podziękowania dla gości na urodzinki dziecka

podziękowania dla gości na urodzinki dziecka

Zastanawiasz się jak podziękować gościom za wspólną zabawę na urodzinkach dziecka? Koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, znajdziesz tu wspaniałe upominki, dzięki którym zachwycisz wszystkich gości. Wyborne słodycze zachwycą wszystkich wielbicieli łakoci niezależnie od wieku. Słodkie czekoladki, krówki czy lizaki, na co tu się zdecydować? Śliczne jojo oraz bańki mydlane na pewno zapewnia dzieciom wspaniałą zabawę i niezapomniane atrakcje. Najpiękniejsze produkty na podziękowania dla gości za wspólnie spędzony czas i fantastyczna zabawę. 

 • LIZAKI podziękowanie dla dzieci na wesele w kartoniku Leśne Czary 10szt LIZAKI podziękowanie dla dzieci na wesele w kartoniku Leśne Czary 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie lizaczki o owocowym smaku to wspaniały łakoć, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Lizaczki zapakowano w kartoniki z dekoracyjną grafiką leśnych zwierzaczków. Słodycze można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  26,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Owocowe lizaki zapakowane w kartoniki z dekoracyjną grafiką delikatnych kwiatów. Słodkie podziękowania dla gości idealnie sprawdzą się na każdą okazję. Słodkości można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  26,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki dla gości z napisem Słodkości dla Ciebie i motywem różowych kwiatów to wspaniały sposób, by wyrazić wdzięczność za przybycie i podziękować najbliższym za wręczone prezenty. Pyszne i efektowne - polecamy umieścić w dopasowanych pudełeczkach lub woreczkach!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Mleczne czekoladki w złotkach i papierkach z grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniały wybór na podziękowania dla gości. Czekoladki można zapakować do woreczków z organzy lub specjalnych, dopasowanych pudełeczek. Wspaniały wybór, by wyrazić wdzięczność za obecność i wręczone prezenty.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Słodkie czekoladki to miły upominek dla gości na Chrzest lub Roczek dziecka. Słodycze zapakowano w papierki z motywem leśnych zwierzątek. Słodkie prezenciki na pewno sprawią przyjemność gościom. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  1 Recenzje

  Pyszne czekoladki to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjcie. Słodkości zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem w modnym stylu pampas. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI firmowe Różowe Kwiaty 10szt KRÓWKI firmowe Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI firmowe Różowe Kwiaty 10szt
  1 Recenzje

  Zastanawiasz się jak uprzyjemnić klientowi wizytę w Twoim salonie? Ciekawy pomysłem będzie umieszczenie w nim smakowitych krówek, które umilą klientowi czas oczekiwania na usługę. To świetna propozycja dla salonów kosmetycznych, medycyny estetycznej czy salonów fryzjerskich. Piękny, kwiatowy motyw, napis "Słodkości dla Ciebie" oraz wnętrze w postaci...

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  1 Recenzje

  Elegancko zapakowane słodkie krówki pozwolą podziękować gościom za wspólna zabawę. Słodycze zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym kwiatowym motywem. Słodkie podziękowanie będzie miłym gestem i na pewno wywoła uśmiech na twarzach gości. 

  19,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat
  1 Recenzje

  Super jojo to idealne upominki dla dzieci na Roczek lub urodzinki maluszka. Wspaniała zabawa na długie godziny dla dzieci w każdym wieku. Jojo udekorowano śliczną naklejką z dekoracyjną grafiką oraz personalizacją. 

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury

  Jojo to śliczny upominek dla dzieci na Roczek i urodziny dziecka. Jojo wykonano z jasnego drewna i udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafią. Świetna zabawka zapewni dzieciakom wspaniała zabawę na długie godziny.

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na urodziny Z IMIENIEM Leśne Czary WPISZ SWOJĄ CYFRĘ JOJO na upominki dla dzieci na urodziny Z IMIENIEM Leśne Czary WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na urodziny Z IMIENIEM Leśne Czary WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Śliczne jojo to piękny upominek dzieci, który pozwoli podziękować za przybycie na przyjęcie urodzinowe. Wspaniała zabawa na długie godziny. Jojo wykonano z jasnego drewna i ozdobiono personalizowaną naklejką z grafiką uroczych leśnych zwierzątek. 

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne

  Jojo to wspaniały upominek dla gości na Roczek lub urodzinki dziecka. Zabawkę wykonano z jasnego drewna i udekorowano naklejką z personalizowaną karteczką kwiatową grafiką. Piękna zabawka zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny.

  5,98 zł
 • BAŃKI mydlane z serduszkiem RÓŻOWE BAŃKI mydlane z serduszkiem RÓŻOWE
  1,98 zł
  BAŃKI mydlane z serduszkiem RÓŻOWE
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na każdą imprezkę w postaci baniek mydlanych. Różowe buteleczki świetnie sprawdzą się również sesji zdjęciowych z przyjęcia. To nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale również dla dorosłych. 

  1,98 zł
 • BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE
  1,98 zł
  BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE
  2 Recenzje

  Wspaniały dodatek na każda imprezkę w postaci baniek mydlanych. Bańki w plastikowych buteleczkach z ozdobnym serduszkiem sprawdzą się na urodzinki, ślub, Wieczór Panieński oraz na wiele okazji. Świetnie zaprezentują się jako dodatek do sesji zdjęciowej. To doskonały gadżet nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

  1,98 zł