Wybierz Na wesele

Jak przygotować wspaniałe przyjęcie weselne? Gotowe kolekcje dekoracji oraz dodatków bez najmniejszych wątpliwości ułatwią stworzenie pięknej aranżacji. W modzie obecnie są naturalne trendy, dlatego rustykalne czy botaniczne motywy doskonale sprawdzą się podczas wesela. Każda z przygotowanych kolekcji zawiera wysokiej jakości dekoracje sali i stołu, a także praktyczne akcesoria w postaci ksiąg pamiątkowych, podziękowań dla gości czy tablic rejestracyjnych. Takie zestawy pozwolą zorganizować niezapomniane wesele w spójnej i gustownej stylistyce.

 • PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX

  Wspaniała dekoracja na przyjęcie weselne. Zaskocz bliskich efektownym plakatem z grafiką różowych kwiatów. Dopełni go personalizacja zawierająca imiona Paty Młodej  oraz datę uroczystości. Plakat można powiesić przy Parze Młodej lub postawić przy wejściu do sali. 

  79,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Możesz wykorzystać ją podczas Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego, Baby Shower oraz wielu innych okazji. Wszyscy goście moją umieścić w niej swoje wpisy. Okładkę zdobi przepiękna grafika różowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Brązowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Brązowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Brązowe 40x40cm 12szt

  Serwetki flizelinowe w brązowych kolorach to wspaniała propozycja na każde przyjęcie. Będzie doskonała, zarówno do domu, mieszkania, jak i restauracji. Takie kolory wpasują się w aranżację stworzoną zgodnie ze stylem rustykalnym oraz boho.

  14,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ

  Przepiękny balon biodegradowalny w kolorze czekoladowego brązu. Doskonały do wszystkich boho oraz rustykalnych przyjęć. Dopełni złoto-brązowe kwiaty oraz dekoracje do aranżacji. Taki dodatek będzie wspaniałą ozdobą na ścianę.

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Wesele Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Wesele Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Wesele Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie dla gości na Wesele. Zdobione są piękną grafiką rustykalnych kwiatów oraz personalizacją. Możesz wypełnić je krówkami, czekoladkami, cukierkami.

  28,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety samoprzylepne koła Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt NAKLEJKI etykiety samoprzylepne koła Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety samoprzylepne koła Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt

  Samoprzylepne naklejki z personalizacją będą stanowić wspaniałe dopełnienie upominków dla gości. Można nakleić je na pudełeczka na ciasto, pudełeczka na upominki czy też różne inne elementy. Będą się pięknie prezentować z innymi elementami z kolekcji Rustykalne Kwiaty.

  14,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Kakemono to wspaniały sposób na dekorację pomieszczenia podczas Wesela. Świetnie sprawdzi się zarówno na sali jak i w plenerze. Baner jest personalizowany, zdobiony grafiką rustykalnych kwiatów. Będzie się pięknie prezentować podczas uroczystości! 

  99,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Kolekcja Rustykalne Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Tablice rejestracyjne z personalizacją to świetny sposób na dekorację auta ślubnego. Rustykalny motyw zdobiący tablice wpisuje się w najnowsze ślubne trendy. Tablice mają standardowy rozmiar, dopasują się do ramek w samochodzie. To wspaniały sposób by pokazać, że w aucie znajduje się Para Młoda. 

  16,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty PLAN stołów personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Wyjątkowy sposób na przekazanie planu stołów przybywającym na Wesele gościom. Wysokiej jakości plakat ułatwi znalezienie miejsc przy stole. Zdobiony jest grafiką rustykalnych kwiatów. Całość prezentuje się efektownie! To praktyczny i elegancki gadżet! 

  79,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Personalizowany plakat Weselny to wspaniały sposób na dekorację sali oraz powitanie przybywających gości. Plakat wykonany jest na grubym papierze, który posiada rustykalny motyw. Dla lepszego efektu warto umieścić go na sztaludze, przy wejściu do sali Weselnej. 

  59,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Jak poprosić Rodziców o błogosławieństwo? Personalizowane pudełko to wspaniały sposób na przekazanie prośby! Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna, zdobione karteczką z grafiką rustykalnych kwiatów. Rodzice bez wątpienia będą zachwyceni z tak pięknego prezentu!

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Kolekcja Rustykalne Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Kolekcja Rustykalne Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Kolekcja Rustykalne Kwiaty Z IMIONAMI

  Pudełeczko na obrączki wykonane z naturalnego drewna to świetny dodatek na Ślub. Pudełko ułatwi przekazanie obrączek podczas ceremonii. W środku możemy znaleźć personalizację zdobioną grafiką rustykalnych kwiatów. Całość prezentuje się elegancko i efektownie! To również wspaniała pamiątka!

