na Urodziny

na Urodziny

Planujesz urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową, w naszym sklepie znajdziesz wszystko co potrzebne aby uczcić wieczór w wyjątkowy sposób. Niezapomniane gry i zabawy dla gości zapewnią wszystkim wieczór pełen wrażeń, uśmiechu i szalonych emocji. Świetne wyzwania i ciekawe rozrywki nie pozwolą Wam na nudę nawet przez chwilę. Gotowi na szalona zabawę ? WIĘC ZACZYNAMY !!!

Niezbędne dodatki na urodziny

Przyjęcie urodzinowe jest okazją, podczas której z powodzeniem można spędzić mnóstwo wspaniałego czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. Takie imprezy organizowane w domu to proste i naprawdę szybkie w przygotowaniu wydarzenia. Urodzinowe przyjęcie możesz wyprawić także w restauracji, a podczas wyjątkowo ciepłego dnia - nawet w ogrodzie! Do zorganizowania imprezy przydają się dekoracje, dzięki którym całość wyróżnia się na tle innych spotkań z bliskimi. Podczas przyjęcia urodzinowego obowiązkowo zadbaj również o atrakcje i dodatki, które urozmaicą całą uroczystość. Dzięki temu zarówno solenizant, jak i wszyscy zebrani goście będą fantastycznie bawić się na imprezie! Jakie produkty najlepiej wykorzystać podczas przyjęcia urodzinowego?

Pomysły na urodziny dla dorosłych

Zabawy na przyjęciu urodzinowym zapewniają gościom zajęcie oraz sprawiają, że impreza jest naprawdę udana. Co więcej, wszystkie zebrane osoby dobrze zapamiętają takie gry, dzięki czemu mile wspominać będą Twoją imprezę. Jeśli zapraszasz na przyjęcie różnych znajomych i krewnych, atrakcje pozwolą także wszystkim gościom się ze sobą zintegrować. Kojarzysz popularną grę w Prawdę czy Wyzwanie? Tego rodzaju zabawy bezbłędnie sprawdzają się w czasie przyjęć urodzinowych. Bileciki ze zdrapkami są znakomitym przykładem atrakcji, która świetnie sprawdzi się w czasie imprezy. Pod złotą powierzchnią zdrapek umieszczone zostały zadania, które należy wykonać podczas przyjęcia. Taka zabawa spodoba się wszystkim gościom zaproszonym na imprezę!

Zdrapki z zadaniami na urodziny

Zdrapki na przyjęcie urodzinowe

Atrakcje na urodziny w domu

Zdrapki z zadaniami to szczególnie dobra rozrywka na osiemnastkę. Wariant na tego rodzaju przyjęcie dodatkowo ozdobiony został nadrukiem dużej 18, która znakomicie podkreśla charakter imprezy. Na przyjęciu z przyjaciółmi czy rodziną możesz też z powodzeniem wykorzystać zabawną grę planszową z zadaniami i ruletką. To wspaniała rozrywka, która spodoba się wszystkim gościom zaproszonym na osiemnastkę. Taka gra gwarantuje fenomenalną zabawę. Wśród gier z wyzwaniami znajduje się również zestaw kart “Alko 18-nastka”. Zabawa polega na losowaniu przez uczestników kart, na których nadrukowane zostały zadania. Wybierz jeden z przygotowanych przez nas wariantów i zapewnij swoim gościom bezbłędną rozrywkę. 

Jak spędzić urodziny z przyjaciółmi?

Do przygotowania wspaniałej imprezy osiemnastkowej przydadzą Ci się również inne gry. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w czasie Twojego przyjęcia. “Czółko” to wspaniała rozrywka na imprezę. W estetycznym pudełku zamknięte zostały karty z hasłami z trzech kategorii. Postaci, miejsca oraz czynności do odgadnięcia zapewnią Wam długą i fantastyczną zabawę podczas przyjęcia urodzinowego. Taką grę możesz z powodzeniem wykorzystać też na wielu innych uroczystościach. Kapitalną propozycją na 18 jest zestaw ankiety z certyfikatem dla solenizanta. Taki produkt zapewni obdarowanej osobie nietuzinkową zabawę oraz będzie dla niej wyjątkową pamiątką na całe życie. To wysokiej jakości dodatek, który przygotowany został specjalnie na 18.

Ankiety na 18 urodziny z certyfikatem

Ankiety na 18 urodziny