na ślub i wesele

na ślub i wesele

Księga gości weselnych to chętnie wybierany dodatek. Album ślubny ze zdjęciami z przyjęcia czy wpisami najbliższych będzie piękną pamiątką dla Młodej Pary. Księga gości drewniana to także bardzo dobry pomysł na ślub! Taki obraz można później ustawić w domu, dzięki czemu na co dzień przypominać będzie o szczególnym dniu ślubu. Elegancki album ślubny czy naprawdę oryginalna księga gości wykonane z wysokiej jakości materiałów sprawdzą się znakomicie w czasie wesela. Księgę pamiątkową najlepiej jest ułożyć w dobrze widocznym miejscu podczas wesela, aby żadna z zaproszonych osób nie zapomniała pozostawić po sobie wpisu!

 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA

  Prześliczna księga gości, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie weselne. Księga posiada białą okładkę, na której znajduje się elegancki złoty napis Love. W środku znajduje się aż 100 stron w białym kolorze, na których zaproszeni goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia dla Nowożeńców oraz zdjęcia. To doskonałe rozwiązanie, aby zatrzymać...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  43,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA

  Księga gości to niezbędny dodatek na każdą uroczystość, a w szczególności na wesele. Przepiękna biała księga, która posiada sztywną oprawę z eleganckim napisem Love w srebrnym kolorze. Księga zawiera aż 100 stron w białym kolorze. To doskonały element przyjęcia, dzięki któremu zaproszeni goście mogą umieszczać cudowne wpisy, życzenia i zdjęcia. Z...

  43,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki

  Urocza księga gości na przyjęcie weselne. Księga posiada 22 czyste, białe kartki, na których przybyli goście mogą umieszczać życzenia i wpisy dla Nowożeńców. Świetnie sprawdzi się również jako album do pamiątkowych zdjęć. Dzięki niej Para Młoda zatrzyma wszystkie wspomnienia z wesela i ślubu w jednym miejscu. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim...

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości to doskonałe rozwiązanie na zatrzymanie wszystkich wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Księga posiada przepiękny połyskujący napis w srebrnym kolorze oraz 100 białych, czystych stron. Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia i zdjęcia. To rewelacyjny gadżet na wesele, Baby Shower, Chrzest, Komunię i wiele...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga gości to cudowny dodatek do przyjęcia, dzięki któremu stworzysz niesamowitą pamiątkę na długie lata. Księga w białej okładce posiada złoty połyskujący napis oraz 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy i zdjęcia. To doskonały dodatek do przyjęcia z okazji Chrztu, Komunii, wesela, a nawet Baby Shower. 

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa

  Wspaniałym dodatkiem na Chrzest, Komunię, Baby Shower i inne cudowne przyjęcia jest księga gości. Księga w sztywnej oprawie posiada grafikę gałązki eukaliptusa i złoty napis Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia, a nawet zdjęcia. Zawiera aż 100 czystych stron. To doskonały gadżet na przyjęcie. 

  54,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty

  Księga gości to bezcenna pamiątka na całe lata w której goście mogą wpisać życzenia i złote rady dla Nowożeńców. Okładkę księgi udekorowano personalizowaną naklejką z piękną grafiką różowych kwiatów. Księga gości wspaniale sprawdzi się również jako album do pamiątkowych zdjęć. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Różowe Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Różowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Różowe Kwiaty

  Ciekawa forma księgo gości, pozwoli złożyć gościom życzenia Parze Młodej w bar4dzo kreatywny sposób. Okładkę udekorowano śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wyjątkowa pamiątka na długie lata, pozwoli zachować bezcenne wspomnienia z wesela. 

  59,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty

  Instrukcja do księgi pamiątkowej w eleganckiej białej ramce. Karteczkę z instrukcją udekorowano grafiką różowych kwiatów. Piękny dodatek wspaniale prezentuje się z innymi dodatkami.

  28,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD

  Księga gości weselnych to idealny dodatek, aby dopiąć wesele na ostatni guzik. Posiada białą oprawę, na której umieszczony został połyskujący napis Guest Book w najmodniejszym odcieniu rosegold. Wewnątrz znajdują się czyste, białe kartki, na których można umieszczać życzenia, wpisy dla Nowożeńców. Prezentuje się zjawiskowo i bardzo oryginalnie. 

