boże narodzenie

boże narodzenie

Przepiękne dekoracje wigilijnego stołu, pomogą wprowadzić wspaniały świąteczny klimat. Śliczne serwetki z wyjątkowymi wzorami wspaniale będą się prezentować przy nakryciach wszystkich gości. Piękne bieżniki oraz świeczki w różnych kolorach wprowadzą wiele elegancji, dzięki czemu posiłek w towarzystwie bliskich będzie jeszcze większą przyjemnością. Pięknie zastawiony stół zachęci wszystkich do wspólnego świętowania pełnego radości i cudownej rodzinnej atmosfery. 

 • DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku z Bombką 27cm DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku z Bombką 27cm
  23,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku z Bombką 27cm

  Śliczna dekoracja wykonana z jasnego drewna w kształcie choinki, która pomoże wprowadzić świąteczny klimat. Dekorację można umieścić w domu lub biurze, dzięki czemu zapanuje cudowna atmosfera. Piękna ozdoba wspaniale komponuje się również z innymi dodatkami.

  23,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku 20cm PROMOCJA DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku 20cm PROMOCJA
  10,00 zł
  DEKORACJA świąteczna Choinka na stojaku 20cm PROMOCJA

  Oryginalna dekoracja na Święta Bożego Narodzenia w postaci drewnianej choinki. Choinka posiada wycięcia w postaci gwiazdek oraz specjalną nóżkę, dzięki której stoi stabilnie. Można ustawić ją na wigilijnym stole lub w dowolnym miejscu. To także fantastyczny prezencik dla bliskiej osoby.

  10,00 zł
 • NAPIS dekoracyjny dekoracja świąteczna Christmas Time NAPIS dekoracyjny dekoracja świąteczna Christmas Time
  8,98 zł
  NAPIS dekoracyjny dekoracja świąteczna Christmas Time

  Genialny dodatek do dekoracji stołu wigilijnego w postaci czarnego napisu Christmas Time. Napisy można ułożyć na talerzach, aby całość aranżacji świątecznej dopiąć na ostatni guzik. Z pewnością spodobają się wszystkim domownikom i przybyłym gościom. 

  8,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt

  Cudowne serwetki świąteczne, które przepięknie udekorują stół wigilijny. Papierowe serwetki z motywem choinki, prezencików i innych wspaniałych symboli bożonarodzeniowych z pewnością spodobają się domownikom i przybyłym gościom. Wspaniale prezentują się ułożone na talerzach.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt

  Przepiękne papierowe serwetki na stół wigilijny. Serwetki z eleganckim wzorem gwiazdy betlejemskiej cudownie zaprezentują się podczas świąt. Serwetki świąteczne to zarazem praktyczny jak i dekoracyjny element przygotowanego stołu na Święta Bożego Narodzenia. 

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe to praktyczny i dekoracyjne element uroczystego stołu. Serwetki w przepiękny wzór gwiazd betlejemskich cudownie udekorują stół podczas Świąt Bożego Narodzenia. Ułożone na każdym nakryciu oczarują zarówno domowników jak i przybyłych gości.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt

  Prześliczne serwetki z dekoracyjnym motywem Świątecznego Mikołaja. Serwetki wspaniale komponują się z innymi dekoracjami. Serwetki będą znakomicie komponować się na odświętnym stole.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Skandynawskie Święta 33x33cm 20szt

  Śliczne serwetki z pięknym świątecznym motywem. Serwetki pięknie komponują się z innymi dekoracjami na wigilijnym stole. Wspaniały dodatek pomoże wprowadzić cudowną atmosferę.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt
  46,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt

  Serwetki do dekoracji stołu wigilijnego w białym kolorze. Serwetki wykonane z flizeliny przepięknie zaprezentują się na uroczystym stole. Ich biały kolor idealnie skomponuje się z przygotowanymi dekoracjami świątecznymi. 

  46,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK
  19,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK

  Kieszonki to bardzo oryginalny dodatek do uroczystego stołu, a w szczególności na Święta Bożego Narodzenia. Genialne kieszonki w białym kolorze przepięknie zaprezentują się z przygotowanymi dekoracjami stołu. Dzięki nim sztućce będą prezentowały się elegancko i gustownie. 

