komunia

komunia

Słodki stół na Komunię to propozycja, która coraz częściej pojawia się podczas uroczystości. Jak zrobić samemu candy bar na taką okazję? Dekoracje słodkiego stołu można z łatwością dopasować do motywu przewodniego Pierwszej Komunii. Toppery do ciast i muffinek uatrakcyjnią każdego rodzaju wypieki. Pikery w odcieniach złota czy bieli będą wspaniale wyglądać w połączeniu z foremkami do babeczek. Papilotki wykonane z grubego papieru to gustowna dekoracja słodkiego barku. Przydatne są też pudełka na ciasto, w które zapakować można słodycze po zakończonym przyjęciu. Takie opakowania do żywności ułatwią przechowywanie wszystkich smakołyków. 

 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Śliczny baner wykonany ze sklejki drewnianej pozwoli wyróżnić na przyjęciu Słodki Stół. Dekoracja o ekologicznym charakterze znakomicie komponuje się z innymi ozdobami. Łatwa w użyciu girlanda na pewno zwróci uwagę gości. 

  29,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Pierwsza Komunia w heksagonie TOPPER na tort komunijny Pierwsza Komunia w heksagonie
  25,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Pierwsza Komunia w heksagonie

  Topper to wspaniała propozycja na efektowną dekorację tortu, a w szczególności doskonale sprawdzi się na I Komunię Świętą. Drewniany topper z napisem Pierwsza Komunia Św. w heksagonie z botanicznymi elementami prezentuje się zjawiskowo. Dzięki specjalnym szpikulcom z łatwością umieścisz go uroczystym torcie. Wspaniale wpasuje się aranżację w stylu...

  25,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię Botaniczne 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię Botaniczne 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię Botaniczne 6szt

  Jak efektownie udekorować tort i babeczki na I Komunię Świętą dziecka? Wspaniałym rozwiązaniem są drewniane toppery w kształcie Hostii, gołębia i napisu Pierwsza Komunia Św. Toppery posiadają specjalne szpikulce, które ułatwią wbicie dekoracji w słodkości. Z pewnością spodobają się wszystkim przybyłym gościom. Prezentują się zjawiskowo i niepowtarzalnie. 

  12,98 zł
 • TOPPER na tort Pierwsza Komunia BOTANICZNY TOPPER na tort Pierwsza Komunia BOTANICZNY
  29,98 zł
  TOPPER na tort Pierwsza Komunia BOTANICZNY

  Topper to szybka i łatwa dekoracja tortu na każda okazję, a w szczególności na I Komunię Świętą. Drewniany topper z napisem Pierwsza Komunia Święta w botanicznym wianuszku prezentuje się bardzo elegancko i oryginalnie. Dzięki szpikulcom z łatwością umieścisz go na uroczystym torcie. Świetnie dostosuje się do  rustykalnego, boho i botanicznego stylu. 

  29,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Pierwsza Komunia TOPPER na tort komunijny Pierwsza Komunia
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Pierwsza Komunia

  Jak oryginalnie udekorować tort na uroczystość Komunii Świętej? Świetnym rozwiązaniem jest drewniany topper, który posiada napis Pierwsza Komunia Święta oraz motyw Hostii. Prześlicznie zaprezentuje się na torcie komunijnym. Z pewnością zachwyci wszystkich przybyłych gości na przyjęcie. 

  24,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny IHS botaniczny NATURAL TOPPER na tort komunijny IHS botaniczny NATURAL
  19,98 zł
  TOPPER na tort komunijny IHS botaniczny NATURAL

  Pomysłowy i oryginalny topper na tort komunijny. Wykonany z naturalnej sklejki drewnianej na kształt Hostii z wyciętym IHS prezentuje się zjawiskowo. Dzięki elementom w postaci listków świetnie sprawdzi się w aranżacji botanicznej i rustykalnej. Drewniane szpikulce umożliwią łatwe i szybkie umieszczenie go na torcie. Takiej dekoracji nie może zabraknąć...

