wesele Boho

wesele Boho

Wesele w stylu boho to propozycja dla wszystkich przyszłych Par Młody! Wyjątkowe kwiaty dopełniające ten styl idealnie oddają weselny klimat i nadają kompozycji romantyzmu. Złotobrązowe wzory połączone z zielenią sprawią, że takie dodatki sprawdzą się o każdej porze roku. Połączenie kwiatów w stylu boho oczaruje gości, a takie dekoracje będą się niesamowicie wyróżniać. Weselny klimat dopełnią przepiękne ślubne zaproszenia oraz upominki dla gości weselnych. Styl boho ma wiele miłośniczek wśród przyszłych Panien Młodych, a taka okoliczność jest idealna okazją do jego wyboru.

 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Boho PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Boho
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele Z IMIONAMI Boho 50x70cm

  Tablica powitalna w stylu boho to dobry sposób, aby wskazać gościom weselnym odpowiedni kierunek drogi na salę. Jest to cudowna dekoracja sali weselnej oraz pierwsza dekoracja jaką zobaczą goście. Warto zrobić na gościach dobre wrażenie już od początku.

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Boho ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Boho
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa Z IMIONAMI Boho 60x150cm

  Ścianka za Parą Młodą w boho stylu to propozycja na ozdobę wnętrza oraz urozmaicenie sesji zdjęciowej. Przepiękny motyw kwiatów sprawdzi się doskonale na zdjęciach oraz filmach z wesela. Różnorodne kolory sprawią, że ścianka wpasuje się w każdą weselną aranżację.

  99,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Boho PLAN stołów personalizowany Boho
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Boho

  Plan stołów to praktyczny element wesela. Pozwala na sprawdzenie gościom, przy którym stoliku siedzą oraz sprawne znalezienie swojego miejsca. Styl boho będzie także doskonałą dekoracją sali, a przepiękne kwiaty urozmaicą całą weselną aranżację.

  79,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Boho NUMEREK na stół wesele z imionami Boho
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Boho

  Numerek na weselny stół to przepiękna dekoracja w stylu boho, która z łatwością wskaże gościom odpowiedni stół, przy którym mają usiąść. Jet to nie tylko wyjątkowa ozdoba stołu, ale także praktyczna pomoc organizacji wesela. Dzięki temu czas znajdowania odpowiednich miejsc na stole będzie łatwe oraz szybkie.

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho

  Instrukcja do księgi gości w ramce z cudowną grafiką w stylu boho to niezbędnik każdej księgi gości. Taka instrukcja nakieruje każdego z gości jak poprawnie wpisać się w tę wyjątkową pamiątkę. Instrukcja sprawi, że goście otrzymają pomoc, a Para Młoda otrzyma wspaniałą księgę gości na Pamiątkę Ślubu.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niezapomniana Pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Ślub to zdecydowanie najważniejszy dzień w życiu, a księga gości pozwoli go zatrzymać w sercu na długo. Księga gości to idealne miejsce na wspaniałe życzenia oraz zdjęcia z wesela.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Boho (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Boho (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Boho (+sznurek jutowy)

  Księga gości w pięknymi czarnymi kartkami doskonała do fotobudki. Wspaniała pamiątka dla Młodej Pary oraz zabawa dla weselnych gości. Jest to modny oraz nowoczesny odpowiednik tradycyjnej księgi gości.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Boho KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Boho
  44,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Boho

  Księga wspomnień dla rodziców z imionami pary młodej w przepięknym boho stylu. Księga doskonale sprawdzi się jako wzruszające podziękowanie dla rodziców. Będzie wspaniałą pamiątką rodzinną oraz cudownym albumem ze zdjęciami i wspomnieniami.

  44,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Boho PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Boho
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Boho

  Prośba o błogosławieństwo to ważny punkt do spełnienie jeszcze przed samym ślubem. Taki gest w stronę rodziców pokaże ich niezbędną obecność w tym dniu. Pokażcie im, że nie idziecie do ołtarza bez ich błogosławieństwa.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Z IMIONAMI Boho PUDEŁKO na obrączki drewniane Z IMIONAMI Boho
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Z IMIONAMI Boho

  Pudełko na obrączki z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia to niezwykła pamiątka tego pięknego dnia. Będzie doskonale prezentowało się podczas ceremonii zakładania obrączek. Pudełko jest idealne do ślubnych zdjęć oraz filmu z wesela.