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Białe eleganckie serwetki do dekoracji stołu wigilijnego. Serwetki z flizeliny ułożone na każdym nakryciu prezentują się genialnie. Wraz z dopasowanymi kieszonkami pomogą stworzyć niepowtarzalną aranżację na stole podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  28,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe
  15,98 zł
  SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe

  Bardzo oryginalne papierowe serwetki na stół wigilijny. Białe serwetki w kształcie choinki z złotymi gwiazdeczkami i napisem Merry Christmas będą zarówno praktycznym jak i dekoracyjnym elementem na stole świątecznym. Z pewnością zachwycą wszystkich domowników i przybyłych gości. 

  15,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE
  36,98 zł
  KIESZONKI świąteczne Czerwone 50szt MEGA PAKA

  Jak efektownie udekorować stół wigilijny? Doskonałym rozwiązaniem są kieszonki flizelinowe w pięknym czerwonym kolorze, które dodadzą świątecznego klimatu na stole. Wspaniale zaprezentują się wraz z pozostałymi dekoracjami w dopasowanych kolorach. Goście i domownicy będą zachwyceni takim dodatkiem.

  36,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Czerwone 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Czerwone 50szt
  36,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Czerwone 50szt

  Flizelinowe serwetki to zdecydowanie hit sezonu. Serwetki w przepięknym czerwonym kolorze cudownie zaprezentują się na wigilijnym stole. Wraz z dopasowanymi kieszonkami stworzą genialną aranżację na świątecznym stole. Możesz ułożyć je na płasko na talerzach lub ułożyć w przestrzenne formy. 

  36,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE

  Rewelacyjne kieszonki na sztućce do dekoracji świątecznego stołu. Kieszonki w przepięknym czerwonym kolorze posiadają specjalne tłoczenie w kształcie śnieżynek, dzięki czemu idealnie wpisują się w świąteczny klimat. W połączeniu z tłoczonymi serwetkami stworzą cudowną dekoracje wigilijnego stołu.

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja
  1,98 zł
  KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja

  Cudowna dekoracja wigilijnego stołu w postaci kieszonek na sztućce. Kieszonki w kształcie czapeczki Mikołaja prezentują się bardzo oryginalnie i pomysłowo. Dzięki nim wprowadzisz wyjątkowy świąteczny klimat. Z pewnością zachwycą wszystkich domowników i przybyłych gości. 

  1,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt
  19,98 zł
  SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt

  Genialne serwetki na stół wigilijny, które zachwycą zarówno dzieci jak i dorosłych. Serwetki w kształcie Mikołaja to praktyczny i dekoracyjny dodatek na uroczysty stół. Pięknie prezentują się ułożone na każdym nakryciu. 

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt
  19,98 zł
  SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt

  Wspaniałe papierowe serwetki, które będą zarówno dekoracyjnym jak i praktycznym dodatkiem na stół wigilijny. Serwetki w kształcie laski Mikołaja z pewnością zachwycą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Wraz z pozostałymi dodatkami na stole stworzą niepowtarzalną dekorację podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt

  Papierowe serwetki z uroczym motywem niedźwiadka to wspaniała propozycja na dekorację świątecznego stołu. Swoim wzorem nie tylko oczarują najmłodszych, ale również dorosłych. Ułożone na każdym nakryciu prezentują się genialnie. Takiego dodatku nie może zabraknąć na wigilijnym stole.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt
  19,98 zł
  SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt

  Serwetki to niezbędny dodatek do dekoracji stołu wigilijnego. Przepiękne serwetki w kształcie gwiazdy betlejemskiej przepięknie udekorują stół na tak ważną okazję. Cudownie zaprezentują się wraz z dopasowanymi dekoracjami w czerwonych i zielonych odcieniach.

  19,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt PROMOCJA KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt PROMOCJA
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt PROMOCJA

  Fantastyczny dodatek do wigilijnego stołu w postaci podkładek pod sztućce. Podkładki w czerwonym kolorze w kształcie Mikołaja oczarują każdego. Takiego dodatku nie może zabraknąć podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt
  44,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt

  Jak elegancko udekorować stół na uroczystość? Doskonałym rozwiązaniem są serwetki wykonane z flizeliny, które dekorowane są srebrnym wzorem oraz złotym brzegiem. Całość prezentuje się zjawiskowo! Możesz ułożyć je na nakryciach gości, dzięki czemu stworzysz niesamowity efekt. To doskonała propozycja na praktyczną dekorację na każda okazję. 

  44,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt

  Wspaniały dodatek do aranżacji stołu w postaci flizelinowych kieszonek. Posiadają elegancki srebrny wzór oraz złoty brzeg. Ułożone obok każdego nakrycia na uroczystym stole prezentują się rewelacyjnie. Pięknie zaprezentują się wraz z dopasowanymi serwetkami. 

