na komunię

na komunię

Księga gości to piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Taki album można podarować na prezent komunijny dziewczynie i chłopakowi. Co wpisać do księgi gości na Komunii? Zazwyczaj bliscy umieszczają w albumie życzenia oraz porady, ale także piękne sentencje oraz zdjęcia. Tak przygotowana księga pamiątkowa będzie dla dziecka naprawdę miłą niespodzianką. Na Komunię można wybrać zarówno personalizowaną, jak i uniwersalną księgę gości. Taka pamiątką Komunii sprawi ogromną przyjemność obdarowanemu dziecku. 

 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii dziewczynki Złoty Kielich w kwiatach KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii dziewczynki Złoty Kielich w kwiatach
  29,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii dziewczynki Złoty Kielich w kwiatach

  Księga pamiątkowa na I Komunię Świętą dziewczynki z pięknym złotym kielichem i różowym akcentem. Wewnątrz znajdują się strony również ozdobione w róż wraz z polem do uzupełnienia przez gości z najszczerszymi życzeniami dla Dziecka. Ta księga będzie piękna pamiątką na długie lata.

  29,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii chłopca Kielich i Kwiaty KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii chłopca Kielich i Kwiaty
  29,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii chłopca Kielich i Kwiaty

  Piękna księga gości zrobiona specjalnie na uroczystość  chłopca. Wspaniały złoty kielich z kwiatami oraz delikatne odcienie niebieskiego dodają księdze wiele uroku. Taka pamiątka wywoła uśmiech na twarzy dziecka nawet po wielu latach po uroczystości.

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga gości, która oprawiona jest w aksamit. Niezbędny dodatek na przyjęcie zorganizowane z okazji Chrztu, Komunii lub wesela. Zamów produkt wysokiej jakości w ciemnozielonej odcieniu ze złotym napisem. Księga posiada czarne kartki do uzupełniania przez rodzinę i znajomych. 

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Niezwykle elegancka księga gości oprawiona aksamitem w kolorze pudrowego różu. Wybieraj dodatek na przyjęcie, który przypadnie do gustu zaproszonym gościom. Zamów księgę z czarnymi kartkami oraz przepięknym złotym napisem na okładce. Taką księgę można wykorzystać na Chrzci dziecka, Komunii lub weselu.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wyjątkowa księga gości oprawiona w aksamit w kolorze pudrowego różu. Zamów przepiękny dodatek na przyjęcie, który pozwoli zachować cudowne wspomnienia na lata. Na okładce ozdobiona jest złotym, tłoczonym napisem. 

  69,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Prześliczna księga pamiątkowa na I Komunię Świętą dziecka. Księga posiada aż 50 kartek w białym lub czarnym kolorze do wyboru oraz sztywną oprawę. Na okładce znajduje się specjalna naklejka z cudowną grafiką różowego wianuszka, napisem Pierwsza Komunia Święta oraz personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Dla jeszcze lepszego efektu...

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa na I Komunię Świętą dziecka. Księga posiada sztywną oprawę, na której znajduje się specjalna naklejka z śliczną grafiką wianuszka z kwiatami, napisem i personalizacją w postaci imienia dziecka i daty. W środku znajduje się aż 50 kartek w czarnym lub białym kolorze do wyboru. Księga to świetne rozwiązanie na umieszczanie pamiątkowych...

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Kolekcja Kwiatowa Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)) KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Kolekcja Kwiatowa Z IMIENIEM (+jutowy sznurek))
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Kolekcja Kwiatowa Z IMIENIEM (+jutowy sznurek))

  Wspaniały gadżet na komunię w formie księgi pamiątkowej, w której goście mogą zapisać życzenia oraz umieścić zdjęcia z uroczystości. Księga zdobiona jest grafiką gołębia wśród kwiatów na pastelowo zielonym tle oraz personalizowanym imieniem i datą komunii.

