komunia w stylu rustykalnym

komunia w stylu rustykalnym

Pierwsza Komunia Święta w stylu rustykalnym ze złotymi elementami oraz motywem IHS to przepiękny sposób na urozmaicenie przyjęcia komunijnego. Niezwykły rustykalny styl połączony ze złotem oraz łamaną bielą będzie się przepięknie prezentował na stole. Dodatkowo doskonale dopełni całe wnętrze i urozmaici wystrój. Taka kompozycja jest połączeniem elegancji z minimalizmem i sprawdzi się do każdej aranżacji. Będzie wspaniałą dekoracją dla domu, mieszkania oraz sali. Wzór IHS odzwierciedli charakter całej uroczystości. Połączenie jasnych oraz ciemnych barw sprawia, że taka propozycja sprawdzi się doskonale wiosną oraz latem, kiedy sezon komunijny trwa.

 • ZAPROSZENIA komunijne rustykalne Złote IHS 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne rustykalne Złote IHS 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Rustykalne Złote IHS 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia komunijne w rustykalnym stylu z motywem złotego IHS. Przepiękne kolory zdominowane przez złotą barwę doskonale nadają się na Pierwszą Komunię Świętą. Takie zaproszenia do własnoręcznego wypisania oczarują gości i wpasują się w charakter uroczystości.

  27,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię +listwa 60x150cm Komunia Rustykalne Złote IHS DEKORACJA sali na Komunię +listwa 60x150cm Komunia Rustykalne Złote IHS
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię +listwa 60x150cm Komunia Rustykalne Złote IHS

  Kakemono to przepiękna dekoracja każdego przyjęcia. Sprawdzi się doskonale podczas Pierwszej Komunii Świętej i zachwyci niejednego gościa. Dodatkowo będzie cudowną atrakcją do robienia sobie wyjątkowych zdjęć. Takie zdjęcia będą niezwykłą pamiątką dla Was, waszego dziecka oraz bliskich.

  99,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Rustykalne Złote IHS 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Rustykalne Złote IHS 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Rustykalne Złote IHS 50x70cm

  Plakat komunijny personalizowany w przepięknym rustykalnym stylu z motywem złotego IHS. Plakat jest doskonałą dekoracją na komunię, posłuży zarówno jako dekoracja w domu oraz w sali. Wyjątkowy wygląd oraz indywidualna personalizacja sprawią, że plakat będzie doskonałą dekoracją do pamiątkowych zdjęć. Taka pamiątka z pewnością będzie niezapomniana przez...

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS z naklejką 111 stron BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS z naklejką 111 stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS z naklejką 111 stron

  Biblia to doskonała pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Jest to wręcz niezbędnik każdego przyjęcia tego sakramentu. Taka Biblia jest niezwykle cenna dla komunijnego dziecka oraz jest niezwykłą pamiątką. Przepiękna okładka nadaje całej Biblii niezwykły styl i uszczęśliwi każde obdarowane dziecko.

  64,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Księga Pamiątkowa z okazji Pierwszej Komunii Świętej to niezapomniana pamiątka dla komunijnego dziecka. Dzięki życzeniom oraz zdjęciom dziadków czy rodziców chrzestnych zawsze będzie można wracać do tego wyjątkowego wydarzenia. Komunia to wspaniała uroczystość, dlatego warto mieć z niej pamiątkę na lata.

  44,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Rustykalne Złote IHS (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Rustykalne Złote IHS (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Rustykalne Złote IHS (+ramka)

  Dekoracja stołu na komunię to propozycja, aby urozmaicić przyjęcie. Przepiękna grafika otulona delikatną ramką nada delikatnego przyjęcia, a rustykalny styl oczaruje wszystkich gości. Takie połączenie prezentuje się elegancko oraz bardzo klasycznie.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Komunia Rustykalne Złote IHS 21x30cm Z IMIENIEM OPŁATEK na tort Komunia Rustykalne Złote IHS 21x30cm Z IMIENIEM
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Komunia Rustykalne Złote IHS 21x30cm Z IMIENIEM

