na Ślub i wesele

na Ślub i wesele

Ślub i wesele to wspaniała zabawa dla Młodej Pary oraz wszystkich zaproszonych gości. Jak sprawić aby wieczór był niezapomniany ? W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe gadżety do pamiątkowych zdjęć, które oczarują każdego. Efektowne, wystrzałowe konfetti, które możecie będzie wspaniałą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Spraw, że najważniejszy dzień Waszego życia był wypełniony uśmiechem i na długo zapał pamięci wszystkich. 

 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle
  18,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle

  Efektowne i niezapomniane wyjście z kościoła lub urzędu? A może romantyczny pierwszy taniec? Twoje marzenie może zostać spełnione przy pomocy strzelającego konfetti! Piękne białe konfetti w kształcie motyli zrobi niesamowity efekt, który zachwyci gości, ale również będzie rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach.

  18,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż BIAŁE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż BIAŁE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż BIAŁE

  Konfetti wystrzałowe w postaci płatków róż w kolorze białym świetnie sprawdzi się do wystrzelenia podczas wyjścia z kościoła lub urzędu w stronę Młodej Pary. Rewelacyjnym pomysłem będzie także wykorzystanie ich w trakcie pierwszego tańca tworząc niesamowity efekt wokół Młodych.

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż KREMOWE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż KREMOWE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż KREMOWE

  Konfetti wystrzałowe to genialny pomysł na niezapomniane wyjście z urzędu czy kościoła. Kremowe płatki róż dzięki wystrzałowi uniosą się w powietrze i stworzą niesamowity widok, który uchwycony na zdjęciu wspaniale będzie się prezentował.

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż RÓŻOWE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż RÓŻOWE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż RÓŻOWE

  Chcesz zaskoczyć Parę Młodą podczas ich wyjścia z kościoła, urzędu czy podczas pierwszego tańca? Wspaniały efekt, który zdecydowanie zapiszę się w pamięci uzyskasz dzięki wystrzałowemu konfetti. Wewnątrz tuby znajdują się płatki róż w kolorze różowym, które będą wyglądać przepięknie.

  16,98 zł
 • GADŻETY do sesji foto ślub ROSEGOLD 12szt GADŻETY do sesji foto ślub ROSEGOLD 12szt
  13,98 zł
  GADŻETY do sesji foto ślub ROSEGOLD 12szt

  Śliczne gadżety do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Gadżety w modnym kolorze rosegold pięknie prezentują się na zdjęciach. Wspaniała rozrywka na dla gości oraz piękna pamiątka dla Pary Młodej. 

  13,98 zł
 • GADŻETY do sesji foto ślub KOLOROWE 12szt GADŻETY do sesji foto ślub KOLOROWE 12szt
  13,98 zł
  GADŻETY do sesji foto ślub KOLOROWE 12szt

  Gadżety do pamiątkowych zdjęć. Sprawią, że zdjęcia będą prezentować się bardzo zabawnie. Wspaniała rozrywka dla gości i piękna pamiątka dla Panny Młodej. 

  13,98 zł
 • GADŻETY do sesji foto ślub ZŁOTE 10szt GADŻETY do sesji foto ślub ZŁOTE 10szt
  13,98 zł
  GADŻETY do sesji foto ślub ZŁOTE 10szt

  Śliczne gadżety do pamiątkowych zdjęć na ślub i wesele. Dodatek pięknie prezentuje się na fotografiach, to wspaniała zabawa dla gości. Gadżety pomogą ci stworzyć wyjątkową pamiątkę na całe lata. 

  13,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Serca BIAŁE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Serca BIAŁE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Serca BIAŁE

  Wystrzałowe konfetti w kształcie białych płatków róż. Efektowny dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym weselu. Spraw wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny ZŁOTE KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny ZŁOTE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny ZŁOTE

  Efektowne konetti w złotym kolorze to wspaniały dodatek, którego nie może zabraknąć na waszym ślubie. Serpentyny z hukiem pozwolą powitać parę młodą po wyjściu z kościoła. Piękna dekoracja na pewno wywrze wielkie zaproszenia na gościach.