  49,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki w kwiatach

  Aranżacja na Komunię dziewczynki w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Z IMIENIEM Komunia Chłopca (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Z IMIENIEM Komunia Chłopca (+sznurek jutowy)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Z IMIENIEM Komunia Chłopca (+sznurek jutowy)

  Księga Pamiątkowa I Komunii Świętej to niezbędnik każdego dziecka. Dzięki temu będzie ono miało pamiątkę na lata, a życzenia tam zapisane nigdy nie przeminą. Jest to świetne miejsce do wklejenia rodzinnego zdjęcia zrobionego na tej niezwykłej uroczystości oraz innych zdjęć.

  44,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

  Aranżacja na Komunię chłopca- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Możesz wykorzystać ją podczas Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego, Baby Shower oraz wielu innych okazji. Wszyscy goście moją umieścić w niej swoje wpisy. Okładkę zdobi przepiękna grafika różowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalne Złote IHS Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Księga Pamiątkowa z okazji Pierwszej Komunii Świętej to niezapomniana pamiątka dla komunijnego dziecka. Dzięki życzeniom oraz zdjęciom dziadków czy rodziców chrzestnych zawsze będzie można wracać do tego wyjątkowego wydarzenia. Komunia to wspaniała uroczystość, dlatego warto mieć z niej pamiątkę na lata.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa to wspaniała propozycja, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Można ją wykorzystać podczas Wesela, Roczku, Chrztu lub Komunii. Uszykujcie pisaki i pozwólcie najbliższym umieścić pamiątkowe wpisy. Okładka z grafiką białych róż i konwalii sprawia, że całość prezentuje się niesamowicie efektownie.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnego dnia. Każdy z gości może zachować w niej swoje życzenia, zdjęcia lub inne wyjątkowe elementy. Okładka zdobiąca księgę zawiera grafikę pudrowych kwiatów. Całość wspaniale się prezentuje. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości z motywem minimalistycznego serca to uniwersalna księga, która będzie dodatkiem każdej wyjątkowej uroczystości. Księga na pięknym beżowym płótnie ze złoconym sprawdzi się także jako dekoracja. Ta przepiękna kompozycja z motywem złotego serca jest niezbędnym elementem rodzinnych uroczystości.

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga Gości to nieodłączny element każdej ważnej uroczystości. Jest doskonałą pamiątką na lata z Uroczystości Zaślubin, Chrztu, Komunii czy Urodzin. Przepiękne płótno ze złoconymi elementami oczaruje gości i zachęci ich do wpisywania niezapomnianych życzeń oraz wklejania wspólnych zdjęć.

  74,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Boho Złoty Kielich Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Boho Złoty Kielich Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Boho Złoty Kielich Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Księga Pamiątkowa z I Komunii Świętej to wspaniały pomysł na wyjątkową pamiątkę. Dzięki zamieszczonym tam wpisom oraz zdjęciom, dziecko będzie miało pamiątkę na zawsze. Za kilka lat można wrócić do takich zdjęć i przypomnieć sobie swój wygląd z tej uroczystości.

  44,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w stylu boho

  Aranżacja na Komunię w stylu boho- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga gości to wspaniały dodatek na każde przyjęcie, a w szczególności na Chrzest, Komunię, Baby Shower i wiele wspaniałych okazji. Księga posiada sztywną oprawę, na której znajduje się modna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz złoty napis Najpiękniejsze Wspomnienia. Tak oryginalny album pozwoli na umieszczenie w nim pamiątkowych wpisów, życzeń i...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Wianuszek z eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Wianuszek z eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Wianuszek z eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Prześliczna księga pamiątkowa na Komunię z personalizacją. Księgi to świetna sprawa na stworzenie efektownej pamiątki z tego wyjątkowego dla dziecka dnia. Można wkleić do środka zdjęcia z tej uroczystości albo przekazać ją gościom by wpisali się do niej. Zdobienie w postaci wianuszka z eukaliptusa wpisuje się w modne w tym sezonie trendy i na pewno...

  44,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w błękicie

  Aranżacja na Komunię w błękicie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA
  54,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA

  Prześliczna księga gości komunijnych, która będzie cudowną pamiątką z tak ważnej uroczystości. Księga posiada 22 kartki i sztywną oprawę, na której znajduje się przepiękny złocony motyw kielicha. Księga to doskonały dodatek do przyjęcia, dzięki któremu zaproszeni goście mogą umieszczać pamiątkowe wpisy, zdjęcia i życzenia dla dziecka przyjmującego I...

