roczek

roczek

Jak zrobić słodki stół na Roczek dziecka? Ozdobne foremki do muffinek czy kolorowe toppery pozwolą pięknie udekorować smakołyki przygotowane na przyjęcie. Pikery do babeczek o rozmaitych kształtach oczarują wszystkich gości. Candy bar na Roczek zaprojektowany w pastelowych odcieniach będzie wspaniale się prezentować. Pojemniczki na słodki stół w postaci pudełek do ciasta kapitalnie nadają się do zapakowania słodkości pozostałych po urodzinach. Takie paczki można podarować gościom w ramach podziękowania za przybycie.

 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Śliczny baner wykonany ze sklejki drewnianej pozwoli wyróżnić na przyjęciu Słodki Stół. Dekoracja o ekologicznym charakterze znakomicie komponuje się z innymi ozdobami. Łatwa w użyciu girlanda na pewno zwróci uwagę gości. 

  29,98 zł
 • TOPPER na tort Moje Urodzinki ze Zwierzątkami Leśny TOPPER na tort Moje Urodzinki ze Zwierzątkami Leśny
  25,98 zł
  TOPPER na tort Moje Urodzinki ze Zwierzątkami Leśny

  Topper na tort na roczek dziecka to doskonały wybór. Idealni ozdobi i urozmaici tort nadając mu magiczny, leśny klimat. Przepiękna grafika sarenki oraz króliczka oczaruje gości i odzwierciedli dziecięcy charakter spotkania.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM

  Przepiękny topper na tort na Roczek dziecka. Topper posiada cudowną grafikę leśnych zwierzątek, napis Mam już Roczek oraz imię dziecka i datę urodzinek. Świetnie sprawdzi się zarówno na Roczku dziewczynki, jak i chłopca. Dzięki dołączonym drewnianym patyczkom z łatwością umieścisz dekorację na torcie. Z pewnością zachwyci wszystkich przybyłych gości. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm

  Jak efektownie i oryginalnie udekorować tort na Roczek dziecka? Wspaniałym rozwiązaniem jest okrągły waflowy opłatek, który posiada prześliczną grafikę leśnych zwierzątek, napis Mam już Roczek oraz personalizację w postaci imienia dziecka i daty urodzinek. Taka dekoracja tortu urodzinowego oczaruje wszystkich przybyłych gości, a także małego solenizanta. 

  17,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt

  Czekoladki to świetna forma podziękowania za przybycie i obecność na Roczku dziecka. Każda czekoladka posiada w komplecie naklejkę z uroczą grafiką leśnych zwierzątek, napisem i personalizacją. Czekoladki o pysznym mlecznym smaku pokochają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Możesz ułożyć je elegancko na przygotowanym stole lub wręczyć osobiście. Wraz...

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt

  Wspaniałe słodkości na Roczek dziecka, którymi oczarujesz wszystkich gości. Pyszne śmietankowe krówki owinięte zostały w specjalne papierki z uroczą grafiką zwierzątek, napisem Mam już Roczek, a także personalizacją. Możesz umieścić je w słodkim bufecie lub na przygotowanym urodzinowym stole. Świetnie zaprezentują się również w pudełeczkach i woreczkach z...

  39,98 zł
 • LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt

  Słodkości to świetny dodatek do każdego przyjęcia, a w szczególności na urodzinki dziecka. Wspaniałe owocowe lizaczki, które w komplecie posiadają specjalne naklejki z personalizacją w postaci imienia dziecka i daty oraz śliczną grafiką zwierzątek. Możesz ułożyć je na przygotowanym stole lub słodkim bufecie. Takimi słodkościami zachwycisz nie tylko...

  24,98 zł
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka) LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)

  Fantastyczne lizaki, dzięki którym cudownie podziękujesz gościom za przybycie na Roczek dziecka. Kręcone lizaki mają owocowy smak i występują w 3 kolorach: wielokolorowy, odcienie różu i odcienie niebieskiego. Z pewnością zasmakują nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Każdy lizak posiada również etykietkę, na której przedstawiona jest personalizacja,...

  5,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Słodkie czekoladki to miły upominek dla gości na Chrzest lub Roczek dziecka. Słodycze zapakowano w papierki z motywem leśnych zwierzątek. Słodkie prezenciki na pewno sprawią przyjemność gościom. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Słodkości to wspaniały dodatek do każdej imprezki zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przepyszne śmietankowe krówki, owinięte w specjalne papierki z uroczą grafiką leśnych zwierzątek spodobają się każdemu. Świetnie zaprezentują się wraz z pozostałymi leśnymi dekoracjami. Można umieścić je również w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  19,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)

  Jak podziękować gościom za przybycie na Roczek dziecka? Świetnym rozwiązaniem są małe słoiczki z miodem, które udekorowane zostały eleganckim materiałem i sznureczkiem. Dodatkowo każdy słoiczek posiada naklejkę z leśną dziecięcą grafiką, napisem "Mam już Roczek" oraz personalizacją. Upominki możesz wręczyć osobiście lub ustawić obok każdego nakrycia na...