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny SREBRNE KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny SREBRNE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny SREBRNE

  Wystrzałowe konfetti w srebrnym kolorze to efektowny dodatek na przyjęcie weselne. Piękny dodatek, który na pewno sprawi wielkie wrażenie na gościach. Świetny gadżet pozwoli powitać Młodą Parę po wyjściu z kościoła. 

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski ZŁOTE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski ZŁOTE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski ZŁOTE

  Konfetti w modnym metalicznym złotym kolorze na pewno zachwyci zaproszonych gości. Wyjątkowy dodatek pozwoli przywitać Parę Młodą po wyjściu z kościoła. Piękna dekoracja, której nie może zabraknąć na Waszym weselu. 

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE
  16,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE

  Konfetti w pięknym srebrnym kolorze prezentuje się wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. Świetny dodatek pozwoli przywitać Parę Młodą przed kościołem lub będzie świetną atrakcją na weselu. Śliczny dodatek pięknie prezentuje się bardzo efektownie. 

  16,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Złote Gwiazdy KONFETTI WYSTRZAŁOWE Złote Gwiazdy
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Złote Gwiazdy

  Wspaniałe konfetti w kształcie gwiazdek w pięknym złotym kolorze. Wyjątkowy gadżet i wspaniała atrakcja dla gości, która sprawi, że Wasz pierwszy taniec będzie jeszcze bardziej efektowny. Wspaniała dekoracja zamieni sale weselną w wyjątkowe rozgwieżdżone niebo. 

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD
  21,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD

  Konfetti w kształcie serc w modnym kolorze rosegold. Wspaniały dodatek wspaniale sprawdzi się na każdym przyjęciu weselnym. Efektowny gadżet wspaniale prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. 

  21,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ZŁOTE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ZŁOTE
  21,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ZŁOTE

  Konfetti w metalicznym złotym kolorze w kształcie serc. Konfetti pozwoli efektownie powitać Parę Młodą przy wyjściu z kościoła. Gadżet świetnie wygląda na pamiątkowych fotografiach. 

  21,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty kraft PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty kraft

  Pudełeczko na obrączki wykonane z jasnego drewna. W środku umieszczono personalizowana karteczkę z dekoracyjną kwiatową grafiką. Wspaniały dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym weselu. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Białe Kwiaty PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Białe Kwiaty
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Białe Kwiaty

  Śliczne pudełeczko na obrączki wykonane z jasnego drewna. Wnętrze udekorowano personalizowaną karteczka z dekoracyjną kwiatową grafiką. Piękny dodatek, którego nie może zbraknąć na Waszym weselu. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Różowy Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Różowy Kwiaty Z IMIONAMI
  89,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Różowe Kwiaty Z IMIONAMI

  Pudełeczko z jasnego drewna na obrączki, niezbędny dodatek na każde wesele. Wnętrze udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką różowych kwiatów. Wyjątkowy gadżet i wspaniała pamiątka na długie lata.

  89,98 zł
 • PODSTAWKA na obrączki drewniana z nacięciami PODSTAWKA na obrączki drewniana z nacięciami
  44,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z ciemnego drewna Mąż Żona UNIWERSALNE

  Śliczne pudełeczko na obrączki zainspirowane pięknem kwitnących kwiatów to niezbędny dodatek na Ślub. Wspaniały dodatek świetnie się sprawdzi na przyjęciu w stylu rustykalnym. Elegancki dodatek wspaniale prezentuje się na zdjęciach. 

  44,98 zł
 • SZKATUŁKA szklana prostokątna na obrączki z uchwytem 9x5,5cm SZKATUŁKA szklana prostokątna na obrączki z uchwytem 9x5,5cm
  59,98 zł
  SZKATUŁKA szklana prostokątna na obrączki z uchwytem 9x5,5cm

  Szkatułka szklana na obrączki to wspaniały gadżet, który można wypełnić dowolnymi dodatkami. Idealnie pasuje do wesela organizowanego w każdym stylu. Elegancki dodatek wygląda niezwykle elegancki.