  54,98 zł
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem
  54,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem

  Księga gości to doskonały dodatek do każdego przyjęcia, a w szczególności na I Komunię Świętą. Biała księga z sztywną okładką, którą przepięknie zdobi motyw srebrnej Hostii prezentuje się olśniewająco. W środku znajdują się białe kartki, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy, a nawet zdjęcia. Świetnie sprawdzi się zarówno na...

  54,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  2 Recenzje

  Księga gości to cudowny dodatek do przyjęcia, dzięki któremu stworzysz niesamowitą pamiątkę na długie lata. Księga w białej okładce posiada złoty połyskujący napis oraz 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy i zdjęcia. To doskonały dodatek do przyjęcia z okazji Chrztu, Komunii, wesela, a nawet Baby Shower. 

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości to doskonałe rozwiązanie na zatrzymanie wszystkich wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Księga posiada przepiękny połyskujący napis w srebrnym kolorze oraz 100 białych, czystych stron. Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia i zdjęcia. To rewelacyjny gadżet na wesele, Baby Shower, Chrzest, Komunię i wiele...

  44,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest i Komunię z Nowoczesnymi Kwiatami

  Aranżacja na Chrzest i Komunię z nowoczesnymi kwiatami - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Wspaniały album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować bezcenne wspomnienia na długie lata. Okładkę albumu dekoruje elegancki motyw rustykalny. Gustowny upominek na każdą okazję, tylko czeka na wypełnienie fotografiami z bliskimi.

  46,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  99,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w drewnianej i oryginalnej wersji na każdą okazję. Księga w postaci ramki z napisem Blessings, która w komplecie posiada 30 białych skrzydełek prezentuje się niepowtarzalnie. Na specjalnych skrzydełkach zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia i piękne wpisy. To świetna propozycja na Chrzest, Komunię, urodzinki, a także ślub i wesele....

  99,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc) KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  115,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Księga gości w bardzo oryginalniej i nietypowej formie. Elegancka drewniana ramka w kształcie serca, która posiada aż 70 serduszek do umieszczenia przez zaproszonych gości pamiątkowych wpisów i życzeń. Przepięknie zaprezentują się na przyjęciu z okazji Chrztu, Komunii, a także ślubu i wesela. Takim dodatkiem stworzysz niepowtarzalna pamiątkę z...

  115,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Wspaniała propozycja na każde przyjęcie w postaci księgi gości. Księga posiada aż 100 stron w czarnym kolorze, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy, a także zdjęcia. Sztywna i gładka oprawa księgi pozwala na samodzielną i własnoręczną dekorację. Cudownie sprawdzi się na Chrzest, Komunię, a nawet ślub i wesele. 

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Wspaniała propozycja na oryginalny dodatek do każdego przyjęcia w postaci księgi gości. Księga posiada sztywną i białą okładkę, na której możesz stworzyć własną dekorację w postaci kwiatów, napisów i wszelkich pięknych elementów. W środku znajduje się aż 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać wpisy i życzenia. To doskonały gadżet...

  25,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis to niezbędny dodatek do pamiątkowej księgi gości, ale także do wypisywania zaproszeń i winietek. Elegancki długopis, który posiada oprawę w najmodniejszym kolorze rosegold pięknie zaprezentuje się wraz z księgą na Chrzcie, Komunii, urodzinkach i weselu. 

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Długopis w białej oprawie z srebrnymi dodatkami to doskonały dodatek do pamiątkowej księgi gości. Świetnie sprawdzi się także podczas wypisywania zaproszeń i winietek. Elegancki wygląda sprawia, że sprawdza się na każda okazję, a w szczególności na Chrzest, Komunię, a także wesele. 

  7,98 zł
 • DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny
  39,98 zł
  DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny

  Niezbędny element wyposażenia każdego biura i każdej firmy w eleganckim stylu. Srebrny długopis z podstawką świetnie prezentuje się nie tylko na biurku, ale i również na sesjach zdjęciowych. Długopis ze stojaczkiem wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół.

