chrzest w stylu rustykalnym

chrzest w stylu rustykalnym

Chrzest w stylu rustykalnym to przede wszystkim propozycja dla fanów prostoty i naturalnego piękna. Ciepłe, złoto-brązowe barwy nadadzą przyjęciu otulający i miły charakter. Minimalistyczne zaproszenia otulone dziecięcym akcentem oraz drewniane dekoracje na stół sprawdzą się idealnie w każdym miesiącu. Dostosują się do każdej pory roku. Latem i wiosną nadając domowy i swobodny wystrój, a zimą oraz jesienią otulając aranżację drewnianym, leśnym akcentem. Ten minimalistyczny styl jest nie tylko elegancki, ale także posiada słodką i dziecięcą nutkę.

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w motywie rustykalnych stópek to najnowsza propozycja wprawiająca w rodzinny i ciepły nastrój. Przepiękne złote stópki nadają subtelny, dziecięcy motyw. Natomiast rustykalne kwiaty sprawiają, że cała kompozycja jest delikatna oraz różnorodna.

  24,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Chrzest Rustykalne stópki KSIĘGA GOŚCI na Chrzest Rustykalne stópki
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI na Chrzest Rustykalne stópki

  Księga gości to niezwykła pamiątka dla chrzczonego dziecka oraz jego rodziców. Przepiękny rustykalny styl ozdobi cały wystrój i wkomponuje się w rodzinną atmosferę. Moty malutkich dziecięcych stópek będzie idealnym wyborem dla dziecięcej uroczystości.

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w Rustykalne Stópki LUX Aż 240stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w Rustykalne Stópki LUX Aż 240stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rustykalne Stópki 111 stron

  Biblia na Chrzest to idealna i bardzo wartościowa pamiątka dla malucha. Dzięki specjalnej personalizacji chrzczone dziecko poczuje się wyjątkowo, a biblia zostanie z nim na długi czas. Przepiękny efekt małych stópek oczaruje niejedno dziecięce serduszko.

  64,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalne Stópki CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalne Stópki
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalne Stópki

  Śliczna szatka do Chrztu z motywem dziecięcych, małych stópek to niezbędnik tej niezwykłej uroczystości. Rustykalny styl sprawi, że cała ceremonia nabierze ciepłej i rodzinnej atmosfery. Personalizowana szatka z imieniem chrzczonego dziecka oraz datą Chrztu Świętego posłuży nie tylko podczas okoliczności, ale także jako pamiątka na całe życie.

  34,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Rustykalne Stópki SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Rustykalne Stópki
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Rustykalne Stópki

  Szatka do Chrztu to najważniejszy element całej ceremonii. To właśnie ona jest nakładana na dziecko w momencie przyjęcia Chrztu Świętego. Z tego względu warto zadbać, aby zawierała ona dziecięcy element oraz pięknie się prezentowała. Motyw z rustykalnymi stópkami będzie idealnym wyborem dla Twojego malucha.

  44,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest baner + listwa 60x150cm Rustzkalne Stópki ŚCIANKA na Chrzest baner + listwa 60x150cm Rustzkalne Stópki
  99,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest baner + listwa 60x150cm Rustykalne Stópki

  Ścianka na Chrzest to propozycja na dekoracje wnętrza sali, mieszkania oraz domu. To doskonały sposób, aby urozmaicić zdjęcia z rodzicami Chrzestnymi, Dziadkami oraz zebranymi gośćmi. Personalizowana data przyjęcia oraz imię chrzczonego dziecka sprawi, że będzie to wspaniała pamiątka na długie lata.

  99,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Stópki 50x70cm PLAKAT na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Stópki 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Stópki 50x70cm

  Plakat na Chrzest Święty z imieniem chrzczonego dziecka oraz datą Chrztu to idealna propozycja na wprowadzenie gości. Taka dekoracja będzie się przepięknie prezentowała na wejściu i oczaruje wszystkich zebranych gości.