  19,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię z Eukaliptusem SREBRNE 5szt TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię z Eukaliptusem SREBRNE 5szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię z Eukaliptusem SREBRNE 5szt

  Toppery na tort, do ciast oraz do babeczek na Pierwszą Komunię Świętą to przepiękna dekoracja na słodki stół. taki wybór oczaruje gości i przyciągnie ich uwagę na mały słodki poczęstunek. Dzięki temu słodka część przyjęcia będzie oddawała charakter uroczystości.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz

  Jak stworzyć efektowną dekorację tortu? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniany topper w kształcie obręczy do własnej aranżacji. Do ozdoby możesz wykorzystać gałązki, kwiaty oraz inne dekoracyjne elementy. Dzięki specjalnym szpikulcom umieścisz go z łatwością na uroczystym stole. Przepięknie zaprezentuje się na Chrzcie, Komunii i wielu wspaniałych okazjach. 

  21,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon

  Drewniany topper to rewelacyjna propozycja na dekorację uroczystego tortu. Topper stworzony jest do samodzielnej aranżacji, do której możesz wykorzystać kwiatki, gałązki i dekoracyjne elementy. Drewniane szpikulce sprawiają, że z łatwością umieścisz go na torcie. Doskonale zaprezentuje się na Roczku, Komunii, Chrzcie i wielu wspaniałych okazjach.

  21,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce
  19,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce

  Wspaniały drewniany topper w kształcie serca do samodzielnej aranżacji. Topper możesz udekorować kwiatami, gałązkami i ozdobnymi elementami. Posiada również specjalne szpikulce, które umożliwią łatwe umieszczenie go na torcie. To świetna propozycja na dekoracje tortu na Chrzest, Komunię czy Roczek. 

  19,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Wianuszek z Eukaliptusem Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort komunijny Wianuszek z Eukaliptusem Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Wianuszek z Eukaliptusem Ø20cm UNIWERSALNY
  1 Recenzje

  Opłatek na tort to świetna propozycja na dekorację komunijną. Na opłatku przedstawiona jest modna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz złoty napis Pierwsza Komunia Święta. Opłatek jest łatwy w zastosowaniu. Dzięki niemu stworzysz niesamowitą dekorację tortu, która oczaruje wszystkich przybyłych gości. Pięknie dopełni przyjęcie w stylu botanicznym. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort komunijny Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY

  Opłatek to doskonała propozycja na dekorację uroczystego tortu, a w szczególności na I Komunię Świętą. Opłatek wykonany w przepięknym rustykalnym stylu oczaruje każdego. Opłatki to szybka i łatwa metoda dekoracji tortu. Dzięki różowym kwiatkom opłatek cudownie sprawdzi się na Komunii dziewczynki. 

  15,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt
  10,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt

  Fantastyczna dekoracja słodkości w postaci drewnianych topperów. Każdy topper przedstawia motyw gałązki, a dzięki specjalnym szpikulcom z łatwością umieścisz je na wybranych słodkościach. Świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Dopełnią aranżację przyjęcia w stylu rustykalnym, botanicznym, a nawet boho. 

  10,98 zł
 • KARTECZKI na piku do muffinek Skrzydełka i Chmurki 6szt KARTECZKI na piku do muffinek Skrzydełka i Chmurki 6szt
  9,98 zł
  KARTECZKI na piku do muffinek Skrzydełka i Chmurki 6szt

  Ozdobne karteczki na piku w kształcie skrzydełek i chmurek to wspaniała propozycja na dekoracji słodkości na Chrzest i Komunię dziecka. Karteczki na piku cudownie sprawdzą się do ozdobienia różnych smakołyków i oczarują wszystkich gości.

