wesele Minimalistyczne

wesele Minimalistyczne

Wesele w stylu minimalistycznym sprawdzi się zarówno na małym weselu, jak i na dużym. Minimalizm jest teraz bardzo modny i króluje na wielu uroczystościach. Taki styl nadaje przyjęciu elegancji oraz klasyki. Doskonale pasuje do śnieżnobiałej bieli oraz innych jasnych kolorów, które są obecne na Ślubie. Minimalistyczne akcenty w postaci winietek, bilecików oraz podziękowań dla gości przepięknie urozmaicą wystrój. Minimalistyczny styl jest odejściem od tradycji i pójściem w stronę nowoczesności. Wesele będzie proste oraz klasyczne, ale urządzone w dobrym guście i z oryginalnym stylem.

 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to doskonała weselna pamiątka. Jest to sposób na zatrzymanie weselnych życzeń oraz zdjęć na długi czas. Księga będzie idealnym zaklinaczem czasu i wracaniem do wyjątkowych wspomnień.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Minimal KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Minimal
  44,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Minimal

  Księga wspomnień dla rodziców w minimalistycznym stylu to doskonałe miejsca na zdjęcia z całego dzieciństwa. Jest to sposób na ślubne podziękowanie dla rodziców oraz uhonorowanie ich. Obecność rodziców na weselu jest najważniejsza, a taki prezent wyrazi najszczersze podziękowania i wzruszy ich do łez.

  44,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Minimal PLAN stołów personalizowany Minimal
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Minimal

  Plan stołów to niezbędnik każdego weselnego przyjęcia. Taki plan pozwoli gościom w sprawny sposób znaleźć swoje miejsce i usiąść obok swoich bliskich. Minimalistyczna grafika prezentuje się elegancko i będzie także przepiękną dekoracją wnętrza sali.

  79,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Minimal MENU weselne DWUSTRONNE Minimal
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Minimal

  Menu weselne to przepiękna dekoracja stołu oraz praktyczny dodatek. Takie rozwiązanie pozwoli zapoznać się gościom z weselnymi potrawami. Dwustronne menu prezentuje się przepięknie, a styl minimalistyczny nadaje mu elegancji.

  6,49 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Minimal WINIETKA ślubna z nadrukiem Minimal
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Minimal

  Winietki ślubne to elegancka dekoracja na stół oraz praktyczne zastosowanie i szybka organizacja miejsca siedzącego. Goście z łatwością znajdą odpowiednie miejsce przy stole i będą mieli możliwość usiąść przy swoich bliskich.

  1,89 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Minimal ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Minimal
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Minimal

  Ścianka za Parą Młodą to przepiękna dekoracja sali podczas wesela oraz cudowna ozdoba sesji zdjęciowej w plenerze. Taka ścianka posłuży jako dekoracja wspólnych zdjęć z gośćmi. Imiona pary młodej oraz data przyjęcia sprawią, że zostanie ona zapamiętana na długo.

  99,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Minimal NUMEREK na stół wesele z imionami Minimal
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele z imionami Minimal

  Numerki na weselny stół z imionami Pary Młodej to nie tylko wyjątkowa dekoracja. Numerki z pewnością pomogą zaproszonym gościom znaleźć ich miejsce przy stole i szybko zasiąść do stołu. Minimalistyczny wystrój numerków sprawia, że pasują one do innych elementów znajdujących się na stole.

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal

  Instrukcja do księgi gości to przydatna pomoc dla tych, którzy nie mają pomysłu co wpisać. Zachęci to gości do dzielenia się życzeniami oraz wyrażania zachwytu przyjęciem. Taka księga jest także doskonałym dodatkiem oraz dekoracją.

  39,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Minimal PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Minimal
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Minimal

  Plakat powitalny na wesele w minimalistycznym stylu w wyjątkowy sposób przywita twoich gości oraz wskaże im odpowiedni kierunek. taki plakat będzie też przepięknie się prezentował na pamiątkowych zdjęciach z bliskimi.

