na Ślub i wesele

na Ślub i wesele

Ślub i wesele to wspaniała zabawa dla Młodej Pary oraz wszystkich zaproszonych gości. Jak sprawić aby wieczór był niezapomniany ? W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe gadżety do pamiątkowych zdjęć, które oczarują każdego. Efektowne, wystrzałowe konfetti, które możecie będzie wspaniałą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Spraw, że najważniejszy dzień Waszego życia był wypełniony uśmiechem i na długo zapał pamięci wszystkich. 

 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle

  Efektowne i niezapomniane wyjście z kościoła lub urzędu? A może romantyczny pierwszy taniec? Twoje marzenie może zostać spełnione przy pomocy strzelającego konfetti! Piękne białe konfetti w kształcie motyli zrobi niesamowity efekt, który zachwyci gości, ale również będzie rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach.

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż BIAŁE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż BIAŁE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż BIAŁE

  Konfetti wystrzałowe w postaci płatków róż w kolorze białym świetnie sprawdzi się do wystrzelenia podczas wyjścia z kościoła lub urzędu w stronę Młodej Pary. Rewelacyjnym pomysłem będzie także wykorzystanie ich w trakcie pierwszego tańca tworząc niesamowity efekt wokół Młodych.

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż KREMOWE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż KREMOWE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż KREMOWE

  Konfetti wystrzałowe to genialny pomysł na niezapomniane wyjście z urzędu czy kościoła. Kremowe płatki róż dzięki wystrzałowi uniosą się w powietrze i stworzą niesamowity widok, który uchwycony na zdjęciu wspaniale będzie się prezentował.

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Złote Gwiazdy KONFETTI WYSTRZAŁOWE Złote Gwiazdy
  21,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Złote Gwiazdy

  Wspaniałe konfetti w kształcie gwiazdek w pięknym złotym kolorze. Wyjątkowy gadżet i wspaniała atrakcja dla gości, która sprawi, że Wasz pierwszy taniec będzie jeszcze bardziej efektowny. Wspaniała dekoracja zamieni sale weselną w wyjątkowe rozgwieżdżone niebo. 

  21,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny ZŁOTE KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny ZŁOTE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny ZŁOTE

  Efektowne konetti w złotym kolorze to wspaniały dodatek, którego nie może zabraknąć na waszym ślubie. Serpentyny z hukiem pozwolą powitać parę młodą po wyjściu z kościoła. Piękna dekoracja na pewno wywrze wielkie zaproszenia na gościach.

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Serca BIAŁE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Serca BIAŁE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Serca BIAŁE

  Wystrzałowe konfetti w kształcie białych płatków róż. Efektowny dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym weselu. Spraw wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny SREBRNE KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny SREBRNE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE serpentyny SREBRNE

  Wystrzałowe konfetti w srebrnym kolorze to efektowny dodatek na przyjęcie weselne. Piękny dodatek, który na pewno sprawi wielkie wrażenie na gościach. Świetny gadżet pozwoli powitać Młodą Parę po wyjściu z kościoła. 

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski SREBRNE

  Konfetti w pięknym srebrnym kolorze prezentuje się wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. Świetny dodatek pozwoli przywitać Parę Młodą przed kościołem lub będzie świetną atrakcją na weselu. Śliczny dodatek pięknie prezentuje się bardzo efektownie. 

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski ZŁOTE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski ZŁOTE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne paski ZŁOTE

  Konfetti w modnym metalicznym złotym kolorze na pewno zachwyci zaproszonych gości. Wyjątkowy dodatek pozwoli przywitać Parę Młodą po wyjściu z kościoła. Piękna dekoracja, której nie może zabraknąć na Waszym weselu. 

