chrzest w stylu boho

chrzest w stylu boho

Dekoracje na Chrzest Święty powinny być spójne i stylowe. Najlepiej zadbać o to, ustalając motyw przewodni chrzcin. Chrzest Święty boho będzie prawdziwym hitem. Uroczystość w takiej odsłonie można przygotować zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Naturalne odcienie oraz eko dekoracje rewelacyjnie sprawdzą się na boho chrzcinach. Zaproszenia, prezenty dla dziecka na Chrzest czy podziękowania dla gości to istotne elementy organizacji przyjęcia. W naszej boho kolekcji znajdziesz również niezawodne dekoracje. Personalizowane tabliczki i plakaty możesz śmiało połączyć z rustykalnymi świecami czy drewnianymi banerami. Efekt będzie czarujący!

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  4 Recenzje

  Prześliczne zaproszenia na Chrzest Święty, które zachwycą gości. Zaproszenia są inspirowane modnym stylem boho dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko i gustownie. Znakomity wybór idealnie sprawdzi się zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki.  

  24,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Kołyska w Kwiatach EKO UNIWERSALNY PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Kołyska w Kwiatach EKO UNIWERSALNY
  79,98 zł
  PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Kołyska w Kwiatach EKO UNIWERSALNY
  1 Recenzje

  Śliczny niezbędnik to idealny prezent dla dziecka na Chrzest Święty, wyjątkowa pamiątka na długie lata. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono dziecięce skarpetki, los na loterię, słonika na szczęście, świeczkę, woreczek na gotówkę oraz pudełeczko na pierwszy ząbek. 

  79,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach
  99,98 zł
  PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach

  Śliczny niezbędnik dla dziecka to znakomity upominek na Chrzest Święty. W eleganckie skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono dziecięce skarpetki, los lotto, słonik na szczęście, woreczek na gotówkę lub osobisty drobiazg, świeczka i pudełeczko na pierwszy ząbek. Pudełeczko udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjnym motywem kołyski w botanicznej...

  99,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM Boho Kołyska SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM Boho Kołyska
  89,98 zł
  SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach

  Śliczny upominek dla dziecka z okazji przyjęcia Chrztu Świętego. W eleganckiej skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono komplet pamiątkowych sztućców. W środku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i dekoracyjną grafiką uroczej kołyski w kwiatach w stylu boho. 

  89,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Boho Kołyska PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Boho Kołyska
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Kołyska w kwiatach

  Pudełeczko na pieniądze to wspaniały prezent na Chrzest. W pudełeczku umieszczono personalizowane karteczki z życzeniami oraz dekoracyjną grafiką dziecięcej kołyski w kwiatach w modnym stylu boho. W środku umieszczono również dwie klamerki do którym można przyczepić pieniądze lub pamiątkową fotografię. 

  42,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Kołyska LUX Aż 240stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Kołyska LUX Aż 240stron
  79,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Kołyska w kwiatach LUX Aż 240stron

  Biblia dla dzieci to doskonały wybór prezentu na Chrzciny dziecka. Pięknie ilustrowana księga pozwoli poznać maluchowi przekazywane z pokolenia na pokolenie historie biblijne. Biblia posiada personalizowaną okładkę ze śliczną grafiką dziecięcej kołyski w kwiatach w stylu boho.

  79,98 zł
 • KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  44,98 zł
  KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Prześliczna księga pamiątkowa na Chrzest w twardej oprawie na której znajduje się elegancka grafika w stylu boho ukazująca dziecięcą kołyskę wśród kwiatów. Dodatkowo księga posiada personalizację dzięki czemu staje się jedyna w swoim rodzaju. Można wypełnić ją zdjęciami z uroczystości albo poprosić gości o wpisanie się do niej. 

