzieciństwa wzruszy rodziców do łez. Jest to wyjątkowe miejsce na słowa uznania ze szczerego serca oraz ogromne podziękowania dla rodziców.

  44,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Botaniczne Paprocie PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Botaniczne Paprocie
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Botaniczne Paprocie

  Plakat na ślub to cudowny patent na powitanie gości. Może stać przed wejściem na salę i wskazać gościom odpowiedni kierunek albo może stać już w środku na wejściu. Taka dekoracja będzie przepięknie prezentowała się na ślubnych zdjęciach oraz filmach. Botaniczne paprocie wpasują się w weselne aranżacje.

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Botaniczne Paprocie ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Botaniczne Paprocie
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Botaniczne Paprocie

  Ścianka za parą młodą to przepiękna dekoracja na ślub. Botaniczna grafika z motywem księżycowym sprawia, że aranżacja nabiera wieczorowego charakteru. Taki motyw jest doskonały na jesień oraz zimę. Uzupełniony o motyw paprotki sprawdzi się na cały rok nadając weselom bliskości z naturą.

  99,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Botaniczne Paprocie NUMEREK na stół wesele z imionami Botaniczne Paprocie
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele z imionami Botaniczne Paprocie

  Numerek na stół to weselna dekoracja, która ułatwi poruszanie się gościom po sali. Dzięki temu każdy z łatwością znajdzie stół przy którym siedzi oraz znajdzie swoich bliskich siedzących dalej. Z wyjątkowymi napisami taki numerek będzie także przepiękną ozdobą.

  4,98 zł
 • BILECIK personalizowany Kolekcja Botaniczne Paprocie BILECIK personalizowany Kolekcja Botaniczne Paprocie
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Kolekcja Botaniczne Paprocie

  Bilecik personalizowany z elementem botanicznej paproci to ozdoba stołu oraz małe słowo "Dziękuję" dla przybyłych gości. Takie bileciki warto umieścić przy szklankach, dużych naczyniach z napojami czy przy kieliszkach.

  1,50 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 10szt

  Zawieszki na alkohol z imionami państwa młodych, datą ślubu oraz małym tekstem to ozdoba na wino, wódkę oraz nalewkę. Taka dekoracja ozdobi stół i sprawi, że będzie prezentował się on bardziej elegancko i odświętnie. Takie zawieszki z pewnością nadadzą weselny klimat.

  24,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Botaniczne Paprocie MENU weselne DWUSTRONNE Botaniczne Paprocie
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Botaniczne Paprocie

  Menu weselne to przepiękna oraz praktyczna dekoracja stołu. Takie menu ozdobi małe okrągłe stoły albo może zostać postawione przy nakryciu każdego z gości. Dzięki temu każdy gość będzie wiedział co go czeka tego wieczoru.

  6,49 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Botaniczne Paprocie WINIETKA ślubna z nadrukiem Botaniczne Paprocie
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Botaniczne Paprocie

  Winietka ślubna to MUST HAVE każdego wesela. Jest to niezbędna pomoc dla gości, aby szybko znaleźć odpowiednie miejsce przy stole i usiąść obok najbliższych z rodziny. Oprócz tego, winietki to dopełnienie całej aranżacji weselnej, które nadają całemu wnętrzu elegancji.

  1,89 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI

  Drewniane pudełko na obrączki to klasyka każdego wesela. Dodatkowa personalizacja z imieniem oraz datą ślubu oczaruje zebranych gości w kościele albo w urzędzie i będzie cudownie prezentowała się na zdjęciach. Botaniczna grafika z motywem paproci wpasuje się w każdą weselną aranżację.

  54,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Prośba o błogosławieństwo to ważna czynność do zrobienia przed ślubem. jest to oficjalne potwierdzenie uroczystości i zjednoczenie rodzin. Jest to pierwszy krok do wykonania, aby następnie iść przez życie wspólną drogą. Botaniczna grafika oczaruje rodziców a całość ich wzruszy do łez.

  39,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Botaniczne Paprocie PUDŁO na koperty z personalizacją Botaniczne Paprocie
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Botaniczne Paprocie

  Pudło na koperty z wyjątkową personalizacją to oryginalne miejsce na wręczone przez gości kartki z życzeniami. Wasze imiona oraz data Waszego ślubu będą się prezentowały obłędnie na botanicznej grafice z motywem paproci. Takie pudełko można wykorzystać po przyjęciu jako pamiątka i zostawić w nim wszelkie otrzymane życzenia.

