Wybierz Na Urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego jubilata. Przygotuj wspaniałe przyjęcie w wyjątkowym modnym stylu. Zachwyć wszystkich zaproszonych gości wspaniałym oryginalnymi dekoracjami. Zapewnij niepowtarzalną zabawę i zachowaj wyjątkowe wspomnienia na całe lata. Wszystkie dodatki i dekoracje zaprojektowano z najwyższą starannością a tak oczarować Was i waszych bliskich. 

TOP trendy na urodziny - kolekcje dekoracji

Przyjęcie urodzinowe to wydarzenie, podczas którego rodzina i przyjaciele mogą wspólnie świętować kolejny rok życia solenizanta. Taką uroczystość można z powodzeniem zorganizować w dowolny sposób - świetnym rozwiązaniem są domówki czy imprezy na mieście, a charakter przyjęcia dobrze jest dopasować do indywidualnych upodobań solenizanta. Jak zabrać się za organizację takiej imprezy? Wybierz miejsce, datę oraz stwórz listę gości. Gdy te trzy elementy masz już gotowe, możesz przejść do dekoracji czy poczęstunku. Pomocny w planowaniu przyjęcia jest motyw przewodni, który nada imprezie jedyny w swoim rodzaju klimat. Jakie trendy są obecnie modne na urodzinach?

Klasyczne urodziny w eleganckim stylu

Przyjęcie urodzinowe śmiało możesz zorganizować w ponadczasowej odsłonie. Imprezowy charakter wydarzenia świetnie podkreślą ozdoby w odcieniach czerni, a także złota, srebra bądź rosegold. Takie motywy przyciągają uwagę oraz podkreślają wyjątkowy styl przyjęcia! Podczas urodzinowej imprezy z pewnością przydadzą Ci się balony, banery, serwetki, naczynia z papieru czy ozdoby tortu. Innymi użytecznymi elementami będą upominki dla gości oraz księgi pamiątkowe.

Balon foliowy gwoazda happy birthday jasny róż

Balon urodzinowy z metalicznym napisem

Klasyczne dekoracje i dodatki na urodziny sprawdzą się zarówno podczas przyjęcia dziewczyny, jak i chłopaka bez względu na wiek! Co więcej, tego rodzaju produkty fenomenalnie łączyć można też z innymi ozdobami, tworząc unikalne kompozycje!

Przyjęcie urodzinowe w naturalnym stylu

Złoto, rosegold czy czerń bezbłędnie pasować będą do naturalnych dekoracji. Aranżacja uzyskana w ten sposób podkreśli zarówno klimat przyjęcia, jak i najnowsze trendy. Aktualnie w modzie są bowiem wszelkiego rodzaju nawiązania do natury. Botaniczne liście, rustykalne kwiaty czy motywy boho z piórami będą wspaniałym rozwiązaniem na Twojej imprezie! 

Kolekcja Burgundowe Kwiaty przygotowana została z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu zachwyca swoim niebanalnym wyglądem oraz idealnie pasuje do panującej aktualnie mody. Wyraziste kwiaty na jasnym tle przyciągają uwagę, a ozdobna czcionka na niektórych dodatkach wspaniale się z nimi komponuje. W skład kolekcji wchodzą dekoracje wnętrz i stołów, ale też ozdoby tortu, praktyczne dodatki i podziękowania dla gości. Znajdziesz w niej wszystko, co potrzebne do zorganizowania wspaniałego przyjęcia. Zwłaszcza, że aranżację z łatwością można uzupełnić przy pomocy eko dekoracji i ozdób w dopasowanej kolorystyce.

Winietki personalizowane burgundowe kwiaty

Personalizowane winietki w naturalnym stylu

Personalizowane przyjęcie urodzinowe

Dużą popularnością cieszą się również przycięcia w spersonalizowanej odsłonie. Jak przygotować taką imprezę? Z powodzeniem możesz wykorzystać dekoracje i dodatki podpisane imieniem solenizanta. To proste i bezbłędne rozwiązanie, które pozwoli stworzyć personalizowaną aranżację w dowolnym stylu.

Innym ciekawym sposobem na uczynienie wystroju bardziej osobistym jest wybranie produktów, które zwrócą uwagę na indywidualne upodobania czy hobby solenizanta. Takie dekoracje mogą nawiązywać do stylistyki, zainteresowań, charakteru bądź dowolnej myśli, jaka wpadnie Ci do głowy przy aranżowaniu wnętrza. Świetnym dodatkiem będą także zdjęcia zawieszone na specjalnie przygotowanej ściance lub wielki baner z imieniem umieszczony w dobrze widocznym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz wiele sprawdzonych produktów na personalizowane urodziny!