zaproszenia na urodziny

zaproszenia na urodziny

Wspaniałe zaproszenia na przyjęcie urodzinowe w najmodniejszych odsłonach. Zaproszenia w wyjątkowych wzorach z dopasowanymi eleganckimi kopertami, wspólnie tworzą eleganckie komplety. Wyjątkowe zaproszenia na pewno zauroczą Waszych wszystkich gości. Styl boho, pampas czy rustykalny, każdy projekt został wykonany z najwyższą starannością. Przygotowane propozycje na pewno zauroczą każdą wielbicielkę połączenia czystej elegancji i delikatności. Jeśli chcecie oczarować gości pięknymi zaproszeniami, w naszym sklepie znajdziecie ogromny wybór prześlicznych produktów.  

 • ZAPROSZENIA na 60 urodziny Rosegold Flowers black 10szt

  Kupuj zaproszenia na 60 urodziny kobiety. Motyw graficzny kwiatów na czarnym tle prezentuje się elegancko i stylowo. Zamów zaproszenia wykonane z grubego papieru wysokiej jakości. W komplecie sprzedawane są białe, dopasowane koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na 60 urodziny czarne eleganckie 10szt

  Przepiękne zaproszenia na 60 urodziny dla niej. Poinformuj najbliższą rodzinę wybierając zaproszenia wykonane z grubego papieru z motywem kwiatów na czarnym tle. Zamów zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na 60 urodziny burgundowe róże 10szt

  Przepiękne i niezwykle kobiece zaproszenia, które zawiadomią najbliższą rodzinę i znajomych o 60 urodzinach Solenizantki. Wybieraj zaproszenia do samodzielnego wypisania sprzedawane w komplecie z białymi, dopasowanymi kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na 60 urodziny granatowe z burgundem 10szt

  Stylowe zaproszenia na 60 urodziny kobiety. Wybieraj produkt do samodzielnego wypisania. Zaproszenia wykonane są ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Zawiadom najbliższych o zbliżającym się przyjęciu wybierając zaproszenia z motywem kwiatów na granatowym tle. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Gold Black 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Gold Black 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Gold Black 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny do samodzielnego wypisania w modnym stylu. Wspaniałe połączenie głębokiej czerni i złotego motywu imitującego złota. Do zaproszeń dołączono dopasowano czarne koperty.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Glamour Glitter 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Glamour Glitter 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Glamour Glitter 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny w fantastycznym, modnym stylu. Przepiękne połączenie wyjątkowego odcienia rosegold i głębokiej czerni. Wyjątkowy wzór na pewno oczaruje każdą wielbicielkę nowoczesnych motywów. Do zaproszeń dołączono dopasowane czarne koperty. 

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na przyjęcie urodzinowe z pięknym motywem pudrowych kwiatów. Idealny wybór dla każdej wielbicielki delikatnych i kobiecych motywów. Do zaproszeń dołączono dopasowane kraftowe koperty.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Różowe z kwiatami Akwarela 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Różowe z kwiatami Akwarela 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Różowe z kwiatami Akwarela 10szt (+koperty)

  Prześliczne zaproszenia na urodziny o niezwykle kobiecym charakterze. Do zaproszeń dołączono, dopasowane klasyczne białe koperty. Piękne zaproszenia na pewno zauroczą każdą wielbicielkę klasycznej elegancji. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Burgundowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Burgundowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Burgundowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na przyjęcie urodzinowe udekorowane modnym motywem burgundowych kwiatów. Do zaproszeń dopasowano koperty w pięknym śliwkowym odcieniu. Śliczne zaproszenia na pewno oczarują wszystkich gości. 

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Czarne z eukaliptusem LUX 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Czarne z eukaliptusem LUX 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Czarne z eukaliptusem LUX 10szt (+koperty)

  Bardzo eleganckie zaproszenia na urodziny w nowoczesnym stylu. Zaproszenia udekorowano motywem eukaliptusa na pięknym czarnym tle. Do kompletu dołączono eleganckie, dopasowane koperty, dzięki czemu całość prezentuje się wspaniale. 