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż RÓŻOWE KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż RÓŻOWE
  19,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE Płatki Róż RÓŻOWE

  Chcesz zaskoczyć Parę Młodą podczas ich wyjścia z kościoła, urzędu czy podczas pierwszego tańca? Wspaniały efekt, który zdecydowanie zapiszę się w pamięci uzyskasz dzięki wystrzałowemu konfetti. Wewnątrz tuby znajdują się płatki róż w kolorze różowym, które będą wyglądać przepięknie.

  19,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD
  24,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD

  Konfetti w kształcie serc w modnym kolorze rosegold. Wspaniały dodatek wspaniale sprawdzi się na każdym przyjęciu weselnym. Efektowny gadżet wspaniale prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. 

  24,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ZŁOTE KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ZŁOTE
  24,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ZŁOTE

  Konfetti w metalicznym złotym kolorze w kształcie serc. Konfetti pozwoli efektownie powitać Parę Młodą przy wyjściu z kościoła. Gadżet świetnie wygląda na pamiątkowych fotografiach. 

  24,98 zł
 • ZIMNE OGNIE ślubne 16cm 10szt ZIMNE OGNIE ślubne 16cm 10szt
  4,98 zł
  ZIMNE OGNIE ślubne 16cm 10szt

  Zestaw zimnych ogni to wspaniały dodatek i trakcja dla gości, której nie może zabraknąć na waszym ślubie. Wspaniała zabawa dla wszystkich, która bardzo efektownie wygląda na zdjęciach i pamiątkowych filmach. Zapewnij gościom niezapomniane wrażenia.  

  4,98 zł
 • ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt
  12,98 zł
  ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt

  Zimne ognie to wspaniała rozrywka na każde przyjęcie weselne. Zapewnij gościom niezapomnianą rozrywkę podczas wesela. Dodatek wspaniale prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. 

  12,98 zł
 • ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt
  12,98 zł
  ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt

  Zimne ognie w kształcie serduszek to wspaniały dodatek, którego nie może zabraknąć na twoim weselu. Zapewnij wszystkim gościom wspaniałą rozrywkę. Spraw by wieczór W dniu waszego ślubu rozbłysnął blaskiem zakochanych serc. 

  12,98 zł
 • ZIMNE OGNIE 40cm 5szt ZIMNE OGNIE 40cm 5szt
  6,98 zł
  ZIMNE OGNIE 40cm 5szt

  Zimne ognie to wspaniała rozrywka dla wszystkich gości weselnych. Wyjątkowy dodatek pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Zapewnij wszystkim niezapomniane wrażenia i spraw, że dzień twojego ślubu stanie się iście magiczny. 

  6,98 zł
 • FONTANNA dymna na ślub 5 KOLORÓW FONTANNA dymna na ślub 5 KOLORÓW
  13,98 zł
  FONTANNA dymna na ślub 6 KOLORÓW

  Efektowne fontanny dymne to fantastyczny gadżet na ślubną sesję zdjęciową. Wyjątkowy dodatek spraw, że wasza sesja zdjęciowa będzie absolutnie wyjątkowa. Niesamowity dodatek pozwoli stworzyć niepowtarzalny tajemniczy klimat. 

  13,98 zł
 • KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt
  9,98 zł
  KULKI dymne na ślub do zdjęć MIX KOLORÓW 6szt

  Zestaw efektownych kul dymnych do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Wspaniały dodatek na sesję zdjęciową, sprawi, że Wasze wspólne zdjęcia będą prezentować się pięknie. Stwórz wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

  9,98 zł
 • KOKARDY na samochód ślubny z muszką 4szt BIAŁE KOKARDY na samochód ślubny z muszką 4szt BIAŁE
  34,98 zł
  KOKARDY na samochód ślubny z muszką 4szt BIAŁE

  Śliczne kokardy w białym kolorze to wspaniały dodatek, który można wykorzystać jako element większej aranżacji. Kokardy pomogą efektownie przystroić samochód weselny. Delikatne kokardy to uroczy dodatek, którego nie może zabraknąć na waszym przyjęciu. 