  59,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Minimal PUDŁO na koperty z personalizacją Minimal
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Minimal

  Pudło na koperty będzie niezbędną pomocą przy zbieraniu telegramów oraz kartek z życzeniami na nowej drodze życia. Takie telegramy i koperty z życzeniami to najczęstsze podarunki od weselnych gości. Warto zadbać o to, aby były one w jednym miejscu i nie zgubiły się podczas składania życzeń.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Minimal Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Minimal Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Minimal Z IMIONAMI

  Obrączki to najważniejszy element podczas ceremonii zaślubin. Ułożone w przepięknym opakowaniu z minimalistyczną grafiką zaprezentują się przepięknie na zdjęciu. Takie pudełko oczaruje gości i będzie elegancko się prezentowało podawane do założenia sobie nawzajem obrączek małżeńskich.

  54,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Minimal PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Minimal
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Minimal

  Prośba o błogosławieństwo to jedna z najważniejszych spraw do załatwienia jeszcze przed Ślubem. To gest, który wzruszy rodziców i oficjalnie potwierdzi waszą ceremonię. Doskonałym pomysłem jest to zrobić podczas wspólnej, rodzinnej kolacji. Takie pudełko doskonale wpasuje się w elegancki i odświętny charakter uroczystości.

  39,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Minimal TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Minimal
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Minimal

  Tablice rejestracyjne to konieczny dodatek do każdego weselnego auta! W tym dniu warto zadbać o to, abyście wyróżniali się już na ulicy. Samochód ozdobiony białymi kwiatami czy balonami będzie przepięknie prezentował się z minimalistycznymi tablicami rejestracyjnymi na Ślub.

  16,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Minimal 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Minimal 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Minimal 12szt

  Pudełka na ciasto weselne albo inny weselny smakołyk to pomysł na podziękowanie dla gości. Taki weselny przysmak będzie wspaniałym pożegnaniem gości oraz zapewnienie im smacznego deseru następnego dnia. Taki deser będzie pysznym wspomnieniem wczorajszego wesela.

  35,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Minimal Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Minimal Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Minimal Z IMIONAMI (bszn)

  Miód na podziękowanie dla gości to klasyczny i prosty sposób na powitalne podarunki dla gości. Taki słoiczek może stać przy nakryciu do stołu albo zostać wręczony gościom, którzy przyszli z życzeniami do domu albo pod kościół.

  9,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Minimal Z IMIONAMI 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Minimal Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Minimal Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)

  Lizaki dla gości na wesele w minimalistycznym stylu z imionami pary młody to cudowny upominek dla weselnych gości. Takie lizaki przypadną do gusty najmniejszym gościom oraz mogą stać na słodkim stole. Jest to uroczy prezencik dla w podziękowaniu za składane życzenia.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Minimal 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Minimal 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Minimal 10szt

  Czekoladki ślubne z imionami Młodej Pary to cudowny pomysł na podziękowanie swoim gościom. Takie czekoladki to nie tylko słodki poczęstunek na wyjście , ale także dekoracja słodkiego stołu. Przepiękna minimalistyczna grafika oraz złote papierki prezentują się weselnie i elegancko.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI 20szt MINIMAL KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI 20szt MINIMAL
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI 20szt MINIMAL

  Krówki to prosty i klasyczny pomysł na podziękowanie. Ten słodki upominek może również zostać wykorzystany na słodkim stole i być częścią poczęstunku dla gości. Krówki zapakowane w przepiękne pudełeczko w elegancki sposób podziękują gościom za ich przybycie oraz wręczone podarunki

  39,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  29,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Klasyczne białe serwetki to wspaniały dodatek na każde przyjęcie. Delikatna biel to wspaniale komponuje się z innymi kolorami i dekoracjami. Praktyczny dodatek wspaniale prezentuje się na odświętnym stole.