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories

  Prześliczna księga gości, która doskonale sprawdzi się na przyjęciu weselnym. Okładka księgi wykonana została w pięknym odcieniu pudrowego różu oraz zdobi ją złoty napis For sweet memories i motyw serduszka. Na kartkach zaproszeni goście mogą umieszczać wzruszające życzenia i wpisy, a także zdjęcia. To wyjątkowa pamiątka dla Nowożeńców na bardzo długie...

  69,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY
  81,98 zł
  ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY

  Przepiękny i elegancki album na zdjęcia, którym oczarujesz wszystkich gości. Album posiada czarną, sztywną oprawę w czarnym kolorze oraz złoty połyskujący napis Photo. Wewnątrz znajdują się 22 kartki w czarnym kolorze, na których możesz umieszczać pamiątkowe zdjęcia. Świetnie zaprezentuje się obok księgi gości podczas przyjęcia weselnego. 

  81,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce
  58,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce

  Bardzo elegancka i pomysłowa księga gości weselnych, która oczaruje wszystkich gości. Księga posiada kraftową oprawę z złotym, ażurowym sercem. Wewnątrz znajdują się 22 białe kartki, na których można umieszczać życzenia i wpisy. To również doskonała propozycja na album do pamiątkowych zdjęć. Z pewnością spodoba się wszystkim gościom.  

  58,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga gości to wspaniały dodatek na każde przyjęcie, a w szczególności na Chrzest, Komunię, Baby Shower i wiele wspaniałych okazji. Księga posiada sztywną oprawę, na której znajduje się modna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz złoty napis Najpiękniejsze Wspomnienia. Tak oryginalny album pozwoli na umieszczenie w nim pamiątkowych wpisów, życzeń i...

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX

  Śliczny album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować na całe lata bezcenne wspomnienia. Okładka albumu została udekorowana śliczną roślinną grafiką w stylu rustykalnym. Prześliczny album to wspaniały upominek na każdą okazję w którym można umieścić pamiątkowe fotografie z bliskimi.

  46,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Wspaniały album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować bezcenne wspomnienia na długie lata. Okładkę albumu dekoruje elegancki motyw rustykalny. Gustowny upominek na każdą okazję, tylko czeka na wypełnienie fotografiami z bliskimi.

  46,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Śliczna pamiątkowa księga gości pozwoli za zebranie życzeń i wpisów najbliższych na organizowanym przyjęciu. Okładkę księgi dekoruje minimalistyczny napis oraz motyw delikatnej gałązki w złotym kolorze. Księga będzie przepiękną pamiątką na całe lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Księga gości to piękna pamiątka, która pomoże zachować wspomnienia z organizowanego przyjęcia. Okładkę udekorowano napisem i ślicznym motywem botanicznego wianuszka w złotym kolorze. Goście mogą wpisywać życzenia, wpisy czy zdjęcia. 

  49,98 zł
 • ANKIETY weselne botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt ANKIETY weselne botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  ANKIETY weselne botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Śliczne ankiety z botanicznym motywem gałązki eukaliptusa. Świetna zabawa dla gości weselnych oraz wspaniała pamiątka na długie lata. Ankiety zawierają ciekawe pytania i na pewno wywołają uśmiech na twarzach gości. 

  9,98 zł
 • ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt
  6,98 zł
  ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt

  jak urozmaicić przyjęcie weselne? Świetnym rozwiązaniem są ankiety weselne, które posiadają specjalne pola do wypełnienia przez zaproszonych gości. Tak oryginalny dodatek będzie zarazem rewelacyjną atrakcją i rozrywką dla gości, jak i pamiątką dla Pary Młodej. Z pewnością spodobają się każdemu. 

  6,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  89,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w drewnianej i oryginalnej wersji na każdą okazję. Księga w postaci ramki z napisem Blessings, która w komplecie posiada 30 białych skrzydełek prezentuje się niepowtarzalnie. Na specjalnych skrzydełkach zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia i piękne wpisy. To świetna propozycja na Chrzest, Komunię, urodzinki, a także ślub i wesele....

  89,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc) KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  109,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Księga gości w bardzo oryginalniej i nietypowej formie. Elegancka drewniana ramka w kształcie serca, która posiada aż 70 serduszek do umieszczenia przez zaproszonych gości pamiątkowych wpisów i życzeń. Przepięknie zaprezentują się na przyjęciu z okazji Chrztu, Komunii, a także ślubu i wesela. Takim dodatkiem stworzysz niepowtarzalna pamiątkę z...

