baby shower w stylu Boho Pampas

baby shower w stylu Boho Pampas

Baby Shower boho - modna propozycja z wykorzystaniem motywu traw pampasowych. Starannie dopasowana delikatna kolorystyka, piękna dekoracyjna grafika i dodatki o ekologicznym charakterze. Z połączenia tych elementów powstał wyjątkowa kolekcja, która podbije Wasze serca. Wspaniałe dodatki w oryginalnym stylu, na pewno zachwycą wszystkich zaproszonych gości. Celebruj wyjątkowy czas ciąży i baw się na całego czekając na swój malutki skarb. Wyjątkowa kolekcja stworzona z myślą o przyszłych Mamach pomoże wprowadzić wyjątkowy klimat na organizowanym przyjęciu. 

 • ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Pampas ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Pampas
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Pampas

  Przepiękne zaproszenie na Baby Shower w boho stylu. Doskonały sposób, aby zaprosić najbliższe Ci osoby z okazji nadchodzącego dziecka. Taki sposób jest niezwykle łatwy i szybki, ale także bardzo ekonomiczny i prezentuje się bardzo elegancko.

  39,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas
  1 Recenzje

  Śliczna księga pamiątkowa na przyjęcie Baby Shower. W księdze goście mogą zapisać życzenia dla Mamy i dziecka, złote rady lub wspólne pamiątkowe zdjęcia. Okładkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką przyszłej Mamy. 

  49,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower Z IMIENIEM Pampas TOPPER na tort Baby Shower Z IMIENIEM Pampas
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower Z IMIENIEM Pampas

  Topper to łatwy w użyciu i efektowny dodatek na tort z okazji przyjęcia Baby Shower. Topper udekorowano personalizacją oraz śliczną ozdobną grafiką. Modny dodatek wspaniale komponują się z innymi dekoracjami. 

  24,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Pampas (+ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Pampas (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower Tabliczka Pampas (+ramka)

  Śliczna dekoracja na stół w modnym stylu Pampas. W białej ramce umieszczono karteczkę z dekoracyjną grafiką. Elegancki dodatek wspaniale komponuje się z innymi dekoracjami. 

  17,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 10szt

  Słodkie czekoladki zapakowane w eleganckie papierki to wspaniały upominek dla gości. Miły upominek pozwoli podziękować za przybycie na przyjęcie. Wspaniałe słodycze można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  1 Recenzje

  Pyszne czekoladki to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjcie. Słodkości zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem w modnym stylu pampas. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  19,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Pampas (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Pampas (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Pampas (+etykiety z imieniem) 10szt

  Słodkie lizaki udekorowano personalizowanymi naklejkami z dekoracyjną grafiką. Lizak to wspaniały wybór upominków dla gości, który pozwoli podziękować za przybycia na przyjęcie Baby Shower. Lizaki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  24,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower podziękowanie Z IMIENIEM Pampas 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Baby Shower podziękowanie Z IMIENIEM Pampas 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower podziękowanie Z IMIENIEM Pampas 100% Handmade
  1 Recenzje

  Ręcznie robione świece sojowe to wspaniały wybór podziękowania na Baby Shower. Podaruj gościom piękny upominek o ekologicznym charakterze. Słoiczek dekoruje personalizowana naklejka z dekoracyjną grafiką. 

  11,98 zł
 • OPŁATEK na tort Baby Shower Z IMIENIEM Pampas Ø20cm OPŁATEK na tort Baby Shower Z IMIENIEM Pampas Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Baby Shower Z IMIENIEM Pampas Ø20cm

  Elegancki opłatek to prosta w użyciu i efektowna dekoracja na tort na przyjęcie Baby Shower. Opłatek wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. Opłatek jest personalizowany oraz udekorowany śliczną grafiką. 

