pakowanie prezentów na Święta

pakowanie prezentów na Święta

Zastanawiasz się jak oryginalnie zapakować prezenty dla bliskich na Święta? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz papiery, prezentowe, kolorowe wstążki oraz tematyczne dodatki. Pięknie zapakowane prezenty, będą wspaniale prezentować się pod choinką i na pewno będą przyciągać podekscytowane spojrzenia, nie tylko dzieci. Wszystko co niezbędne aby każdy prezent prezentował się przewspaniale znajdziesz w naszym sklepie. 

Pakowanie prezentów na Święta

Boże Narodzenie nieodłącznie kojarzone jest z prezentami. Ich wręczanie oraz otrzymywanie to jedna z najbardziej lubianych tradycji, która sprawia, że Gwiazdka wyczekiwana jest z niecierpliwością przez dzieci i dorosłych. Radość na twarzach bliskich związana z otrzymanymi podarunkami to najpiękniejszy widok w trakcie wigilijnego wieczoru. Nie ma żadnych wątpliwości, że najważniejsza jest zawartość paczek, jednak ich wygląd z zewnątrz także wpływa na to, jak prezenty odebrane zostaną przez adresatów. Właśnie z tego powodu tak ważne jest odpowiednie opakowanie podarunku pod choinkę. Wiele z prezentów w naszym sklepie umieszczonych jest w gustownych skrzyniach czy pudełkach, które pozwalają od razu wręczyć produkty bliskim. Jeśli jednak chcesz stworzyć jedyne w swoim rodzaju opakowanie dla prezentu, sprawdź unikalne akcesoria do pakowania!

Papier do pakowania prezentów na Boże Narodzenie

Prezenty na różne okazje bardzo często pakowane są do papierowych torebek. To szybkie i proste rozwiązanie, które na pewno zapewni wygodę obdarowującej osobie. Prezent na Boże Narodzenie można jednak zapakować również przy pomocy ozdobnego papieru. Tego rodzaju dodatek szczególnie dobrze nadaje się do pakowania produktów o regularnych kształtach - pudełek, książek czy sprzętów. Papier do pakowania prezentów z motywem gwiazdy betlejemskiej to bardzo oryginalny sposób na ozdobienie paczek z upominkami. Tak kolorowe opakowania bez najmniejszych wątpliwości przyciągną uwagę wszystkich Twoich bliskich. Bardzo dobrze prezentuje się też papier w czerwono-białe paski, który idealnie pasuje do świątecznego klimatu.

Papier do pakowania paski biało-czerwony

Papier do pakowania prezentów świątecznych

Akcesoria do pakowania prezentów świątecznych

Przy pakowaniu prezentów dobrze jest wykorzystać również drobne akcesoria, które pozwolą dodatkowo uatrakcyjnić wygląd paczek. Do tego rodzaju produktów zaliczają się zawieszki, wstążki, kokardki, a nawet naklejki czy inne ozdoby. Bez wątpienia każda z obdarowanych osób doceni pięknie przygotowane prezenty świąteczne. Zestaw wstążek i rozet w wyrazistym, czerwonym kolorze to niezawodne rozwiązanie na Boże Narodzenie. Wykonane z weluru akcesoria ślicznie wyglądają, a przy tym są naprawdę łatwe i wygodne w użyciu. To szybki i bezproblemowy sposób na udekorowanie paczek na Święta. Zawieszki do prezentów z motywem dzwonka i zielonych gałazek to także kapitalny dodatek do prezentów. Bileciki posiadają miejsce na wpisanie imion i otwory, przez które przewlec można wstążki lub sznurki. 

Zawieszka świąteczna merry christmas

Świąteczna zawieszka do prezentów

Oryginalne pakowanie prezentów na Gwiazdkę

Choć torby i papier ozdobny stanowią najczęściej wybierane materiały do pakowania prezentów bożonarodzeniowych, możesz wybrać też inne dodatki, które nadadzą paczkom świetny wygląd. Idealnym przykładem takiego produktu jest lniany worek. Eko opakowanie doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, a przy tym fenomenalnie wygląda. Co więcej, można wykorzystać je wielokrotnie, dzięki czemu stanowi wspaniałą inwestycję na Boże Narodzenie. Lniany worek z imieniem posiada motyw czerwonego samochodu, na którego dachu znajduje się świąteczne drzewko. To piękna propozycja na Boże Narodzenie, która na pewno oczaruje zarówno dziecko, jak i dorosłą osobę. Na worku umieszczony jest też napis “Świąteczna przesyłka dla Ciebie!”, który świetnie uzupełnia wygląd opakowania.