  54,98 zł
 • PUDŁO na koperty Z IMIONAMI Boho PUDŁO na koperty Z IMIONAMI Boho
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty Z IMIONAMI Boho

  Pudło na koperty z imionami pary młodej oraz datą wesela to niezwykle praktyczny element wesela. Jest to także doskonałe miejsce, aby przechowywać ślubne kartki i telegramy przez następne długie lata. Takie pudło jest niesamowitą pamiątką.

  39,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Boho MENU weselne DWUSTRONNE Boho
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Boho

  Menu weselne z przepięknym motywem boho kwiatów to doskonała ozdoba na stół weselny. Menu pozwoli gościom zobaczyć czego dzisiaj będą mogli skosztować i przygotować się na to. Motyw kwiatów doskonale pasuje do spisu weselnych posiłków.

  6,49 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości weselnych Z IMIONAMI Boho 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości weselnych Z IMIONAMI Boho 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości weselnych Z IMIONAMI Boho 10szt

  Bileciki to cudowna dekoracja dla gości weselnych, która ich przywita i podziękuje im za przybycie. Będą się przepięknie prezentowały na stole, a styl boho wzbogacony o kwiaty sprawi, że wpasują się w każdą aranżacje.

  6,98 zł
 • ZAWIESZKI na butelkę Z IMIONAMI Boho 10szt ZAWIESZKI na butelkę Z IMIONAMI Boho 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na butelkę Z IMIONAMI Boho 10szt

  Zawieszki na butelkę to doskonała dekoracja na stół oraz napoje ślubne. Sprawdzą się doskonale przy wręczaniu gościom wódki czy też wina weselnego, jako upominku z wesela. Zawieszki w stylu boho z motywem kwiatów będą przepięknym urozmaiceniem na weselny stół.

  24,98 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Boho WINIETKA ślubna z nadrukiem Boho
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Boho

  Winietka ślubna to niezbędnik przy sprawnej organizacji uroczystości. Taki element pozwoli gościom szybko znaleźć swoje miejsce przy stole i dać im pewność, że usiądą obok bliskich im osób. Przepiękna grafika w stylu boho kwiatów będzie wspaniałym elementem dla każdej ślubnej aranżacji.

  1,89 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Boho 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Boho 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Boho 12szt

  Pudełka na ciasto weselne z imionami Pary Młodej to przepiękny sposób, aby podziękować gościom za ich przybycie. Styl boho sprawi, że podarunku będą się prezentowały wyjątkowo oraz elegancko. W takie pudełko można włożyć kawałek ślubnego tortu albo ciasta.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka w kształcie serca na podziękowania dla gości na ślub to przepiękna propozycja. Z łatwością można umieścić tam malutkie czekoladki i słodziutkie krówki. Etykiety z boho kwiatami oczarują gości, którzy chętnie zabiorą takie upominki do domu.

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt

  Czekoladki to prosty i sprawdzony sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność za przybycie gości oraz wręczone prezenty. Elegancka grafika w boho stylu z motywem kwiatów posłuży do tego idealnie. Takie czekoladki warto także wrzucić do uroczych pudełek w tej samej kompozycji.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Boho Z IMIONAMI 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Boho Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Boho Z IMIONAMI 20szt

  Krówki to sprawdzone oraz powszechne podziękowanie dla gości. Sprawdzają się podczas wielu wspaniałych uroczystości. Doskonale wpasują się w klimat ślubnego przyjęcia i w cudowny sposób podziękują gościom za poświęcony czas i wspólną zabawę.

  39,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości na wesele Boho Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości na wesele Boho Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości na wesele Boho Z IMIONAMI (bszn)

  Uroczy słoiczek miodu z etykietą w stylu boho to pyszny sposób na podziękowanie dla gości. Taki słoiczek jest pysznym, ale także zdrowym podziękowaniem. Doskonale sprawdzi się do popołudniowej herbaty albo na kanapkę.

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho 100% Handmade

  Świeca sojowa jako podziękowanie dla gości weselnych to hit tego sezonu! Świece sojowe zyskują na popularności, dlatego ten drobny upominek będzie doskonałym podziękowaniem. Wyjątkowa grafika kwiatów w boho stylu sprawia, że cała świeca prezentuje się elegancko.

  12,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Boho (br) SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Boho (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Boho (br)

  Słoiczek z cukierkami na wesele to oryginalne podziękowanie. Taka forma sprawdzi się w szczególności dla najmłodszych gości wesela. Cukiereczki w przepięknym słoiczku będą się wyjątkowo prezentowały na stole weselnym, a grafika boho nada im eleganckiego wydźwięku.