  29,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt
  47,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt

  Jak elegancko udekorować stół na uroczystość? Doskonałym rozwiązaniem są serwetki wykonane z flizeliny, które dekorowane są srebrnym wzorem oraz złotym brzegiem. Całość prezentuje się zjawiskowo! Możesz ułożyć je na nakryciach gości, dzięki czemu stworzysz niesamowity efekt. To doskonała propozycja na praktyczną dekorację na każda okazję. 

  47,98 zł
 • SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Bardzo eleganckie i oryginalne serwetki na każdą okazję. Serwetki posiadają przepiękny ornament w kolorze srebra, który zjawiskowo prezentuje się na uroczystym stole. To świetna propozycja na praktyczny, jak i dekoracyjny dodatek na Chrzest, Komunię i wiele ważnych okazji. 

  10,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  47,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  1 Recenzje

  Serwetki flizelinowe to wspaniały dodatek do stworzenia eleganckiej aranżacji. Do stworzenia spójnego wystroju warto skorzystać z kieszonek i bieżnika z tej samej serii. To doskonała propozycja na Chrzest, Komunię, Ślub oraz wiele wspaniałych uroczystości. Goście będą zachwyceni takim dodatkiem na uroczystym stole.  

  47,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt
  1 Recenzje

  Jak oryginalnie udekorować stół na uroczystość? Rewelacyjną propozycją są flizelinowe kieszonki, które posiadają przepiękny srebrny motyw. Aby stworzyć aranżację dopiętą na ostatni guzik warto do kieszonek dołączyć serwetki i bieżnik z takim samym motywem. To piękna propozycja na Chrzest, Ślub, Komunię i wiele wspaniałych okazji. 

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek do aranżacji stołu w postaci flizelinowych kieszonek. Posiadają elegancki srebrny wzór oraz złoty brzeg. Ułożone obok każdego nakrycia na uroczystym stole prezentują się rewelacyjnie. Pięknie zaprezentują się wraz z dopasowanymi serwetkami. 

  24,98 zł
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka
  8,98 zł
  KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm

  Drewniane konfetti w kształcie serc to fantastyczny dodatek i gadżety do sesji zdjęciowych. Drewniane serca wpisują się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Swoje zastosowanie znajdują również przy wypełnieniu pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  8,98 zł
 • TOPPER na tort weselny Dziś zaczyna się nasza historia TOPPER na tort weselny Dziś zaczyna się nasza historia
  24,98 zł
  TOPPER na tort weselny Dziś zaczyna się nasza historia

  Chcesz stworzyć niesamowitą dekorację na tort weselny? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniany topper, który przedstawia piękny napis: Dziś zaczyna się nasza historia. Specjalne szpikulce pozwolą na szybkie i łatwe umieszczenie ozdoby na uroczystym torcie. Będzie cudownie prezentował się na pamiątkowych zdjęciach z wesela. 

  24,98 zł
 • TOPPER na tort weselny Najlepsze dopiero przed nami TOPPER na tort weselny Najlepsze dopiero przed nami
  24,98 zł
  TOPPER na tort weselny Najlepsze dopiero przed nami

  Toppery to doskonałe rozwiązanie na szybką i łatwą, ale również efektowną dekorację tortu. Drewniany topper na tort weselny, który przedstawia napis: Najlepsze dopiero przed nami oczaruje wszystkich przybyłych gości. Posiada również dwa szpikulce do umieszczenia go na torcie. Dzięki niemu tort weselny zaprezentuje się naprawdę zjawiskowo. 

  24,98 zł
 • LITERA drewniana inicjały Pary Młodej STWÓRZ WŁASNE 20cm LITERA drewniana inicjały Pary Młodej STWÓRZ WŁASNE 20cm
  17,98 zł
  LITERA drewniana inicjały Pary Młodej STWÓRZ WŁASNE 20cm

  Cudowna dekoracja stołu Pary Młodej w postaci drewnianych liter. Litery malowane na biały kolor przepięknie zaprezentują się na uroczystym stole. Możesz utworzyć z nich dowolny napis lub inicjały Nowożeńców. Z pewnością oczarują wszystkich gości a dekoracja weselna będzie dopięta na ostatni guzik. 