  59,98 zł
 • PUDŁO na koperty EKO KRAFT z napisem Just Married PUDŁO na koperty EKO KRAFT z napisem Just Married
  24,98 zł
  PUDŁO na koperty EKO KRAFT z napisem Just Married

  Pudełko na koperty wykonane z grubej tektury. Na pudełku znajduje się biały napis Just Married. W pudełku łatwo zmieścisz wszystkie życzenia od gości. Pudełko wspaniale można wykorzystać po uroczystości i umieścić tam pamiątki z wesela. 

  24,98 zł
 • PUDŁO na koperty Cards NAPIS ROSEGOLD PUDŁO na koperty Cards NAPIS ROSEGOLD
  32,98 zł
  PUDŁO na koperty Cards NAPIS ROSEGOLD

  Śliczne pudełeczko na koperty z napisem Cards w kolorze Rosegold. Pudełeczko ułatwi zebranie kopert na przyjęciu weselnym od przybyłych gości. W pudełku można umieścić pamiątki z wesela. 

  32,98 zł
 • PUDEŁKO na koperty szklane złote ranty 13x21x21cm PUDEŁKO na koperty szklane złote ranty 13x21x21cm
  159,98 zł
  PUDEŁKO na koperty szklane złote ranty 13x21x21cm

  Pudełko na koperty wykonane ze szkła z brzegami malowanymi na złoty kolor. Do pudełka goście mogą wrzucać koperty z pieniędzmi oraz kartki z życzeniami. Gustowny i elegancki drobiazg idealnie pasuje do każdego stylu przyjęcia. 

  159,98 zł
 • ZIMNE OGNIE ślubne 16cm 10szt ZIMNE OGNIE ślubne 16cm 10szt
  4,98 zł
  ZIMNE OGNIE ślubne 16cm 10szt

  Zestaw zimnych ogni to wspaniały dodatek i trakcja dla gości, której nie może zabraknąć na waszym ślubie. Wspaniała zabawa dla wszystkich, która bardzo efektownie wygląda na zdjęciach i pamiątkowych filmach. Zapewnij gościom niezapomniane wrażenia.  

  4,98 zł
 • ZIMNE OGNIE 40cm 5szt ZIMNE OGNIE 40cm 5szt
  6,98 zł
  ZIMNE OGNIE 40cm 5szt

  Zimne ognie to wspaniała rozrywka dla wszystkich gości weselnych. Wyjątkowy dodatek pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Zapewnij wszystkim niezapomniane wrażenia i spraw, że dzień twojego ślubu stanie się iście magiczny. 

  6,98 zł
 • ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt
  12,98 zł
  ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt

  Zimne ognie w kształcie serduszek to wspaniały dodatek, którego nie może zabraknąć na twoim weselu. Zapewnij wszystkim gościom wspaniałą rozrywkę. Spraw by wieczór W dniu waszego ślubu rozbłysnął blaskiem zakochanych serc. 

  12,98 zł
 • ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt
  12,98 zł
  ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt

  Zimne ognie to wspaniała rozrywka na każde przyjęcie weselne. Zapewnij gościom niezapomnianą rozrywkę podczas wesela. Dodatek wspaniale prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. 

  12,98 zł
 • FONTANNA dymna na ślub 5 KOLORÓW FONTANNA dymna na ślub 5 KOLORÓW
  12,98 zł
  FONTANNA dymna na ślub 6 KOLORÓW

  Efektowne fontanny dymne to fantastyczny gadżet na ślubną sesję zdjęciową. Wyjątkowy dodatek spraw, że wasza sesja zdjęciowa będzie absolutnie wyjątkowa. Niesamowity dodatek pozwoli stworzyć niepowtarzalny tajemniczy klimat. 

