na ślub i wesele

na ślub i wesele

Księga gości weselnych to chętnie wybierany dodatek. Album ślubny ze zdjęciami z przyjęcia czy wpisami najbliższych będzie piękną pamiątką dla Młodej Pary. Księga gości drewniana to także bardzo dobry pomysł na ślub! Taki obraz można później ustawić w domu, dzięki czemu na co dzień przypominać będzie o szczególnym dniu ślubu. Elegancki album ślubny czy naprawdę oryginalna księga gości wykonane z wysokiej jakości materiałów sprawdzą się znakomicie w czasie wesela. Księgę pamiątkową najlepiej jest ułożyć w dobrze widocznym miejscu podczas wesela, aby żadna z zaproszonych osób nie zapomniała pozostawić po sobie wpisu!

 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień ze Ślubu i Wesela. Personalizowana księga gości zdobiona jest rustykalnymi kwiatami oraz imiona Pary Młodej i data ślubu. W księdze goście mogą umieszczać wpisy, życzenia dla Pary Młodej lub wklejać zdjęcia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Ankiety weselne w formie personalizowanej księgi gości to niesamowita zabawa dla gości! Jednocześnie otrzymacie wspaniałą pamiątkę, która zostanie z wami na lata. Przygotujcie pisali, długopisy oraz inne przyrządy, które pomogą gościom stworzyć piękny, pamiątkowy album. Album zdobiony jest nowoczesną grafika rustykalnych kwiatów. Bez wątpienia każdy z...

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek...

  Księga gości z eleganckimi czarnymi kartami to wspaniały sposób na zachowanie pamiątki ze Ślubu i Wesela. Na kartach księgi można umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie białe flamastry, będą się pięknie prezentować na czarnym tle. Na okładce znajduje się modny motyw rustykalnych kwiatów. 

  59,98 zł
 • KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Księga wspomnień dla Rodziców z modną rustykalną grafiką! W księdze możecie umieścić wspomnienia z dzieciństwa, życzenia a także zdjęcia. To wzruszający prezent, który pozostanie piękną pamiątką na lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to doskonała weselna pamiątka. Jest to sposób na zatrzymanie weselnych życzeń oraz zdjęć na długi czas. Księga będzie idealnym zaklinaczem czasu i wracaniem do wyjątkowych wspomnień.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Minimal KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Minimal
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Minimal

  Księga gości z ankietami weselnymi w minimalistycznym stylu to oryginalna odmiana tradycyjnych ksiąg. Jest to śmieszny sposób na wyjątkową pamiątkę weselną. Taka księga z pewnością zaskoczy oraz rozbawi wpisujących się do niej gości.

  59,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal

  Instrukcja do księgi gości to przydatna pomoc dla tych, którzy nie mają pomysłu co wpisać. Zachęci to gości do dzielenia się życzeniami oraz wyrażania zachwytu przyjęciem. Taka księga jest także doskonałym dodatkiem oraz dekoracją.

  28,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  1 Recenzje

  Księga gości to bezcenna pamiątka na całe lata w której goście mogą wpisać życzenia i złote rady dla Nowożeńców. Okładkę księgi udekorowano personalizowaną naklejką z piękną grafiką różowych kwiatów. Księga gości wspaniale sprawdzi się również jako album do pamiątkowych zdjęć. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Różowe Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Różowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Różowe Kwiaty

  Ciekawa forma księgo gości, pozwoli złożyć gościom życzenia Parze Młodej w bar4dzo kreatywny sposób. Okładkę udekorowano śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wyjątkowa pamiątka na długie lata, pozwoli zachować bezcenne wspomnienia z wesela. 

  59,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty

  Instrukcja do księgi pamiątkowej w eleganckiej białej ramce. Karteczkę z instrukcją udekorowano grafiką różowych kwiatów. Piękny dodatek wspaniale prezentuje się z innymi dodatkami.

  28,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niezapomniana Pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Ślub to zdecydowanie najważniejszy dzień w życiu, a księga gości pozwoli go zatrzymać w sercu na długo. Księga gości to idealne miejsce na wspaniałe życzenia oraz zdjęcia z wesela.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Boho KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Boho
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Boho

  Księga gości w postaci weselnych ankiet to zabawne odejście od tradycyjnych ksiąg weselnych. Zamiast pisania kolejnych życzeń goście mogą wyrazić swoją opinię o weselu i pochwalić się swoimi przygodami po drodze. Młoda Para zamiast życzeń dostanie cenne wskazówki od wspaniałych cioć i zabawnych wujków.