  109,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW

  Niepowtarzalna i pomysłowa księga gości, która z pewnością zaskoczy wszystkich gości weselnych. Zestaw składa się z szklanej butelki, na której umieszczona została naklejka z napisem "Wiadomości dla Młodej Pary", ramki z karteczką, 60 bilecików, a także sznureczka do ich przewiązania. Zaproszeni goście na bilecikach mogą umieszczać pamiątkowe wpisy i...

  69,98 zł
 • BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ
  9,98 zł
  BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ

  Przepiękne bileciki w kraftowym stylu, które posłużą do umieszczania wpisów i życzeń dla Pary Młodej podczas przyjęcia weselnego. To świetny dodatek do księgi gości w postaci butelki. Na bilecikach znajduje się również napis " Wiadomość dla Pary Młodej". Z pewnością spodobają się wszystkim przybyłym gościom. 

  9,98 zł
 • KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej Z IMIONAMI BŁYSK KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej Z IMIONAMI BŁYSK
  64,98 zł
  KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej Z IMIONAMI BŁYSK

  Jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne? Doskonałym rozwiązaniem jest księga gości, która będzie cudowną pamiątką dla Nowożeńców na długie lata. Księga w bardzo oryginalniej i pomysłowej formie, w skład której wchodzi drewniane pudełeczko z okienkiem, w którym widnieje napis Księga Gości, personalizacja w postaci imion Pary Młodej i daty, a także motyw złotego...

  64,98 zł
 • KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej

  Księga gości to niezbędny dodatek do przyjęcia weselnego. Drewniane pudełeczko wraz z karteczkami, na których zaproszeni goście mogą umieszczać porady dla Nowożeńców będzie wspaniałym elementem przyjęcia. To bardzo oryginalna i pomysłowa forma księgi gości. Z pewnością będzie wzruszająca pamiątką dla Pary Młodej na bardzo długie lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Wspaniała propozycja na każde przyjęcie w postaci księgi gości. Księga posiada aż 100 stron w czarnym kolorze, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy, a także zdjęcia. Sztywna i gładka oprawa księgi pozwala na samodzielną i własnoręczną dekorację. Cudownie sprawdzi się na Chrzest, Komunię, a nawet ślub i wesele. 

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Wspaniała propozycja na oryginalny dodatek do każdego przyjęcia w postaci księgi gości. Księga posiada sztywną i białą okładkę, na której możesz stworzyć własną dekorację w postaci kwiatów, napisów i wszelkich pięknych elementów. W środku znajduje się aż 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać wpisy i życzenia. To doskonały gadżet...

  25,98 zł
 • DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny
  30,98 zł
  DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny

  Niezbędny element wyposażenia każdego biura i każdej firmy w eleganckim stylu. Srebrny długopis z podstawką świetnie prezentuje się nie tylko na biurku, ale i również na sesjach zdjęciowych. Długopis ze stojaczkiem wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół.

  30,98 zł
 • DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty
  32,98 zł
  DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty

  Praktyczny i dekoracyjny element wyposażenia biura oraz firmy w postaci długopisu na podstawce. Wykonany w srebrnej kolorystyce prezentuje się oryginalnie i modnie. Połyskujący długopis to również rewelacyjny gadżet, który można wykorzystać przy sesjach produktowych.

  32,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis to niezbędny dodatek do pamiątkowej księgi gości, ale także do wypisywania zaproszeń i winietek. Elegancki długopis, który posiada oprawę w najmodniejszym kolorze rosegold pięknie zaprezentuje się wraz z księgą na Chrzcie, Komunii, urodzinkach i weselu. 

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  Bardzo elegancki metalowy długopis w złotej oprawie. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do pamiątkowej księgi gości na Chrzcie, Komunii, urodzinach i weselu. Możesz również użyć go do wypisywania zaproszeń i winietek. Prezentuje się bardzo pomysłowo i czarująco. 

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Długopis w białej oprawie z srebrnymi dodatkami to doskonały dodatek do pamiątkowej księgi gości. Świetnie sprawdzi się także podczas wypisywania zaproszeń i winietek. Elegancki wygląda sprawia, że sprawdza się na każda okazję, a w szczególności na Chrzest, Komunię, a także wesele. 

  7,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold
  17,98 zł
  DŁUGOPIS z diamentem Rosegold

  Elegancki długopis w modnym odcieniu rosegold. Długopis jest udekorowany imitacją dużego brylantu dzięki czemu prezentuje się majestatyczni i niezwykle bogato. Śliczny i niezwykle kobiecy dodatek jest fantastycznym upominkiem.

