na ślub i wesele

na ślub i wesele

Księga gości weselnych to chętnie wybierany dodatek. Album ślubny ze zdjęciami z przyjęcia czy wpisami najbliższych będzie piękną pamiątką dla Młodej Pary. Księga gości drewniana to także bardzo dobry pomysł na ślub! Taki obraz można później ustawić w domu, dzięki czemu na co dzień przypominać będzie o szczególnym dniu ślubu. Elegancki album ślubny czy naprawdę oryginalna księga gości wykonane z wysokiej jakości materiałów sprawdzą się znakomicie w czasie wesela. Księgę pamiątkową najlepiej jest ułożyć w dobrze widocznym miejscu podczas wesela, aby żadna z zaproszonych osób nie zapomniała pozostawić po sobie wpisu!

 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa to wspaniała propozycja, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Można ją wykorzystać podczas Wesela, Roczku, Chrztu lub Komunii. Uszykujcie pisaki i pozwólcie najbliższym umieścić pamiątkowe wpisy. Okładka z grafiką białych róż i konwalii sprawia, że całość prezentuje się niesamowicie efektownie.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Możesz wykorzystać ją podczas Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego, Baby Shower oraz wielu innych okazji. Wszyscy goście moją umieścić w niej swoje wpisy. Okładkę zdobi przepiękna grafika różowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Niezwykle elegancka księga gości oprawiona aksamitem w kolorze pudrowego różu. Wybieraj dodatek na przyjęcie, który przypadnie do gustu zaproszonym gościom. Zamów księgę z czarnymi kartkami oraz przepięknym złotym napisem na okładce. Taką księgę można wykorzystać na Chrzci dziecka, Komunii lub weselu.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wyjątkowa księga gości oprawiona w aksamit w kolorze pudrowego różu. Zamów przepiękny dodatek na przyjęcie, który pozwoli zachować cudowne wspomnienia na lata. Na okładce ozdobiona jest złotym, tłoczonym napisem. 

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga gości, która oprawiona jest w aksamit. Niezbędny dodatek na przyjęcie zorganizowane z okazji Chrztu, Komunii lub wesela. Zamów produkt wysokiej jakości w ciemnozielonej odcieniu ze złotym napisem. Księga posiada czarne kartki do uzupełniania przez rodzinę i znajomych. 

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnego dnia. Każdy z gości może zachować w niej swoje życzenia, zdjęcia lub inne wyjątkowe elementy. Okładka zdobiąca księgę zawiera grafikę pudrowych kwiatów. Całość wspaniale się prezentuje. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień ze Ślubu i Wesela. Personalizowana księga gości zdobiona jest rustykalnymi kwiatami oraz imiona Pary Młodej i data ślubu. W księdze goście mogą umieszczać wpisy, życzenia dla Pary Młodej lub wklejać zdjęcia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek...

  Księga gości z eleganckimi czarnymi kartami to wspaniały sposób na zachowanie pamiątki ze Ślubu i Wesela. Na kartach księgi można umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie białe flamastry, będą się pięknie prezentować na czarnym tle. Na okładce znajduje się modny motyw rustykalnych kwiatów. 

  59,98 zł
 • KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Kolekcja Rustykalne Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Księga wspomnień dla Rodziców z modną rustykalną grafiką! W księdze możecie umieścić wspomnienia z dzieciństwa, życzenia a także zdjęcia. To wzruszający prezent, który pozostanie piękną pamiątką na lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Minimal

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to doskonała weselna pamiątka. Jest to sposób na zatrzymanie weselnych życzeń oraz zdjęć na długi czas. Księga będzie idealnym zaklinaczem czasu i wracaniem do wyjątkowych wspomnień.

  49,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Minimal

  Instrukcja do księgi gości to przydatna pomoc dla tych, którzy nie mają pomysłu co wpisać. Zachęci to gości do dzielenia się życzeniami oraz wyrażania zachwytu przyjęciem. Taka księga jest także doskonałym dodatkiem oraz dekoracją.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  1 Recenzje

  Księga gości to bezcenna pamiątka na całe lata w której goście mogą wpisać życzenia i złote rady dla Nowożeńców. Okładkę księgi udekorowano personalizowaną naklejką z piękną grafiką różowych kwiatów. Księga gości wspaniale sprawdzi się również jako album do pamiątkowych zdjęć. 