  59,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho

  Instrukcja do księgi gości w ramce z cudowną grafiką w stylu boho to niezbędnik każdej księgi gości. Taka instrukcja nakieruje każdego z gości jak poprawnie wpisać się w tę wyjątkową pamiątkę. Instrukcja sprawi, że goście otrzymają pomoc, a Para Młoda otrzyma wspaniałą księgę gości na Pamiątkę Ślubu.

  28,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczna (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczna (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczna (+sznurek jutowy)

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niesamowita weselna pamiątka. Taka księga pozwoli zachować życzenia gości na zawsze, a pamiątkowe zdjęcia będą wieczne. Para Młoda z pewnością często będzie powracała do takiej księgi.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Botaniczna (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Botaniczna (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Botaniczna (+sznurek jutowy)

  Księga gości weselnych z ankietami to oryginalne i nowoczesne podejście. Księga Gości weselnych to już tradycja każdego wesela. Jednak księga zawierająca ankiety to zabawa dla gości oraz dla Pary Młodej, która będzie to czytała. Ankieta z pewnością rozbawi każdego.

  59,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botaniczna INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botaniczna
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botaniczna

  Instrukcja do księgi gości to pomocny, a wręcz niezbędny element. Jest to pomoc dla tych, którzy nie wiedzą co wpisać bądź się do tego do końca przekonani. Botaniczna grafika zachęci każdego do wpisania kilku słów.

  28,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  28,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Instrukcja do księgi gości z motywem rustykalnych kwiatów. Świetnie uzupełni księgę o tym samym motywie z Kolekcji Rustykalne Kwiaty. To idealny dodatek na Ślub oraz Wesele, który zachęci gości do dokonywania wpisów. Ustawcie ją w widocznym miejscu, tak by każdy wiedział gdzie się znajduje. To również wspaniały dodatek dekoracyjny.

  28,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Ślub w kwiatach

  Aranżacja na Ślub w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niezbędnik każdego wesela. Jest to okazja do złożenia przepięknych życzeń prosto z serca i niezapomniana pamiątka dla Pary Młodej. Do takiej pamiątki z pewnością miło będzie powrócić za kilka lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga gości z ankietami weselnymi to zabawny i oryginalny sposób na księgę gości. Takie ankiety rozbawią gości weselnych, a w konsekwencji wprawią w śmiech Parę Młodą, która będzie je czytała. Jest to świetny sposób na uwolnienie wyrażenie pozytywnych emocji i urozmaicenie dobrej zabawy.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  44,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga wspomnień dla rodziców to przepiękny weselny motyw i podziękowanie w najpiękniejszej formie. Taka księga ze wspólnymi zdjęciami aż od wczesnego dzieciństwa wzruszy rodziców do łez. Jest to wyjątkowe miejsce na słowa uznania ze szczerego serca oraz ogromne podziękowania dla rodziców.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa

  Wspaniałym dodatkiem na Chrzest, Komunię, Baby Shower i inne cudowne przyjęcia jest księga gości. Księga w sztywnej oprawie posiada grafikę gałązki eukaliptusa i złoty napis Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia, a nawet zdjęcia. Zawiera aż 100 czystych stron. To doskonały gadżet na przyjęcie. 

  54,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  2 Recenzje

  Księga gości to cudowny dodatek do przyjęcia, dzięki któremu stworzysz niesamowitą pamiątkę na długie lata. Księga w białej okładce posiada złoty połyskujący napis oraz 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy i zdjęcia. To doskonały dodatek do przyjęcia z okazji Chrztu, Komunii, wesela, a nawet Baby Shower. 

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości to doskonałe rozwiązanie na zatrzymanie wszystkich wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Księga posiada przepiękny połyskujący napis w srebrnym kolorze oraz 100 białych, czystych stron. Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia i zdjęcia. To rewelacyjny gadżet na wesele, Baby Shower, Chrzest, Komunię i wiele...

