kosze prezentowe na święta

kosze prezentowe na święta

Wspaniałe kosze prezentowe to idealny prezent świąteczny dla bliskich. Każdy upominek skrywa w sobie elegancko zapakowane najwyższej jakości produkty, dzięki którym Święta staną się jeszcze bardziej magiczne. Wspaniałe słodycze czy znakomite herbaty zachwycą doskonałym smakiem oraz aromatem. Kosze prezentowe prezentują się bardzo luksusowo i są utrzymane w sympatycznym świątecznym klimacie dzięki dopasowanym osobom i dodatkom. Wspaniałe zestawy na pewno wywołają uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby. 

 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Zimowe odprężenie

  Elegancki upominek zawarty w pudełku z grafiką wieńca bożonarodzeniowego. W środku znajduje się zestaw z małą butelką Prosecco, krówkami o śmietankowym smaku, świecą sojową o cynamonowym aromacie, solami do kąpieli oraz przepysznymi czekoladowymi cukierkami. Prezent dopełni zawieszka z personalizowaną naklejką. 

  119,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodka przerwa

  Wspaniały zestaw prezentowy na święta Bożego Narodzenia! Spraw radość bliskiej osobie wręczając jej pudełko z kubkiem, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą świąteczną oraz czekoladowymi cukierkami. Personalizowana zawieszka wspaniale dopełni upominek. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Czekoladowe święta

  Przepiękny upominek z personalizacją oraz naklejką przedstawiającą wieniec bożonarodzeniowy. Wewnątrz znajduje się zestaw z pudełeczkiem w kształcie aniołka, czekoladą mleczną ręcznie wykonaną z aronią i pistacjami, krówkami śmietankowymi, herbatą w słoiczku oraz czekoladownikiem. To idealny prezent dla najbliższej osoby. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie święta

  Wyjątkowy upominek świąteczny w pudełku z grubej tektury. Zamów zestaw z  kubkiem z trwałym nadrukiem, śmietankowymi krówkami, ekologicznym miodem, aromatyczną herbatą świąteczną oraz drewnianą pałką. Do przepięknych życzeń oraz słodkiej zawartości dołączono zawieszkę z personalizacją. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Popołudniowy relaks

  Świąteczny upominek z idealnie dopasowanymi produktami umieszczonymi w pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z miodkiem, krówkami śmietankowymi, aromatyczną herbatą oraz kawą. Całość zdobi grafika wieńca bożonarodzeniowego. Zaskocz bliskiego ekskluzywnym prezentem. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia

  Szukasz świątecznego prezentu? Zamów zestaw z miodkiem, śmietankowymi krówkami, aromatyczną herbatą oraz pudełeczkiem. Pudełeczko zdobi przepiękna grafika wieńca bożonarodzeniowego. Całość dopełnia bilecik z personalizacją.  

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna słodycz

  Przepiękne pudełko prezentowe z uroczą grafika wieńca bożonarodzeniowego zachwyci każdego! W środku znajdują się wyłącznie wysokiej jakości produkty. Znajdziesz tam zestaw z ekologicznym miodem, krówkami śmietankowymi, aromatyczną herbatą oraz czekoladowymi cukierkami. Dopełnienie stanowi bilecik z personalizacją. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny czar

  Chcesz podarować prezent, który zachwyci każdego? Zamów zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, herbatą świąteczną, pudełeczkami oraz czekoladowymi cukierkami. Świąteczna grafika wieńca bożonarodzeniowego wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Relaks z bąbelkami

  Wspaniały upominek świąteczny zdobiony przepiękną grafiką wieńca bożonarodzeniowego z napisem Wesołych Świąt. W środku znajduje się zestaw z krówkami, winem wytrawnym z dopasowaną naklejką, świecą sojową o cynamonowym aromacie oraz pojemnikiem z solą do kąpieli. Uzupełnieniem całości jest bilecik z personalizacją. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wesołe Święta

  Wspaniały prezent świąteczny, który zaskoczy bliską osobę. Zamów zestaw z miodkiem, aromatyczną herbatą, pojemnikiem z solą do kąpieli oraz lampionem o świątecznym zapachu. Przepiękna grafika świątecznego wieńca wprowadzi w odpowiedni nastrój. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Ciepły wieczór