  54,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 12szt

  Słodki upominek dla gości to świetny dodatek do podziękowań weselnych! Pudełka na ciasto pozwolą Ci w elegancki sposób przekazać ciasto. Pudełko jest personalizowane naklejką z imionami Pary Młodej i datą ślubu. Całość zdobiona jest modną grafiką rustykalnych kwiatów.

  35,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Kolekcja Rustykalne Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Fantastyczne pudełko na telegramy, które pozwoli Wam zachować w jednym miejscu otrzymane koperty. Dzięki personalizacji oraz pięknej grafice rustykalnych kwiatów pudło będzie prezentować się elegancko a po Weselu będzie stanowić niesamowitą pamiątkę. To praktyczny i elegancki gadżet!

  39,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Numerki to świetna dekoracja stolików Weselnych. Na tabliczkach można umieścić numerki, które ułatwią gościom dotarcie do swojego miejsca lub napis wskazujący słodki stół, bufet lub fotobudkę. Modna grafika rustykalnych kwiatów znajdująca się na numerkach bez wątpienia wpadnie w gust wszystkim zgromadzonym. 

  4,98 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt

  Wyjątkowe zawieszki na alkohol z rustykalnym motywem! To świetny element dekoracji, który pozwoli nadać butelkom weselnego charakteru. Rustykalna grafika z elementami kwiatów to najmodniejsza dekoracja! Całość jest personalizowana. 

  24,98 zł
 • BILECIK personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty BILECIK personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Bileciki to wspaniały dodatek do prezentów Weselnych. W szybki i efektywny sposób dodaj większego charakteru przygotowanym podziękowaniom! Bileciki dekorowane są grafiką rustykalnych kwiatów. Można je przywiązać do upominku lub położyć na nakryciach gości.

  1,50 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (bszn)

  Uroczy miód w słoiczkach jako podziękowanie dla gości Weselnych! Miód posiada personalizację, dekorowany jest grafiką rustykalnych kwiatów. To bez wątpienia upominek, który wpadnie w gust każdemu! Wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach gości.

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 100% Handmade

  Świece sojowe to wspaniałe podziękowanie dla gości weselnych. Oczaruj najbliższych nietypowym prezentem. Świeczki zdobione są brokatem. Wykonane są w wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce. Prezentują się elegancko i oryginalnie! 

  12,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety) LIZAKI podziękowanie na wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt (+etykiety)
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem 24cm Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+bileciki...

  Słodkie podziękowanie w formie personalizowanych lizaków! Modna grafika rustykalnych kwiatów prezentuje się elegancko! W komplecie znajduje się 15szt lizaków, 15 bilecików oraz 15szt personalizowanych naklejek do samodzielnego naklejenia. Podziękujcie swoim gościom Weselnym w oryginalny sposób!

  49,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty20szt

  W jaki sposób ciekawie podziękować gościom za przybycie na Wesele? Skorzystaj z personalizowanych krówek! To smaczny poczęstunek, który przypadnie do gustu każdemu! Krówki zdobione są grafiką modnych rustykalnych kwiatów. Można rozłożyć je przy nakryciach gości, wsypać do ogólnodostępnej misy lub zapakować do pudełeczek.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty 10szt

  Pyszne czekoladki z personalizacją będą stanowić cudowny upominek dla gości Weselnych. Czekoladki sprzedawane są wraz z naklejką zdobioną grafiką rustykalnych kwiatów. Można umieścić je w pudełeczkach lub rozłożyć przy nakryciach gości. To trafiony prezent dla każdego!

  29,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Instrukcja do księgi gości z motywem rustykalnych kwiatów. Świetnie uzupełni księgę o tym samym motywie z Kolekcji Rustykalne Kwiaty. To idealny dodatek na Ślub oraz Wesele, który zachęci gości do dokonywania wpisów. Ustawcie ją w widocznym miejscu, tak by każdy wiedział gdzie się znajduje. To również wspaniały dodatek dekoracyjny.

  39,98 zł
 • KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Księga wspomnień dla Rodziców z modną rustykalną grafiką! W księdze możecie umieścić wspomnienia z dzieciństwa, życzenia a także zdjęcia. To wzruszający prezent, który pozostanie piękną pamiątką na lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek...