  12,98 zł
 • KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt
  9,98 zł
  KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt

  Zestaw efektownych kul dymnych do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Wspaniały dodatek na sesję zdjęciową, sprawi, że Wasze wspólne zdjęcia będą prezentować się pięknie. Stwórz wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

  9,98 zł
 • KOMPLET podwiązek ślubnych Kremowe Perełki LUX 2szt KOMPLET podwiązek ślubnych Kremowe Perełki LUX 2szt
  46,98 zł
  KOMPLET podwiązek ślubnych Kremowe Perełki LUX 2szt

  Przepiękna koronkowa podwiązka z dodatkiem uroczych perełek. Wspaniały dodatek pięknie pasuje do praktycznie każdej stylizacji ślubnej. Wspaniała podwiązka została zaprojektowana i starannie wykonana aby podkreślić Twój naturalny wdzięk i kobiecość. 

  46,98 zł
 • PODWIĄZKA ślubna biała z cyrkonią Błękitny Akcent (D05) PODWIĄZKA ślubna biała z cyrkonią Błękitny Akcent (D05)
  19,98 zł
  PODWIĄZKA ślubna biała z cyrkonią Błękitny Akcent (D05)

  Gustowna podwiązka wykonana z delikatnej koronki i błękitnej wstążki. Subtelne połączenie kolorów prezentuje się fantastycznie. Piękny dodatek, który będzie pięknie prezentować do każdej sukni ślubnej. 

  19,98 zł
 • PODWIĄZKA ślubna koronkowa Błękitna (D01) PODWIĄZKA ślubna koronkowa Błękitna (D01)
  19,98 zł
  PODWIĄZKA ślubna koronkowa Błękitna (D01)

  Śliczna podwiązka w delikatnym błękitnym kolorze wykonana z eleganckiej koronki. Jeśli jesteś wielbicielką subtelnej elegancji ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę. Podwiązki nie może zabraknąć w kreacji przyszłej Panny Młodej. 

  19,98 zł
 • PODWIĄZKA ślubna niebieska na szczęście 16 PODWIĄZKA ślubna niebieska na szczęście 16
  19,98 zł
  PODWIĄZKA ślubna niebieska na szczęście 16

  Śliczna podwiązka to niezbędny element kreacji każdej Panny Młodej. Dodatek wykonano z błękitnej koronki i przyozdobiono białą kokardą. Delikatna podwiązka na pewno przyniesie szczęście na nowej drodze życia. 

  19,98 zł
 • PODWIĄZKA ślubna kokardka z serduszkiem 23 PODWIĄZKA ślubna kokardka z serduszkiem 23
  19,98 zł
  PODWIĄZKA ślubna kokardka z serduszkiem 23

  Podwiązka wykonana z delikatnej koronki udekorowana tasiemką w niebieskim kolorze oraz uroczym serduszkiem. Wspaniały dodatek będzie wspaniale prezentować się prezentować w każdej kreacji Panny Młodej. Modny dodatek pięknie wygląda i na pewno zachwyci przyszłą Pannę Młodą. 

  19,98 zł
 • PODWIĄZKA ślubna delikatna 15 PODWIĄZKA ślubna delikatna 15
  19,98 zł
  PODWIĄZKA ślubna delikatna 15

  Delikatna ślubna podwiązka pięknie pasuje do każdej stylizacji ślubnej. Koronkowy dodatek został udekorowany subtelną białą wstążką i niebieskim diamencikiem. Elegancji dodatek, którego nie może zabraknąć w dniu ślubu. 

  19,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Jasmine (13) OPASKA ślubna do włosów Jasmine (13)
  99,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Jasmine (13)

  Delikatna opaska ślubna to piękny dodatek, który wspaniale podkreśli naturalne piękno każdej Panny Młodej. Wyjątkowa ozdoba wspaniale komponuje się z innymi elementami biżuterii. Piękna opaska idealnie pasuje do każdej ślubnej fryzury.