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM Boho Kołyska PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM Boho Kołyska
  69,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM Kołyska w...
  1 Recenzje

  Drewniana skrzyneczka z słodkościami to doskonała propozycja na prezent w ramach podziękowania Dziadkom i Rodzicom Chrzestnym. W przegródkach umieszczone zostały dwa słoiczki pysznego miodu, czekoladki oraz lizaki. Całość prezentuje się niepowtarzalnie i zjawiskowo. Personalizacja i wspaniały tekst pozwolą wyrazić wdzięczność podczas Chrztu Świętego dziecka.

  69,98 zł
 • CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Merci Z PODPISEM Boho Kołyska 100g CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Merci Z PODPISEM Boho Kołyska 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Merci Z PODPISEM Kołyska w kwiatach 100g

  Znakomita czekolada Merci dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków, która pozwoli podziękować za przybycie na Chrzest Święty. Wspaniały łakoć zapakowano w papierową obwolutę udekorowaną pięknym motywem dziecięcej kołyski w kwiatach w stylu boho. Miły gest na pewno sprawi przyjemność bliskim.  

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Kołyska w kwiatach 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Kołyska w kwiatach 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Kołyska w kwiatach 10szt ( +etykiety z imieniem +białe...

  Efektowne podziękowania dla gości na Chrzest, które fenomenalnie wyglądają i zachwycają wszystkich. Papierowe pudełeczka w kształcie przestrzennych aniołków są genialne. Możesz wypełnić je tym, czym tylko chcesz - bakalie, krówki czy inne cukierki. Ozdobione delikatną naklejką z personalizacją na długo zapadną w pamięć każdego z gości. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 10szt

  Czekoladki na Chrzest z przepysznej belgijskiej czekolady. Owinięte w eleganckie papierki z uroczą grafiką dziecięcej kołyski w stylu boho prezentują się niezwykle efektownie. Możliwość dodania personalizacji w postaci imienia dziecka oraz daty sprawia, że stają się wspaniałą formą podziękowania dla gości. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM 20szt

  Jakie podziękowanie na Chrzest wybrać by było efektowne i spodobało się gościom? Jeśli stoisz przed takim dylematem to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Śmietankowe krówki w eleganckich papierkach z grafiką w stylu boho oraz personalizacją będą strzałem w 10! Goście uwielbiają słodycze i na pewno przypadnie im do gustu taka forma podziękowania. 

  39,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bz)

  Słoiczek z cukierkami to świetny pomył na podziękowanie dla gości na Chrzest. Udekorowany ślicznym białym kapturkiem przewiązanym złotą wstążeczką prezentuje się bardzo efektownie. Dodatkowo posiada naklejkę z grafiką w stylu boho oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty Chrztu dzięki czemu staje się bardzo wyjątkowym upominkiem. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bszn)

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w efektownym i smakowitym stylu. Miód naturalny z polskiej pasieki to świetny upominek, który możesz podziękować gościom za to, że byli w tym ważny dla Was i Waszego dziecka dniu. Szklany słoiczek udekorowany został piękną naklejką z grafiką kołyski wśród kwiatów w boho stylu. 

  9,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Kołyska w kwiatach ( etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Kołyska w kwiatach ( etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Kołyska w kwiatach ( etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki na Chrzest ozdobione prześliczną grafiką w modnym stylu boho to wspaniały wybór. Delikatne zdobienie umieszczone na naklejce przedstawia dziecięcą kołyskę w kwiatach. Lizaki to świetny wybór na podziękowania dla gości, którzy poprzez ich smak przypomną sobie swoje dzieciństwo. 

  29,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Kołyska w kwiatach (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Kołyska w kwiatach (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Kołyska w kwiatach (+ramka)

  Dekoracja stołu na Chrzest w formie prześlicznej tabliczki z kartką w modnym stylu boho. Takie tabliczki to nie tylko efektowna dekoracja, ale również świetny sposób na zaznaczenie ważne dla Was charakteru uroczystości. Po przyjęciu w ramkę możesz włożyć zdjęcie lub zachować z karteczką na pamiątkę. 