  8,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny

  Drewniany topper na Roczek, który cudowanie prezentuje się na torcie. Składający się z napisu "Mam już Roczek" i leśnych zwierzątek wpisuje się w najmodniejsze trendy tego roku. Jeśli chcesz ozdobić efektownie tort to taki topper świetnie się do tego sprawdzi.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek drewniany Wild One TOPPER na tort Roczek drewniany Wild One
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek drewniany Wild One

  Fantastyczny drewniany topper na tort na Roczek dziecka. Dzięki niemu w prosty sposób udekorujesz efektownie ciasto na pierwsze urodzinki swojej pociechy. Drewniane dekorację wspaniale wpisują się trendy i tworzą niezapomniany klimat.

  24,98 zł
 • NAPIS drewniany Baby NAPIS drewniany Baby
  49,98 zł
  NAPIS drewniany Baby

  Drewniany napis Baby to uniwersalna dekoracja na stół na każde dziecięce przyjęcie. Sprawdzi się jako dodatek do słodkiego stołu oraz jako urozmaicenie zastawy. W wyjątkowy sposób nadaje dziecięcy charakter przyjęcia, a po przyjęciu może zostać wykorzystany w pokoju dziecka.

  49,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany

  Prześliczny topper na tort z napisem "Mam już Roczek" oraz wielką cyfrą "1". Fenomenalnie prezentuje się podczas uroczystego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek dziecka.  Wykonany z drewna wspaniale wygląda uwieczniony na zdjęciach.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY
  29,98 zł
  TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY

  Topper na Roczek to wspaniała dekoracja tortu dla małego solenizanta lub solenizantki. Dzięki niemu w szybki sposób udekorujesz uroczyste ciasto dla malucha. Topper wykonany jest z naturalnej drewnianej sklejki i posiada szpikulec, który ułatwia wbicie go w tort i utrzymuje w stabilnej pozycji.

  29,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY
  12,98 zł
  TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY

  Drewniany topper na tort z napisem "Sto Lat" sprawdzi się idealnie na urodziny. Równie ciekawie będzie prezentował się na torcie podczas Roczku. Topper to efektowna i szybka dekoracja, która wspaniale potrafi odmienić wygląd zwykłego ciasta.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort Happy Birthday DREWNIANY TOPPER na tort Happy Birthday DREWNIANY
  14,98 zł
  TOPPER na tort Happy Birthday DREWNIANY

  Drewniany topper na tort wspaniale zmienia wygląd każdego ciasta w efektowny wypiek. Wykonany ze sklejki drewnianej napis "Happy Birthday" zachwyci wszystkich gości także i solenizanta. Tort z taką dekoracją na pewno będzie prezentował się fenomenalnie.

  14,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku
  25,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku

  Jak udekorować tort na Roczek dziecka? Doskonałym rozwiązaniem jest zdecydowanie drewniany topper, który z pewnością zachwyci wszystkich przybyłych gości i małego solenizanta lub solenizantkę. Topper przedstawia cyferkę 1 oraz wianuszek z elementami botanicznymi. Posiada także specjalne szpikulce, które pozwalają na szybkie i łatwe umieszczenie go na...

  25,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  2 Recenzje

  Urocza dekoracja na tort i babeczki w postaci drewnianych topperów. Posiadają cudowny kształt leśnych zwierzątek, które z pewnością spodobają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. To doskonała propozycja na dekorację słodkości z okazji Roczku i urodzinek dziecka. Każdy topper ma drewniany szpikulec, który ułatwi wbicie go w tort i babeczki. 

  12,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Bardzo pomysłowa i oryginalna dekoracja na tort i babeczki na Roczek dziecka. Drewniane toppery, które wykonane są w kształcie korony, cyferki 1 oraz napisu Mam już Roczek zaskoczą małego solenizanta lub solenizantkę i zaproszonych gości. Prześlicznie zaprezentują się na urodzinowych słodkościach. To rewelacyjne dopełnienie aranżacji urodzinek w stylu...