  Księga gości z eleganckimi czarnymi kartami to wspaniały sposób na zachowanie pamiątki ze Ślubu i Wesela. Na kartach księgi można umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie białe flamastry, będą się pięknie prezentować na czarnym tle. Na okładce znajduje się modny motyw rustykalnych kwiatów. 

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień ze Ślubu i Wesela. Personalizowana księga gości zdobiona jest rustykalnymi kwiatami oraz imiona Pary Młodej i data ślubu. W księdze goście mogą umieszczać wpisy, życzenia dla Pary Młodej lub wklejać zdjęcia. 

  49,98 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Kolekcja Rustykalne Kwiaty WINIETKA ślubna z nadrukiem Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Jak wskazać gościom miejsce przy stole? Skorzystaj z winietek, które podczas Wesela pozwolą Ci zaoszczędzić czas! Każdy z gości będzie mógł bez problemu znaleźć swoje miejsce. To praktyczne i szybkie rozwiązanie, które pomoże Ci uniknąć zamieszania w tym ważnym dniu.

  1,89 zł
 • MENU weselne Kolekcja Rustykalne Kwiaty MENU weselne Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  6,49 zł
  MENU weselne Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Piękne menu weselne w rustykalnym stylu! Wspaniały dodatek na stół weselny, który pozwoli przekazać gościom, jakie potrawy będą serwowane podczas przyjęcia. Menu zdobione jest kwiatową grafiką. To praktyczny element wystroju!

  6,49 zł
 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Rustykalne Kwiaty ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Zaproszenie ślubne na telefon w cyfrowej formie! Poinformuj bliskich o zbliżającym się przyjęciu w nietypowy sposób. Zaproszenie zdobione jest grafiką rustykalnych kwiatów w delikatnych kolorach. To szybki tani i ekologiczny sposób!

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Przepiękne jasnoróżowe kieszonki na sztućce sprawdzą się na delikatne przyjęcie dla dziewczynki czy kobiety. Impreza na której króluje róż musi posiadać te przepiękne i jakże eleganckie kieszonki, aby ten kolor i motyw był jeszcze bardziej podkręcony.

  24,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Balony biodegradowalne w przepięknej kolorystyce butelkowej zieleni. Doskonała ozdoba na przyjęcie dokładnie w takiej kolorystyce. Butelkowa zieleń nabiera na popularności ze względu na swój naturalny charakter, który jest hitem tego sezonu. Doskonały do botanicznych dekoracji oraz zielono-białych kwiatów.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE

  Balony eko oparte o biodegradowalne tworzywo doskonale sprawdzą się na przyjęcie "less waste". Imprezy bez plastiku stają się coraz modniejsze, dlatego warto podejmować mądre wyboru konsumenckie. Takie balony doskonale dopasują się do papierowych oraz kraftowych dekoracji i elementów.

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD
  10,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD

  Balony biodegradowalne w kolorze różowego złota to najmodniejsza oraz najbardziej stylowa propozycja. Dzięki materiałowy wykonanego z naturalnego kauczuku sprawiają, że nie tylko są modnym wyborem, ale także mądrym i odpowiedzialnym.

  10,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Boho (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Boho (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Boho (+sznurek jutowy)

  Księga gości w pięknymi czarnymi kartkami doskonała do fotobudki. Wspaniała pamiątka dla Młodej Pary oraz zabawa dla weselnych gości. Jest to modny oraz nowoczesny odpowiednik tradycyjnej księgi gości.

  59,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA ślubne Z IMIONAMI Boho 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka w kształcie serca na podziękowania dla gości na ślub to przepiękna propozycja. Z łatwością można umieścić tam malutkie czekoladki i słodziutkie krówki. Etykiety z boho kwiatami oczarują gości, którzy chętnie zabiorą takie upominki do domu.

  28,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Boho PLAN stołów personalizowany Boho
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Boho

  Plan stołów to praktyczny element wesela. Pozwala na sprawdzenie gościom, przy którym stoliku siedzą oraz sprawne znalezienie swojego miejsca. Styl boho będzie także doskonałą dekoracją sali, a przepiękne kwiaty urozmaicą całą weselną aranżację.

