na Urodziny

na Urodziny

Planujesz urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową, w naszym sklepie znajdziesz wszystko co potrzebne aby uczcić wieczór w wyjątkowy sposób. Niezapomniane gry i zabawy dla gości zapewnią wszystkim wieczór pełen wrażeń, uśmiechu i szalonych emocji. Świetne wyzwania i ciekawe rozrywki nie pozwolą Wam na nudę nawet przez chwilę. Gotowi na szalona zabawę ? WIĘC ZACZYNAMY !!!

 • ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ
  24,98 zł
  ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ

  Wspaniała zabawa na przyjęcie urodzinowe w eleganckim stylu. Zdrapki na Urodziny z zadaniami dla gości to świetne oderwanie się od rzeczywistości. Na czarnym tle pod złotą zdrapką każda osoba znajdzie ciekawe zadanie, które na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy i pozostałych towarzyszy przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami 20szt HIT ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł
  ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami 20szt HIT

  Oryginalnym pomysłem na uatrakcyjnienie przyjęcia z okazji 18 urodzin będą karteczki ze zdrapkami. Pod złotą warstwą zdrapki skryte są różne zadanie do wykonania. Zabawy są łatwe do wykonania i sprawią, że nikt z obecnych gości nie doświadczy nudy.

  24,98 zł
 • ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt
  24,98 zł
  ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt

  Zabawa towarzyska w postaci gry z zadaniami i pytaniami "+18" ukrytymi pod zdrapkami. Idealna atrakcja na 18, 30 czy 40 urodziny. Doda pikanterii Twojej imprezie!

  24,98 zł
 • GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań
  8,98 zł
  GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań

  Gra imprezowa "Pijesz Gdy..." to prosty sposób na rozluźnienie atmosfery na imprezie i poznanie siebie bliżej! Jest to także metoda, aby każdy z gości miał okazję do wypicia alkoholu i wspólnej zabawy. Taka gra na pewno wprowadzi wspaniały humor na przyjęciu i dużo śmiechu!

  8,98 zł
 • ZADANIA na 18 urodziny Test na dorosłość+certyfikat 2 KARTY ZADANIA na 18 urodziny Test na dorosłość+certyfikat 2 KARTY
  11,98 zł
  ZADANIA na 18 urodziny Test na dorosłość+certyfikat 2 KARTY

  Zadania na 18 urodziny w postaci testu na dorosłość to wspaniały i zdecydowanie oryginalny pomysł na zabawę podczas przyjęcia. W zestawie wraz z certyfikatem będzie rewelacyjną pamiątką tej uroczystości. Dwustronna kartka ozdobiona jest grafiką w kolorze różowego złota i czerni.

  11,98 zł
 • ANKIETY na 18 urodziny księga gości Rosegold Black 5szt ANKIETY na 18 urodziny księga gości Rosegold Black 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY na 18 urodziny księga gości Rosegold Black 5szt

  Jaką atrakcję na 18 urodziny wybrać? Jeśli chcesz by goście na długo zapamiętali przyjęcie przez Ciebie organizowane to fenomenalnym pomysłem będzie ankieta. Dwustronna kartka posiada pytania na które Twoi goście chętnie udzielą odpowiedzi. Taka zabawa na długo zostanie w pamięci zgromadzonych gości.

  9,98 zł
 • GRA urodzinowa Kto najlepiej zna Solenizantkę GRA urodzinowa Kto najlepiej zna Solenizantkę
  8,98 zł
  GRA urodzinowa Kto najlepiej zna Solenizantkę

  Gra urodzinowa "Kto najlepiej zna Solenizantkę" to niesamowita zabawa nie tylko dla samej solenizantki, ale także dla wszystkich gości. Pozwoli lepiej poznać solenizantkę oraz samych was. W tej grze nieważne są poprawne odpowiedzi, bo to właśnie przy tych błędnych jest najwięcej śmiechu. Im więcej będzie niepoprawnych odpowiedzi tym więcej zabawy.

  8,98 zł
 • GRA planszowa na 18 urodziny Test na 18-latka GRA planszowa na 18 urodziny Test na 18-latka
  30,98 zł
  GRA planszowa na 18 urodziny Test na 18-latka

  Gra planszowa na 18 urodziny to wspaniała zabawa na przyjęcie urodzinowe. Wspaniała zabawa na osiemnastkową imprezę nie pozwoli nawet na chwilę nudy. Świetna rozrywka na pewno przypadnie do gustu wszystkim gościom. 

  30,98 zł
 • GRA karciana na 18 urodziny Alko 18-stka GRA karciana na 18 urodziny Alko 18-stka
  32,98 zł
  GRA karciana na 18 urodziny Alko 18-stka

  Karciana gra na 18 urodziny to wspaniała zabawa na imprezę urodzinową. Dzięki grze impreza na pewno będzie niezapomniana i pomoże wprowadzić wspaniałą atmosferę. Wszyscy goście będą się wspaniale bawić na Waszej imprezie urodzinowej. 