  12,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt
  10,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt

  Fantastyczna dekoracja słodkości w postaci drewnianych topperów. Każdy topper przedstawia motyw gałązki, a dzięki specjalnym szpikulcom z łatwością umieścisz je na wybranych słodkościach. Świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Dopełnią aranżację przyjęcia w stylu rustykalnym, botanicznym, a nawet boho. 

  10,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce
  19,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce

  Wspaniały drewniany topper w kształcie serca do samodzielnej aranżacji. Topper możesz udekorować kwiatami, gałązkami i ozdobnymi elementami. Posiada również specjalne szpikulce, które umożliwią łatwe umieszczenie go na torcie. To świetna propozycja na dekoracje tortu na Chrzest, Komunię czy Roczek. 

  19,98 zł
 • NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar
  19,98 zł
  NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar

  Ozdobny elegancki napis Sweet bar, który jest idealną dekoracją słodkiego stołu podczas przyjęcia. Pięknie wygląda na zdjęciach, biały kolor pasuje do każdej aranżacji imprezki. Świetnie podkreśla miejsce ze słodkościami dla gości.

  19,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz

  Jak stworzyć efektowną dekorację tortu? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniany topper w kształcie obręczy do własnej aranżacji. Do ozdoby możesz wykorzystać gałązki, kwiaty oraz inne dekoracyjne elementy. Dzięki specjalnym szpikulcom umieścisz go z łatwością na uroczystym stole. Przepięknie zaprezentuje się na Chrzcie, Komunii i wielu wspaniałych okazjach. 

  21,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon

  Drewniany topper to rewelacyjna propozycja na dekorację uroczystego tortu. Topper stworzony jest do samodzielnej aranżacji, do której możesz wykorzystać kwiatki, gałązki i dekoracyjne elementy. Drewniane szpikulce sprawiają, że z łatwością umieścisz go na torcie. Doskonale zaprezentuje się na Roczku, Komunii, Chrzcie i wielu wspaniałych okazjach.

  21,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffinki białe ze złotym paskiem 6szt FOREMKI papilotki na muffinki białe ze złotym paskiem 6szt
  9,98 zł
  FOREMKI papilotki na muffinki białe ze złotym paskiem 6szt

  Klasyczne papilotki foremki na muffinki w odcieniach bieli ze złotym paskiem pozwolą udekorować muffinki na przyjęcie. Papilotki są łatwe w użyciu i dają oszałamiający efekt. To wspaniała propozycja dekoracji słodkości do słodkiego stołu. Papilotki wykonane są z grubej tektury.

  9,98 zł
 • FOREMKI ażurowe na muffinki 10szt FOREMKI ażurowe na muffinki 10szt
  24,98 zł
  FOREMKI ażurowe na muffinki 10szt

  Eleganckie papilotki na muffinki z ażurowym wzorem. Wszystkie papilotki dekorowane są białymi wyciętymi wzorami. To praktyczny dodatek, który będzie pięknie wyglądał na słodkim stole dekorując wypieki.

  24,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt
  9,98 zł
  FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt

  Jasnoróżowe papilotki na muffinki zdobione złotym paskiem pięknie ozdobią muffinki. Idealna dekoracja wypieków w słodkim stole. Foremki pasują na przyjęcia dla dziewczynki lub kobiety.

  9,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE
  9,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE

  Świeczki urodzinowe na tort w złotym kolorze prezentują się przepięknie jako dekoracja na torcie. Minimalistyczny wygląd pozwala na dopasowanie ich do każdego stylu w jakim będzie urządzane przyjęcie. W zestawie znajduję się 12 sztuk świeczek oraz podstawki.

  9,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt
  34,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt

  Śliczne pudełka na ciasto z napisem "Dziękujemy" i dekoracyjną grafiką. Pudełeczka pozwolą elegancko zapakować wyśmienite wypieki i pyszne słodkości. Pudełka na ciasto pozwolą poczęstować wszystkich łakociami po zakończonej zabawie.

  34,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt

  Pudełeczka na ciasto na Roczek i urodzinki dziecka. Pudełeczka pozwolą elegancko zapakować gościom słodki upominek. Pudełka udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką leśnych zwierzaczków. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt

  Prześliczne pudełka na ciasto udekorowane modnym motywem pampasowych traw. Pudełeczka będą praktycznym dodatkiem na każdą okazje. Elegancko zapakowane słodkie wypieki będą miłym gestem. 

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt

  Jak elegancko zapakować gościom ciasto po zakończonej uroczystości? Rewelacyjnym sposobem są pudełka z rączką, które sprawdzą się na Chrzest, Roczek, Komunię, wesele i wiele wspaniałych okazji. Na pudełkach znajduje się przepiękna grafika pudrowych kwiatów na kraftowym tle oraz napis "Słodkie podziękowanie". Tak wręczone ciasto będzie wspaniałym...