  8,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Boho Z IMIONAMI 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Boho Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Boho Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)

  Lizaki dla gości na wesele w boho stylu to słodki oraz uroczy akcent. Takie lizaki będą miłym podziękowaniem za przybycie, a grafika boho prezentuje się elegancko. Przepiękne boho kwiaty oddają cały charakter uroczystości.

  29,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Boho TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Boho
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Boho

  Tablice rejestracyjne to MUST HAVE każdego wesela. Pozwalają one wyróżniać się Młodej Parze już w drodze na swój ślub. Są one doskonałym dopełnieniem samochodu przystrojonego w liczne białe kwiaty i balony.

  16,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Serwetki papierowe w odcieniu butelkowej zieleni wyglądają ślicznie i wspaniale będą prezentować się w połączeniu z dekoracji w rustykalnym stylu. Butelkowa zieleń od pewnego czasu jest kolorem który nie wychodzi z mody. Na pewno ten kolor zaciekawi wiele osób.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Serwetki w głębokim zielonym kolorze to piękny dodatek na każde przyjęcie. Oczaruj gości wspaniałą dekoracją stołu z oryginalnymi dodatkami. Wyrazisty dodatek pięknie komponuje się z ozdobami w delikatnych kolorach. 

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA

  Eleganckie kieszonki na sztućce w kolorze butelkowej zieleni. Bardzo ładny element dekoracji stołu, który wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Piękny dodatek wygląda wspaniale w połączeniu ze złotem oraz srebrem. 

  49,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m
  76,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m

  Prosta w użyciu i efektowna dekoracja, zachwyci gości na każdym przyjęciu. Bieżnik w kolorze głębokiej zieleni to piękna dekoracja stołu, która wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Stwórz własną niepowtarzalną dekorację stołu z dodatkami z naszego sklepu. 

  76,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Piękne świece w kolorze butelkowej zieleni. Idealnie będą pasował do rustykalnych dekoracji. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja Wielkanocnego stołu, ale również w czasie innych uroczystości takich jak urodziny czy rocznicę. Ich cudowny głęboki kolor genialnie współgra z drewnianymi dodatkami. Dlatego jeśli planujecie uroczystość z naturalnymi dodatkami...

  36,98 zł
 • ŚWIECE świąteczne proste ZŁOTE 24cm 10szt ŚWIECE świąteczne proste ZŁOTE 24cm 10szt
  28,98 zł
  ŚWIECE świąteczne proste ZŁOTE 24cm 10szt

  Jak elegancko udekorować stół na wigilię? Idealnym rozwiązaniem są eleganckie proste świece, które stworzą niepowtarzalny klimat świąteczny. Świece w złotym kolorze, umieszczone w świecznikach przepięknie zaprezentują się nie tylko podczas kolacji wigilijnej, ale również przez cały świąteczny czas. 

  28,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  28,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  1 Recenzje

  Subtelna dekoracja stołu w postaci białych prostych świec. Świece to świetny dodatek, który wprowadzi przyjemny nastrój i elegancję. W kolorze białym pasują do każdego koloru dekoracji i stylu. Z takimi świecami stół będzie pięknie się prezentował.

  28,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  1 Recenzje

  Świece kule w perłowym kolorze prezentują się niezwykle elegancko. Delikatny połysk świecy daje uczucie luksusu. Świetnie sprawdzi się do udekorowania stołu na Wielkanoc czy Ślub. Subtelne płomienie zapalonej świecy wprowadzają miłą atmosferę.

  79,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Świeca w kształcie kuli w kolorze złotym jest świetnym pomysłem na dekorację na stole. Pasuje zarówno na Wielkanoc, ślub czy inne uroczystości. Okrągły kształt sprawia, że świece prezentują się oryginalnie i przyciągają uwagę.

  79,98 zł
 • PUDŁO na koperty EKO KRAFT z napisem Just Married PUDŁO na koperty EKO KRAFT z napisem Just Married
  28,98 zł
  PUDŁO na koperty EKO KRAFT z napisem Just Married
  1 Recenzje

  Pudełko na koperty wykonane z grubej tektury. Na pudełku znajduje się biały napis Just Married. W pudełku łatwo zmieścisz wszystkie życzenia od gości. Pudełko wspaniale można wykorzystać po uroczystości i umieścić tam pamiątki z wesela. 