  Opłatek na tort komunijny to doskonały dodatek całego tortu. Idealnie urozmaicą śnieżnobiały tort i nadadzą mu różnorodności. Personalizowana data oraz imię dziecka prezentują się wyjątkowo oraz oczarują wszystkich gości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS Ø20cm

  Opłatek na tort komunijny z personalizowanym imieniem oraz datą Pierwszej Komunii Świętej z motywem złotego IHS. Opłatek będzie przepięknym dodatkiem na tort, aby go urozmaicić. Imię komunijnego dziecka oraz data nadają mu dziecięcego akcentu oraz wspaniałego wyglądu.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS
  24,98 zł
  TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS

  Topper na tort komunijny to doskonałe urozmaicenie tej białej słodkości! Taki topper przepięknie wpasuje się w charakter uroczystości oraz odda minimalistyczny i stonowany motyw. Tort komunijny będzie się prezentował przepięknie, a całość urozmaici to wyjątkowe przyjęcie.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Rutykalne Złote IHS 42cmx5m BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Rutykalne Złote IHS 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Rustykalne Złote IHS 42cmx5m

  Bieżnik z imieniem na Komunię w stylu rustykalnym to idealna dekoracja na stół. Ze względu na personalizację bieżnik jest bardzo unikatowy, a przepiękna grafika prezentuje się elegancko. Bieżnik wkomponuje się w każdą aranżację i swoją wyjątkową grafiką zachwyci każdego gościa.

  129,98 zł
 • SERWETKI komunijne ZŁOTE IHS Exclusive 33x33cm 20szt SERWETKI komunijne ZŁOTE IHS Exclusive 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI komunijne ZŁOTE IHS Exclusive 33x33cm 20szt

  Serwetki komunijne z pięknym nadrukiem w kolorze złotym przedstawiający hostię. Takie serwetki będą idealnie wpisywać w elegancki klimat przyjęcia. Serwetki to świetny dodatek, który pomoże w udekorowaniu stołu.

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia ZŁOTY NAPIS 20szt KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia ZŁOTY NAPIS 20szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia ZŁOTY NAPIS 20szt

  Kieszonki na sztućce na Pierwszą Komunię to świetny dodatek, który będzie fenomenalnie prezentował się na stole. Ozdobione złotym napisem "Pierwsza Komunia Święta" wyglądają luksusowo i idealnie wpiszą się w elegancki styl przyjęcia.

  29,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 100% Handmade

  Świeca sojowa na Komunię to podziękowanie dla gości w eleganckim stylu. Aromatyczna, waniliowa świeca sojowa będzie doskonałym dodatkiem do domu Twoich gości oraz z pewnością umili im wieczory. Delikatne połączenia kolorów sprawiają, że prezentuje się wyjątkowo. Z kolei motyw z imieniem dziecka oraz datą przyjęcia jest bardzo oryginalny.

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade

  Podziękowania dla gości w formie świecy to świetny plan. Świece sojowe mają coraz większą rzesze zwolenników. Umieszczone w małych szklanych słoiczkach z naklejką ozdobioną grafiką Złotej Hostii o fantastycznym waniliowym aromacie. Po zapaleniu takiej świecy goście będą mogli myślami wrócić do tej wyjątkowej uroczystości. 

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm
  16,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm

  Piękna świeca komunijna w ciekawym stylu. Ozdobiona złotymi metalicznymi i brokatowymi akcentami oraz naklejką ze złotą hostią prezentuje się niesamowicie. W połączeniu z blaskiem swoich płomieni tworzy niepowtarzalny klimat.

  16,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt
  14,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt

  Przepiękne długie świece komunijne bogato zdobione. Naklejka z motywem złotej hostii pięknie odbija światło. Dół świecy przyozdobiony został pasem w metalicznym złotym kolorze. By świeca przyciąga uwagę została wzbogacona o brokatowy pasek, który nadaje jej oryginalnego wyglądu.