  17,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach

  Świeca do Chrztu to ważny element tej uroczystości. Ciekawą propozycją będzie świeca z personalizowaną naklejką z grafiką w stylu boho przedstawiającą dziecięcy wózeczek z maskotkami pośród kwiatów. Dzięki możliwości personalizacji gromnica prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 100% Handmade

  Śliczna świeca sojowa to piękny upominek, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty. Świecę umieszczono w szklanym słoiczku udekorowanym personalizowaną naklejką. Na naklejce umieszczono śliczną grafikę kołyski w kwiatach w modnym stylu boho.

  12,98 zł
 • OPŁATEK na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach Ø20cm OPŁATEK na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach Ø20cm

  Opłatek na tort na Chrzest dzięki któremu ciasto nabierze wyjątkowego charakteru i będzie prezentować się niezwykle. Ozdobiony grafiką w stylu boho przedstawia dziecięcą kołyskę w otoczeniu kwiatów i zielonych listków. Jeśli pragniesz szybko udekorować efektownie tort i sprawi, że wszyscy goście będą nim zachwyceni z pomocą tego opłatka osiągniesz...

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach TOPPER na tort Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach

  Topper na tort na Chrzest to wspaniały pomysł na szybką i efektowną dekorację ciasta w tym ważnym dla Was dniu. Prześliczny personalizowany topper ozdobiony jest grafiką dziecięcej kołyski w kwiatach w stylu boho. Każdy gość widząc takie cudo na torcie będzie wprost zachwycony. 

  24,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM 50x70cm PLAKAT na Chrzest Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Kołyska w kwiatach Z IMIENIEM 50x70cm

  Plakat na Chrzest to wspaniała dekoracja wnętrza. Pasuje zarówno na przyjęcie urządzane w domu jak i w restauracji. Personalizowany plakat to świetny wybór jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości i nadać uroczystości elegancji. Możesz go postawić lub powiesić.

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem +listwa 60x150cm Kołyska w kwiatach DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem +listwa 60x150cm Kołyska w kwiatach
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem +listwa 60x150cm Kołyska w kwiatach

  Dekoracja sali na Chrzest obok której nie można przejść obojętnie. Kakemono czyli duży papierowy baner to świetna dekoracja sali. Możesz postawić go przy wejściu by witał gości. Ozdobiony prześliczną grafiką w stylu boho przedstawiającą dziecięcą kołyskę z maskotkami pośród kwiatów. Posiada również personalizację dzięki której staje się bardzo wyjątkową...

  99,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM dziecka na Chrzest Kołyska w kwiatach 10szt NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM dziecka na Chrzest Kołyska w kwiatach 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM dziecka na Chrzest Kołyska w kwiatach 10szt

  Naklejki samoprzylepne na opakowania prezentowe na Chrzest z grafiką króliczka i misia w kołysce w stylu boho. Na etykietach umieszczone zostało również personalizowane imię dziecka i data uroczystości. 

  14,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc) KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  115,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Księga gości w bardzo oryginalniej i nietypowej formie. Elegancka drewniana ramka w kształcie serca, która posiada aż 70 serduszek do umieszczenia przez zaproszonych gości pamiątkowych wpisów i życzeń. Przepięknie zaprezentują się na przyjęciu z okazji Chrztu, Komunii, a także ślubu i wesela. Takim dodatkiem stworzysz niepowtarzalna pamiątkę z...

  115,98 zł
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka
  8,98 zł
  KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm

  Drewniane konfetti w kształcie serc to fantastyczny dodatek i gadżety do sesji zdjęciowych. Drewniane serca wpisują się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Swoje zastosowanie znajdują również przy wypełnieniu pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  8,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt

  Prześliczne pudełka na ciasto udekorowane modnym motywem pampasowych traw. Pudełeczka będą praktycznym dodatkiem na każdą okazje. Elegancko zapakowane słodkie wypieki będą miłym gestem. 