  17,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 50x70cm PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 50x70cm
  1 Recenzje

  Śliczny plakat w modnym stylu Pampas. Plakat to efektowna dekoracja, która przykuje uwagę wszystkich gości. Piękna dekoracja wspaniale komponuje się z innymi dodatkami. 

  59,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 200ml WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 200ml
  19,98 zł
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe Baby Shower Z IMIENIEM Pampas 200ml

  Wspaniałe wino musujące to idealny upominek dla gości na Baby Shower, który pozwoli wznieść toast za Mamę i dzidziusia. Butelka wina została udekorowana personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką. Całości dopełnia elegancka wstążka oraz słomka w złotym kolorze. 

  19,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Pampas 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Pampas 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Pampas 80 kartek
  1 Recenzje

  Śliczny notatnik to wspaniały prezent dla przyszłej Mamy. Praktyczny upominek pozwoli uporządkować wszystkie terminy, plany i pomysły w jednym podręcznym miejscu. okładkę udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką. 

  29,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Winietki to praktyczny element dekoracji stołu, który pozwoli gościom szybko i sprawnie odnaleźć swoje miejsca. Winietki wspaniale komponują się z innymi dodatkami w stylu Pampas. Idealny wybór na każde przyjęcie. 

  9,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Pampas Boho 10szt BILECIKI podziękowanie Pampas Boho 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Pampas Boho 10szt

  Bileciki z podziękowaniami to wspaniały element dekoracji, który można przyczepić do upominków dla gości. Bileciki wspaniale komponują się z innymi dodatkami. Dekoracyjna grafika w stylu Pampas to oryginalny styl który prezentuje się pięknie na każdym przyjęciu. 

  6,98 zł
 • DEKORACJE na Baby Shower w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Baby Shower w sklepie >TUTAJ<

 • WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI drewniane Serca 10szt

  Oryginalne drewniane winietki na Chrzest, Komunię, wesele i inne wspaniałe okazje w kształcie serca. Piękna dekoracja stołu, która zachwyci wszystkich gości. Na winietkach należy samodzielnie wypisać imiona i nazwiska gości. Drewniane serduszka pięknie i nowocześnie prezentują się na serwetkach, które ułożone są na talerzach gości.

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt

  Serwetki to zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny element każdego przyjęcia. Wspaniałe papierowe serwetki w białym kolorze, które posiadają uroczy motyw złotych serduszek świetnie sprawdzą się na urodzinkach, Roczku, a nawet Chrzcie Świętym. Prezentują się bardzo elegancko i oryginalnie, dzięki czemu zachwycą wszystkich przybyłych gości. 

  6,98 zł
 • SERWETKI papierowe Drobne Kwiatuszki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Drobne Kwiatuszki 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Drobne Kwiatuszki 33x33cm 20szt

  Papierowe serwetki w urocze drobne kwiatuszki w stylu retro. To idealna propozycja na uzupełnienie dekoracji stołu na urodzinki dziewczynki, Roczek, Komunię, Chrzest, a nawet babską imprezkę. Serwetki można również złożyć i umieścić w specjalnych serwetnikach, a także rozłożyć obok nakrycia każdego gościa. To niezbędny dodatek do każdej imprezki i...

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  29,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Klasyczne białe serwetki to wspaniały dodatek na każde przyjęcie. Delikatna biel to wspaniale komponuje się z innymi kolorami i dekoracjami. Praktyczny dodatek wspaniale prezentuje się na odświętnym stole.

  29,98 zł
 • BALONY chromowane 30cm 10szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE BALONY chromowane 30cm 10szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE
  19,98 zł
  BALONY chromowane 30cm 10szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE

  Przepiękne balony w chromowanym złotym kolorze na Chrzest, Komunię, urodziny i inne wspaniałe przyjęcia. Balony można napełnić powietrzem, jak i helem, dzięki czemu będą cudownie unosić się nad uroczystym stołem. To doskonały gadżet do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Dzięki nim stworzysz niepowtarzalną aranżację przyjęcia.  