  49,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Różowe Kwiaty

  Instrukcja do księgi pamiątkowej w eleganckiej białej ramce. Karteczkę z instrukcją udekorowano grafiką różowych kwiatów. Piękny dodatek wspaniale prezentuje się z innymi dodatkami.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Boho

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niezapomniana Pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Ślub to zdecydowanie najważniejszy dzień w życiu, a księga gości pozwoli go zatrzymać w sercu na długo. Księga gości to idealne miejsce na wspaniałe życzenia oraz zdjęcia z wesela.

  49,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Z IMIONAMI Boho

  Instrukcja do księgi gości w ramce z cudowną grafiką w stylu boho to niezbędnik każdej księgi gości. Taka instrukcja nakieruje każdego z gości jak poprawnie wpisać się w tę wyjątkową pamiątkę. Instrukcja sprawi, że goście otrzymają pomoc, a Para Młoda otrzyma wspaniałą księgę gości na Pamiątkę Ślubu.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczna (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczna (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczna (+sznurek jutowy)

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niesamowita weselna pamiątka. Taka księga pozwoli zachować życzenia gości na zawsze, a pamiątkowe zdjęcia będą wieczne. Para Młoda z pewnością często będzie powracała do takiej księgi.

  49,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botaniczna INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botaniczna
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Botaniczna

  Instrukcja do księgi gości to pomocny, a wręcz niezbędny element. Jest to pomoc dla tych, którzy nie wiedzą co wpisać bądź się do tego do końca przekonani. Botaniczna grafika zachęci każdego do wpisania kilku słów.

  39,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Kolekcja Rustykalne Kwiaty

  Instrukcja do księgi gości z motywem rustykalnych kwiatów. Świetnie uzupełni księgę o tym samym motywie z Kolekcji Rustykalne Kwiaty. To idealny dodatek na Ślub oraz Wesele, który zachęci gości do dokonywania wpisów. Ustawcie ją w widocznym miejscu, tak by każdy wiedział gdzie się znajduje. To również wspaniały dodatek dekoracyjny.

  39,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Ślub w kwiatach

  Aranżacja na Ślub w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga gości weselnych z imionami Pary Młodej to niezbędnik każdego wesela. Jest to okazja do złożenia przepięknych życzeń prosto z serca i niezapomniana pamiątka dla Pary Młodej. Do takiej pamiątki z pewnością miło będzie powrócić za kilka lat.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie
  44,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Z IMIONAMI Botaniczne Paprocie

  Księga wspomnień dla rodziców to przepiękny weselny motyw i podziękowanie w najpiękniejszej formie. Taka księga ze wspólnymi zdjęciami aż od wczesnego dzieciństwa wzruszy rodziców do łez. Jest to wyjątkowe miejsce na słowa uznania ze szczerego serca oraz ogromne podziękowania dla rodziców.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  2 Recenzje

  Księga gości to cudowny dodatek do przyjęcia, dzięki któremu stworzysz niesamowitą pamiątkę na długie lata. Księga w białej okładce posiada złoty połyskujący napis oraz 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy i zdjęcia. To doskonały dodatek do przyjęcia z okazji Chrztu, Komunii, wesela, a nawet Baby Shower. 

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości to doskonałe rozwiązanie na zatrzymanie wszystkich wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Księga posiada przepiękny połyskujący napis w srebrnym kolorze oraz 100 białych, czystych stron. Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia i zdjęcia. To rewelacyjny gadżet na wesele, Baby Shower, Chrzest, Komunię i wiele...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga Gości to nieodłączny element każdej ważnej uroczystości. Jest doskonałą pamiątką na lata z Uroczystości Zaślubin, Chrztu, Komunii czy Urodzin. Przepiękne płótno ze złoconymi elementami oczaruje gości i zachęci ich do wpisywania niezapomnianych życzeń oraz wklejania wspólnych zdjęć.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości z motywem minimalistycznego serca to uniwersalna księga, która będzie dodatkiem każdej wyjątkowej uroczystości. Księga na pięknym beżowym płótnie ze złoconym sprawdzi się także jako dekoracja. Ta przepiękna kompozycja z motywem złotego serca jest niezbędnym elementem rodzinnych uroczystości.