  34,98 zł
 • DEKORACJE samochodu ślubnego Białe Różyczki 9cm 24szt DEKORACJE samochodu ślubnego Białe Różyczki 9cm 24szt
  66,98 zł
  DEKORACJE samochodu ślubnego Białe Różyczki 9cm 24szt

  Śliczne białe różyczki to idealna dekoracja samochodu, którym Para Młoda pojedzie do ślubu. Dekorację wykonano z pianki w klasycznym białym kolorze. Z różyczek można tworzyć różne kompozycje oraz wzory. 

  66,98 zł
 • SERCA rattanowe na samochód ślubny z bukiecikami 2szt SERCA rattanowe na samochód ślubny z bukiecikami 2szt
  89,98 zł
  SERCA rattanowe na samochód ślubny z bukiecikami 2szt

  Urocza dekoracja samochodu, którym Para Młoda wyruszy do kościoła. Śliczne serduszka z dekoracyjnymi kwiatowymi bukiecikami. Delikatny dodatek prezentuje się wspaniale i znakomicie komponuje się z innymi ozdobami.  

  89,98 zł
 • NAKLEJKA na samochód ślubny Just Married NAKLEJKA na samochód ślubny Just Married
  21,98 zł
  NAKLEJKA na samochód ślubny Just Married

  Śliczna naklejka z napisem "Just Married" w białym kolorze. Piękny dodatek, wspaniale prezentuje się na każdym samochodzie i można dowolnie łączyć go z innymi dodatkami. Naklejka wygląda pięknie i znakomicie wyróżnia auto Młodej Pary. 

  21,98 zł
 • NAKLEJKA na samochód ślubny All you need is Love NAKLEJKA na samochód ślubny All you need is Love
  21,98 zł
  NAKLEJKA na samochód ślubny All you need is Love

  Naklejka na samochód Pary Młodej w białym kolorze. Śliczny dodatek, który wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Naklejka pozwoli wyróżnić pojazd nowożeńców.

  21,98 zł
 • NAPRASOWANKA ślubna Groom 30x6cm NAPRASOWANKA ślubna Groom 30x6cm
  22,98 zł
  NAPRASOWANKA ślubna Groom 30x6cm

  Naprasowanka w białym kolorze tworząca napis Groom. Świetny gadżet do pamiątkowej sesji zdjęciowej lub zabawny gadżet na wesele. Wspaniały dodatek podkreśli oryginalny charakter stylizacji Pana Młodego. 

  22,98 zł
 • NAPRASOWANKA ślubna Just Married 30x18cm NAPRASOWANKA ślubna Just Married 30x18cm
  29,98 zł
  NAPRASOWANKA ślubna Just Married 30x18cm

  Naprasowanka w białym kolorze to wspaniały gadżet w kształcie napisu Just Married. Naszywka to świetny dodatek, który nada charakteru każdej stylizacji. Gustowna naprasowanka to świetny akcent do pamiątkowej sesji zdjęciowej. 

  29,98 zł
 • NAPRASOWANKA ślubna Bride 24x6cm NAPRASOWANKA ślubna Bride 24x6cm
  22,98 zł
  NAPRASOWANKA ślubna Bride 24x6cm

  Świetny dodatek do stroju Panny Młodej na ślub lub pamiątkową sesję zdjęciową. Naprasowanka w białym kolorze tworząca napis Bride. Stylowy akcent sprawi, że każda stylizacja będzie prezentować się wspaniale i podkreśli oryginalność stroju. 

  22,98 zł
 • WELON z kwiatami na panieński Piękny WELON z kwiatami na panieński Piękny
  45,98 zł
  WELON z kwiatami na panieński Piękny

  Welon na Wieczór Panieński wspaniale wyróżni przyszłą Pannę Młodą. Okazałe kwiaty w odcieniach różu będą przepięknym dopełnieniem stylizacji. Przepiękny efekt wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. 