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Balon z Eukaliptusem ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Balon z Eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Balon z Eukaliptusem

  Niesamowite zaproszenia na Urodziny w elektronicznym wydaniu! Zaproś bliskich poprzez cyfrowe zaproszenie z motywem balona z gałązką eukaliptusa na czarnym tle. Zaoszczędź czas, pieniądze i wesprzyj planetę! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black Gold ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black Gold
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black Gold

  Eleganckie zaproszenia na Urodziny w elektronicznym wydaniu! Zaproś bliskich w ławy, szybki a zarazem efektywny sposób. Elementy imitacji brokatu na czarnym tle prezentują się niesamowicie! Skorzystaj z zaproszeń i poinformuj bliskich nie wychodząc z domu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon w stylu Boho ZAPROSZENIE na urodziny na telefon w stylu Boho
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon w stylu Boho

  Zawiadom bliskich o zbliżającym się przyjęciu w efektywny sposób! Wybierz zaproszenie elektroniczne z modną grafiką w stylu boho. Każdy gość będzie zachwycony! Oszczędź pieniądze, czas i wspomóż planetę. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Czarne z Eukaliptusem ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Czarne z Eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Czarne z Eukaliptusem

  Wybierz piękne zaproszenia cyfrowe, które możesz dostarczyć do bliskich bez wychodzenia z domu. Przepiękna grafika eukaliptusa na czarnym tle z akcentami złota prezentuje się niesamowicie efektownie! Oszczędź czas, pieniądze oraz wesprzyj ekologię! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Neon ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Neon
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Neon

  Nowoczesne wydanie zaproszenia na Urodziny! Powiadom bliskich za pomocą efektownego zaproszenia zdobionego grafiką z akcentem neonowego różu na czarnym tle. Zaproszenia z własnym tekstem pozwolą ci zaoszczędzić czas oraz wesprzeć planetę. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pampas Boho ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pampas Boho
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pampas Boho

  Cudowne zaproszenia na Urodziny dla kobiety! Wykonane w wersji cyfrowej, ozdobione zostały modną grafiką w stylu Boho. Powiadom bliskich w efektowny sposób! Zaoszczędź pieniądze, czas i wesprzyj planetę. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Black ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Black
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Black

  Szukasz oryginalnego zaproszenia na Urodziny? Skorzystaj z cyfrowej wersji powiadomienia o zbliżającej się uroczystości! Elegancka grafika kwiatów na czarnym tle świetnie się prezentuje, zachwyci niejedną kobietę.  Dzięki elektronicznemu zaproszeniu zaoszczędzisz czas i pieniądze! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black&Gold Balloons ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black&Gold Balloons
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black&Gold Balloons

  Niesamowite zaproszenia w czarno-złotej kolorystyce idealne dla każdej kobiety. Wykorzystaj je i zaproś znajomych w szybki sposób dzięki cyfrowej wersji! Zaoszczędź czas, pieniądze oraz wesprzyj ekologię. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rosegold Black ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rosegold Black
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rosegold Black

  Zaproszenie na Urodziny w efektownej formie. Skorzystaj z cyfrowej wersji zaproszeń dekorowanych stylową grafiką imitującą brokat oraz balony w kolorze rosegold na czarnym tle. Idealnie dopasowana kolorystyka sprawi, że każdy gość będzie oczarowany! Zaproszenie pozwoli w szybki sposób powiadomić wszystkich o zbliżającej się imprezce. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Eukaliptus z heksagonem ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Eukaliptus z heksagonem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Eukaliptus z heksagonem

  Niesamowite zaproszenie na Urodziny w niecodziennym wydaniu! Zaproszenie w formie cyfrowej to nowoczesny sposób na powiadomienie bliskich o zbliżającej się uroczystości.  Motyw graficzny eukaliptusa z heksagonem prezentuje się niesamowicie efektownie! Zaoszczędź czas i wesprzyj planetę! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Glitter ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Glitter
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Glitter

  Piękne i stylowe zaproszenie na Urodziny! Grafika w kolorze rosegold prezentuje się niesamowicie efektownie. Wybierz elektroniczną formę zaproszenia i zaoszczędź czas, który możesz przeznaczyć na organizację uroczystości. Goście będą zachwyceni! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rustykalny Wianuszek

  Piękne zaproszenie w formie cyfrowej! Zaproś gości na zbliżającą się uroczystość bez wychodzenia z domu. Zaproszenie zdobione jest uroczą grafiką rustykalnego wianuszka. Produkt pozwoli przyspieszyć organizację przyjęcia. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Glitter ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Glitter
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Glitter

  Eleganckie zaproszenie na Urodziny w nowoczesnej formie! Powiadom bliskich zaproszeniem z grafiką balonów z imitacją brokatu w kolorze rosegold. To modne wydanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wesprzeć planetę. Produkt zawiera przesłany przez Was tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Black ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Black
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Black