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA

  Prześliczna księga gości, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie weselne. Księga posiada białą okładkę, na której znajduje się elegancki złoty napis Love. W środku znajduje się aż 100 stron w białym kolorze, na których zaproszeni goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia dla Nowożeńców oraz zdjęcia. To doskonałe rozwiązanie, aby zatrzymać...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  43,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA

  Księga gości to niezbędny dodatek na każdą uroczystość, a w szczególności na wesele. Przepiękna biała księga, która posiada sztywną oprawę z eleganckim napisem Love w srebrnym kolorze. Księga zawiera aż 100 stron w białym kolorze. To doskonały element przyjęcia, dzięki któremu zaproszeni goście mogą umieszczać cudowne wpisy, życzenia i zdjęcia. Z...

  43,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga gości to wspaniały dodatek na każde przyjęcie, a w szczególności na Chrzest, Komunię, Baby Shower i wiele wspaniałych okazji. Księga posiada sztywną oprawę, na której znajduje się modna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz złoty napis Najpiękniejsze Wspomnienia. Tak oryginalny album pozwoli na umieszczenie w nim pamiątkowych wpisów, życzeń i...

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX

  Śliczny album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować na całe lata bezcenne wspomnienia. Okładka albumu została udekorowana śliczną roślinną grafiką w stylu rustykalnym. Prześliczny album to wspaniały upominek na każdą okazję w którym można umieścić pamiątkowe fotografie z bliskimi.

  46,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Wspaniały album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować bezcenne wspomnienia na długie lata. Okładkę albumu dekoruje elegancki motyw rustykalny. Gustowny upominek na każdą okazję, tylko czeka na wypełnienie fotografiami z bliskimi.

  46,98 zł
 • ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt
  6,98 zł
  ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt

  jak urozmaicić przyjęcie weselne? Świetnym rozwiązaniem są ankiety weselne, które posiadają specjalne pola do wypełnienia przez zaproszonych gości. Tak oryginalny dodatek będzie zarazem rewelacyjną atrakcją i rozrywką dla gości, jak i pamiątką dla Pary Młodej. Z pewnością spodobają się każdemu. 

  6,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  99,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w drewnianej i oryginalnej wersji na każdą okazję. Księga w postaci ramki z napisem Blessings, która w komplecie posiada 30 białych skrzydełek prezentuje się niepowtarzalnie. Na specjalnych skrzydełkach zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia i piękne wpisy. To świetna propozycja na Chrzest, Komunię, urodzinki, a także ślub i wesele....

  99,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc) KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  115,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Księga gości w bardzo oryginalniej i nietypowej formie. Elegancka drewniana ramka w kształcie serca, która posiada aż 70 serduszek do umieszczenia przez zaproszonych gości pamiątkowych wpisów i życzeń. Przepięknie zaprezentują się na przyjęciu z okazji Chrztu, Komunii, a także ślubu i wesela. Takim dodatkiem stworzysz niepowtarzalna pamiątkę z...

  115,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW
  89,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW
  1 Recenzje

  Niepowtarzalna i pomysłowa księga gości, która z pewnością zaskoczy wszystkich gości weselnych. Zestaw składa się z szklanej butelki, na której umieszczona została naklejka z napisem "Wiadomości dla Młodej Pary", ramki z karteczką, 60 bilecików, a także sznureczka do ich przewiązania. Zaproszeni goście na bilecikach mogą umieszczać pamiątkowe wpisy i...

  89,98 zł
 • BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ
  9,98 zł
  BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ

  Przepiękne bileciki w kraftowym stylu, które posłużą do umieszczania wpisów i życzeń dla Pary Młodej podczas przyjęcia weselnego. To świetny dodatek do księgi gości w postaci butelki. Na bilecikach znajduje się również napis " Wiadomość dla Pary Młodej". Z pewnością spodobają się wszystkim przybyłym gościom. 

  9,98 zł
 • KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej Z IMIONAMI BŁYSK KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej Z IMIONAMI BŁYSK
  64,98 zł
  KSIĘGA gości w pudełku Porady dla Pary Młodej Z IMIONAMI BŁYSK

  Jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne? Doskonałym rozwiązaniem jest księga gości, która będzie cudowną pamiątką dla Nowożeńców na długie lata. Księga w bardzo oryginalniej i pomysłowej formie, w skład której wchodzi drewniane pudełeczko z okienkiem, w którym widnieje napis Księga Gości, personalizacja w postaci imion Pary Młodej i daty, a także motyw złotego...