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 12szt

  Pudełka na ciasto weselne to sposób na odwdzięczenie się gościom za przybycie oraz zapobieganiu marnowania się jedzenia. takie pudełka mogą zostać użyte zarówno na poprawinach jak i po weselu. Botaniczna grafika prezentuje się przepięknie i nadaje ciepły, rodzinny klimat.

  35,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Botaniczne Paprocie TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Botaniczne Paprocie
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Botaniczne Paprocie

  Tablice rejestracyjne na ślub to sposób, aby tego dnia wyróżniać się nawet na ulicy. Droga na ceremonię, a następnie na salę będzie o wiele przyjemniejsza z przepięknie ozdobionym samochodem. Takie tablice to dopełnienie dekoracyjnych balonów czy kwiatów.

  16,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Botaniczne Paprocie PLAN stołów personalizowany Botaniczne Paprocie
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Botaniczne Paprocie

  Plan stołów to szybki i sprawny sposób na odpowiednie usadzenie gości. Przepiękna botaniczna grafika z księżycowym motywem prezentuje się elegancko i będzie doskonałą dekoracją sali. A umieszczone na grafice paprocie nadadzą rodzinnego oraz przytulnego klimatu.

  79,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie 10szt

  Czekoladki ślubne z imionami w botanicznym stylu to sprawdzony i klasyczny sposób na weselne podziękowania. Takie czekoladki sprawdzą się doskonale jako element dekoracyjny przy nakryciach gości. Będą słodkim pożegnaniem oraz wyrazem wdzięczności za obecność i wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI 20szt Botaniczne Paprocie KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI 20szt Botaniczne Paprocie
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI 20szt Botaniczne Paprocie

  Krówki jako podziękowania dla gości na wesele to przepiękna dekoracja stołu oraz pożegnanie gości w eleganckim stylu. Są idealną ozdobą na słodki stół oraz słodkim upominków dla dzieci oraz dorosłych. Data ślubu, imiona oraz napis z podziękowaniami z pewnością oczaruje wszystkich gości.

  39,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI (bszn)

  Miód na podziękowanie gościom to słodka i zdrowa alternatywa. Słodziutki słoiczek z przepiękną elegancką grafika będzie prezentował się obłędnie przy nakryciach gości. Taki miód można wręczyć również pod kościołem dla gości, którzy przyszli z życzeniami.

  9,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Botaniczne Paprocie Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)

  Lizaki dla gości na wesele to oryginalny pomysł na podziękowania. W szczególności sprawdzą się one na podziękowania dla najmłodszych gości. Można je także wykorzystać przy słodkim stole. Przepiękna botaniczna grafika będzie prezentowała się elegancko.

  29,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI papierowe Zieleń Eukaliptusowa/Szałwia 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Zieleń Eukaliptusowa/Szałwia 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI papierowe Zieleń Eukaliptusowa/Szałwia 33x33cm 20szt

  Śliczne serwetki w jasnozielonym kolorze wyglądają wspaniale na każdym odświętnym stole. Bardzo delikatny odcień pięknie komponuje się z innymi dekoracjami. Praktyczny dodatek, którego  nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu. 

  9,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Piękne świece w kolorze butelkowej zieleni. Idealnie będą pasował do rustykalnych dekoracji. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja Wielkanocnego stołu, ale również w czasie innych uroczystości takich jak urodziny czy rocznicę. Ich cudowny głęboki kolor genialnie współgra z drewnianymi dodatkami. Dlatego jeśli planujecie uroczystość z naturalnymi dodatkami...

  36,98 zł
 • KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt
  9,98 zł
  KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt

  Zestaw efektownych kul dymnych do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Wspaniały dodatek na sesję zdjęciową, sprawi, że Wasze wspólne zdjęcia będą prezentować się pięknie. Stwórz wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE 40cm 5szt ZIMNE OGNIE 40cm 5szt
  6,98 zł
  ZIMNE OGNIE 40cm 5szt

  Zimne ognie to wspaniała rozrywka dla wszystkich gości weselnych. Wyjątkowy dodatek pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Zapewnij wszystkim niezapomniane wrażenia i spraw, że dzień twojego ślubu stanie się iście magiczny. 