  29,98 zł
 • ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm
  4,98 zł
  ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm

  Drewniana podstawka pod świeczkę to super pomysł na prostą dekorację stołu, która szybko odmieni jego wygląd. Drewno to ponadczasowy dodatek, który zawsze się sprawdzi i można go łączyć z większością rzeczy i kolorów. Dzięki takiej podstawce możesz mieć pewność, że żaden wosk nie zagrozi bezpieczeństwu stołu.

  4,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Ekologiczne talerzyki na każdą okazję wykonane z kraftowego papieru. Praktyczny dodatek pozwoli zaserwować bliskim poczęstunek zarówno w domu jak i na przyjęciu plenerowym. Bawcie się wspaniale z rodziną i przyjaciółmi a jednocześnie dbajcie o środowisko. 

  8,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm
  15,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm

  Koronkowa tasiemka wykończona na brzegach koronką pozwoli pięknie zapakować produkt dla klienta. Idealnie nadaje się również do wykończenia słoiczków z naturalnymi kosmetykami czy zapakowania mydełek. Tasiemka świetnie wpisuje się w najnowsze eko trendy.

  15,98 zł
 • TAŚMA jutowa eko 5x500cm TAŚMA jutowa eko 5x500cm
  15,98 zł
  TAŚMA jutowa eko 5x500cm

  Tasiemka jutowa z obszyciami świetnie sprawdzi się, by podkreśli ekologiczny charakter produktu i pięknie go opakować. Tasiemka ładnie się układa, może posłużyć także do ręcznego dekorowania słoików ze świecami czy kosmetykami. Pięknie prezentuje się na zdjęciach.

  15,98 zł
 • TAŚMA jutowa eko 4x500cm TAŚMA jutowa eko 4x500cm
  13,98 zł
  TAŚMA jutowa eko 4x500cm

  Taśma z juty w ekologicznym stylu to świetny dodatek, by pięknie opakować lub wyeksponować produkt na zdjęciach w sklepie. Tasiemka jest obszyta, dzięki czemu nie pruje się i nie siepie. Można wykorzystać ją także do zdobienia słoiczków z naturalnymi świecami.

  13,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm
  19,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm
  1 Recenzje

  Tasiemka jutowa z koronką to świetny wybór, który pięknie wpisuje się w najnowsze eko trendy. Must have, jeśli chcesz dostarczyć klientowi pięknie zapakowany produkt. Może posłużyć także jako wypełnienie pudełka czy szkatułki lub dodatek do zdjęć. Świetnie sprawdzi się także w rękodziele.

  19,98 zł
 • BANER girlanda DREWNIANA Chrzest Święty 80cm (+sznurek) BANER girlanda DREWNIANA Chrzest Święty 80cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda DREWNIANA Chrzest Święty 80cm (+sznurek)

  Wspaniała dekoracja przyjęcia z okazji Chrztu Świętego dziecka. Elegancki drewniany baner układający się w napis Chrzest Święty przepięknie zaprezentuje się na uroczystości. To również doskonały gadżet na tło podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej z Maluszkiem. Świetnie sprawdzi się w aranżacji w stylu boho, rustykalnym i botanicznym. Dzięki dołączonemu...

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek) BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  1 Recenzje

  Jak efektownie udekorować pomieszczenie na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii i Roczku? Świetnym rozwiązaniem są girlandy, a w szczególności drewniane, które cudownie prezentują się w rustykalnych i botanicznych aranżacjach. Baner składa się z drewnianych gałązek oraz jutowego sznureczka, dzięki któremu z łatwością zawiesisz dekorację w wybranym miejscu.

  29,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt
  10,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt

  Fantastyczna dekoracja słodkości w postaci drewnianych topperów. Każdy topper przedstawia motyw gałązki, a dzięki specjalnym szpikulcom z łatwością umieścisz je na wybranych słodkościach. Świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Dopełnią aranżację przyjęcia w stylu rustykalnym, botanicznym, a nawet boho. 