  17,98 zł
 • PODWIĄZKA ślubna delikatna 15 PODWIĄZKA ślubna delikatna 15
  26,98 zł
  PODWIĄZKA ślubna delikatna 15

  Delikatna ślubna podwiązka pięknie pasuje do każdej stylizacji ślubnej. Koronkowy dodatek został udekorowany subtelną białą wstążką i niebieskim diamencikiem. Elegancji dodatek, którego nie może zabraknąć w dniu ślubu. 

  26,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Mąż&Żona (+sznurek) BANER girlanda drewniana Mąż&Żona (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Mąż&Żona (+sznurek)

  Prześliczna drewniana girlanda Mąż&Żona. Genialnie będzie wyglądać powieszona na ściance za Młodą Parą. Baner wykonany został ze sklejki i wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w rustykalnym stylu.

  29,98 zł
 • BALONY giganty Mr&Mrs ZŁOTE NAPISY 1m ZESTAW 2szt BALONY giganty Mr&Mrs ZŁOTE NAPISY 1m ZESTAW 2szt
  27,98 zł
  BALONY giganty Mr&Mrs ZŁOTE NAPISY 1m ZESTAW 2szt

  Balony to śliczna dekoracja na przyjęcie weselne. Białe balony z napisem  Mr, a na drugim Mrs w złotym kolorze. Gustowny dodatek można także wykorzystać do sesji zdjęciowej. 

  27,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle

  Efektowne i niezapomniane wyjście z kościoła lub urzędu? A może romantyczny pierwszy taniec? Twoje marzenie może zostać spełnione przy pomocy strzelającego konfetti! Piękne białe konfetti w kształcie motyli zrobi niesamowity efekt, który zachwyci gości, ale również będzie rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach.

  16,98 zł
 • LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m
  124,98 zł
  LAMPKI Led dekoracyjne żarówki CZARNE 5m

  Czarny, elegancki sznur z lampkami, który udekoruje stoisko podczas targów produktowych. Sznur można powiesić nad stoiskiem lub udekorować nim blat. Lampeczki równie dobrze wyglądają na zdjęciach produktów każdej kategorii.

  124,98 zł
 • LAMPKI Led drucik świetlny 20 na baterie 1,9m LAMPKI Led drucik świetlny 20 na baterie 1,9m
  12,98 zł
  LAMPKI Led drucik świetlny 20 na baterie 1,9m

  Drucik świetlny to wspaniała dekoracja stoiska podczas targów produktowych. Ciepłe światło zwróci uwagę wszystkich odwiedzających, dzięki czemu Twoje stoisko wyróżni się na tle innych. Zadbaj również o aranżacyjne sesje zdjęciowe. Światełka z pewnością je upiększą.

  12,98 zł
 • LAMPKI Led dekoracyjne białe sznur 10m LAMPKI Led dekoracyjne białe sznur 10m
  149,98 zł
  LAMPKI Led dekoracyjne białe sznur 10m

  Jak w wyjątkowy sposób udekorować stoisko podczas targów produktowych? Użyj w tym celu lampek dekoracyjnych. Ich przyjemne światło zwróci uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Lampki możesz również wykorzystać do sesji zdjęciowej produktów.