  Przepiękne pudełko prezentowe, które ociepli zimny wieczór. Zamów zestaw w którego skład wchodzą: mięciutkie skarpetki, miodek w słoiczku, herbata, sól do kąpieli oraz opaska na włosy. Urocza grafika wieńca bożonarodzeniowego wprowadzi w świąteczny nastrój. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie ocieplenie

  Wspaniałe pudełko prezentowe, które zapewni słodki i ciepły wieczór. W środku umieszczono wyłącznie wysokiej klasy elementy. Wewnątrz znajdują się wygodne skarpetki ze świątecznym wzorem, krówki o przepysznym śmietankowym smaku, ekologiczny miód z pomarańczą oraz imbirem a także aromatyczną herbatę. Dopasowana grafika zachwyci każdego z bliskich. 

  119,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jim Beam

  Wyjątkowy prezent świąteczny zawarty w pudełku prezentowym zdobionym grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Umieszczono na nim także tekst życzeń Wesołych Świąt. W środku znajdzie się zestaw z śmietankowymi krówkami, aromatyczną herbatą oraz buteleczką Jim Beam.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Orzechowe święta

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z personalizacją. Wewnątrz znajduje się zestaw z nalewką Soplica o smaku orzecha w czekoladzie, krówkami o śmietankowym smaku oraz ręcznie robioną czekoladą z truskawkami. Dopełnienie stanowi przepiękna grafika wieńca. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Anielskie Święta

  Wspaniała propozycja prezentu świątecznego. Zamów zestaw z aromatyczną kawą, krówkami oraz figurką anioła. Przepiękna grafika wieńca wprowadzi bliskiego w świąteczny nastrój. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Anielskie święta II

  Świąteczny upominek zawarty w pudełku o motywie wieńca bożonarodzeniowego. W środku znajdziesz zestaw z aromatyczną kawą świąteczną, krówkami o śmietankowym smaku oraz figurką uroczego aniołka. Dopełnieniem jest bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Aromatyczne święta z Aniołkiem

  Przepiękny prezent świąteczny z dopasowaną zawartością. Zamów zestaw z aromatyczną herbatą, krówkami o śmietankowym smaku, figurką aniołka oraz ekologicznym miodkiem z pomarańczą i imbirem. Dopełnieniem jest etykieta z personalizacją. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Aromatyczne święta z Aniołkiem

  Przepiękne pudełko prezentowe z idealnie dopasowaną zawartością. W środku znajduje się zestaw z aromatyczną herbatą, krówkami o śmietankowym smaku, figurką aniołka oraz ekologicznym miodkiem z pomarańczą i imbirem. Całość dopełnia bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Zielone święta

  Przepiękne pudełko prezentowe z elegancką zawartością. W środku znajduje się zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz figurką zielonego renifera. Dopełnienie stanowi bilecik z personalizacją. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Aromatyczna słodycz

  Wspaniały prezent świąteczny zawarty w pudełku! W środku znajduje się zestaw ze świecą zapachową ze świąteczną grafiką oraz krówkami o śmietankowym smaku. Przepiękna grafika wieńca bożonarodzeniowego zachwyci wszystkich bliskich. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Cudowne święta

  Wspaniałe pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajduje się zestaw z lampionem zapachowym, krówkami o śmietankowym smaku, pudełeczkiem w kształcie aniołka oraz ciasteczkiem z wróżbą. Całość zdobi grafika wieńca bożonarodzeniowego. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Chwila relaksu

  Wyjątkowy prezent, który pokocha każda bliska osoba. Wewnątrz pudełka umieszczono zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, herbatą aromatyczną oraz kawą mieloną. Zdobi go grafika wieńca bożonarodzeniowego, który pozwoli poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Dopełnienie stanowi zawieszka z personalizacją. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Miodowa rozkosz

  Wspaniały zestaw miodowy, który możesz podarować bliskiej osobie na święta. W środku umieszczono: ekologiczny miód, krówki o śmietankowym smaku oraz drewnianą pałkę do miodu. Urocza grafika wieńca świątecznego wprawi w klimat świąt Bożego Narodzenia. Dopełnieniem stanie się personalizowana zawieszka. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Bąbelkowe odprężenie