  Urodzinowe zaproszenie w nowoczesnej formie! Cyfrowe wydanie posiada grafikę agatu ze złotym nadrukiem imitującym brokat na czarnym tle. Powiadom bliskich w efektowny sposób. Zaproszenie pozwoli ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wesprzeć planetę. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Pink ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Pink
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Pink

  Piękne zaproszenie na Urodziny przeznaczone dla kobiety! Połączenie różu, złota i czerni zostało umieszczone na cyfrowej wersji powiadomienia o zbliżającym się przyjęciu. Zaproszenie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze jednocześnie zachwycając wszystkich gości. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Happy Day ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Happy Day
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Happy Day

  Niesamowite wydanie zaproszenia elektronicznego. Motyw kobiety leżącej w łóżku z kieliszkiem szampana świetnie sprawdzi się dla każdej kobiety! Biało-różowa kolorystyka wpasowuje się idealnie w charakter przyjęcia. Zaproś bliskich w szybki i efektowny sposób! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Piwonia i Eukaliptus ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Piwonia i Eukaliptus
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Piwonia i Eukaliptus

  Piękne zaproszenie z kwiatową grafiką! Forma cyfrowa zaproszenia na Urodziny została udekorowana grafiką piwonii i eukaliptusa. Zaproś najbliższych na swoje przyjęcie w szybki i łatwy sposób! Zaoszczędź czas i wesprzyj planetę. 

  39,98 zł

Zaproszenia na urodziny

Przyjęcie urodzinowe to prawdziwa przyjemność dla ludzi w każdym wieku. Impreza z okazji 18, 25, 30 czy 50 urodzin bez wątpienia może zapewnić solenizantowi oraz gościom wiele rozrywki, która na długo zapadnie w ich pamięci. Możesz więc z powodzeniem wyprawić takie przyjęcie w swoim domu. Jeśli pogoda za oknem dopisuje, znakomitym rozwiązaniem będzie także grill lub spotkanie na świeżym powietrzu. A może lubisz huczne przyjęcia w odświętnej atmosferze? Idealnym pomysłem będzie więc uroczystość w restauracji. Zaproś najbliższe osoby spośród rodziny i przyjaciół, a podczas imprezy panować będzie naprawdę wyjątkowy klimat. Zadbaj także o akcesoria i dekoracje, które sprawią, że Twoje urodzinowe przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Jakie produkty najlepiej wykorzystać na taką okazję? 

Tekst zaproszenia na urodziny - Co powinno być w zaproszeniu na urodziny?

Tekst zaproszenia na urodziny powinien zawierać kilka kluczowych elementów, które przekazują ważne informacje dotyczące imprezy. Oto kilka elementów, które powinny znaleźć się w tekście zaproszenia na urodziny:

• Imię Solenizanta: Rozpocznij zaproszenie od wymienienia imienia osoby, której urodziny świętujesz. To sprawi, że zaproszenie będzie bardziej personalne.

• Data i Godzina: Jasno określ datę i godzinę imprezy. Zapewnij gości, że są informowani na czas, aby mogli dostosować swoje plany.

• Miejsce: Podaj dokładne miejsce, w którym odbędzie się uroczystość. Jeśli to możliwe, dołącz adres oraz ewentualne szczegółowe wskazówki dotyczące lokalizacji.

• Adresat: Zaproszenie będzie dobrze wyglądać, jeśli bezpośrednio zwrócisz się do osoby, którą zapraszasz na przyjęcie.

• Potwierdzenie Obecności: Poproś gości o potwierdzenie swojej obecności. Możesz podać numer telefonu czy adres e-mail do potwierdzeń.

• Dodatkowe Informacje: Jeśli są jakieś dodatkowe informacje, takie jak prezent dla solenizanta, czy specjalne życzenia, możesz je również umieścić w zaproszeniu.

Zaproszenia na urodziny gold black

Zaproszenia do wypisania 

Gotowe zaproszenia na urodziny

Jakie zaproszenia urodzinowe wybrać? Wybór zaproszeń urodzinowych zależy od wielu czynników, takich jak styl uroczystości, preferencje solenizanta, tematyka imprezy, budżet i ilość zaproszeń potrzebnych do wysłania. Klasyczne, papierowe zaproszenia nadal cieszą się popularnością. Mogą mieć różne formy, kolory, wzory i tekstury papieru. Są świetne, jeśli zależy ci na tradycyjnym i eleganckim wyglądzie. W erze cyfrowej, elektroniczne zaproszenia są popularne ze względu na swoją łatwość rozsyłania i dostosowywania. Mogą zawierać interaktywne elementy, takie jak animacje czy multimedia. Jeśli masz zamiłowanie do rękodzieła, możesz zdecydować się na stworzenie własnych zaproszeń. To świetny sposób, aby dodać personalizowany i unikalny charakter. Personalizowane zaproszenia z imieniem solenizanta, unikalnymi grafikami czy dedykacją sprawią, że będą bardziej wyjątkowe.