  9,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffinki białe ze złotym paskiem 6szt FOREMKI papilotki na muffinki białe ze złotym paskiem 6szt
  9,98 zł
  FOREMKI papilotki na muffinki białe ze złotym paskiem 6szt

  Klasyczne papilotki foremki na muffinki w odcieniach bieli ze złotym paskiem pozwolą udekorować muffinki na przyjęcie. Papilotki są łatwe w użyciu i dają oszałamiający efekt. To wspaniała propozycja dekoracji słodkości do słodkiego stołu. Papilotki wykonane są z grubej tektury.

  9,98 zł
 • FOREMKI ażurowe na muffinki 10szt FOREMKI ażurowe na muffinki 10szt
  24,98 zł
  FOREMKI ażurowe na muffinki 10szt

  Eleganckie papilotki na muffinki z ażurowym wzorem. Wszystkie papilotki dekorowane są białymi wyciętymi wzorami. To praktyczny dodatek, który będzie pięknie wyglądał na słodkim stole dekorując wypieki.

  24,98 zł
 • KARTECZKI do muffinek Sweet, Love, Yumm 6szt SREBRNE KARTECZKI do muffinek Sweet, Love, Yumm 6szt SREBRNE
  15,98 zł
  KARTECZKI do muffinek Sweet, Love, Yumm 6szt SREBRNE

  Srebrne nowoczesne karteczki na piku, które w piękny sposób udekorują Wasze ciasteczka, czy inne wypieki. Karteczki mają napisy sweet, love, yumm, dzięki czemu idealnie pasują na każde przyjęcie.

  15,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt
  9,98 zł
  FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt

  Jasnoróżowe papilotki na muffinki zdobione złotym paskiem pięknie ozdobią muffinki. Idealna dekoracja wypieków w słodkim stole. Foremki pasują na przyjęcia dla dziewczynki lub kobiety.

  9,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt

  Ciekawym pomysłem są pudełka na ciasto komunijne zdobione motywem Złotej Hostii. Dzięki nim będziecie mogli w elegancki sposób wręczyć gościom kawałki ciasta. Można bez problemy je wykorzystać jako formę podziękowania gościom za ich obecność na uroczystej Komunii Twojego dziecka. 

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt

  Pudełka na ciasto komunijne z rączką ozdobione motywem Srebrnej Hostii. Wykonane z grubej tektury sprawdzą się idealnie by zapakowanie w nie ciasto i wręczyć gościom po przyjęciu komunijnym jako podziękowanie za ich obecność w tym ważnym dniu. Jeśli chcesz by wyglądały jeszcze bardziej wyjątkowo i ciekawie dobierz do nich wstążkę w kolorze pasującym do...

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Wspaniałe pudełeczka, dzięki którym elegancko wręczysz ciasto przybyłym gościom na uroczystość. Na pudełkach przedstawiona została przepiękna grafika kwiatów konwalii oraz napis Pierwsza Komunia Święta. Posiadają również specjalną rączkę, dzięki czemu są bardzo poręczne. Możesz dołączyć do nich ozdobną wstążeczkę, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt
  34,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt

  Śliczne pudełka na ciasto z napisem "Dziękujemy" i dekoracyjną grafiką. Pudełeczka pozwolą elegancko zapakować wyśmienite wypieki i pyszne słodkości. Pudełka na ciasto pozwolą poczęstować wszystkich łakociami po zakończonej zabawie.

  34,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Wianuszek 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Wianuszek 10szt
  34,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Wianuszek 10szt

  Pudełeczka na ciasto komunijne z dekoracyjnym motywem kwiatowym i napisem IHS. Pudełeczka pozwolą zapakować ciasto dla gości w elegancki i praktyczny sposób. Elegancki dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu. 

  34,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia Majowe Kwiaty 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia Majowe Kwiaty 10szt
  34,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia Majowe Kwiaty 10szt

  Eleganckie pudełeczko na ciasto z dekoracyjnym kwiatowym motywem i napisem "Pierwsza Komunia Święta". Piękny dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu komunijnym. Zapakuj ciasto dla gości w elegancki i praktyczny sposób.