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Rustykalne Kwiaty 13x6cm
  1 Recenzje

  Świece to doskonałe rozwiązanie na wyjątkową dekorację przyjęcia, a w szczególności Chrztu Świętego czy Komunię. Biała pieńkowa świeca, która posiada piękną ozdobę w postaci juty z koronkową tasiemką i papierowymi kwiatkami. Cudownie zaprezentuje się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Możesz ustawić ją na szklanym lub drewnianym podstawku, dzięki czemu...

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm
  19,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię Koronkowa 13x6cm

  Bardzo elegancka i czarująca dekoracja stołu na uroczystość Chrztu, Komunii, a także Roczku. Biała świeca pieńkowa, która posiada w komplecie dekoracyjną jutę z bawełnianą koronką i materiałowymi kwiatkami. Świetnie sprawdzi się jako dopełnienie aranżacji w stylu boho i rustykalnym. Można ustawić je na specjalnych podstawkach, dzięki którym będę...

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię EKO Juta 13x6cm ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię EKO Juta 13x6cm
  18,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest i Komunię EKO Juta 13x6cm

  Świece pieńkowe wspaniale prezentują się na każdej uroczystości. Świeca w białym kolorze, którą pięknie zdobi jutowa tasiemka oczaruje wszystkich przybyłych gości. To doskonałe rozwiązanie na dekorację Chrztu, Roczku i Komunii Świętej w stylu boho i rustykalnym. Możesz ustawić ją na drewnianych podstawkach, dzięki czemu efekt będzie niepowtarzalny. 

  18,98 zł
 • ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm
  4,98 zł
  ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm

  Drewniana podstawka pod świeczkę to super pomysł na prostą dekorację stołu, która szybko odmieni jego wygląd. Drewno to ponadczasowy dodatek, który zawsze się sprawdzi i można go łączyć z większością rzeczy i kolorów. Dzięki takiej podstawce możesz mieć pewność, że żaden wosk nie zagrozi bezpieczeństwu stołu.

  4,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm
  15,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm

  Koronkowa tasiemka wykończona na brzegach koronką pozwoli pięknie zapakować produkt dla klienta. Idealnie nadaje się również do wykończenia słoiczków z naturalnymi kosmetykami czy zapakowania mydełek. Tasiemka świetnie wpisuje się w najnowsze eko trendy.

  15,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm
  19,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm
  1 Recenzje

  Tasiemka jutowa z koronką to świetny wybór, który pięknie wpisuje się w najnowsze eko trendy. Must have, jeśli chcesz dostarczyć klientowi pięknie zapakowany produkt. Może posłużyć także jako wypełnienie pudełka czy szkatułki lub dodatek do zdjęć. Świetnie sprawdzi się także w rękodziele.

  19,98 zł
 • TAŚMA jutowa eko 4x500cm TAŚMA jutowa eko 4x500cm
  13,98 zł
  TAŚMA jutowa eko 4x500cm

  Taśma z juty w ekologicznym stylu to świetny dodatek, by pięknie opakować lub wyeksponować produkt na zdjęciach w sklepie. Tasiemka jest obszyta, dzięki czemu nie pruje się i nie siepie. Można wykorzystać ją także do zdobienia słoiczków z naturalnymi świecami.

  13,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany Beautiful Day TOPPER na tort drewniany Beautiful Day
  27,98 zł
  TOPPER na tort drewniany Beautiful Day

  Śliczny topper na tort wykonany ze sklejki drewnianej z pięknym napisem "Beautiful Day". Ekologiczna dekoracja wspaniale komponuje się z innymi dodatkami takimi jak kwiaty czy słodycze. Topper idealnie pasuje na przyjęcie organizowane w stylu rustykalnym.  