  44,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Śliczna pamiątkowa księga gości pozwoli za zebranie życzeń i wpisów najbliższych na organizowanym przyjęciu. Okładkę księgi dekoruje minimalistyczny napis oraz motyw delikatnej gałązki w złotym kolorze. Księga będzie przepiękną pamiątką na całe lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Księga gości to piękna pamiątka, która pomoże zachować wspomnienia z organizowanego przyjęcia. Okładkę udekorowano napisem i ślicznym motywem botanicznego wianuszka w złotym kolorze. Goście mogą wpisywać życzenia, wpisy czy zdjęcia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga Gości to nieodłączny element każdej ważnej uroczystości. Jest doskonałą pamiątką na lata z Uroczystości Zaślubin, Chrztu, Komunii czy Urodzin. Przepiękne płótno ze złoconymi elementami oczaruje gości i zachęci ich do wpisywania niezapomnianych życzeń oraz wklejania wspólnych zdjęć.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości z motywem minimalistycznego serca to uniwersalna księga, która będzie dodatkiem każdej wyjątkowej uroczystości. Księga na pięknym beżowym płótnie ze złoconym sprawdzi się także jako dekoracja. Ta przepiękna kompozycja z motywem złotego serca jest niezbędnym elementem rodzinnych uroczystości.

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA

  Prześliczna księga gości, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie weselne. Księga posiada białą okładkę, na której znajduje się elegancki złoty napis Love. W środku znajduje się aż 100 stron w białym kolorze, na których zaproszeni goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia dla Nowożeńców oraz zdjęcia. To doskonałe rozwiązanie, aby zatrzymać...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  43,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA

  Księga gości to niezbędny dodatek na każdą uroczystość, a w szczególności na wesele. Przepiękna biała księga, która posiada sztywną oprawę z eleganckim napisem Love w srebrnym kolorze. Księga zawiera aż 100 stron w białym kolorze. To doskonały element przyjęcia, dzięki któremu zaproszeni goście mogą umieszczać cudowne wpisy, życzenia i zdjęcia. Z...

  43,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki

  Urocza księga gości na przyjęcie weselne. Księga posiada 22 czyste, białe kartki, na których przybyli goście mogą umieszczać życzenia i wpisy dla Nowożeńców. Świetnie sprawdzi się również jako album do pamiątkowych zdjęć. Dzięki niej Para Młoda zatrzyma wszystkie wspomnienia z wesela i ślubu w jednym miejscu. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim...

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD
  84,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD

  Księga gości weselnych to idealny dodatek, aby dopiąć wesele na ostatni guzik. Posiada białą oprawę, na której umieszczony został połyskujący napis Guest Book w najmodniejszym odcieniu rosegold. Wewnątrz znajdują się czyste, białe kartki, na których można umieszczać życzenia, wpisy dla Nowożeńców. Prezentuje się zjawiskowo i bardzo oryginalnie. 

  84,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY
  81,98 zł
  ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY

  Przepiękny i elegancki album na zdjęcia, którym oczarujesz wszystkich gości. Album posiada czarną, sztywną oprawę w czarnym kolorze oraz złoty połyskujący napis Photo. Wewnątrz znajdują się 22 kartki w czarnym kolorze, na których możesz umieszczać pamiątkowe zdjęcia. Świetnie zaprezentuje się obok księgi gości podczas przyjęcia weselnego. 

  81,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories
  77,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories

  Prześliczna księga gości, która doskonale sprawdzi się na przyjęciu weselnym. Okładka księgi wykonana została w pięknym odcieniu pudrowego różu oraz zdobi ją złoty napis For sweet memories i motyw serduszka. Na kartkach zaproszeni goście mogą umieszczać wzruszające życzenia i wpisy, a także zdjęcia. To wyjątkowa pamiątka dla Nowożeńców na bardzo długie...

  77,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce

  Bardzo elegancka i pomysłowa księga gości weselnych, która oczaruje wszystkich gości. Księga posiada kraftową oprawę z złotym, ażurowym sercem. Wewnątrz znajdują się 22 białe kartki, na których można umieszczać życzenia i wpisy. To również doskonała propozycja na album do pamiątkowych zdjęć. Z pewnością spodoba się wszystkim gościom.  