  28,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnej beżowej poświacie będą doskonałe na każdą okazję! Święta, urodziny, a może Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta? Taki dodatek sprawdzi się w każdej aranżacji. Jasnemu wnętrzu nada różnorodności i przejrzystości, a ciemne kolory stonuje i wyciszy.

  45,98 zł

Wesele w stylu boho z motywem kwiatów i liści

Styl boho stanowi jeden z największych hitów na ślubach i weselach już od kilku sezonów. W nadchodzących miesiącach nic się w tej kwestii nie zmieni. Stonowana kolorystyka ziemi, eko rozwiązania oraz minimalizm to modna stylistyka, która sprawdzi się podczas uroczystości ślubu oraz przyjęcia weselnego. Jeśli marzy Wam się ciepła aranżacja, która podkreśli romantyczny klimat, boho dekoracje będą znakomitym rozwiązaniem. Do takiego motywu przewodniego z powodzeniem dopasujecie też ozdoby samochodu, pudełka na obrączki, zaproszenia, upominki dla gości i wiele innych elementów uroczystości. Nasza kolekcja na wesele Boho oferuje wysokiej jakości produkty przygotowane według autorskiego projektu, który przygotowany został w zgodzie z aktualnymi trendami. Z takimi dekoracjami i dodatkami zorganizujecie naprawdę piękny ślub oraz wesele.

Dekoracje boho na przyjęcie weselne

Ozdoby z motywem liści oraz kwiatów fantastycznie pasować będą do charakteru wesela, a przy tym nadadzą dowolnemu wnętrzu bardzo malowniczy wygląd. Świetnie wypadną też w ogrodzie lub namiocie. Tablica powitalna albo ścianka za Parą Młodą w postaci plakatu z grubego papieru to efektowna dekoracja na wesele. Zawieszona w dobrze widocznym miejscu na pewno przyciągnie uwagę wszystkich zaproszonych osób. Oba plakaty ozdobione zostały subtelnym motywem w jasnej kolorystyce, dzięki czemu ładnie skomponują się z wystrojem boho, ale nie przytłoczą innych dekoracji. Na stole weselnym umieścić można natomiast winietki z nazwiskami gości albo menu weselne. Personalizowane ozdoby wykorzystane do przygotowania aranżacji w bezbłędny sposób sprawią, że uroczystość zyska unikalny charakter. 

Plakat tablica powitalna wesele boho

Plakat powitalny na wesele boho

Jak przygotować wesele w stylu boho?

Wesele boho to nie tylko dekoracje z motywami kwiatów, liści i gałązek. Za ich pomocą z pewnością uatrakcyjnić można wnętrze lub plener, ale śmiało postawić możesz także na klasyczne, naturalne ozdoby. Eko dekoracje z drewna, juty, bawełny, papieru kraftowego albo lnu stanowią sprawdzony pomysł na taką okazję. Zwłaszcza jeśli posiadają naturalny kolor - jasne brązy czy kremowe odcienie bardzo dobrze pasować będą do produktów z naszej kolekcji. Właśnie dlatego w ofercie dostępne są eko ozdoby, które z powodzeniem wykorzystać możecie podczas swojego wesela. Topper “Najlepsze dopiero przed nami” albo zawieszki na krzesła bardzo ładnie wyglądać będą na przyjęciu. Świetnym wyborem będzie też jutowy bieżnik albo drewniany baner, które dopełnią wystrój boho.

Podziękowania dla gości weselnych

W ostatnim czasie dużą popularność na przyjęciach weselnych zyskały podziękowania. Czym są? To zwykle niewielkie upominki wręczane zebranym osobom w ramach podziękowania za ich obecność i wsparcie w szczególnym dniu. Doskonale więc sprawdzają się podczas wesela. Słoiczki z miodem ozdobione personalizowaną etykietą z motywem boho to sprawdzone podziękowanie dla gości. Taki smakołyk każdemu przypadnie do gustu, a stylowe i estetyczne wykonanie zapewnia wysoką jakość upominku. Innymi pomysłami są śmietankowe krówki boho, mleczne czekoladki albo sojowe świece w ozdobnym opakowaniu. Drobne upominki można umieścić na stole weselnym. Zazwyczaj układa się je przy nakryciach gości, dzięki czemu są doskonale widoczne i mogą sprawić szczególną przyjemność najbliższym.

Miód na podziękowania wesele boho

Miód na podziękowania dla gości