  27,98 zł
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka
  8,98 zł
  KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm

  Drewniane konfetti w kształcie serc to fantastyczny dodatek i gadżety do sesji zdjęciowych. Drewniane serca wpisują się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Swoje zastosowanie znajdują również przy wypełnieniu pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  8,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  1 Recenzje

  Rewelacyjne słomki wykonane z ekologicznego papieru kraft to doskonały dodatek do każdej imprezki. Słomki są przyjazne dla środowiska. Świetnie dopasują się do każdej aranżacji przyjęcia, a w szczególności w stylu rustykalnym i boho. Z pewnością zachwycą wszystkich gości. 

  4,98 zł
 • JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  39,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  2 Recenzje

  Przepiękny jutowy bieżnik zdobiony delikatną koronką. Wspaniała propozycja dekoracji stoiska na targach lub wystawach. Jutowy bieżnik pięknie prezentuje się na sesji zdjęciowej produktów w aranżacji i idealnie komponuje się z innymi dekoracjami w rustykalnym stylu.

  39,98 zł
 • JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m
  29,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m

  Wyjątkowo elegancki bieżnik zdobiony delikatną białą koronka na środku. Jutowy bieżnik to idealna dekoracja stołu na targach w stylu rustykalnym czy boho. Pięknie prezentuje się z produktami takimi jak biżuteria, odzież czy własnoręcznie robione dekoracje.

  29,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna na szpuli Delikatna 15cm x 9m KORONKA dekoracyjna na szpuli Delikatna 15cm x 9m
  63,98 zł
  KORONKA dekoracyjna na szpuli Delikatna 15cm x 9m

  Bieżnik z miękkiej koronki to wspaniała baza dekoracji stołu na wyjątkowe uroczystości takie jak targi czy wystawy produktowe. Koronka w wyjątkowy sposób wyeksponuje produkty, na które chcesz zwrócić najwięcej uwagi odwiedzających. Koronka może być równie niezbędna podczas sesji produktowych. Stanowi ona podkład pod prezentowane przedmioty, tak aby...

  63,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna na rolce złamana biel Kwiaty 18cm x 9m KORONKA dekoracyjna na rolce złamana biel Kwiaty 18cm x 9m
  69,98 zł
  KORONKA dekoracyjna na rolce złamana biel Kwiaty 18cm x 9m
  1 Recenzje

  Wyjątkowa koronka dekoracyjna to hit sezonu! Jej ogrom zastosowań sprawia, że przydaje się w każdej sytuacji. Zabierz ją ze sobą na targi aby ozdobić nią stół na swoim stoisku, wyeksponujesz tak swoje produkty. Użyj jej do aranżacji podczas sesji aby zdjęcia nabrały delikatności. Utnij ile chcesz i wykorzystaj do prac rękodzielniczych, możesz wybrać sobie...

  69,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna Exclusive 45cm x 9m KORONKA dekoracyjna Exclusive 45cm x 9m
  139,98 zł
  KORONKA dekoracyjna Exclusive 45cm x 9m

  Wyjątkowo drobna i miękka koronka dekoracyjna, która uratuje Cie w każdej sytuacji. Rolka koronki posiada wiele zastosowań. Może spełnić funkcje dekoracyjną i ozdobić opakowanie, które trafi do klienta oraz sam produkt. Bardzo dobrze wygląda jako podstawa do sesji aranżacyjnej albo podkład do ozdoby stoiska na targach. Dzięki temu, że do dyspozycji...

  139,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna Classic 45cm x 9m KORONKA dekoracyjna Classic 45cm x 9m
  179,98 zł
  KORONKA dekoracyjna Classic 45cm x 9m

  Klasyczna koronka, która zachwyca swoją prostotą. Jeśli wybierasz się na targi zabierz ja ze sobą aby udekorować stolik w swoim stoisku. Dzięki temu zwrócisz uwagę produktów, które pragniesz zaprezentować. Koronkę możesz wykorzystać również w swoich produktach. Jest niezwykle miękka dlatego praca z nią to czysta przyjemność. Bardzo ładnie wygląda też na...