  17,98 zł
 • DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Metaliczny cienkopis ze srebrnym tuszem pozwoli w elegancki i nowoczesny sposób ozdobić ręcznie wykonane produkty dla klientów. Długopis to idealny dodatek do kaligrafii, ale i rówież niezastąpiony element wyposażenia biura.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  1 Recenzje

  Metaliczny cienkopis ze złotym tuszem pozwoli w elegancki sposób ozdobić ręcznie wykonaną papeterię. Swoje zastosowanie znajduje również przy umieszczaniu tekstu podziękowań za zakup na ozdobnych bilecikach. Złoty metaliczny długopis to praktyczny gadżet, który powinien znaleźć się w każdej firmie.

  14,98 zł

Księgi pamiątkowe na ślub i wesele

Album z wpisami gości weselnych to dodatek często wybierany przez Pary Młode. Księgę pamiątkową zazwyczaj umieszcza się w dobrze dostępnym miejscu na sali weselnej. W ten sposób każdy z gości podczas trwania przyjęcia może pozostawić wpis z życzeniami lub poradami dla nowożeńców. Księga gości dla zebranych osób będzie fantastyczną atrakcją na weselu. Do takiego albumu dobrze jest dokupić kolorowe długopisy i pisaki, dzięki którym wpisy gości będą prezentować się jeszcze bardziej oryginalnie i ciekawie. Nawet po wielu latach będziecie mogli powrócić do stworzonej w ten sposób pamiątki z uśmiechami na twarzach. Jak przygotować księgę gości na przyjęcie weselne? Z propozycjami z naszego sklepu internetowego to naprawdę proste!

Elegancka księga gości weselnych

Szeroka gama produktów w naszej ofercie pozwala na znalezienie wysokiej jakości dodatków, które uatrakcyjnią każde przyjęcie. Księga pamiątkowa w drewnianym pudełku to kreatywny pomysł, który oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Zestaw białych karteczek dołączony do kompletu stanowi świetny materiał na pamiątkę z dnia ślubu. Na papierze nadrukowany został złoty napis “Rady dla nowożeńców” z minimalistycznym serduszkiem, który wymownie wskaże gościom tematykę wpisów. Wieko pudełka zostało przeszkolne, dzięki czemu widać spersonalizowaną kartkę z tytułem. To cudowna propozycja na przyjęcie. Ankiety weselne to kreatywna księga gości, którą także wykorzystać można podczas uroczystości. Odpowiedzi Waszych bliskich na pewno będą zaskakujące!

Księga gości w pudełku Porady dla nowożeńców z imionami

Pomysłowa księga gości weselnych

Oryginalna księga gości na wesele

Na wesele możecie wybrać również inne pomysłowe księgi weselne. List w butelce stanowi niepowtarzalny materiał na pamiątkę z tego szczególnego dnia. Duży zestaw dostępny w naszym sklepie zapewni Waszym gościom fantastyczną zabawę podczas przyjęcia. Kreatywna księga pamiątkowa na wesele w postaci szklanej butelki z ceramicznym zamknięciem przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób już od samego progu. W komplecie znalazły się też kraftowe karteczki do wypełnienia oraz tabliczka, którą należy umieścić przy butelce. Oryginalne puzzle w kształcie serca to kolejna bezbłędna propozycja na ślub i wesele. Goście mogą podpisać się na poszczególnych elementach układanki, tworząc fantastyczną pamiątkę, którą możecie oprawić i zawiesić w swoim domu!

Album pamiątkowy na wesele

Księga gości weselnych w klasycznej wersji to ponadczasowy dodatek, który możecie wykorzystać w czasie swojej uroczystości. Album w sztywnej oprawie z uniwersalną lub personalizowaną okładką dobrze jest dopasować do motywu przewodniego przyjęcia. Biała księga z eleganckim, minimalistycznym napisem “love” to produkt stworzony specjalnie z myślą o ślubie oraz weselu. Dostępny w aż trzech wersjach kolorystycznych będzie pięknym dodatkiem na przyjęciu. Bezbłędną propozycją na Wasze wesele jest też personalizowany album pamiątkowy z ankietami dla gości. Imiona nowożeńców oraz data nadrukowane na okładce nadają całości unikalny charakter, natomiast naturalny motyw wieńca sprawia, że księga idealnie wpisuje się w rustykalne trendy. Pytania i grafiki umieszczone wewnątrz albumu pozwolą gościom na udzielenie naprawdę zabawnych odpowiedzi. Będziecie oczarowani uzyskanym rezultatem. 

Księga gości ankiety weselne Różowe Kwiaty

Personalizowana księga gości na wesele