  6,98 zł
 • STRZAŁKA drewniana drogowskaz z napisem Ceremony STRZAŁKA drewniana drogowskaz z napisem Ceremony
  19,98 zł
  STRZAŁKA drewniana drogowskaz z napisem Ceremony

  Wspaniała dekoracja na przyjęcie weselne w postaci drogowskazu z białym napisem Ceremony. Świetnie sprawdzi się zarówno na sali weselnej, jak i na uroczystości w plenerze. Drogowskaz posiada sznureczek, dzięki któremu bez problemu zawiesisz go w wybranym miejscu. 

  19,98 zł
 • STRZAŁKA drewniana drogowskaz z napisem Photobooth do fotobudki STRZAŁKA drewniana drogowskaz z napisem Photobooth do fotobudki
  19,98 zł
  STRZAŁKA drewniana drogowskaz z napisem Photobooth do fotobudki

  Oryginalny drewniany drogowskaz z białym napisem Photobooth. To wspaniały dodatek do przyjęcia weselnego, który wyznaczy drogę do fotobudki. Z pewnością spodoba się wszystkim przybyłym gościom. Doskonale sprawdzi się podczas wesela na sali, jak i w plenerze. 

  19,98 zł
 • KOŁO obręcz ślubna z napisem Wiejski Stół DREWNIANE KOŁO obręcz ślubna z napisem Wiejski Stół DREWNIANE
  39,98 zł
  KOŁO obręcz ślubna z napisem Wiejski Stół DREWNIANE

  Wiejski stół to obecnie jeden z najpopularniejszych dodatków na przyjęciu weselnym. Dlatego warto skorzystać z wspaniałej dekoracji w postaci drewnianego koła z napisem "Wiejski stół", który wskaże zaproszonym gościom miejsce poczęstunku. Z pewnością spodoba się każdemu i ułatwi dotarcie do przygotowanych wiejskich przysmaków.

  39,98 zł
 • KOŁO obręcz ślubna z napisem Słodki Stół DREWNIANE KOŁO obręcz ślubna z napisem Słodki Stół DREWNIANE
  39,98 zł
  KOŁO obręcz ślubna z napisem Słodki Stół DREWNIANE

  Genialny dodatek do przyjęcia weselnego w postaci drewnianego koła z napisem Słodki stół. Wspaniale zaprezentuje się zawieszone nad stołem z słodkościami weselnymi. To idealny gadżet, dzięki któremu wyznaczysz miejsce słodkiego poczęstunku.

  39,98 zł
 • LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m
  124,98 zł
  LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m

  Czarny, elegancki sznur z lampkami, który udekoruje stoisko podczas targów produktowych. Sznur można powiesić nad stoiskiem lub udekorować nim blat. Lampeczki równie dobrze wyglądają na zdjęciach produktów każdej kategorii.

  124,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE

  Konfetti w pięknym srebrnym kolorze prezentuje się wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. Świetny dodatek pozwoli przywitać Parę Młodą przed kościołem lub będzie świetną atrakcją na weselu. Śliczny dodatek pięknie prezentuje się bardzo efektownie. 

  19,98 zł
 • NUMERKI na stół drewniane KOMPLET 10szt NUMERKI na stół drewniane KOMPLET 10szt
  39,98 zł
  NUMERKI na stół drewniane KOMPLET 10szt
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek do przyjęcia weselnego w postaci drewnianych numerków. Komplet zawiera 10 sztuk, które pomogą Parze Młodej w oryginalny sposób ponumerować stoliki dla zaproszonych gości. Będą cudownie prezentowały się wraz z botaniczną lub rustykalną dekoracją na weselu. 

  39,98 zł
 • BALON pastelowy gigant 1m Just Married BALON pastelowy gigant 1m Just Married
  12,98 zł
  BALON pastelowy gigant 1m Just Married

  Balon w białym kolorze z tekstem "Just Married" napisanym nowoczesną czcionką w złotym kolorze. Wspaniała dekoracja na salę weselną lub gadżet do sesji zdjęciowej. Piękna dekoracja wspaniale sprawdzi się na Waszym weselu.

  12,98 zł
 • LITERA drewniana inicjały Pary Młodej STWÓRZ WŁASNE 20cm LITERA drewniana inicjały Pary Młodej STWÓRZ WŁASNE 20cm
  17,98 zł
  LITERA drewniana inicjały Pary Młodej STWÓRZ WŁASNE 20cm

  Cudowna dekoracja stołu Pary Młodej w postaci drewnianych liter. Litery malowane na biały kolor przepięknie zaprezentują się na uroczystym stole. Możesz utworzyć z nich dowolny napis lub inicjały Nowożeńców. Z pewnością oczarują wszystkich gości a dekoracja weselna będzie dopięta na ostatni guzik. 

