na roczek

na roczek

Personalizowany prezent na Roczek sprawi, że obdarowane dziecko zyska niepowtarzalną pamiątkę na całe życie. Księga gości na Roczek jest znakomitym rozwiązaniem! Album w sztywnej oprawie ozdobiony pięknym motywem będzie bardzo gustownym prezentem na pierwsze urodziny. Personalizowana księga pamiątkowa będzie unikalna i w przyszłości sprawi dziecku dużo radości. Bardzo dobrze sprawdzi się także uniwersalny album na zdjęcia i wpisy gości. Najbliżsi solenizanta mogą w księdze zapisać życzenia i rady, które na pewno przydadzą się mu w kolejnych latach!

 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Niesamowity upominek, który pozwoli na zachowanie wszystkich wspomnień z Roczku waszego synka. Księga pamiątkowa posiada czyste kartki na których każdy z gości może zostawić swoje życzenia, podpis, zdjęcie. Okładka zdobiona jest uroczą, samoprzylepną naklejką z grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Zachowaj pamiątkę z Roczku swojego dziecka! Wykorzystaj księgę pamiątkową by wszyscy goście mogli umieścić w niej wpisy, zdjęcia lub inne ważne elementy. Okładka zawiera uroczą grafikę zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Dodatkowa personalizacja sprawia, że księga staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek z niebieskimi elementami to klasyka na pierwsze urodzinki chłopca. Taki motyw sprawia, że wszystko staje się dziecięce, a charakter przyjęcia został odwzorowany w wyjątkowy sposób. Grafika misia będzie pasowała do innych elementów na tym przyjęciu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Księga pamiątkowa na roczek dziewczynki z uroczym motywem misia będzie doskonałą atrakcją dla gości. Będzie to także wyjątkowa pamiątka dla dziecka, które jak urośnie będzie mogło przeczytać wszystkie wyjątkowe życzenia od swoich bliskich z tamtego dnia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Tęcza i jednorożec Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek to przepiękna propozycja, aby zatrzymać bezcenne wspomnienia z tego dnia na długi, długi czas. Przepiękna dziewczęca grafika sprawia, że dziecięcy akcent zostanie już na zawsze, a do książki nieustannie będzie można wracać.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na Roczek dziecka. Wybieraj album w sztywnej oprawie z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Podaruj księgę udekorowaną sznureczkiem jutowym. Cudowna pamiątka dla malucha na długie lata z wyjątkowego dnia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu

  Księga pamiątkowa na roczek dziecka w zielonych kolorach ze słodkimi zwierzątkami będzie doskonała na pierwsze urodzinki dziecka. Księga pamiątkowa na roczek zatrzyma wspomnienia na długie lata, do których dziecko będzie mogło wracać i wracać.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek w stylu przepięknych i uroczych zwierzątek leśnych oczaruje każdego gościa. Doskonałe zielone elementy wpasują się w elegancję oraz nowoczesny styl wystroju skomponowanego z ogromną ilością zieleni i natury.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa z motywem dinozaurów to bardzo oryginalna propozycja na pierwsze urodzinki chłopca. Specjalna dedykacja na roczek oczaruje wpisujących się do księgi gości. Dinozaury sprawią, że wyzwolą oni w sobie niezliczoną ilość pomysłów i fantazji.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek w stylu boho to doskonała propozycja dla malucha. Będzie doskonałym dodatkiem na roczek chłopca oraz dziewczynki. Motyw króliczka dopełnia całą aranżację czyniąc ją bardzo dziecięcą oraz delikatną.

  49,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Roczek i Urodzinki w stylu boho

  Aranżacja na Roczek i Urodzinki w stylu boho - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM

  Fantastyczny dodatek na pierwsze urodziny dziecka w postaci personalizowanej księgi. Zdobiona pięknym chłopięcym motywem i cyferką 1 prezentuje się cudownie! Księga posiada 50 białych kartek, na których goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla Maluszka. Idealna propozycja na Roczek małego chłopca. 