  59,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Rustykalne Kwiaty (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Rustykalne Kwiaty (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Rustykalne Stópki (+ramka)

  Dekoracja stołu na Chrzest Święty to nieodłączny element całego przyjęcia. Przepiękna tabliczka wprowadzi wszystkich zebranych gości w wyjątkowy klimat uroczystości. Przepiękny rustykalny klimat nada ceremonii rodzinnego klimatu oraz wprowadzi bliskich w ciepłą atmosferę.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Stópki Ø20cm

  Opłatek na tort to łatwy i efektowny sposób na udekorowanie tortu. Jest to doskonały sposób na przełamanie bieli i urozmaicenie całej uroczystości. Dzięki temu tort będzie się prezentował wyjątkowo i wyróżni się na tle wszystkich dekoracji.

  15,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Rustykalne Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Rustykalne Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIONAMI Rustykalne Kwiaty 10szt

  Czekoladki jako podziękowanie to słodki i miły upominek dla gości. Taki gest sprawi, że Twoi bliscy poczują się docenieni oraz dobrze zapamiętają całą uroczystość. Warto podziękować im za ich przybycie oraz wręczone podarunki dla Twojego malucha.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt ( +etykiety z imieniem +wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt ( +etykiety z imieniem +wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Rustykalne Kwiaty 10szt ( +etykiety z imieniem +wstążki)

  Pudełeczka w kształcie aniołka to doskonały patent na podziękowanie swoim gościom. Personalizowane pudełeczka będą idealnym upominkiem i miłym gestem w stronę gości. Możesz włożyć w nie czekoladki czy krówki.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Chrzest Rustykalne Stópki (+ wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Chrzest Rustykalne Stópki (+ wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Chrzest Rustykalne Kwiaty (+ wstążki) 10szt

  Pudełeczka w kształcie serc to doskonały sposób na podziękowanie gościom przybyłym na Chrzest Święty. W te malutkie pudełeczka można włożyć krówki oraz czekoladki. Bliscy z pewnością docenią takie podziękowanie i poczują się docenieni.

  28,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest w płaskim kartoniku Rustykalne Stópki 10szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest w płaskim kartoniku Rustykalne Stópki 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest Rustykalne Kwiaty (+etykiety) 10szt

  Lizaki doskonale sprawdzą się jako forma podziękowania dla tych najmniejszych gości oraz dla tych dużych! Elegancki wygląd sprawia, że lizaki prezentują się wyjątkowo. Taki upominek oczaruje wszystkich gości i idealnie podziękuje im za przybycie.

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty (bszn)

  Miód to nie tylko słodki upominek dla zebranych gości, ale także praktyczny! Zadba o odporność oraz zdrowie Twoich bliskich i posłuży jako naturalny słodzik do herbaty. Natomiast pusty słoiczek po miodzie można wykorzystać do innych produktów.

  9,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Rustykalne Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to jedna z naszych propozycji na podziękowanie przybyłym gościom. Będą słodkim dodatkiem całej uroczystości oraz podziękują gościom za ich przybycie. Taki upominek bliscy zabiorą do domu i zjedzą za jakiś czas ciągle pamiętając o tej niezwykłej uroczystości.

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykale Stópki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykale Stópki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykale Stópki 12szt

  Pudełka na ciasto z rączką to doskonały sposób, aby pożegnać Twoich gości oraz podziękować im za obecność. Pudełka prezentują się przepięknie i będą idealnym upominkiem dla bliskich. Kawałek ciasta czy tortu osłodzi gościom powrót do domu.

  35,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty TOPPER na tort Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Kwiaty
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne Stópki

  Topper na tort na Chrzest z imieniem oraz datą chrztu. Idealna dekoracja na tort oraz słodki stół. Sprawdzi się do każdego tortu, a dzięki przepięknym kwiatom doskonale wpasuje się w charakter całej ceremonii. Personalizowany topper zachwyci gości i zostanie na długo jaka piękna pamiątka.