  34,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt

  Jak elegancko zapakować gościom ciasto po zakończonej uroczystości? Rewelacyjnym sposobem są pudełka z rączką, które sprawdzą się na Chrzest, Roczek, Komunię, wesele i wiele wspaniałych okazji. Na pudełkach znajduje się przepiękna grafika pudrowych kwiatów na kraftowym tle oraz napis "Słodkie podziękowanie". Tak wręczone ciasto będzie wspaniałym...

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt

  Prześliczne pudełka na ciasto udekorowane modnym motywem pampasowych traw. Pudełeczka będą praktycznym dodatkiem na każdą okazje. Elegancko zapakowane słodkie wypieki będą miłym gestem. 

  29,98 zł
 • NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar
  19,98 zł
  NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar

  Ozdobny elegancki napis Sweet bar, który jest idealną dekoracją słodkiego stołu podczas przyjęcia. Pięknie wygląda na zdjęciach, biały kolor pasuje do każdej aranżacji imprezki. Świetnie podkreśla miejsce ze słodkościami dla gości.

  19,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia Chłopca TOPPER na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia Chłopca
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia Chłopca

  Topper na tort to patent na udekorowanie klasycznej bieli. Jest to sposób na urozmaicenie minimalistycznego tortu o bogatą grafikę i przepiękne kolory. Taki topper oczaruje gości i zachwyci najbliższych.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia Chłopca Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia Chłopca Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia Chłopca Ø20cm

  Opłatek na tort komunijny jest wspaniałą dekoracją komunijnego tortu. Wyjątkowa grafika na opłatku nadaje się doskonale, aby urozmaicić przyjęcie i nadać mu komunijny nastrój. Ten mały akcent będzie miał znaczący wpływ na cały wygląd tortu, a jego cudowna grafika z pewnością to odzwierciedli.

  17,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię z napisem Pierwsza Komunia 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię z napisem Pierwsza Komunia 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Komunię z napisem Pierwsza Komunia 6szt

  Toppery w złotej grafice otulone motywem gałązki to propozycja na komunijny słodki stół. Napis Pierwsza Komunia Święta idealnie oddaje charakter przyjęcia oraz urozmaica słodkie poczęstunki dla gości. Toppery sprawdzą się na komunijny tort, ciasta oraz babeczki.

  12,98 zł
 • OPŁATEK na tort Komunia Rustykalne Złote IHS 21x30cm Z IMIENIEM OPŁATEK na tort Komunia Rustykalne Złote IHS 21x30cm Z IMIENIEM
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Komunia Rustykalne Złote IHS 21x30cm Z IMIENIEM

  Opłatek na tort komunijny to doskonały dodatek całego tortu. Idealnie urozmaicą śnieżnobiały tort i nadadzą mu różnorodności. Personalizowana data oraz imię dziecka prezentują się wyjątkowo oraz oczarują wszystkich gości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Kolekcja Kwiatowa Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Kolekcja Kwiatowa Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Kolekcja Kwiatowa Ø20cm

  Tort komunijny prezentuje się  wspaniale z personalizowanym, okrągłym opłatkiem. Pastelowe odcienie różu i zieleni oraz grafika białego gołębia w otoczeniu kwiatów to przepiękne połączenie idealne na komunie dziewczynki. Na opłatku widnieje również napis "Pierwsza Komunia Święta" wraz z imieniem i datą uroczystości. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Z IMIENIEM Kolekcja Kwiatowa TOPPER na tort komunijny Z IMIENIEM Kolekcja Kwiatowa
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Z IMIENIEM Kolekcja Kwiatowa

  Elegancka ozdoba tortu komunijnego w postaci papierowego toppera umieszczonego na dwóch patyczkach. Topper zdobi jasnozielona grafika z motywem pudrowych kwiatów oraz personalizowany napis "Pierwsza Komunia  Święta + imię dziecka+ data" .

