Wybierz Księgi gości

Księga gości stanowi fantastyczny dodatek na różnego rodzaju uroczystości. Jak zrobić taki album pamiątkowy? Elegancką księgę gości wystarczy ułożyć w dobrze dostępnym miejscu podczas uroczystości. Każdy z gości na pewno chętnie pozostawi w niej pamiątkowy wpis. Dodatkowo dzięki wklejeniu zdjęć taka księga gości będzie bardzo oryginalna. Kronika z ważnego wydarzenia nawet po wielu latach przyniesie wspaniałe wspomnienia. Księga pamiątkowa może być personalizowana lub uniwersalna, a także wykonana z papieru bądź drewna. Taka pamiątka znakomicie nadaje się również na prezent dla bliskiej osoby.

Księgi gości 

Każdy z nas chciałby zachować w pamięci jak najwięcej miłych wspomnień. Szczególnie pozytywnie kojarzą się zwłaszcza uroczystości i przyjęcia rodzinne, w czasie których można spędzić wspaniały czas z najbliższymi. Nic więc dziwnego, że podczas tego rodzaju wydarzeń bardzo często robimy wszystko, aby były niezapomniane. Popularnym rozwiązaniem jest również wykorzystanie gadżetów i akcesoriów, które pomagają zapamiętać istotne wydarzenia oraz najpiękniejsze chwile. Podczas przyjęć i świąt zazwyczaj rodziny oraz przyjaciele wykonują mnóstwo zdjęć pamiątkowych, a niejednokrotnie także nagrywają je. Jednak fotografie czy filmy to nie jedyny sposób na stworzenie unikalnej pamiątki. Wspaniałym rozwiązaniem jest również wykorzystanie albumu bądź księgi ze sztywną oprawą. 

Na Chrzest

Dzieci zazwyczaj są zbyt małe, aby móc zapamiętać cokolwiek z dnia Chrztu Świętego. Właśnie z tego powodu księga gości stanowi wspaniały pomysł na podarunek na maluszka. Uniwersalny album o sztywnej oprawie to ponadczasowy dodatek na Chrzest. Biała księga ze złotym napisem “Księga Gości” i subtelnym serduszkiem prezentuje się bardzo gustownie. Niezwykle elegancko wygląda także album z tekstem “Księga pamiątkowa Chrztu Świętego”. Projekt z motywem dziecięcych stópek znakomicie wpisuje się w charakter chrzcin, dlatego z powodzeniem wybrać go można na uroczystość dziecka. Biała gładka księga pozwala z kolei na samodzielne zaprojektowanie okładki. W najnowsze trendy szczególnie dobrze wpisują się albumy z naturalnymi motywami. Księga gości z kołyską w stylu boho czy zielonymi gałązkami to produkty, które oczarowują swoim wyglądem. Dokup do nich koniecznie długopisy i kolorowe mazaki, które uatrakcyjnią wygląd wpisów gości. 

Księga na Chrzest Święty Boho Kołyska

Boho album pamiątkowy na Chrzest

Na Roczek

Jaką księgę gości wybrać na pierwsze urodziny dziecka? Klasyczny album na Roczek z tekstem “Księga gości” to bezbłędne rozwiązanie na przyjęcie chłopca lub dziewczynki. Bardzo dobrym pomysłem jest też album z motywem botanicznym liści, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Rustykalny nadruk uczyni księgę naprawdę ciekawą pamiątką. Personalizowany album z leśnymi zwierzątkami to niezwykle dziecięcy projekt, który świetnie sprawdzi się podczas Roczku. Oryginalna księga gości w kształcie drewnianego serca to wysokiej jakości dodatek na urodzinki. Taka pamiątka będzie przy okazji piękną dekoracją sypialni maluszka. Jeśli lubisz rękodzieło, księgę gości możesz zaprojektować samodzielnie. Gładki album ozdobiony rysunkami czy naklejkami na pewno będzie prezentować się niepowtarzalnie. 

Księga gości Roczek Leśne Czary

Personalizowany album na Roczek 

Na Komunię

Księga gości na Pierwszą Komunię Świętą powinna podkreślać uroczysty charakter wydarzenia. Biały, personalizowany album z rustykalnym wianuszkiem to przepiękny dodatek na przyjęcie dziecka. Wypełniony wpisami gości i zdjęciami będzie niebanalną pamiątką na całe życie. Botaniczny album z jutowym sznurkiem i napisem “Pierwsza Komunia Święta” oczaruje Twoje dziecko niepowtarzalnym motywem. Księga pamiątkowa na “Najlepsze Wspomnienia” pozwoli mu niejednokrotnie wrócić pamięcią do dnia Komunii. Album z motywem kielicha bądź hostii to pamiątka, która znakomicie wpisuje się w charakter uroczystości. Metaliczny nadruk świetnie dodatki, które pozwolą stworzyć piękny prezent dla dziecka komunijnego. Drewniana ramka ze skrzydełkami bądź serduszkami to znakomity materiał na księgę pamiątkową. Goście podpisani na drobnych elementach z pewnością uatrakcyjnią wygląd takiej niespodzianki dla dziecka. 

Księga gości Komunia z kielichem

Album pamiątkowy na Komunię 

Na ślub i wesele

Księgi pamiątkowe są popularnym dodatkiem na weselach. Album ułożony w dobrze dostępnym miejscu stanie się niepowtarzalną atrakcją dla gości weselnych. Minimalistyczna księga w sztywnej, białej oprawie z napisem “love” czy “Guest Book” znakomicie sprawdzi się podczas przyjęcia w dowolnej stylistyce. Personalizowany album z rustykalnym motywem to modna propozycja na wesele w naturalnej stylistyce. Kraftowa księga z ażurowym sercem także wspaniale sprawdzi się na weselu w takiej odsłonie. Różowy album z tekstem “For sweet memories” będzie cudowną pamiątką z dnia ślubu i wesela. Oryginalne księgi gości w postaci ramek albo ankiet weselnych na pewno dobrze sprawdzą się w swojej roli. List w butelce lub porady dla Młodej Pary w pudełku to ciekawe sposoby na stworzenie unikalnej pamiątki. Możecie też śmiało wybrać puzzle w kształcie serca, które doskonale podkreślą romantyczny charakter ślubu i wesela. 

Księga gości Porady dla Pary Młodej w pudełku

Księga gości z poradami dla Pary Młodej