  79,98 zł

TOP trendy ślubne - dekoracje na wesele

Dzień ślubu oraz wesela to niezwykle odświętna data. Zarówno Pary Młode, jak i goście z przyjemnością wspominają to wydarzenie nawet po wielu latach. Nic więc dziwnego, że tak wielu narzeczonych stara się, by ich uroczystość wypadła doskonale. Oprawa muzyczna, światła, lokal, obsługa, dekoracje - każdy element musi być na najwyższym poziomie. I co ważniejsze - powinien zostać dopasowany do indywidualnych upodobań Młodej Pary. Marzy Wam się stylowe wesele w pięknej odsłonie? Poszukujecie inspiracji do przygotowania cudownego przyjęcia, które zachwyci wszystkie zebrane osoby już od pierwszej chwili? W takim razie, koniecznie zorientujcie się, jakie trendy są obecnie najmodniejsze. Być może uda Wam się znaleźć wśród nich idealny przepis na swoją uroczystość. 

Ślub i wesele 2023 - najmodniejsze trendy

Każdy sezon ślubny odznacza się nieco innymi cechami. Co roku zmieniają się kolory czy stylistyka najpopularniejsze w czasie planowania uroczystości. Dobrze jest więc wiedzieć, jakie trendy panują w aktualnym sezonie. Dzięki temu łatwiej zorganizujecie modne i stylowe przyjęcie, które oczaruje Waszych gości! 

Dekoracje naturalne - styl botaniczny, rustykalny i boho

Chyba nikogo nie zdziwi szczególnie, że naturalne motywy ponownie królują w czasie ślubów i wesel. To trend, który już od kilku lat zachwyca Pary Młode. Takie dekoracje z powodzeniem wykorzystać można do ubrania restauracji, domu weselnego bądź pleneru, dlatego nic dziwnego, że tak wiele par się na nie decyduje. Zwłaszcza, że wystrój naturalny można przygotować na tak wiele sposobów! Styl rustykalny cechuje się ciepłem i wiejskimi klimatami, botaniczny przeważa elegancką zielenią, a boho wniesie na przyjęcie lekkość i świeżość. Tylko od Was zależy, który wariant postanowicie wybrać!

Kolekcja Różowe Kwiaty jest niezwykle romantyczną propozycją na ślub oraz wesele. Motyw subtelnych kwiatów w pastelowej kolorystyce cudownie komponuje się z zielonymi liśćmi oraz białym tłem. Całości dopełnia gustowna czcionka. Tak zaprojektowane dekoracje i dodatki bez wątpienia pięknie wyglądać będą w czasie uroczystości. Plakaty, numerki na stół, winietki czy ścianki za Parą Młodą na pewno przydadzą się na przyjęciu. Pudełka na obrączki, zawieszki do alkoholi, podziękowania dla gości, serwetki albo księgi pamiątkowe także stanowią sprawdzone dodatki na ślub i wesele. To wspaniałe rozwiązanie na uroczystość. 

Ścianka za Parą młodą różowe kwiaty

Personalizowana ścianka w rustykalnym stylu

Minimalistyczne wesela i śluby

W tym sezonie chętnie wybieranym rozwiązaniem są także śluby i wesela minimalistyczne. Chodzi w nich zarówno o małą liczbę gości, proste stroje, jak i subtelne dekoracje. Minimalistyczna uroczystość może być zaprojektowana w dowolnej stylistyce. Klasyczne zdobienia, romantyczne akcenty czy geometryczne linie z całą pewnością uczynią Waszą uroczystość bardzo elegancką. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać też elementy naturalne. Minimalistyczne ozdoby i dodatki stanowią oprawę dla przyjęcia, nie przytłaczając jej nadmiarem bodźców - najważniejsza jest Młoda Para oraz złożona przez nią przysięga. Co więcej, takie podejście często pozwala też sporo zaoszczędzić!

Personalizowane dekoracje i dodatki na wesele

Swój ślub wraz z weselem możecie z powodzeniem zorganizować w niezwykle unikalnej i wyjątkowej odsłonie. Jak to zrobić? Z pomocą idzie nowy trend, zgodnie z którym Pary Młode decydują się na personalizowane aranżacje! Nie chodzi tu jedynie o dekoracje z imionami lub inicjałami - choć te też bardzo dobrze się sprawdzą - ale o podkreślenie swoich zainteresowań czy historii. Możecie do dekoracji wnętrza bądź pleneru wykorzystać zdjęcia. Stwórzcie ściankę z fotografiami lub zwieście je w kilku miejscach. Z kolei za motyw przewodni posłużyć mogą Wasze wspólne zainteresowania - pokażcie, jak wiele Was łączy! Podróże, obce kultury, sport, książki, filmy czy inne hobby - wszystko może stać się inspiracją do przygotowania aranżacji na weselu. Efekt będzie jedyny w swoim rodzaju!

Pudełko na obrączki drewniane różowe kwiaty

Pudełko na obrączki z imionami Pary Młodej