  10,98 zł

Chrzest Święty boho

Jak zorganizować stylowe chrzciny dziecka? Z pomocą naszej kolekcji dekoracji oraz dodatków boho zrobisz to bez najmniejszego problemu. Produkty stworzone z dbałością o najmniejszym szczegóły przygotowane zostały w taki sposób, by jak najlepiej wpisywać się w najnowsze trendy. Wszyscy uczestnicy przyjęcia wyprawionego w takiej stylistyce będą naprawdę oczarowani takim rozwiązaniem. Stonowana kolorystyka oraz wyjątkowe grafiki dopasowane do charakteru uroczystości odmienią wygląd każdego produktu. Dekoracje wnętrza i stołu, praktyczne akcesoria czy podziękowania dla gości z całą pewnością bezbłędnie sprawdzą się w czasie przyjęcia. Zarówno na chrzcinach w domu, jak i restauracji możesz z powodzeniem wykorzystać wysokiej jakości produkty z naszej oferty. 

Zaproszenie na Chrzest boho

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że dodatki na uroczystości i przyjęcia dobrze jest dopasować do motywu przewodniego. W czasie planowania Chrztu Świętego swojego dziecka postaw więc na zaproszenia z grubego papieru zdobione modnym wzorem boho. Kartki z grubego papieru wewnątrz posiadają tekst do samodzielnego wypisania, a na okładce zdobiona są autorskim projektem bucików na dłoni. Zaproszenia na Chrzest w takiej odsłonie już od pierwszej chwili oczarują wszystkie osoby, do których trafią. Do kartek dopasowane zostały też kraftowe koperty, które wspaniale podkreślają eko charakter produktu. Takie dodatki są fenomenalnym rozwiązaniem na Chrzest dziecka. Przy planowaniu uroczystości zadbaj koniecznie również o podziękowania dla gości, które wszystkim sprawią wielką przyjemność.

Chrzest w stylu boho

Jakie jeszcze produkty dobrze jest wykorzystać w czasie przygotowań do Chrztu? Księga pamiątkowa ze sztywną oprawą to gustowny dodatek na chrzciny. Przy pomocy takiego albumu można stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę dla dziecka. Na okładce księgi umieszczona jest grafika kołyski w odsłonie boho. Ozdobny napis oraz naturalne aplikacje sprawiają, że całość wygląda fenomenalnie. Księga przewiązana jest też satynową wstążką, która pięknie dopełnia jej charakter. Innym praktycznym dodatkiem na Chrzest Święty dziecka jest prośba o bycie Chrzestnym. Oryginalne puzzle boho z modnym motywem na pewno spodobają się najbliższym Twojego dziecka. Produkty zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły prezentują się fantastycznie i dlatego będą znakomitym rozwiązaniem podczas planowania Chrztu. 

Prośba o bycie chrzestnym boho puzzle

Prośba o bycie Chrzestnym: puzzle boho

Dekoracje na Chrzest boho

Do dekoracji wnętrza na chrzciny swojego dziecka wykorzystaj koniecznie eko ozdoby z drewna, juty czy grubego papieru. Topper na tort z tematycznym motywem to must-have podczas tego rodzaju przyjęcia. Stół udekorujesz pięknie serwetkami w dopasowanej kolorystyce oraz drewnianym konfetti w kształcie serc. Rustykalne świece z jutowym stroikiem pozwolą w cudowny sposób ocieplić wygląd całej aranżacji. Jasne świeczki z tak stylowym zdobieniem bezbłędnie wpisują się w trendy boho. Co więcej, można z powodzeniem wykorzystać je też w trakcie innych uroczystości. A może szukasz bardzo unikalnej dekoracji wnętrza? W takim razie postaw na personalizowany plakat na Chrzest boho. 

Plakat na chrzest boho

Personalizowany plakat na Chrzest boho