  14,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA

  Przepiękna świeca zapachowa ze złotą grafiką hostii. Świetnie pasuje na komunijne stoły tworząc elegancką dekorację, która będzie zachwycać wszystkich zaproszonych gości. Jeśli ją zapalisz w powietrzu uniesie się cudowny zapach wanilii.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Skrzynia Słodkości Z PODPISEM IHS Exclusive PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Skrzynia Słodkości Z PODPISEM IHS Exclusive
  89,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Skrzynia Słodkości Z PODPISEM IHS Exclusive

  Wyjątkowy zestaw prezentowy pozwoli podziękować Księdzu lub Katechecie za przygotowanie dzieci do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. W drewnianym pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono znakomite słodkości. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjnym motywem złotej hostii.

  89,98 zł
 • MIÓD podziękowanie komunijne Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie komunijne Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS (bb)

  Słoiczek z cukierkami na Komunię to bardzo oryginalny pomysł, aby podziękować gościom za ich przybycie. Taki słoiczek wypełniony słodkościami oczaruje najmłodszych gości, jak i tych trochę starszych. Przepiękna grafika dopełniona rustykalnymi kwiatami z motywem IHS prezentuje się wyjątkowo.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie komunijne Boho Złoty Kielich Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie komunijne Boho Złoty Kielich Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie komunijne Rustykalne Zlote IHS Z IMIENIEM (bszn)

  Miód jako podziękowanie komunijne to słodka oraz zdrowa przekąska dla gości. Dzięki temu wracając z przyjęcia będą mieli pozytywne nastawienie oraz cudowny nastrój. Imię dziecka oraz data przyjęcia na słoiczku będą wyjątkową pamiątką.

  9,98 zł
 • MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz) MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz)
  8,98 zł
  MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz)

  Podziękowanie na Komunię dla gości w wyjątkowym i zdecydowanie pysznym stylu. Małe słoiczki miodzików z elegancką naklejką ze złotym nadrukiem hostii oraz słowami podziękowania za obecność będą wprost genialnym podziękowaniem za obecność dla gości, którzy je będą mogli zabrać ze sobą do swoich domów. Takie podziękowanie na pewno wywoła na ich twarzach...

  8,98 zł
 • DEKORACJE komunijne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Komunię w sklepie >TUTAJ<

 • CZEKOLADA dla Księdza/Katechety na Komunię Merci Z PODPISEM IHS Exclusive 100g CZEKOLADA dla Księdza/Katechety na Komunię Merci Z PODPISEM IHS Exclusive 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Księdza/Katechety na Komunię Merci Z PODPISEM IHS Exclusive 100g

  Znakomite czekoladki Merci Coffee and Cream sprzedawane w komplecie z papierową obwolutą. Eleganckie podziękowanie dla Księdza lub Katechety za przygotowanie dzieci do pierwszej Komunii Świętej. Obwolutę udekorowano personalizacją oraz dekoracyjną grafiką złotej hostii.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Merci Z PODPISEM IHS Exclusive 100g CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Merci Z PODPISEM IHS Exclusive 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Merci Z PODPISEM IHS Exclusive 100g

  Smakowite czekoladki Merci Coffee and Cream w eleganckiej obwolucie na pewno zasmakują bliskim. Upominek pozwoli podziękować Dziadkom lub Rodzicom Chrzestnym za przybycie na przyjęcie komunijne. Obwoluta została udekorowana grafiką złotej hostii. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt

  Przepiękny sposób na podziękowanie komunijne dla gościa za ich obecność w tym ważnym dla Twojego dziecka dniu. Mleczne czekoladki w eleganckich papierkach w kolorze bieli i złota z pięknym motywem Złotej Hostii. Taki upominek na pewno zostanie przez gości miło odebrany. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 10szt

  Czekoladki komunijne w rustykalnym stylu to doskonała propozycja na komunijne podziękowania dla gości. Przepiękna grafika wianuszka oraz złote dodatki nadają czekoladką elegancji. Taki upominek można schować do małych pudełek i w wyjątkowy sposób wręczyć gościom.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt

  Wyśmienite czekoladki pakowane w dekoracyjne papierki z dekoracyjnym motywem hostii. Na papierkach umieszczono również imię dziecka oraz datę uroczystości. Słodkie czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, umieszczając czekoladkę przy nakryciu każdego gościa. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt

  Krówki na podziękowania dla gości komunijnych to najlepszy wybór. Słodkie śmietankowe krówki zawinięte w eleganckie białe papierki z motywem złotej hostii prezentują się niezwykle elegancko i efektownie na stole. W zestawie znajduje się 10szt krówek w ozdobnych papierkach. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku IHS Exclusive 2szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku IHS Exclusive 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku IHS Exclusive 2szt

  Jak podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą dziecka? Fantastycznym pomysłem są słodkości w postaci śmietankowych krówek zapakowanych elegancko w celofanowy woreczek z kokardką. Krówki owinięte zostały dodatkowo w papierki z piękną złotą grafiką komunijną i napisami. Możesz wręczyć je osobiście lub ułożyć obok każdego nakrycia na uroczystym...

  6,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt

  Pyszne krówki to idealny słodki poczęstunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie na uroczystość. Krówki w eleganckich personalizowanych papierkach są ozdobione dekoracyjną grafiką hostii. Słodkości można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu.

  39,98 zł
 • TOREBKA komunijna złoto-biały IHS TOREBKA komunijna złoto-biały IHS
  36,98 zł
  TOREBKA komunijna złoto-biały IHS

  Śliczna torebeczka komunijna to idealny dodatek do alby. Piękna torebeczka została udekorowana eleganckim wzorkiem IHS. W środku można umieścić książeczkę, rękawiczki oraz różaniec. 

  36,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 10szt (+etykiety) LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 10szt (+etykiety)

  Lizaki na Komunię to drobne podziękowanie dla przybyłych gości. Jest to sposób na podziękowanie im za obecność i wyrażenie swojej wdzięczności. Lizaki będą formą podziękowania oraz słodką przekąską. Taki upominek z pewnością oczaruje najmłodszych gości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Rustykalne Złote IHS 12szt

  Pudełka na ciasta z rączką to doskonałe połączenie przepysznej słodkości z podziękowaniami dla gości komunijnych. Taki podarunek podziękuje gościom za spędzony wspólnie czas oraz ich obecność. Dodatkowo będzie cudownym poczęstunkiem do popołudniowej kawy.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Boho Złoty Kielich 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Boho Złoty Kielich 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Rustykalne Złote IHS 10szt ( +etykiety z imieniem +białe...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to doskonały pomysł na Komunię. Takie pudełeczka posłużą do małych czekoladek czy krówek i będą miłym podarunkiem dla komunijnych gości. Upominek jest miłym gestem w stronę gości, który podziękuje im za poświęcony czas oraz obecność.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca na Komunię IHS Exclusive 10szt (+złote wstążki) PUDEŁECZKA serca na Komunię IHS Exclusive 10szt (+złote wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Komunię IHS Exclusive 10szt (+złote wstążki)

  Śliczne pudełeczka w kształcie serduszek pozwolą zapakować prezenty dla gości w elegancki sposób. Pudełeczko udekorowano dopasowaną wstążką oraz ozdobną naklejką z motywem hostii. W pudełeczkach można umieścić słodycze albo niewielki drobiazg.

  22,98 zł
 • LIZAK na Komunię kręcony Z IMIENIEM IHS Exclusive (+naklejka) LIZAK na Komunię kręcony Z IMIENIEM IHS Exclusive (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Komunię kręcony Z IMIENIEM IHS Exclusive (+naklejka)

  Znakomite lizaki to wspaniały prezent na podziękowanie dla gości pozwoli podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne. Słodkości są doskonałym wyborem, który sprawdzi się dla osób w każdym wieku. Do lizaków dołączono personalizowane karteczki. 