  149,98 zł

Ślub i wesele w minimalistycznym stylu

Dekoracje w minimalistycznym stylu to bardzo elegancki sposób na ubranie wnętrza czy pleneru podczas przyjęcia weselnego. Zwłaszcza, jeśli do aranżacji dopasujecie również stylowe dodatki, które przepięknie dopełnią cały nastrój. Kolekcja dekoracji i dodatków stworzonych właśnie w takiej odsłonie będzie cudownie prezentować się podczas Waszego wielkiego dnia. Motyw kwiatów to niezwykle modna propozycja na ślub oraz wesele, a wykorzystanie jedynie zarysu grafiki imitującego szkic wygląda niesamowicie oryginalnie oraz ciekawie. Kolekcja utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości. Do stylowych dekoracji zostały dopasowane kolorystycznie dodatki, które stworzą całość z niebanalnym projektem. Wśród przygotowanych produktów znalazły się ozdoby wnętrza i stołu, pudełka na obrączki, akcesoria dla Pary Młodej, podziękowania dla gości czy wiele innych pomysłów na ślub i wesele!

Modne akcesoria na ślub oraz wesele

Z całą pewnością do akcesoriów niezbędnych podczas ślubu zaliczyć należy pudełka na obrączki. To dodatek, który pozwoli zabezpieczyć biżuterię na czas transportu czy uroczystości, a także bardzo ładnie ją wyeksponuje. Pudełko z pewnością przyda się w trakcie robienia zdjęć pamiątkowych - samo w sobie także może zostać zachowane na długie lata. Drewniana skrzyneczka wyłożona ozdobnymi poduszkami nadaje się do tego wspaniale. A dzięki personalizowanej karteczce znajdującej się wewnątrz z pewnością stanie się cudowną pamiątką na długie lata. Do ślubu jedziecie autem i chcielibyście ubrać je w wyjątkowy sposób? Postawcie na tablice rejestracyjne, które uatrakcyjnią wygląd każdego samochodu. Wykonane z wodoodpornego papieru wyglądają estetycznie i ciekawie, a przy tym bezbłędnie podkreślą charakter tego szczególnego dnia!

Pudełko na obrączki minimalistyczne z inicjałami

Pudełko na obrączki z inicjałami

Minimalistyczne dekoracje na przyjęcie weselne

Aranżacja wnętrza w stylu minimalistycznym wyglądać będzie dobrze w każdym pomieszczeniu. Ładnie skomponuje się także z kolorystycznymi akcentami w bardziej wyrazistej odsłonie. Przy wejściu na salę ustawić możecie praktyczny plakat z planem stołów. Listę ustawić można według stolików bądź alfabetycznie w zależności od Waszych osobistych preferencji. Subtelny i delikatny motyw zdobiący plakat wygląda naprawdę szykownie, dzięki czemu efekt podczas wesela będzie cudowny. Inną spersonalizowaną dekoracją na wesele jest ścianka za Parą Młodą. Podłużny plakat wzmocniony listewką będzie wyglądać elegancko i gustownie na Waszej uroczystości. Biała dekoracja szczególnie dobrze kontrastuje z ciemniejszym tłem, choć bezbłędnie skomponuje się również z wnętrzem w jasnej kolorystyce. I na pewno każdy z gości zwróci uwagę na taką aranżację.

Personalizowany plan stołów minimal

Minimalistyczny plan stołów na wesele

Jak ubrać salę na wesele?

Winietki, menu weselne, drewniane napisy czy gigantyczne balony - do uzupełnienia wystroju wnętrza na przyjęcie wykorzystać możecie dowolnego rodzaju produkty z naszej kolekcji. Jeśli lubicie nieszablonowe pomysły, możecie śmiało połączyć je też z innymi motywami lub stylistyką. Wszystko zależy tylko od Was! Podczas przyjęcia weselnego popularnym rozwiązaniem jest także ustawianie na stołach podziękowań dla gości. To drobne upominki, które sprawią przyjemność zebranym osobom oraz pozwolą wyrazić wdzięczność za ich obecność na ceremonii. Na takie prezenty najlepiej jest wybrać nieduże słodkości, które każdemu przypadną do gustu. Idealny przykład stanowią śmietankowe krówki na wesele z imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. To niezawodne podziękowanie dla Waszych bliskich.