  29,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE
  9,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE

  Przepiękne świeczki na tort w minimalistycznym prostym stylu. Delikatne świeczki w srebrnym stylu odmienią wygląd każdego ciasta dodając mu szyku i elegancji. Sprawdzą się zarówno na Roczek jak i urodzinki dziecka.

  9,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt ŚWIECZKI na tort urodzinowy Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt

  Przepiękne świeczki na tort, które zachwycą każdego z zaproszonych gości. Utrzymane w jasnoróżowej kolorystyce świeczki będą idealne na tort dla dziewczynki. Dzięki nim mała solenizantka poczuje się jak księżniczka, a uśmiech zagości na jej twarzy.

  8,98 zł

Słodki stół na Roczek

Organizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Roczek to wydarzenie, które rodzina małego solenizanta świętuje szczególnie chętnie. Przyjęcie wyprawione w domu czy restauracji sprawi, że pierwsze urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane. Do przygotowania takiej uroczystości przydadzą się dekoracje i dodatki dopasowane do jej indywidualnego charakteru. Sprawdzoną atrakcją na przyjęcie urodzinowe dziecka jest słodki stół. Stoisko ze słodyczami i deserami zachwyci wszystkie zebrane osoby, niezwykle pozytywnie wpływając na nastrój panujący podczas przyjęcia. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować słodki barek na Roczek dziecka, mamy dla Ciebie wspaniałe propozycje. Dekoracje i dodatki z naszej oferty rewelacyjnie sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym.

Candy bar na Roczek

Do najważniejszych produktów umieszczanych w słodkim bufecie należą smakołyki, które przypadną do gustu wszystkim zebranym osobom. Mleczne czekoladki, owocowe lizaki czy śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach to sprawdzone dodatki do candy baru na Roczek. Napis “sweet bar” z drewna malowanego na biało to z kolei prześliczna dekoracja, która podkreśli unikalny charakter słodkiego bufetu. Dzięki takim ozdobom goście nie będą w stanie przejść obojętnie obok przygotowanego przez Ciebie stoiska ze smakołykami. Ekspozytor na słodki stół to nie tylko ciekawa dekoracja, ale też bardzo praktyczny dodatek. Ścianka na donuty wykonana z drewna bezbłędnie uatrakcyjni wygląd całego candy baru, a przy tym całkowicie odmieni wystrój reszty pomieszczenia. 

Czekoladki Leśne Czary na Roczek

Czekoladki na Roczek dziecka z imieniem

Słodki stół dla dzieci na urodziny

Do przygotowania słodkiego bufetu na Roczek dziecka przydają się też ozdoby do deserów. Foremki do muffinek z białego, grubego papieru są przepięknym dodatkiem, który sprawdzi się w dowolnej aranżacji. Uniwersalny motyw dopełnia elegancki, złoty pasek z metalicznym połyskiem. Babeczki w takich papilotkach na pewno skuszą wszystkich gości na pierwszych urodzinach Twojego dziecka. A żeby muffinki lub kawałki ciast prezentowały się szczególnie oryginalnie, możesz śmiało wykorzystać ozdobne pikery. Klasyczne karteczki na piku to sprawdzony dodatek, który można zastąpić nowoczesnymi, drewnianymi dekoracjami. Gałązki czy zwierzątka pięknie podkreślą naturalny charakter ozdoby. Przepięknym dodatkiem na Roczek dziecka są też drewniane toppery z koronami, jedynkami czy napisem “Mam Już Roczek”. 

Toppery na Roczek na tort i do babeczek

Zestaw topperów na Roczek dziecka

Leśny tort na Roczek

Na przyjęciu urodzinowym dziecka nie może zabraknąć uroczystego ciasta. Tort jest nieodłącznym elementem tego rodzaju wydarzenia, więc koniecznie zadbaj o to, by na Roczku Twojej pociechy prezentował się naprawdę oryginalnie. Pomocne w tym będą wysokiej jakości dekoracje zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami. Drewniany topper z tematycznym napisem stanowi bardzo gustowną ozdobę tortu. Taka eko dekoracja oczaruje wszystkie zebrane na przyjęciu osoby. Topper na Roczek dziecka z imieniem zdobiony leśnym motywem zwierzątek pięknie wyglądać będzie na każdego rodzaju cieście. Za jego pomocą ozdobisz zarówno gotowy tort, jak i domowy wypiek. W podobny sposób zaprojektowany został jadalny opłatek, który stanowi ciekawą dekorację na Roczek dziecka.