  24,98 zł

Słodki stół na Komunię

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest niezwykle emocjonujący dla dziecka oraz jego najbliższych. Z tego też powodu po ceremonii w kościele najczęściej organizowane jest przyjęcie, w którym udział bierze rodzina oraz przyjaciele. Bez względu na to, czy planujesz wyprawić je we własnym domu, czy restauracji, z całą pewnością musisz zadbać o kilka ważnych elementów tego rodzaju uroczystości. Istotny wpływ na atmosferę panującą podczas Komunii mają odpowiednie dekoracje. Dzięki nim stworzysz aranżację, w której wszyscy goście będą czuć się naprawdę komfortowo. Na przyjęcie dla rodziny dobrze jest przygotować też atrakcje, które oczarują zaproszone osoby. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań na Pierwszą Komunię jest słodki stół wypełniony wspaniałymi deserami. 

Ozdoby na tort komunijny

Tort komunijny pozwala w wyjątkowy sposób podkreślić uroczysty charakter ceremonii oraz przyjęcia. Aby efekt był jeszcze bardziej zjawiskowy, koniecznie wykorzystaj wysokiej jakości dekoracje zaprojektowane specjalnie na tę szczególną okazję. Topper na tort komunijny z napisem “Pierwsza Komunia Św.” i modnym wieńcem stanowi stylową propozycję na uroczystość Twojego dziecka. Wykonana z jasnego drewna dekoracja szczególnie dobrze prezentować się będzie na przyjęciu w rustykalnej bądź botanicznej stylistyce. Niezwykle czarującą ozdobą tortu na Komunię jest jadalny opłatek z ozdobnym napisem. Motyw malowniczych kwiatów i subtelny krzyż sprawiają, że całość wygląda niezwykle oryginalnie. Tak przygotowany tort świetnie wypadnie na pamiątkowych zdjęciach. 

Opłatek na tort komunijny Rustykalny Wianuszek

Jadalny opłatek na tort komunijny

Słodki stół na Komunię - jak zrobić?

Aby candy bar na Komunię Twojego dziecka wyglądał naprawdę fantastycznie, sprawdź koniecznie też inne dekoracje znajdujące się w naszej ofercie. Ażurowe foremki do muffinek w białym kolorze to elegancka ozdoba, która bardzo dobrze sprawdzi się w czasie uroczystości komunijnej. Taki dodatek pozwoli pięknie uzupełnić aranżację słodkiego stołu zarówno w klasycznej, jak i naturalnej odsłonie. Zaproszeni goście chętnie sięgną po tak czarujące słodkości przygotowane na Komunię. Muffinki można udekorować też przy pomocy karteczek mocowanych na drewnianym piku. Ozdobne napisy “sweets” czy “love” z metalicznym połyskiem uatrakcyjnią wygląd wszystkich babeczek. W ten sam sposób możesz ubrać kawałki ciast upieczone na Komunię. 

Pudełka na ciasto komunijne

Jak poradzić sobie ze słodkościami pozostałymi po uroczystości? Taki dylemat ma wielu rodziców dzieci komunijnych. W myśl zasady Zero Waste desery z candy baru możesz po przyjęciu zapakować do specjalnie przygotowanych pojemników. Pudełka na ciasto komunijne wykonane z grubego papieru łatwo się składa, dzięki czemu ich wykorzystanie jest naprawdę wygodne. Co więcej, każdy pojemnik posiada wygodną rączką, która pozwala bez najmniejszego problemu przenosić paczki. Pudełka na ciasto z ozdobnymi motywami możesz wypełnić słodyczami, a następnie wręczyć je gościom w ramach podziękowań za przybycie. Niektóre pojemniki mają oryginalną formę, która sprawi, że paczki dla bliskich będą wyglądać jeszcze bardziej czarująco. 

Pudełka ozdobne z rączką białe

Ozdobne pudełka na ciasto komunijne