  5,98 zł

Komunia w rustykalnym stylu - kolekcja Rustykalne Złote

Styl rustykalny odnosi się przede wszystkim do wiejskiego życia zgodnego z rytmem natury. Cechuje się niezwykłym ciepłem i dlatego doskonale sprawdza się przy aranżowaniu wnętrza na rodzinne uroczystości. Cudownie wyglądać będzie też w trakcie Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Właśnie dlatego stworzyliśmy dedykowaną kolekcję dekoracji i dodatków w stylu rustykalnym, którą z powodzeniem możesz wykorzystać na tego rodzaju przyjęciu. Nie ma znaczenia, czy planujesz wyprawić uroczystość we własnym domu, czy w wynajętym lokalu - produkty zdobione złotą hostią oraz naturalnymi aplikacjami bez najmniejszych wątpliwości w cudowny sposób pozwolą ubrać dowolne wnętrze. Sprawdź koniecznie wszystkie przygotowane przez nas propozycje i wybierz te, które najlepiej nadają się na przyjęcie Twojego dziecka. 

Dekoracje na stół komunijny w stylu rustykalnym

Do dekoracji stołu na Pierwszą Komunię bez dwóch zdań przydają się biały obrus, praktyczne serwetki oraz nastrojowe świece. To chętnie i często wybierane ozdoby, które w fantastyczny sposób pozwolą zaaranżować blat na taką uroczystość. Do ubrania stołu komunijnego przyda się jednak też bieżnik z flizeliny zdobiony ślicznym motywem hostii oraz roślin. Stonowana kolorystyka sprawia, że łatwo można skomponować go z innymi elementami wystroju. Bieżnik wykonany z grubego materiału estetycznie i naprawdę ciekawie wyglądać będzie na stole podczas uroczystości. Na stole komunijnym dodatkowo umieścić możesz też tabliczkę w ramce. Taka dekoracja na Komunię z imieniem dziecka i modnym nadrukiem przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób. 

Bieżnik z imieniem rustykalne złote komunia

Bieżnik na Komunię z imieniem dziecka

Wystrój sali na Komunię chłopca i dziewczynki

Aranżacja sali potrafi niezwykle mocno wpłynąć na nastrój panujący podczas uroczystości. Dlatego też warto jest zadbać o dekoracje, które w niezawodny sposób ubiorą restaurację albo dom na Komunię dziecka. Jakie produkty przydadzą się do dekoracji wnętrza? Wspaniale wygląda personalizowany plakat z grubego papieru, który można umieścić na ozdobnej sztaludze albo zawiesić na ścianie. Taka ozdoba doskonale podkreśli rodzaj celebrowanej okazji. W rustykalnym stylu cudownie wyglądają też różnorodne ozdoby z naturalnych materiałów, a więc z drewna, juty, koronki, bawełny, lnu, papieru czy biodegradowalnego kaczuku. W naszej kolekcji nie mogło więc zabraknąć podstawek, balonów, girland czy innych dekoracji utrzymanych w takiej właśnie odsłonie. 

Podziękowania dla gości na Pierwszą Komunię

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się pomysł przygotowywania podziękowań dla gości. To zwykle drobne upominki wręczane wszystkim zebranym osobom, aby w ładny sposób wyrazić swoją wdzięczność za ich przybycie. Na Pierwszą Komunię Świętą znakomicie nadają się sojowe świeczki w słoiczkach z ozdobną etykietą. Imię, data uroczystości oraz dopasowany do kolekcji motyw sprawiają, że to niebanalna propozycja na Komunię Twojego dziecka. Umieść słoiczki przy nakryciach gości, a sprawisz im miłą niespodziankę! W szczególny sposób możesz podziękować też Chrzestnym swojego dziecka - duża czekolada Merci w obwolucie z personalizacją będzie ponadczasowym rozwiązaniem. Każda z obdarowanych osób będzie oczarowana tak miłym gestem. 

Czekolada dla chrzestnych merci ihs exclusive

Czekolada z podziękowaniem dla Rodziców Chrzestnych