  74,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga gości to wspaniały dodatek na każde przyjęcie, a w szczególności na Chrzest, Komunię, Baby Shower i wiele wspaniałych okazji. Księga posiada sztywną oprawę, na której znajduje się modna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz złoty napis Najpiękniejsze Wspomnienia. Tak oryginalny album pozwoli na umieszczenie w nim pamiątkowych wpisów, życzeń i...

  49,98 zł

Księgi pamiątkowe na ślub i wesele

Album z wpisami gości weselnych to dodatek często wybierany przez Pary Młode. Księgę pamiątkową zazwyczaj umieszcza się w dobrze dostępnym miejscu na sali weselnej. W ten sposób każdy z gości podczas trwania przyjęcia może pozostawić wpis z życzeniami lub poradami dla nowożeńców. Księga gości dla zebranych osób będzie fantastyczną atrakcją na weselu. Do takiego albumu dobrze jest dokupić kolorowe długopisy i pisaki, dzięki którym wpisy gości będą prezentować się jeszcze bardziej oryginalnie i ciekawie. Nawet po wielu latach będziecie mogli powrócić do stworzonej w ten sposób pamiątki z uśmiechami na twarzach. Jak przygotować księgę gości na przyjęcie weselne? Z propozycjami z naszego sklepu internetowego to naprawdę proste!

Elegancka księga gości weselnych

Szeroka gama produktów w naszej ofercie pozwala na znalezienie wysokiej jakości dodatków, które uatrakcyjnią każde przyjęcie. Księga pamiątkowa w drewnianym pudełku to kreatywny pomysł, który oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Zestaw białych karteczek dołączony do kompletu stanowi świetny materiał na pamiątkę z dnia ślubu. Na papierze nadrukowany został złoty napis “Rady dla nowożeńców” z minimalistycznym serduszkiem, który wymownie wskaże gościom tematykę wpisów. Wieko pudełka zostało przeszkolne, dzięki czemu widać spersonalizowaną kartkę z tytułem. To cudowna propozycja na przyjęcie. Ankiety weselne to kreatywna księga gości, którą także wykorzystać można podczas uroczystości. Odpowiedzi Waszych bliskich na pewno będą zaskakujące!

Księga gości w pudełku Porady dla nowożeńców z imionami

Pomysłowa księga gości weselnych

Oryginalna księga gości na wesele

Na wesele możecie wybrać również inne pomysłowe księgi weselne. List w butelce stanowi niepowtarzalny materiał na pamiątkę z tego szczególnego dnia. Duży zestaw dostępny w naszym sklepie zapewni Waszym gościom fantastyczną zabawę podczas przyjęcia. Kreatywna księga pamiątkowa na wesele w postaci szklanej butelki z ceramicznym zamknięciem przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób już od samego progu. W komplecie znalazły się też kraftowe karteczki do wypełnienia oraz tabliczka, którą należy umieścić przy butelce. Oryginalne puzzle w kształcie serca to kolejna bezbłędna propozycja na ślub i wesele. Goście mogą podpisać się na poszczególnych elementach układanki, tworząc fantastyczną pamiątkę, którą możecie oprawić i zawiesić w swoim domu!

Album pamiątkowy na wesele

Księga gości weselnych w klasycznej wersji to ponadczasowy dodatek, który możecie wykorzystać w czasie swojej uroczystości. Album w sztywnej oprawie z uniwersalną lub personalizowaną okładką dobrze jest dopasować do motywu przewodniego przyjęcia. Biała księga z eleganckim, minimalistycznym napisem “love” to produkt stworzony specjalnie z myślą o ślubie oraz weselu. Dostępny w aż trzech wersjach kolorystycznych będzie pięknym dodatkiem na przyjęciu. Bezbłędną propozycją na Wasze wesele jest też personalizowany album pamiątkowy z ankietami dla gości. Imiona nowożeńców oraz data nadrukowane na okładce nadają całości unikalny charakter, natomiast naturalny motyw wieńca sprawia, że księga idealnie wpisuje się w rustykalne trendy. Pytania i grafiki umieszczone wewnątrz albumu pozwolą gościom na udzielenie naprawdę zabawnych odpowiedzi. Będziecie oczarowani uzyskanym rezultatem. 

Księga gości ankiety weselne Różowe Kwiaty

Personalizowana księga gości na wesele