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty
  39,98 zł
  DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty

  Praktyczny i dekoracyjny element wyposażenia biura oraz firmy w postaci długopisu na podstawce. Wykonany w srebrnej kolorystyce prezentuje się oryginalnie i modnie. Połyskujący długopis to również rewelacyjny gadżet, który można wykorzystać przy sesjach produktowych.

  39,98 zł

Księgi gości na Komunię

Organizujesz przyjęcie komunijne dla swojej córki lub syna? W takim wypadku z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości dekoracjach i dodatkach, które uczynią całą uroczystość jedyną w swoim rodzaju. Nasz sklep internetowy oferuje gustowne produkty, które znakomicie sprawdzą się podczas uroczystości Twojego dziecka. Eleganckie motywy z całą pewnością oczarują wszystkie osoby zebrane na Komunii. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że świetnym dodatkiem na taką uroczystość jest księga pamiątkowa. Album pozwoli zachować piękne wspomnienia z dnia Pierwszej Komunii Świętej i na pewno przypadnie do gustu każdemu dziecku. Jakie motywy najlepiej sprawdzą się podczas takiego przyjęcia? 

Pamiątki komunijne - księga gości

Album pamiątkowy stanowi fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka komunijnego. Taki podarunek wręczyć może każdy z gości zaproszonych na przyjęcie. W trakcie uroczystości pozostali krewni oraz przyjaciele mogą wpisać się do albumu, pozostawiając po sobie wspaniałą pamiątkę. Biały album w sztywnej oprawie zdobiony estetycznym nadrukiem złotego kielicha to idealna propozycja na Pierwszą Komunię Świętą. Księga z życzeniami bądź poradami będzie dla obdarowanego dziecka wspaniałą niespodzianką. Dla lepszego efektu wewnątrz albumu można umieścić także zdjęcia z uroczystości. W ten sposób dziecko nie będzie miało najmniejszego problemu z powróceniem do miłych wspomnień nawet po wielu latach. Album pamiątkowy na Pierwszą Komunię z motywem hostii równie ciekawie prezentować się będzie podczas uroczystości. 

Księga gości Kielich pozłacany Komunia

Księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię

Księga gości Komunia - co wypisać?

Na Pierwszą Komunię dziecka wybrać można także modny album z naturalnym motywem. Księga w sztywnej oprawie to schludny i gustowny dodatek, który uatrakcyjni przyjęcie Twojego dziecka. Ułóż ją w dobrze dostępnym miejscu i zachęć gości do pozostawienia pamiątkowych wpisów dla swojej córki lub syna. Biała księga pamiątkowa na Komunię z zielonym wianuszkiem w botanicznym stylu to uniwersalna propozycja, która znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy. Personalizowany album pamiątkowy z eleganckim wzorem zielonych liści i złotymi aplikacjami to kolejny modny dodatek, który stworzony został specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą. Szykowny motyw oraz imię dziecka cudownie się ze sobą komponują, dzięki czemu efekt jest bezbłędny. 

Album komunijny dla dziewczynki i chłopca

Wśród stylowych propozycji z naturalnymi grafikami znalazły się również inne albumy na Pierwszą Komunię Świętą. Wykonane z wysokiej jakości materiałów prezentować się będą naprawdę schludnie w czasie uroczystości dziecka. Księga pamiątkowa na Komunię z malowniczym wieńcem szczególnie dobrze wyglądać będzie na przyjęciu w rustykalnej stylistyce. Na okładce albumu znajduje się też imię dziecka komunijnego oraz data uroczystości, które nadają całości niepowtarzalny charakter. Dodatkowo, każda księga udekorowana jest satynową wstążką, która wspaniale dopełnia wygląd prezentu. Obdarowane takim albumem dziecko z ogromną przyjemnością powróci w przyszłości do wpisów i zdjęć zebranych w jego wnętrzu. To wyjątkowy prezent na Komunię, który głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. 

Księga pamiątkowa Komunia Wianuszek z kwiatami

Personalizowany album pamiątkowy na Komunię