Szablony i wzory zaproszeń na urodziny

Szablony i wzory zaproszeń na urodziny oferują szeroką gamę stylów, aby dostosować się do różnorodnych gustów i preferencji. Wzory botaniczne przenoszą nas do świata natury, pełnego kwiatów i liści, dodając imprezie lekkości i świeżości. Dla miłośników elegancji i blasku, glamourowe zaproszenia wyróżniają się błyszczącymi detalami i luksusowym wykończeniem. Modne projekty odzwierciedlają aktualne trendy, a rustykalne zaproszenia nadają uroczystości atmosferę sielskiego uroku. Oryginalne i pomysłowe wzory to szansa na stworzenie unikalnego wrażenia, zaskakując gości kreatywnością i innowacyjnym podejściem. Czarno-białe zaproszenia emanują elegancją i klasą, podczas gdy kolorowe wzory dodają energii i radości. Wybierając spośród różnorodnych szablonów, można dopasować je do charakteru uroczystości i zadowolić każdego solenizanta.

Zaproszenia na urodziny boho

Zaproszenie elektroniczne na urodziny

Glamour zaproszenia urodzinowe

Do najczęściej wybieranych dodatków na imprezy urodzinowe należą zaproszenia. Takie kartki pozwalają gościom w czytelny i niezwykle gustowny sposób przekazać najważniejsze informacje dotyczące przyjęcia. Zaproszenia do wypisania w kolorystyce rosegold to niezwykle modna propozycja na urodzinową imprezę. Szczególnie dobrze z pewnością sprawdzą się one w trakcie organizacji babskiego przyjęcia. Grafiki balonów i brokat bezbłędnie podkreślają natomiast imprezowy charakter urodzin. Wewnątrz zaproszeń znalazł się gotowy tekst, który należy odręcznie wypełnić. Co więcej, do kartek dołączone są koperty w czarnym kolorze. Dzięki nim w estetyczny sposób wręczyć można zaproszenia wszystkim bliskim osobom. 

Zaproszenia urodzinowe dla dorosłych

Na przyjęcie urodzinowe znakomicie nadają się gustowne zaproszenia w rustykalnej stylistyce. Naturalne motywy są aktualnie modnym rozwiązaniem na każdego rodzaju uroczystości, dlatego niewątpliwie uatrakcyjnią także Twoją imprezę. Malownicze grafiki i dopasowana kolorystyka sprawiają, że każde zaproszenie na urodziny prezentuje się czarująco i na pewno przypadnie do gustu Twoim bliskim. Bardzo oryginalną propozycją są kartki z kraftową okładką zdobioną motywem kwiatów. Ozdobna czcionka użyta do stworzenia napisu “Urodziny” wspaniale komponuje się z resztą projektu. Do zaproszeń dołączone są kraftowe koperty, które świetnie podkreślą charakter kartek. Zaproszenia na urodziny w białym kolorze z wyrazistymi kwiatami w odcieniu burgundu stworzone zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. To wspaniała propozycja na przyjęcie urodzinowe. 

Zaproszenia na urodziny burgundowe kwiaty

Rustykalne zaproszenia na urodziny

Pomysły na zaproszenie urodzinowe

Eleganckim dodatkiem na urodziny są zaproszenia do wypisania z botanicznymi liśćmi. Gałązki eukaliptusa w zielonym kolorze rewelacyjnie wyglądają zarówno na czarnym, jak i białym tle, dlatego bezbłędnie sprawdziły się w nowoczesnej stylistyce zaproszeń. Złote aplikacje oraz czcionka nadają natomiast kartkom szykowny charakter, który podkreśli znaczenie Twojego przyjęcia. Zielone koperty z grubego papieru pozwalają rozesłać zaproszenia bądź wręczyć je osobiście w naprawdę estetyczny sposób. Jeśli podobają Ci się czarne zaproszenia, na pewno docenisz rewelacyjny projekt Rosegold Black. Balony oraz konfetti w jasnym odcieniu różowego złota świetnie kontrastują z papierem, co przyciąga uwagę i bardzo dobrze zapada w pamięci.

Zaproszenia na urodziny botaniczne

Zaproszenia do wypisania na przyjęcie urodzinowe