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  44,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe to wspaniały dodatek do stworzenia eleganckiej aranżacji. Do stworzenia spójnego wystroju warto skorzystać z kieszonek i bieżnika z tej samej serii. To doskonała propozycja na Chrzest, Komunię, Ślub oraz wiele wspaniałych uroczystości. Goście będą zachwyceni takim dodatkiem na uroczystym stole.  

  44,98 zł
 • SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt

  Bardzo eleganckie i oryginalne serwetki na każdą okazję. Serwetki posiadają przepiękny ornament w kolorze srebra, który zjawiskowo prezentuje się na uroczystym stole. To świetna propozycja na praktyczny, jak i dekoracyjny dodatek na Chrzest, Komunię i wiele ważnych okazji. 

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt

  Jak oryginalnie udekorować stół na uroczystość? Rewelacyjną propozycją są flizelinowe kieszonki, które posiadają przepiękny srebrny motyw. Aby stworzyć aranżację dopiętą na ostatni guzik warto do kieszonek dołączyć serwetki i bieżnik z takim samym motywem. To piękna propozycja na Chrzest, Ślub, Komunię i wiele wspaniałych okazji. 

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne Złota Koronka 25szt KIESZONKI na sztućce świąteczne Złota Koronka 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Złota Koronka 25szt

  Kieszonki to bardzo oryginalny dodatek do stołu wigilijnego. Białe kieszonki z eleganckim złotym wzorem sprawią, że sztućce będą prezentować się gustownie i z klasą. Można połączyć je z serwetkami z takim samym wzorem koronki. To doskonały dodatek na świąteczny stół.

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA
  36,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA

  Eleganckie kieszonki na sztućce w kolorze butelkowej zieleni. Bardzo ładny element dekoracji stołu, który wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Piękny dodatek wygląda wspaniale w połączeniu ze złotem oraz srebrem. 

  36,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  36,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Serwetki w głębokim zielonym kolorze to piękny dodatek na każde przyjęcie. Oczaruj gości wspaniałą dekoracją stołu z oryginalnymi dodatkami. Wyrazisty dodatek pięknie komponuje się z ozdobami w delikatnych kolorach. 

  36,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Serwetki papierowe w odcieniu butelkowej zieleni wyglądają ślicznie i wspaniale będą prezentować się w połączeniu z dekoracji w rustykalnym stylu. Butelkowa zieleń od pewnego czasu jest kolorem który nie wychodzi z mody. Na pewno ten kolor zaciekawi wiele osób.

  7,98 zł
 • KIESZONKI świąteczne na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI świąteczne na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA
  36,98 zł
  KIESZONKI świąteczne na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA

  Doskonałą dekoracją stołu wigilijnego są flizelinowe kieszonki na sztućce. Wykonane w eleganckim granatowym kolorze wspaniale skomponują się z dopasowanymi serwetkami. Dzięki nim sztućce prezentują się bardzo oryginalnie i estetycznie. To genialny dodatek do dekoracji stołu.

  36,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt GRANATOWE SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt GRANATOWE
  36,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt GRANATOWE

  Jak efektownie udekorować stół na wigilię? Doskonałym rozwiązaniem są serwetki flizelinowe w pięknym granatowym kolorze, które wprowadzą wyjątkowy klimat świąteczny. Cudownie skomponują się z pozostałymi dekoracjami świątecznymi w dopasowanych kolorach.

  36,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt SZAROBEŻOWE SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt SZAROBEŻOWE
  48,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt SZAROBEŻOWE

  Śliczne serwetki w kolorze szaro beżowym idealnie zaprezentują się na każdym odświętnym stole. Serwetki, dzięki delikatnej kolorystyce, można dowolnie łączyć z innymi kolorami. Praktyczny dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu. 

  48,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  28,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Klasyczne białe serwetki to wspaniały dodatek na każde przyjęcie. Delikatna biel to wspaniale komponuje się z innymi kolorami i dekoracjami. Praktyczny dodatek wspaniale prezentuje się na odświętnym stole.

  28,98 zł
 • SERWETKI świąteczne metaliczne ZŁOTE 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne metaliczne ZŁOTE 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI świąteczne metaliczne ZŁOTE 33x33cm 20szt

  Eleganckie serwetki na stół wigilijny w metalicznym złotym kolorze. Serwetki spełniają funkcję zarówno praktyczną jak i dekoracyjną. Wraz z dopasowanymi kolorystycznie dodatkami stworzą cudowną aranżację stołu świątecznego. 