  179,98 zł

Baby Shower boho - kolekcja Pampas

Jeśli planujesz właśnie Baby Shower dla siebie lub przyjaciółki, bez najmniejszych wątpliwości przydadzą Ci się gustowne dekoracje i dodatki stworzone specjalnie na taką okazję. Wysokiej jakości produkty oferowane w naszym sklepie internetowym znakomicie sprawdzą się na przyjęciu przyszłej mamy i jej oczekiwanego maluszka. Dzięki nim zaaranżujesz dowolne wnętrze lub ogród, oczarowując wszystkie uczestniczki imprezy. Jak przygotować wystrój na Baby Shower? Dekoracje stołu oraz sali w spójnej stylistyce pozwolą bez żadnego problemu stworzyć wspaniałą scenerię na takie przyjęcie. Baby Shower boho to zdecydowanie jeden z największych hitów, dlatego z powodzeniem możesz wybrać taki styl również na swoją imprezę!

Dekoracje na Baby Shower

Nasza kolekcja Pampas stworzona została specjalnie na Baby Shower. Dekoracje i dodatki zdobione oryginalnym motywem trawy pampasowej to produkty, które zachwycają nietuzinkowym wyglądem. Stonowana kolorystyka oraz grafika ciężarnej kobiety doskonale dopełniają wygląd całego projektu. Właśnie dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać takie dekoracje podczas organizowanego przez siebie przyjęcia. Co więcej, w naszej kolekcji znalazły się również ozdoby i dodatki dopasowane do stylistyki boho, dlatego uzyskany efekt będzie jeszcze bardziej zaskakujący. Personalizowany plakat na Baby Shower z imieniem oraz datą uroczystości pozwoli bezbłędnie podkreślić charakter celebrowanej okazji. Zawieszony w dobrze widocznym miejscu na pewno przyciągnie uwagę zaproszonych dziewczyn. 

Inspiracje na Baby Shower dziewczynki i chłopca

Do dekoracji tortu na Baby Shower wykorzystać możesz personalizowany topper boho, który z łatwością umieścisz na każdego rodzaju cieście. Z kolei podziękowania dla gości w postaci czekoladek z imieniem, owocowych lizaków czy świeczek zapachowych sprawią przyjemność wszystkim przyjaciółkom przyszłej mamy. Drobne upominki z imieniem i stylową grafiką sprawdzą się znakomicie na Baby Shower. Goście zaproszeni na przyjęcie poczują się docenieni i bardzo dobrze zapamiętają taką niespodziankę. Księga pamiątkowa z personalizowaną okładką to z kolei wspaniały podarunek dla przyszłej mamy. Album wypełniony wpisami przyjaciółek oraz zdjęciami z przyjęcia nawet po wielu latach przypomni jej o tak szczególnym dniu. 

Księga pamiątkowa Pampas Baby Shower

Księga pamiątkowa na Baby Shower

Baby Shower - dekoracje boho

Do naszej kolekcji można śmiało dopasować dekoracje eko, które uatrakcyjnią wygląd całej aranżacji. Papierowe serwetki są istotnym elementem wystroju na przyjęcie. Ułożone przy nakryciach gości pięknie ubiorą stół na Baby Shower. Białe serwetki ze złotymi serduszkami pozwolą w czarujący sposób ocieplić wnętrze na przyjęcie. Wspaniale prezentują się również serwetki z motywem drobnych kwiatków w pastelowej kolorystyce. Rustykalne świece zdobione jutą i materiałowymi kwiatkami prześlicznie wyglądać będą na stole podczas Baby Shower. Dla uatrakcyjnienia efektu możesz wykorzystać również drewniane podkładki z brzozowych krążków. Takie dodatki fenomenalnie uzupełnią aranżację boho na Baby Shower i świetnie skomponują się z resztą dekoracji. 

Świeca pieńkowa Koronkowa

Rustykalna świeca z jutą i koronką