  45,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Jasmine (13) OPASKA ślubna do włosów Jasmine (13)
  99,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Jasmine (13)

  Delikatna opaska ślubna to piękny dodatek, który wspaniale podkreśli naturalne piękno każdej Panny Młodej. Wyjątkowa ozdoba wspaniale komponuje się z innymi elementami biżuterii. Piękna opaska idealnie pasuje do każdej ślubnej fryzury.

  99,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Donna (5) OPASKA ślubna do włosów Donna (5)
  112,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Donna (5)

  Prześliczna ślubna opaska do włosów wykonana z perełek, kryształków i drucików w srebrnym kolorze. Piękna dekoracja o wdzięcznym kobiecym charakterze. Opaska pięknie wygląda w połączeniu z innymi ślubnymi dodatkami. 

  112,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Rachel (4) OPASKA ślubna do włosów Rachel (4)
  149,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Rachel (4)

  Wyjątkowy ślubny dodatek, który prezentuje się iście królewsko na głowie przyszłej Panny Młodej. Opaska o bardzo delikatnym i kobiecym charakterze. Wspaniały dodatek, który podkreśli piękno i wyjątkowość ślubnej kreacji. 

  149,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Afrodyta (065) OPASKA ślubna do włosów Afrodyta (065)
  89,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Afrodyta (065)

  Śliczna opaska ślubna wspaniale prezentuje się na każdej ślubnej fryzurze. Opaskę wykonano z perełek, kryształków, listków oraz drucików. Modny dodatek podkreśli kobiecość i naturalne piękno. 

  89,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Bridget (0179) OPASKA ślubna do włosów Bridget (0179)
  39,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Bridget (0179)

  Piękna opaska ślubna to idealny dodatek do każdej ślubnej fryzury. Elegancka opaska wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Podkreśl naturalne piękno tym wyjątkowo kobiecym dodatkiem. 

  39,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Eva (04) OPASKA ślubna do włosów Eva (04)
  59,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Eva (04)

  Śliczna opaska do włosów z perełkami to wspaniały dodatek, który pięknie prezentuje się na każdej ślubnej fryzurze. Delikatne perełki, kryształki oraz druciki podkreślą naturalną urodę Panny Młodej. Wspaniały dodatek, znakomicie komponuje się z elegancką biżuterią. 

  59,98 zł
 • OPASKA ślubna do włosów Catherine (0146) OPASKA ślubna do włosów Catherine (0146)
  68,98 zł
  OPASKA ślubna do włosów Catherine (0146)

  Piękna paska ślubna do włosów w złotym kolorze z delikatnymi złotymi listkami oraz kryształkami. Wspaniała ozdoba do włosów pięknie komponuje się z biżuterią. Elegancki dodatek podkreśli twoją naturalną urodę. 

  68,98 zł
 • GRZEBYK ślubny do włosów Hana (12) GRZEBYK ślubny do włosów Hana (12)
  73,98 zł
  GRZEBYK ślubny do włosów Hana (12)

  Grzebyk do włosów to idealny dodatek do ślubnej fryzury. Piękna ozdoba do włosów piękni wygląda w połączeniu ze ślubną biżuterią. Błyszczące diamenciki, perełki i druciki w kolorze rosegold dodadzą przyszłej Pannie Młodej nieco blasku. 

  73,98 zł
 • GRZEBYK ślubny do włosów Iris (25) GRZEBYK ślubny do włosów Iris (25)
  61,98 zł
  GRZEBYK ślubny do włosów Iris (25)

  Grzebyk do włosów w kształcie delikatnej gałązki ozdobionej perełkami. Ozdoba pięknie się błyszczy dzięki pięknym diamencikom oraz perełkami. Grzebyk prezentuje się wspaniale zarówno samodzielnie jak i z welonem. 