  5,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt

  Jak efektownie udekorować stół na Święta Bożego Narodzenia? Idealnym rozwiązaniem są flizelinowe serwetki w pięknym złotym kolorze. Serwetki ułożone na każdym nakryciu prezentują się czarująco. Wraz z dopasowanymi kolorystycznie dodatkami stworzą cudowną aranżację świąteczną. 

  39,98 zł

Dekoracje stołu na Boże Narodzenie

Stół w trakcie Wigilii Bożego Narodzenia odgrywa bardzo znaczącą rolę. To przy nim rodziny i przyjaciele zbierają się, by spędzić wspólnie czas oraz celebrować Święta. Stół wigilijny jest też bardzo symboliczny. Sianko pod obrusem ma zapewnić gospodarzom dostatek oraz pomyślność na cały następny rok. Własne znaczenie posiadają także potrawy, które zazwyczaj znajdują się na stole podczas Wigilii. Jednak istotnym elementem jest także aranżacja blatu. Odpowiednie dekoracje oraz dodatki pozwalają podkreślić klimat Bożego Narodzenia, a także uatrakcyjnić wygląd całego wnętrza. Elegancki obrus czy bieżnik, praktyczne serwetki czy nastrojowe świece to zdecydowanie najczęściej wybierane ozdoby. Jak udekorować stół na Święta?

Serwetki świąteczne na wigilijny stół

Bożonarodzeniowe serwetki stanowią ważny element dekoracji stołu. Dzięki nim można łatwo zachować porządek w trakcie posiłku. Co więcej, odpowiednio dobrane serwetki są cudowną ozdobą blatu. A szeroka gama dostępnych wzorów pozwala przygotować oryginalne i ciekawe kompozycje. Fantastycznie prezentują się serwetki z gwiazdą betlejemską. Tradycyjna i ponadczasowa kolorystyka oraz piękne wykonanie powodują, że to sprawdzone rozwiązanie na dekorację podczas Świąt. Takie serwetki bez dwóch zdań przyciągną spojrzenia wszystkich osób obecnych na Wigilii. Wspaniałą propozycją są też serwetki z choinką oraz innymi symbolami Gwiazdki. Ułożone przy nakryciach gości będą prezentować się naprawdę wyjątkowo. 

Serwetki świąteczne klasyczne święta

Ozdobne serwetki na Święta

Aranżacja stołu na Święta 

Do dekoracji stołu wigilijnego można wybrać także wiele innych produktów, które niewątpliwie odmienią wygląd całego wnętrza. Idealnym przykładem takiej ozdoby jest estetyczny bieżnik. Tego rodzaju dekorację można ułożyć bezpośrednio na blacie bądź białym obrusie. Flizelinowy bieżnik w kolorze ciemnej zieleni to doskonała propozycja na Boże Narodzenie. Jeśli zamierzasz przygotować tradycyjną aranżację, taka dekoracja będzie rewelacyjną bazą! Materiał schludnie się układa i wygląda bardzo estetycznie, dlatego na pewno znakomicie sprawdzi się podczas Wigilii w rodzinnym gronie. Dekoracyjne serwetki oraz kieszonki na sztućce w analogicznej kolorystyce będą bezbłędnie pasować do tego rodzaju ozdoby.

Ozdoby na stół wigilijny

Do aranżacji stołu wigilijnego wykorzystać można mniejsze dekoracje, które całkowicie odmienią wygląd kompozycji. Nawet drobne elementy pozwolą urozmaicić wystrój i nadać mu nietuzinkowy charakter. Ozdobne serwetki w kształcie lasek cukrowych czy filcowe kieszonki na sztućce z Mikołajem to rewelacyjne propozycje. Takie dekoracje z całą pewnością spodobają się dorosłym i dzieciom zebranym na uroczystości. Ich wykorzystanie jest niezwykle proste i szybkie, dlatego z powodzeniem możesz wybrać je do aranżacji blatu. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że cudowny efekt uzyskać można także dzięki użyciu nastrojowych świec. Białe, proste świeczki czy bardziej tematyczne ozdoby ocieplą wnętrze i rozjaśnią nieco przygotowaną aranżację stołu. Sprawdź koniecznie nasze propozycje i wybierz swoje ulubione!

Kieszonki na sztućce filc święty mikołaj

Filcowe kieszonki na sztućce z Mikołajem