  99,98 zł

Must-have na ślub i wesele

Istnieją produkty, których nie może zabraknąć na ślubie oraz weselu. To dodatki i akcesoria, które z pewnością uatrakcyjnią uroczystość, nadając jej jedyny w swoim rodzaju charakter. W naszym sklepie internetowym znalazło się wiele wysokiej jakości produktów, które można z powodzeniem wykorzystać w trakcie przyjęcia. Wystrzałowe konfetti, rekwizyty do zdjęć, pudełka na telegramy czy podwiązki to zaledwie część dodatków stworzonych specjalnie na tę szczególną okazję. Co więcej, każdy z nich zachwyca swoim modnym i szykownym wyglądem, dzięki czemu akcesoria zapewniają rozrywkę oraz dodają stylu uroczystości. Zastanawiacie się, jakie produkty najlepiej wykorzystać w trakcie ślubu oraz wesela? Mamy dla Was naprawdę sprawdzone inspiracje, które zachwycą wszystkie zebrane osoby. 

Eleganckie pudełko na obrączki

Obrączki są ważnym symbolem związku małżeńskiego. Noszone każdego dnia przypominają parze o drugiej połówce oraz złożonej sobie uroczystej przysiędze. W dniu ślubu możecie wyeksponować pięknie swoje obrączki dzięki specjalnie przygotowanym pudełkom oraz podstawkom. Szklana szkatułka na biżuterię ze złotymi rantami to gustowna propozycja na uroczystość ślubną. Pudełko na obrączki glamour będzie cudownie wyglądać także na pamiątkowych zdjęciach z przygotowań. Jeśli planujecie przyjęcie w naturalnej stylistyce, wspaniałym rozwiązaniem na ślub będzie drewniany podstawek z wyciętymi miejscami na obrączki. Eko krążek przewiązany jutowym sznurkiem to naprawdę modny dodatek na rustykalny ślub. 

Szkatułka szklana na obrączki

Szkatułka na obrączki glamour

Tuby wystrzałowe na wesele

Sprawdzonym i chętnie wybieranym dodatkiem na ślub oraz wesele są też tuby wystrzałowe. Konfetti w różnorodnej postaci pozwoli uatrakcyjnić Waszą uroczystość, a także podkreślić ważne chwilę w trakcie jej trwania. Płatki róż w jasnej kolorystyce to niezwykle romantyczny dodatek na przyjęcie. Tuby wystrzałowe użyte podczas opuszczania przez Parę Młodą urzędu lub kościoła wspaniale prezentować się będą na pamiątkowych zdjęciach. Rewelacyjnie jest użyć tego rodzaju akcesoriów też w czasie pierwszego tańca. Konfetti białe motyle to czarująca propozycja na ślub i wesele. Bardzo wyrazistym dodatkiem są z kolei metaliczne paski oraz serpentyny. Złote bądź srebrne elementy wystrzelone w czasie wesela natychmiast zwrócą uwagę wszystkich zaproszonych osób. 

Ciekawe dodatki na wesele i ślub

Z całą pewnością nieodłącznym elementem ślubu oraz wesela jest podwiązka. To piękny symbol, który Młodej Parze ma przynieść szczęście i pomyślność. Dobrze jest więc zadbać o taki dodatek w trakcie uroczystości. Jaką podwiązkę najlepiej wybrać? Istnieje tradycja, zgodnie z którą Panna Młoda w dniu ślubu powinna mieć na sobie “coś niebieskiego”. Właśnie z tego powodu błękitna podwiązka z koronką jest śliczną propozycją na taką okazję. Co więcej, będzie ona rewelacyjną pamiątką na całe życie. Obowiązkowo sprawdź wszystkie przygotowane przez nas podwiązki i wybierz najlepszy wariant na swój ślub! Dla Panny Młodej stworzyliśmy też kolekcję ozdób do włosów, które uatrakcyjnią każdą fryzurę. Gałązki, grzebyki, wianki oraz inne dodatki to wspaniała propozycja na ślub oraz wesele.

Opaska ślubna do włosów Vintage

Opaska ślubna do włosów