  49,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Roczek chłopca
  1 Recenzje

  Aranżacja na Roczek chłopca - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękna księga gości na przyjęcie z okazji roczki w postaci przepięknej grafiki z lwem oraz tęczą otoczonymi niebieskimi elementami. Duża ilość białych kartek wręcz prosi się o wypełnienie pięknymi życzeniami oraz wspólnymi zdjęciami. Taka księga gości cudownie prezentuje się na stole podczas pierwszych urodzinek dziecka. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś w samolocie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na roczek dla chłopca z niebieską grafiką oraz akcentami misia oraz samolotu sprawdzi się doskonale dla każdego małego odkrywcy. Doskonałe połączenie błękitu z brązowymi dodatkami sprawia, że całośc prezentuje się bardzo elegancko.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na przyjęcie urodzinkowe dziecka w postaci księgi pamiątkowej. Album w sztywnej oprawie, na której znajduje się specjalna naklejka z przepiękną grafiką leśnych zwierzątek oraz personalizacją oczaruje każdego. Księga posiada również w komplecie jutowy sznureczek. Wszystkie kartki są gładkie, dzięki czemu można na nich umieszczać życzenia...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Możesz wykorzystać ją podczas Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego, Baby Shower oraz wielu innych okazji. Wszyscy goście moją umieścić w niej swoje wpisy. Okładkę zdobi przepiękna grafika różowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnego dnia. Każdy z gości może zachować w niej swoje życzenia, zdjęcia lub inne wyjątkowe elementy. Okładka zdobiąca księgę zawiera grafikę pudrowych kwiatów. Całość wspaniale się prezentuje. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa to wspaniała propozycja, która pozwoli na zachowanie wspomnień z dnia uroczystości. Można ją wykorzystać podczas Wesela, Roczku, Chrztu lub Komunii. Uszykujcie pisaki i pozwólcie najbliższym umieścić pamiątkowe wpisy. Okładka z grafiką białych róż i konwalii sprawia, że całość prezentuje się niesamowicie efektownie.

  39,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga gości to wspaniały dodatek na każde przyjęcie, a w szczególności na Chrzest, Komunię, Baby Shower i wiele wspaniałych okazji. Księga posiada sztywną oprawę, na której znajduje się modna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz złoty napis Najpiękniejsze Wspomnienia. Tak oryginalny album pozwoli na umieszczenie w nim pamiątkowych wpisów, życzeń i...

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości to doskonałe rozwiązanie na zatrzymanie wszystkich wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Księga posiada przepiękny połyskujący napis w srebrnym kolorze oraz 100 białych, czystych stron. Zaproszeni goście mogą w niej umieszczać pamiątkowe wpisy, życzenia i zdjęcia. To rewelacyjny gadżet na wesele, Baby Shower, Chrzest, Komunię i wiele...

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  2 Recenzje

  Księga gości to cudowny dodatek do przyjęcia, dzięki któremu stworzysz niesamowitą pamiątkę na długie lata. Księga w białej okładce posiada złoty połyskujący napis oraz 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy i zdjęcia. To doskonały dodatek do przyjęcia z okazji Chrztu, Komunii, wesela, a nawet Baby Shower. 

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości z motywem minimalistycznego serca to uniwersalna księga, która będzie dodatkiem każdej wyjątkowej uroczystości. Księga na pięknym beżowym płótnie ze złoconym sprawdzi się także jako dekoracja. Ta przepiękna kompozycja z motywem złotego serca jest niezbędnym elementem rodzinnych uroczystości.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX

  Śliczny album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować na całe lata bezcenne wspomnienia. Okładka albumu została udekorowana śliczną roślinną grafiką w stylu rustykalnym. Prześliczny album to wspaniały upominek na każdą okazję w którym można umieścić pamiątkowe fotografie z bliskimi.

  46,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Wspaniały album na pamiątkowe fotografie pozwoli zachować bezcenne wspomnienia na długie lata. Okładkę albumu dekoruje elegancki motyw rustykalny. Gustowny upominek na każdą okazję, tylko czeka na wypełnienie fotografiami z bliskimi.