  64,98 zł

Księgi pamiątkowe na ślub i wesele

Album z wpisami gości weselnych to dodatek często wybierany przez Pary Młode. Księgę pamiątkową zazwyczaj umieszcza się w dobrze dostępnym miejscu na sali weselnej. W ten sposób każdy z gości podczas trwania przyjęcia może pozostawić wpis z życzeniami lub poradami dla nowożeńców. Księga gości dla zebranych osób będzie fantastyczną atrakcją na weselu. Do takiego albumu dobrze jest dokupić kolorowe długopisy i pisaki, dzięki którym wpisy gości będą prezentować się jeszcze bardziej oryginalnie i ciekawie. Nawet po wielu latach będziecie mogli powrócić do stworzonej w ten sposób pamiątki z uśmiechami na twarzach. Jak przygotować księgę gości na przyjęcie weselne? Z propozycjami z naszego sklepu internetowego to naprawdę proste!

Elegancka księga gości weselnych

Szeroka gama produktów w naszej ofercie pozwala na znalezienie wysokiej jakości dodatków, które uatrakcyjnią każde przyjęcie. Księga pamiątkowa w drewnianym pudełku to kreatywny pomysł, który oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Zestaw białych karteczek dołączony do kompletu stanowi świetny materiał na pamiątkę z dnia ślubu. Na papierze nadrukowany został złoty napis “Rady dla nowożeńców” z minimalistycznym serduszkiem, który wymownie wskaże gościom tematykę wpisów. Wieko pudełka zostało przeszkolne, dzięki czemu widać spersonalizowaną kartkę z tytułem. To cudowna propozycja na przyjęcie. Ankiety weselne to kreatywna księga gości, którą także wykorzystać można podczas uroczystości. Odpowiedzi Waszych bliskich na pewno będą zaskakujące!

Księga gości w pudełku Porady dla nowożeńców z imionami

Pomysłowa księga gości weselnych

Oryginalna księga gości na wesele

Na wesele możecie wybrać również inne pomysłowe księgi weselne. List w butelce stanowi niepowtarzalny materiał na pamiątkę z tego szczególnego dnia. Duży zestaw dostępny w naszym sklepie zapewni Waszym gościom fantastyczną zabawę podczas przyjęcia. Kreatywna księga pamiątkowa na wesele w postaci szklanej butelki z ceramicznym zamknięciem przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób już od samego progu. W komplecie znalazły się też kraftowe karteczki do wypełnienia oraz tabliczka, którą należy umieścić przy butelce. Oryginalne puzzle w kształcie serca to kolejna bezbłędna propozycja na ślub i wesele. Goście mogą podpisać się na poszczególnych elementach układanki, tworząc fantastyczną pamiątkę, którą możecie oprawić i zawiesić w swoim domu!

Album pamiątkowy na wesele

Księga gości weselnych w klasycznej wersji to ponadczasowy dodatek, który możecie wykorzystać w czasie swojej uroczystości. Album w sztywnej oprawie z uniwersalną lub personalizowaną okładką dobrze jest dopasować do motywu przewodniego przyjęcia. Biała księga z eleganckim, minimalistycznym napisem “love” to produkt stworzony specjalnie z myślą o ślubie oraz weselu. Dostępny w aż trzech wersjach kolorystycznych będzie pięknym dodatkiem na przyjęciu. Bezbłędną propozycją na Wasze wesele jest też personalizowany album pamiątkowy z ankietami dla gości. Imiona nowożeńców oraz data nadrukowane na okładce nadają całości unikalny charakter, natomiast naturalny motyw wieńca sprawia, że księga idealnie wpisuje się w rustykalne trendy. Pytania i grafiki umieszczone wewnątrz albumu pozwolą gościom na udzielenie naprawdę zabawnych odpowiedzi. Będziecie oczarowani uzyskanym rezultatem. 

Księga gości ankiety weselne Różowe Kwiaty

Personalizowana księga gości na wesele