  17,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt

  Małe drewniane klamerki to świetny element dekoracyjny. Klamerki mogą posłużyć do przypięcia bilecików czy wizytówek na stoisku podczas targów. Możesz wykorzystać je również przy tworzeniu produktów. Klamerki są drewniane dlatego pięknie pasują do stylu Vintage czy boho.

  5,98 zł

Wesele w naturalnym stylu - kolekcja Botaniczne Paprocie

Już od kilku sezonów na weselach panują naturalne trendy, które pozwalają nie tylko nadać uroczystości stylowy charakter, ale również ładnie prezentują się w lokalach oraz plenerach. Naprawdę elegancko w trakcie Waszej uroczystości wyglądać będzie botaniczny motyw z malowniczym, zielonym akcentem. Dekoracje oraz dodatki z grafiką paproci to znak rozpoznawczy naszej kolekcji ślubnej Botaniczne Paprocie. Projekt stworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół przyciąga spojrzenie i głęboko zapada w pamięci. Motyw księżyca dołączony do botanicznego wzoru wspaniale dopełnia wygląd całej kolekcji oraz nadaje jej jedyny w swoim rodzaju klimat. Jeśli zależy Wam na naturalnej aranżacji podczas swojego przyjęcia weselnego, ta kolekcja będzie z pewnością fantastycznym rozwiązaniem. 

Ślub i wesele w botanicznym stylu

Do przygotowania pięknej uroczystości ślubu oraz wesela bez dwóch zdań potrzebnych jest kilka istotnych elementów, które w praktyczny sposób ułatwią bądź uatrakcyjnią wydarzenie. Zaproszenia ślubne z personalizowanym tekstem to absolutny must-have na tego rodzaju dzień. Wykonane na grubym papierze czerpanym o delikatnej fakturze stanowią naprawdę śliczny pomysł na ślub oraz przyjęcie. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z dopasowaną kopertą oraz naklejką do jej zamknięcia. To sprawia, że cały zestaw wygląda niezwykle gustownie. Inną ciekawą propozycją jest drewniane pudełko na obrączki wykonane w jasnym kolorze. Kartka z imionami i pięknym motywem umieszczona wewnątrz skrzyneczki nadaje jej stylowy charakter. Z kolei ozdobne wypełnienie, na którym należy ułożyć obrączki świetnie dopełnia całość.

Zaproszenie ślubne botaniczne paprocie

Zaproszenia ślubne z personalizacją

Botaniczne dekoracje na przyjęcie weselne

Dekoracje na uroczystość powinny zostać dopasowane do motywu przewodniego. To sprawi, że wszystkie elementy - ozdoby, dodatki oraz praktyczne akcesoria będą ze sobą spójne. Właśnie dlatego w naszej kolekcji nie mogło zabraknąć stylowych dekoracji sali, stołu, a nawet samochodu ślubnego! Personalizowane tablice rejestracyjne idealnie sprawdzą się w dniu Waszego ślubu. Wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału w fantastyczny sposób podkreślą romantyczny i wyjątkowy klimat. Plan stołów na wesele z grafiką księżyca oraz paproci także bezbłędnie wyglądać będzie podczas przyjęcia. Ustawiony w pobliżu wejścia pomoże gościom znaleźć miejsca przy stołach oraz zdecydowanie urozmaici wygląd całej aranżacji. To niezawodny dodatek na przyjęcie weselne. 

Plan stołów wesele botaniczne paprocie

Plan stołów na wesele

Eko dodatki na wesele

Podczas przyjęcia weselnego w stylu botanicznym bezbłędnie wyglądać będą dekoracje eko. Wykonane z naturalnych materiałów ozdoby oraz dodatki pozwolą dopełnić klimat panujący w trakcie uroczystości. Jakie produkty najlepiej wykorzystać? Na takim przyjęciu ślicznie prezentować się będą ozdoby z drewna, juty, papieru, bawełny czy lnu. Wspaniałym pomysłem mogą być również cięte kwiaty albo zielone paprotki, które wpasują się w motyw przewodni. Drewniana zawieszka “Słodki stół”, “Wiejski stół”, “ceremony” czy “photo booth” to nie tylko sprawdzona ozdoba, ale też sposób na to, by nieco uporządkować atrakcje na uroczystości. Dzięki temu goście bez problemu się na niej odnajdą.