  32,98 zł
 • ZABAWA na 18 urodziny Imprezowe Czółko ZABAWA na 18 urodziny Imprezowe Czółko
  32,98 zł
  ZABAWA na 18 urodziny Imprezowe Czółko

  Wspaniała zabawa na 18 urodziny zapewni rozrywkę na długie godziny. Zorganizuj niezapomnianą imprezę i zapewnij ciekawą rozrywkę swoim gościom. 18 urodziny świętuj z przyjaciółmi, sprawdzicie kto wygra. 

  32,98 zł
 • GRA karciana na 18 urodziny Pytanie czy wyzwanie GRA karciana na 18 urodziny Pytanie czy wyzwanie
  22,98 zł
  GRA karciana na 18 urodziny Pytanie czy wyzwanie

  PYTANIE CZY WYZWANIE! Świetna gra karciana na 18 urodziny. Jak dobrze znasz swoich przyjaciół? Spraw by twoja 18 była niezapomniana podejmijcie wspólne wyzwanie i bawcie się do białego rana. 

  22,98 zł

Niezbędne dodatki na urodziny

Przyjęcie urodzinowe jest okazją, podczas której z powodzeniem można spędzić mnóstwo wspaniałego czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. Takie imprezy organizowane w domu to proste i naprawdę szybkie w przygotowaniu wydarzenia. Urodzinowe przyjęcie możesz wyprawić także w restauracji, a podczas wyjątkowo ciepłego dnia - nawet w ogrodzie! Do zorganizowania imprezy przydają się dekoracje, dzięki którym całość wyróżnia się na tle innych spotkań z bliskimi. Podczas przyjęcia urodzinowego obowiązkowo zadbaj również o atrakcje i dodatki, które urozmaicą całą uroczystość. Dzięki temu zarówno solenizant, jak i wszyscy zebrani goście będą fantastycznie bawić się na imprezie! Jakie produkty najlepiej wykorzystać podczas przyjęcia urodzinowego?

Pomysły na urodziny dla dorosłych

Zabawy na przyjęciu urodzinowym zapewniają gościom zajęcie oraz sprawiają, że impreza jest naprawdę udana. Co więcej, wszystkie zebrane osoby dobrze zapamiętają takie gry, dzięki czemu mile wspominać będą Twoją imprezę. Jeśli zapraszasz na przyjęcie różnych znajomych i krewnych, atrakcje pozwolą także wszystkim gościom się ze sobą zintegrować. Kojarzysz popularną grę w Prawdę czy Wyzwanie? Tego rodzaju zabawy bezbłędnie sprawdzają się w czasie przyjęć urodzinowych. Bileciki ze zdrapkami są znakomitym przykładem atrakcji, która świetnie sprawdzi się w czasie imprezy. Pod złotą powierzchnią zdrapek umieszczone zostały zadania, które należy wykonać podczas przyjęcia. Taka zabawa spodoba się wszystkim gościom zaproszonym na imprezę!

Zdrapki z zadaniami na urodziny

Zdrapki na przyjęcie urodzinowe

Atrakcje na urodziny w domu

Zdrapki z zadaniami to szczególnie dobra rozrywka na osiemnastkę. Wariant na tego rodzaju przyjęcie dodatkowo ozdobiony został nadrukiem dużej 18, która znakomicie podkreśla charakter imprezy. Na przyjęciu z przyjaciółmi czy rodziną możesz też z powodzeniem wykorzystać zabawną grę planszową z zadaniami i ruletką. To wspaniała rozrywka, która spodoba się wszystkim gościom zaproszonym na osiemnastkę. Taka gra gwarantuje fenomenalną zabawę. Wśród gier z wyzwaniami znajduje się również zestaw kart “Alko 18-nastka”. Zabawa polega na losowaniu przez uczestników kart, na których nadrukowane zostały zadania. Wybierz jeden z przygotowanych przez nas wariantów i zapewnij swoim gościom bezbłędną rozrywkę. 

Jak spędzić urodziny z przyjaciółmi?

Do przygotowania wspaniałej imprezy osiemnastkowej przydadzą Ci się również inne gry. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w czasie Twojego przyjęcia. “Czółko” to wspaniała rozrywka na imprezę. W estetycznym pudełku zamknięte zostały karty z hasłami z trzech kategorii. Postaci, miejsca oraz czynności do odgadnięcia zapewnią Wam długą i fantastyczną zabawę podczas przyjęcia urodzinowego. Taką grę możesz z powodzeniem wykorzystać też na wielu innych uroczystościach. Kapitalną propozycją na 18 jest zestaw ankiety z certyfikatem dla solenizanta. Taki produkt zapewni obdarowanej osobie nietuzinkową zabawę oraz będzie dla niej wyjątkową pamiątką na całe życie. To wysokiej jakości dodatek, który przygotowany został specjalnie na 18.

Ankiety na 18 urodziny z certyfikatem

Ankiety na 18 urodziny