  46,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis to niezbędny dodatek do pamiątkowej księgi gości, ale także do wypisywania zaproszeń i winietek. Elegancki długopis, który posiada oprawę w najmodniejszym kolorze rosegold pięknie zaprezentuje się wraz z księgą na Chrzcie, Komunii, urodzinkach i weselu. 

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Długopis w białej oprawie z srebrnymi dodatkami to doskonały dodatek do pamiątkowej księgi gości. Świetnie sprawdzi się także podczas wypisywania zaproszeń i winietek. Elegancki wygląda sprawia, że sprawdza się na każda okazję, a w szczególności na Chrzest, Komunię, a także wesele. 

  7,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc) KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  115,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Księga gości w bardzo oryginalniej i nietypowej formie. Elegancka drewniana ramka w kształcie serca, która posiada aż 70 serduszek do umieszczenia przez zaproszonych gości pamiątkowych wpisów i życzeń. Przepięknie zaprezentują się na przyjęciu z okazji Chrztu, Komunii, a także ślubu i wesela. Takim dodatkiem stworzysz niepowtarzalna pamiątkę z...

  115,98 zł
 • DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny
  39,98 zł
  DŁUGOPIS ze stojaczkiem Srebrny

  Niezbędny element wyposażenia każdego biura i każdej firmy w eleganckim stylu. Srebrny długopis z podstawką świetnie prezentuje się nie tylko na biurku, ale i również na sesjach zdjęciowych. Długopis ze stojaczkiem wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół.

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty
  39,98 zł
  DŁUGOPIS ze stojaczkiem Złoty

  Praktyczny i dekoracyjny element wyposażenia biura oraz firmy w postaci długopisu na podstawce. Wykonany w srebrnej kolorystyce prezentuje się oryginalnie i modnie. Połyskujący długopis to również rewelacyjny gadżet, który można wykorzystać przy sesjach produktowych.

  39,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  99,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w drewnianej i oryginalnej wersji na każdą okazję. Księga w postaci ramki z napisem Blessings, która w komplecie posiada 30 białych skrzydełek prezentuje się niepowtarzalnie. Na specjalnych skrzydełkach zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia i piękne wpisy. To świetna propozycja na Chrzest, Komunię, urodzinki, a także ślub i wesele....

  99,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold
  17,98 zł
  DŁUGOPIS z diamentem Rosegold

  Elegancki długopis w modnym odcieniu rosegold. Długopis jest udekorowany imitacją dużego brylantu dzięki czemu prezentuje się majestatyczni i niezwykle bogato. Śliczny i niezwykle kobiecy dodatek jest fantastycznym upominkiem.

  17,98 zł
 • DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Metaliczny cienkopis ze srebrnym tuszem pozwoli w elegancki i nowoczesny sposób ozdobić ręcznie wykonane produkty dla klientów. Długopis to idealny dodatek do kaligrafii, ale i rówież niezastąpiony element wyposażenia biura.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS cienkopis metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  1 Recenzje

  Metaliczny cienkopis ze złotym tuszem pozwoli w elegancki sposób ozdobić ręcznie wykonaną papeterię. Swoje zastosowanie znajduje również przy umieszczaniu tekstu podziękowań za zakup na ozdobnych bilecikach. Złoty metaliczny długopis to praktyczny gadżet, który powinien znaleźć się w każdej firmie.

  14,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Wspaniała propozycja na każde przyjęcie w postaci księgi gości. Księga posiada aż 100 stron w czarnym kolorze, na których zaproszeni goście mogą umieszczać życzenia, wpisy, a także zdjęcia. Sztywna i gładka oprawa księgi pozwala na samodzielną i własnoręczną dekorację. Cudownie sprawdzi się na Chrzest, Komunię, a nawet ślub i wesele. 