  24,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI na Chrzest ze złotym nadrukiem Złote Stópki 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest ze złotym nadrukiem Złote Stópki 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym nadrukiem Złote Stópki 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Serwetki to nie tylko praktyczny element każdej imprezki, ale również dekoracyjny. Piękne papierowe serwetki z uroczym motywem złotych stópek to świetna propozycja na dodatek na Chrzest Święty. Wspaniale zaprezentują się wraz z dekoracjami z takim samym motywem. Możesz je ułożyć na talerzach gości, a także w serwetnikach. 

  12,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki
  1 Recenzje

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym oraz Matką Chrzestnym to niezwykle trudne zadanie dla rodziców chrzczonego dziecka. Tak ważna rola wymaga doboru odpowiednich osób, a następnie zadbania o to, aby oni się zgodzili. Pudełeczko z motywem złotych stópek sprawdzi się do tego idealnie.

  99,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem uroczych dziecięcych stópek. W środku został umieszczony cytat Jana Pawła II, który zaakcentuje religijny charakter uroczystości. Do zaproszeń dopasowano klasyczne i eleganckie koperty. 

  24,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta)

  Urocza prośba o bycie Matką Chrzestną w formie karteczki z zdrapką. Po zdrapaniu Ukochana Ciocia ujrzy pytanie: Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną? Taka forma prośby z pewnością sprawi, że nie odmówi pełnienia tak ważnej roli podczas uroczystości Chrztu oraz w życiu Maluszka. Całość wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. 

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta)

  Genialna karteczka z zdrapką na prośbę o bycie Ojcem Chrzestnym. Na kartce przestawiona jest urocza grafika dziecięcych stópek, piękny tekst oraz pole do zdrapania w kształcie serduszka. Po jego zdrapaniu Wujek ujrzy pytanie o bycie Ojcem Chrzestnym. Z pewnością zgodzi się pełnić tak wspaniałą rolę w życiu dziecka.

  13,00 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)

  Niezwykle eleganckie zaproszenia dla Rodziców Chrzestnych na Chrzest Święty. Zaproszenia dekorowane są motywem uroczych dziecięcych stópek. Do zaproszeń dołączone są eleganckie koperty w złotym kolorze. Wyjątkowe zaproszenia na pewno oczarują Chrzestnych i zachęcą do przybycia na uroczystość. 

  11,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jutowe z koronką Rustykalne 6szt KIESZONKI na sztućce Jutowe z koronką Rustykalne 6szt
  27,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jutowe z koronką Rustykalne 6szt

  Kieszonki na sztućce z juty to wspaniały wybór do dekoracji stołu. Sprawdzą się zarówno na Chrzest, Roczek, wesele czy też urodziny. Juta została ozdobiona piękną białą koronką ze wstążeczką, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko i wpisuje się w trendy.

  27,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX
  16,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX

  Rewelacyjna świeca pieńkowa na Chrzest Święty w eleganckim wydaniu. Biało-złota świeca, która posiada piękny brokacony pasek oraz specjalną naklejkę z motywem złotych stópek i napisem przepięknie zaprezentuje się na przyjęciu. Tak fantastyczna świeca stworzy niesamowity klimat podczas uroczystości. 

  16,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka. Biała świeca, na której umieszczona została specjalna naklejka z napisem Chrzest Święty i motywem złotych stópek świetnie dopasuje się do każdej aranżacji przyjęcia. Aby stworzyć jeszcze lepszy efekt warto skorzystać z podstawka lub świecznika do świec pieńkowych. Będzie pięknym...

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  1 Recenzje

  Świece to doskonałe rozwiązanie na wyjątkową dekorację przyjęcia, a w szczególności Chrztu Świętego czy Komunię. Biała pieńkowa świeca, która posiada piękną ozdobę w postaci juty z koronkową tasiemką i papierowymi kwiatkami. Cudownie zaprezentuje się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Możesz ustawić ją na szklanym lub drewnianym podstawku, dzięki czemu...

