chrzest w stylu botanicznym

chrzest w stylu botanicznym

Chrzest w stylu botanicznym to idealny pomysł, aby połączyć naturę z elegancją! Rośliny to zdecydowanie najpopularniejszy motyw w tym sezonie. Zaczęły być wykorzystywane na Ślubie, Pierwszej Komunii Świętej, a przede wszystkim na uroczystości Chrztu Świętego. Motyw natury zawitał do nas niedawno i z pewnością zostanie na dłużej. Modne dodatki na Chrzest z motywem eukaliptusa w heksagonie to hit tego sezonu! Połączenie gałązki eukaliptusa z delikatną, stonowaną zielenią nada całemu przyjęciu elegancki oraz modny ton. Botaniczny styl jest skierowany do wszystkich miłośników natury oraz zieleni! Swoim wdziękiem zachwyci niejednego gościa i zostanie zapamiętany na długo. Taka aranżacja będzie się wyróżniała oraz odda wyjątkowy i uroczysty charakter całej ceremonii.

Dekoracje na Chrzest w stylu botanicznym

Naturalne motywy to aktualnie chętnie wybierane rozwiązanie na różnego rodzaju uroczystości i przyjęcia. Skoro tutaj zaglądasz, z pewnością szukasz właśnie odpowiednich dekoracji i dodatków na Chrzest Święty. Uroczystość zorganizowana w modnej stylistyce bez najmniejszych wątpliwości głęboko zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. Nasza kolekcja produktów na Chrzest Święty zdobiona jest malowniczym motywem eukaliptusa. Połączenie śnieżnej bieli, zieleni oraz eleganckiego złota wspaniale sprawdza się podczas tego rodzaju uroczystości. Pieczołowicie wykonany projekt oraz najwyższej jakości materiały gwarantują estetyczny i ciekawy wygląd wszystkich produktów wchodzących w skład kolekcji. Jakie dodatki i dekoracje wykorzystać na Chrzcie dziecka?

Zaproszenia na Chrzest Święty 

Bez dwóch zdań zaproszenia stanowią istotny element uroczystości. Za ich pomocą możesz w piękny sposób przekazać najbliższym wszystkie ważne informacje na temat Chrztu oraz przyjęcia organizowanego później. Zaproszenia na Chrzest do wypisania z gałązką eukaliptusa to bardzo modna propozycja, która spodoba się każdej z zaproszonych osób. Do kompletu dołączone są białe koperty, które bezbłędnie pasują do kartek. Na Chrzest Święty syna czy córki możesz wybrać także estetyczne i gustowne zaproszenia personalizowane. Ich okładkę zdobi nowoczesny motyw heksagonu połączony z botanicznymi aplikacjami. Całość zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem. Takie zaproszenia bez dwóch zdań znakomicie sprawdzą się w swojej roli.

Zaproszenia personalizowane heksagon z eukaliptusem

Zaproszenie personalizowane na Chrzest

Dekoracje na Chrzest eukaliptus

Motywem eukaliptusa zdobione są również dekoracje na chrzciny dziecka. Ozdoby sali czy stołu w spójnej odsłonie pozwolą w piękny sposób ubrać całe wnętrze. Jesteśmy przekonani, że plakat na Chrzest z personalizacją będzie kapitalnie prezentować się podczas uroczystości Twojej pociechy. Można zawiesić go na ścianie bądź umieścić na specjalnym stojaku. Taki plakat nie tylko podkreśli charakter uroczystości i wskaże odpowiednie miejsce gościom, np. w restauracji. Będzie także znakomitym tłem do pamiątkowych zdjęć z Chrztu Świętego! Do aranżacji stołu na chrzciny możesz z kolei wybrać serwetki w białym kolorze z nadrukiem wianka w kształcie heksagonu. Złote linie i zielone liście eukaliptusa tworzą razem naprawdę śliczny motyw na taką uroczystość.

Serwetki na Chrzest flizelinowe gałązka eukaliptusa

Serwetki flizelinowe na chrzciny dziecka

Podziękowania na Chrzest dla gości i Chrzestnych

W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się nie tylko naturalne trendy. Hitem podczas różnego rodzaju uroczystości są także podziękowania dla gości. Drobne upominki wręczane bliskim zebranym na chrzcinach na pewno wywołają na ich twarzach szerokie uśmiechy. Takie prezenty można podarować każdemu osobiście albo ułożyć przy nakryciach na stole. Zwłaszcza w tym drugim przypadku ważne jest, aby podziękowania pasowały do stylistyki całej aranżacji. Dzięki temu staną się nieodłączną częścią wystroju. Śmietankowe krówki na Chrzest w specjalnie przygotowanych opakowaniach z eukaliptusem na pewno sprawią przyjemność każdemu z zaproszonych gości. Zarówno dzieci, jak i dorośli docenią tak smakowite podziękowania otrzymane podczas uroczystości.