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Wspaniała propozycja na oryginalny dodatek do każdego przyjęcia w postaci księgi gości. Księga posiada sztywną i białą okładkę, na której możesz stworzyć własną dekorację w postaci kwiatów, napisów i wszelkich pięknych elementów. W środku znajduje się aż 100 białych stron, na których zaproszeni goście mogą umieszczać wpisy i życzenia. To doskonały gadżet...

  25,98 zł

Księgi gości na Roczek

Pierwsze urodziny to chętnie celebrowane wydarzenie, w którym często udział bierze cała rodzina małego solenizanta. Takie przyjęcia wyprawiane są zarówno w prywatnych domach, jak i wynajętych lokalach. Bez względu na to, jaki wariant preferujesz dla swojej pociechy, z całą pewnością Roczek stanowi niepowtarzalny dzień w życiu dziecka. Właśnie dlatego wspaniałą atrakcją, a zarazem prezentem dla solenizanta jest pamiątkowy album. Taki podarunek wręczyć mogą rodzice dziecka, a także jego dziadkowie, wujostwo czy inni bliscy. Księga gości przygotowana w czasie uroczystości będzie jedynym w swoim rodzaju prezentem na pierwsze urodziny dziewczynki lub chłopca. Jaki album najlepiej wybrać na taką okazję? Zajrzyj do naszych propozycji!

Album na Roczek dziecka

Księga pamiątkowa to wspaniały prezent prosto z serca, który pokaże małemu solenizantowi, jak wiele znaczy dla gości obecnych na jego urodzinach. Taki album może mieć różne formy, dlatego bez najmniejszego problemu dopasujesz go do indywidualnych upodobań maluszka lub motywu przewodniego przyjęcia. Biała księga z metalicznym nadrukiem to bardzo elegancki dodatek na dowolną uroczystość. Możesz z powodzeniem wykorzystać taki produkt w czasie pierwszych urodzin dziecka. Czarująco wygląda także album pamiątkowy na Roczek z roślinnym motywem. Kraftowa okładka z subtelnym nadrukiem przyciąga spojrzenia i nadaje księdze unikalny charakter. Album z powodzeniem wypełnić można zdjęciami i wpisami gości. 

Księga gości z sercem złota

Księga gości na Roczek dziecka

Oryginalny prezent na Roczek

Prezent w postaci księgi pamiątkowej to kreatywne rozwiązanie na pierwsze urodziny dziecka. Wysokiej jakości drewniana ramka w kształcie serca to prześliczny podarunek na Roczek. W czasie przyjęcia można ustawić ją na stole, dzięki czemu żaden z gości nie zapomni wpisać swojego nazwiska na jedno z serduszek dołączonych do zestawu. Stworzona w ten sposób ramka będzie prezentować się oryginalnie, dlatego znakomicie sprawdzi się jako prezent od rodziców, Chrzestnych, dziadków czy innych krewnych. Pomysłowym rozwiązaniem jest też księga gości na Roczek do samodzielnej aranżacji. Biały album można ozdobić w dowolny sposób, dzięki czemu uzyskany rezultat będzie jedyny w swoim rodzaju. Baza do księgi pamiątkowej to niezawodny sposób na stworzenie unikalnego prezentu urodzinowego. 

Księga gości drewniana rama serce

Drewniana księga gości na Roczek

Księga pamiątkowa personalizowana na Roczek

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu dla małego solenizanta, mamy dla Ciebie także inne fantastyczne propozycje. Kapitalnym przykładem takiego produktu jest personalizowana księga gości, która stworzona została specjalnie z myślą o pierwszych urodzinach dziecka. Pamiątkowy album na Roczek z imieniem to jeden z najbardziej szczególnych projektów na taką uroczystość. Wewnątrz księgi znalazły się z kolei puste kartki, które można zapełnić życzeniami, poradami oraz zdjęciami z przyjęcia. Przygotowany w ten sposób album będzie dla dziecka jedyną w swoim rodzaju pamiątką, do której można wracać wielokrotnie. Co więcej, wszyscy goście zaproszeni na Roczek będą doskonale bawić się podczas wypisywania księgi.