  19,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt

  Jak efektownie udekorować stół na Chrzest Święty? Doskonałym rozwiązaniem są białe długie świece z specjalną naklejką z złotym napisem Chrzest Święty oraz motywem złotych dziecięcych stópek. Dzięki swoim rozmiarom świetnie pasują do wszystkich świeczników. Będą cudownie prezentowały się na stole wśród dekoracji w każdym kolorze. 

  9,98 zł
 • KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt

  Znakomite krówki to wspaniały słodki poczęstunek dla gości, który pozwoli podziękować za przybycie na Chrzest Święty. Słodkości są zapakowane w eleganckie papierki z motywem dziecięcych stópek. Krówki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, umieszczając jedną przy nakryciu każdego gościa. 

  19,98 zł
 • BALONY na Chrzest dwustronne ZŁOTE STÓPKI 30cm 6szt BALONY na Chrzest dwustronne ZŁOTE STÓPKI 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Chrzest dwustronne ZŁOTE STÓPKI 30cm 6szt

  Motyw dziecięcych stópek to zdecydowanie hit sezonu. Wspaniałe lateksowe balony w białym kolorze z motywem złotych stópek prezentują się olśniewająco. Wraz z pozostałymi dekoracjami i dodatkami z takim samym motywem stworzysz niesamowitą aranżację Chrztu Świętego. Z pewnością zachwycą wszystkich gości. 

  11,98 zł
 • ŚWIECE świąteczne proste metalizowane 24cm 10szt ROSEGOLD ŚWIECE świąteczne proste metalizowane 24cm 10szt ROSEGOLD
  22,98 zł
  ŚWIECE świąteczne proste metalizowane 24cm 10szt ROSEGOLD

  Przepiękne metalizowane świece do dekoracji uroczystego stołu. Świece w najmodniejszym kolorze rosegold cudownie udekorują stół na Święta Bożego Narodzenia. Umieszczone w eleganckich świecznikach do prostych świec stworzą niepowtarzalny klimat podczas kolacji wigilijnej i świątecznego okresu.

  22,98 zł
 • ŚWIECE świąteczne pieńkowe metalizowane 12x6cm 6szt ROSEGOLD ŚWIECE świąteczne pieńkowe metalizowane 12x6cm 6szt ROSEGOLD
  69,98 zł
  ŚWIECE świąteczne pieńkowe metalizowane 12x6cm 6szt ROSEGOLD

  Jak stworzyć niepowtarzalną dekorację stołu na Święta Bożego Narodzenia? Wspaniałym rozwiązaniem są świece pieńkowe w najmodniejszym kolorze rosegold, które przepięknie zaprezentują się na wigilijnym stole wśród świątecznych dekoracji i potraw. Świece można również wykorzystać jako element świątecznego stroika. 

  69,98 zł
 • ŚWIECE świąteczne pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD ŚWIECE świąteczne pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD
  79,98 zł
  ŚWIECE świąteczne pływające metalizowane 4cm 50szt ROSEGOLD

  Oryginalne świeczki pływające w przepięknym rosegoldowym kolorze. Świeczki umieszczone w eleganckim naczyniu z wodą lub w wiszących bombkach prezentują się czarująco. Stworzą niepowtarzalny świąteczny klimat w całym domu. Takiego dodatku nie może zabraknąć podczas świąt.

  79,98 zł
 • SERWETKI papierowe EKO Kraft 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe EKO Kraft 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe EKO Kraft 33x33cm 20szt

  Fantastyczny dodatek na każde przyjęcie, zarówno to na sali, w domu czy w plenerze. Serwetki cudownie podkreślą rewelacyjny charakter imprezki oraz nadają ciepłej atmosfery. przede wszystkim sprawdzą się na przyjęcia w rustykalnym stylu. 