  61,98 zł

Must-have na ślub i wesele

Istnieją produkty, których nie może zabraknąć na ślubie oraz weselu. To dodatki i akcesoria, które z pewnością uatrakcyjnią uroczystość, nadając jej jedyny w swoim rodzaju charakter. W naszym sklepie internetowym znalazło się wiele wysokiej jakości produktów, które można z powodzeniem wykorzystać w trakcie przyjęcia. Wystrzałowe konfetti, rekwizyty do zdjęć, pudełka na telegramy czy podwiązki to zaledwie część dodatków stworzonych specjalnie na tę szczególną okazję. Co więcej, każdy z nich zachwyca swoim modnym i szykownym wyglądem, dzięki czemu akcesoria zapewniają rozrywkę oraz dodają stylu uroczystości. Zastanawiacie się, jakie produkty najlepiej wykorzystać w trakcie ślubu oraz wesela? Mamy dla Was naprawdę sprawdzone inspiracje, które zachwycą wszystkie zebrane osoby. 

Eleganckie pudełko na obrączki

Obrączki są ważnym symbolem związku małżeńskiego. Noszone każdego dnia przypominają parze o drugiej połówce oraz złożonej sobie uroczystej przysiędze. W dniu ślubu możecie wyeksponować pięknie swoje obrączki dzięki specjalnie przygotowanym pudełkom oraz podstawkom. Szklana szkatułka na biżuterię ze złotymi rantami to gustowna propozycja na uroczystość ślubną. Pudełko na obrączki glamour będzie cudownie wyglądać także na pamiątkowych zdjęciach z przygotowań. Jeśli planujecie przyjęcie w naturalnej stylistyce, wspaniałym rozwiązaniem na ślub będzie drewniany podstawek z wyciętymi miejscami na obrączki. Eko krążek przewiązany jutowym sznurkiem to naprawdę modny dodatek na rustykalny ślub. 

Szkatułka szklana na obrączki

Szkatułka na obrączki glamour

Tuby wystrzałowe na wesele

Sprawdzonym i chętnie wybieranym dodatkiem na ślub oraz wesele są też tuby wystrzałowe. Konfetti w różnorodnej postaci pozwoli uatrakcyjnić Waszą uroczystość, a także podkreślić ważne chwilę w trakcie jej trwania. Płatki róż w jasnej kolorystyce to niezwykle romantyczny dodatek na przyjęcie. Tuby wystrzałowe użyte podczas opuszczania przez Parę Młodą urzędu lub kościoła wspaniale prezentować się będą na pamiątkowych zdjęciach. Rewelacyjnie jest użyć tego rodzaju akcesoriów też w czasie pierwszego tańca. Konfetti białe motyle to czarująca propozycja na ślub i wesele. Bardzo wyrazistym dodatkiem są z kolei metaliczne paski oraz serpentyny. Złote bądź srebrne elementy wystrzelone w czasie wesela natychmiast zwrócą uwagę wszystkich zaproszonych osób. 

Ciekawe dodatki na wesele i ślub

Z całą pewnością nieodłącznym elementem ślubu oraz wesela jest podwiązka. To piękny symbol, który Młodej Parze ma przynieść szczęście i pomyślność. Dobrze jest więc zadbać o taki dodatek w trakcie uroczystości. Jaką podwiązkę najlepiej wybrać? Istnieje tradycja, zgodnie z którą Panna Młoda w dniu ślubu powinna mieć na sobie “coś niebieskiego”. Właśnie z tego powodu błękitna podwiązka z koronką jest śliczną propozycją na taką okazję. Co więcej, będzie ona rewelacyjną pamiątką na całe życie. Obowiązkowo sprawdź wszystkie przygotowane przez nas podwiązki i wybierz najlepszy wariant na swój ślub! Dla Panny Młodej stworzyliśmy też kolekcję ozdób do włosów, które uatrakcyjnią każdą fryzurę. Gałązki, grzebyki, wianki oraz inne dodatki to wspaniała propozycja na ślub oraz wesele.

Opaska ślubna do włosów Vintage

Opaska ślubna do włosów