  Wspaniały upominek w pięknym boxie zdobionym motywem wieńca bożonarodzeniowego. W środku znajduje się zestaw z małą butelką Prosecco, aromatyczną herbatą, pudełeczkiem w kształcie aniołka oraz świecą sojową cynamonową ręcznie robioną. Dopełnieniem jest bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Przytulne święta

  Piękne pudełko prezentowe zdobione uroczą grafika wieńca bożonarodzeniowego. Fantastyczna propozycja prezentu zawiera zestaw z małą butelką Prosecco, krówkami o śmietankowym smaku oraz wygodnymi skarpetkami świątecznymi. Do pudełka dołączono personalizowaną zawieszkę. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkości ze skarpetkami

  Chcesz podarować bliskiej osobie fantastyczny prezent bożonarodzeniowy? Wręcz jej zestaw z czekoladą mleczną ręcznie robioną, krówkami o śmietankowym smaku oraz mięciutkimi skarpetkami świątecznymi. Pudełko zdobi grafika przepięknego wieńca. Dołączono do niego także personalizowaną etykietę. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wyjątkowe święta

  Wspaniałe pudełko prezentowe z bogatą zawartością. W środku znajduje się zestaw z przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku, 20 sztuk serwetek z dopasowanym wzorem oraz świeca czerwona. Idealnie dobrane produkty dopełni świąteczna grafika oraz personalizowany bilecik. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Eleganckie święta

  Wspaniałe pudełko prezentowe, które ucieszy obdarowaną osobę. Wewnątrz znajduje się figurka zielonego renifera, świeca sojowa w szkle, krówki o śmietankowym smaku oraz papierowe serwetki. Dopełnieniem jest personalizowana zawieszka. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Przytulne święta II

  Świąteczny upominek zamknięty w pudełku. W środku znajdziesz zestaw z małą butelką bezalkoholowego Prosecco Mionetto w eleganckiej butelce, krówkami o śmietankowym smaku oraz mięciutkimi skarpetkami. Przywiązana do niego zawieszka posiada personalizację. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Luksusowe Święta

  Wspaniałe pudełko prezentowe w którym znajduje się zestaw zawierający dwa wina, czekoladowe cukierki oraz świecę sojową o cynamonowym aromacie. Wieczko zdobi grafika wieńca bożonarodzeniowego. Całość niesamowicie się prezentuje, wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Chwila dla siebie ze słodkościami

  Fantastyczny upominek, który zaskoczy każdą osobę. Wewnątrz pudełka prezentowego umieściliśmy zestaw z winem bezalkoholowym, czekoladą z aronią i pistacjami, efektowną obwolutą oraz krówkami. Przepiękne wieczko z motywem wieńca bożonarodzeniowego wprowadzi w świąteczny klimat. Personalizowany bilecik dopełni upominek. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Siła i Moc PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Siła i Moc

  Wyjątkowy prezent świąteczny dla mężczyzny w dużym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Na wieczku umieszczono także personalizowaną naklejkę z motywem jelenia w obwolucie. 

  269,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro I MEGA

  Fantastyczny prezent świąteczny dla mężczyzny. Podaruj bliskiemu upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Wieczko dopełni personalizowana etykieta z grafiką w modnym, kraftowym stylu. Zamieścimy na niej także życzenia. 

  209,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro II MEGA

  Szukasz niezapomnianego prezentu dla mężczyzny? Podaruj mu zestaw świąteczny z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami o śmietankowym smaku. Prezent uzupełnia personalizowana etykieta z życzeniami wykonana w kraftowym motywie. Każdy mężczyzna będzie zachwycony! 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw piwny Z fistaszkami PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla mężczyzny, który stanowi idealną pamiątkę świąteczną. Zamów upominek z fistaszkami, krówkami o śmietankowym smaku, podkładką do piwa oraz otwieracze. Na wieczku znajdują się przepiękne życzenia umieszczone na samoprzylepnej naklejce z grafiką jelenia w garniturze.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw piwny Z KUFLEM PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Zestaw świąteczny dla mężczyzny! Zamów upominek umieszczony w kraftowym pudełku prezentowym, w którym znajdziesz szklany kufel, krówki o śmietankowym smaku, podkładkę do piwa oraz fistaszki do pochrupania. Całość dopełni personalizowana etykieta z grafiką jelenia w garniturze. 