  7,98 zł

Dekoracje na Chrzest rustykalny ze stópkami

Zależy Ci na tym, by przygotować niebanalną uroczystość z okazji Chrztu Świętego swojej pociechy? Bez najmniejszych wątpliwości takie wydarzenie ma ogromne znaczenie w życiu maluszka i jego najbliższych. Chrzciny swojej córki bądź syna z powodzeniem wyprawić możesz w rustykalnej odsłonie. Taka stylistyka pozwala ocieplić każdego rodzaju wnętrze oraz nadać mu zupełnie nowy wygląd. Rustykalne dekoracje z powodzeniem możesz wykorzystać w wynajętym lokalu albo własnym domu. Zorganizowana w taki sposób uroczystość dla rodziny oraz jej przyjaciół na pewno pozwoli podkreślić szczególny charakter Chrztu Świętego. Nasza kolekcja dekoracji i dodatków w rustykalnym stylu bez dwóch zdań zachwyci wszystkie zebrane na przyjęciu osoby. 

Chrzest Święty w rustykalnym stylu

Na Chrzest Święty swojego dziecka z pewnością potrzebować będziesz gustownych ozdób, dzięki którym całe wnętrze nabierze nowego, modnego stylu. Rustykalne ozdoby z wianuszkiem kwiatów oraz złotymi stópkami dziecka wyglądają naprawdę oryginalnie. Plakat z imieniem w takiej odsłonie na pewno będzie doskonałą dekoracją na uroczystość Twojej pociechy. Ozdobna czcionka ślicznie komponuje się z całym projektem, co sprawia, że od dekoracji ciężko oderwać wzrok. Plakat wykonany jest z grubego papieru i wspaniale wyglądać będzie zawieszony w domu bądź lokalu. Sprawdzoną dekoracją na chrzciny dziecka będzie również personalizowany topper na tort. Taka ozdoba uatrakcyjni wygląd dowolnego wypieku i sprawi, że będzie kapitalnie pasować do reszty aranżacji. 

Topper na tort chrzest rustykalne stópki

Personalizowany topper na Chrzest

Pamiątka Chrztu Świętego z personalizacją

Nie wiesz, co wręczyć na prezent z okazji Chrztu swojemu dziecku? A może wybierasz się na chrzciny bliskiej osoby i poszukujesz pamiątki na tę okazję? W naszej kolekcji znajdziesz również tego rodzaju produkty. Dzięki temu upominek na Chrzest Święty może być pięknie dopasowany do stylistyki całej uroczystości. Wyjątkowym i oryginalnym prezentem na chrzciny jest Biblia z imieniem. Pismo Święte posiada białą okładkę zdobioną wianuszkiem ze stópkami dziecka. Ozdobna czcionka ślicznie pasuje do reszty motywu. Na okładce Biblii znajduje się także imię obdarowywanego dziecka oraz data Chrztu. Dzięki temu prezent idealnie wpisuje się w klimat uroczystości oraz stanowi niezawodną pamiątkę z tak szczególnego dnia!

Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka

Absolutnym must-have podczas organizacji Chrztu Świętego są zaproszenia. Nie ma przy tym znaczenia, czy planujesz jedynie ceremonię w kościele, czy dodatkowo wyprawiasz przyjęcie dla najbliższych. Zaproszenia na Chrzest ze złotymi stópkami to uniwersalna i ponadczasowa propozycja na uroczystość. Estetycznie wykonane kartki z minimalistycznym motywem bezbłędnie pasować będą do dowolnej stylistyki uroczystości. Z powodzeniem możesz więc wybrać takie zaproszenia na Chrzest w rustykalnej odsłonie. Wspaniale prezentują się także białe kartki z grafiką wianka i dziecięcych stópek. To projekt stworzony specjalnie po to, by ładnie komponować się z całą kolekcją. Zaproszenia w kraftowych kopertach na pewno oczarują wszystkich bliskich Twojego maluszka. 

Zaproszenia na chrzest rustykalne stópki

Zaproszenia do wypisania na Chrzest