  89,98 zł

Kosze prezentowe na Święta

Na Boże Narodzenie możesz swoim bliskim wręczyć różnego rodzaju prezenty. Praktyczne akcesoria, symboliczne upominki, słodycze, alkohole czy inne podarunki bardzo dobrze sprawdzają się jako samodzielne prezenty, ale szczególnie dobrze wyglądają w pomysłowych zestawach. Kosze prezentowe przygotowane w pięknych pudełkach, skrzyniach czy innych opakowaniach bez najmniejszych wątpliwości oczarują każdą obdarowaną osobę. Tego rodzaju podarunek na Boże Narodzenie można przygotować samodzielnie lub postawić na gotowy produkt ze sklepu. W naszej ofercie znalazło się wiele fantastycznych koszy prezentowych z personalizacją, dlatego z łatwością możesz znaleźć idealny podarunek dla bliskiej osoby. Jakie zestawy będą najlepszym rozwiązaniem?

Oryginalne zestawy prezentowe na Boże Narodzenie

Kosze prezentowe na Gwiazdkę mogą mieć różnorodną formę. Dotyczy to zarówno opakowania prezentu, jak i jego zawartości. Ciekawą propozycją na podarunek bożonarodzeniowy jest box z filcowym skrzatem. Pudełko wykonane z grubej tektury ozdobione jest personalizowaną kartką z życzeniami oraz pięknym motywem. Taki podarunek bez dwóch zdań oczaruje każdą obdarowaną osobę. W środku pudełka oprócz krasnala znalazła się mini butelka wina, a także krówki, które z pewnością osłodzą mroźne dni zimy. Prezent świąteczny w postaci boxa z personalizowanym kubkiem, herbatą, miodem, krówkami oraz drewnianą pałeczką to ciekawy podarunek, który można wręczyć zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kosz prezentowy w zielonej kolorystyce będzie bardzo klimatyczną propozycją na Gwiazdkę.

Kosz prezentowy Wino i skrzat mikołaj

Pomysłowy kosz prezentowy na Boże Narodzenie

Tanie kosze prezentowe na Gwiazdkę

Nasze kosze prezentowe zaprojektowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki różnorodności wybranych motywów oraz elementów wchodzących w skład zestawów bez żadnego wątpienia znajdziesz idealny wariant dla bliskiej osoby. Kosze z łuby drzewnej to bardzo uniwersalna propozycja, która będzie rewelacyjnym podarunkiem pod choinkę. W pudełku ozdobionym grafiką czerwonego ptaszka zamknięte zostały śmietankowe krówki, torebka z herbatą, ciasteczko z wróżbą oraz mini słoiczek z miodem. Taki kosz prezentowy na pewno spodoba się obdarowanej osobie. Wśród niedrogich zestawów znajduje się też box folkowy. Ceramiczny kubek z imieniem oraz śmietankowe krówki ozdobione wyrazistym wzorem prezentują się niezwykle oryginalnie i będą ciekawym podarunkiem na Boże Narodzenie.

Kosz prezentowy z łuby zimowy ptaszek

Naturalny kosz prezentowy na Święta

Zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia

Jeśli szukasz naprawdę efektownego i wyjątkowego prezentu na Święta, sprawdź koniecznie nasze boxy pełne fantastycznych smakołyków i akcesoriów. Duże pudełka z grubej tektury wypełnione naturalną wełną drzewną czy kolorowym konfetti stanowią rewelacyjną oprawę do wszystkich produktów. Świetnym przykładem jest różowy box z termoforem w futrzastym kubraczku. To praktyczny, a zarazem bardzo uroczy pomysł na prezent świąteczny. W skład zestawu prezentowego wchodzą też miękkie pianki, świeca w szkle, zapałki, podręczne lusterko oraz sole do kąpieli. Całość uzupełniona jest materiałowymi kwiatami oraz personalizowaną kartką przymocowaną do wieka pudełka. Każda kobieta będzie oczarowana takim podarunkiem.