roczek

roczek

Jak zrobić słodki stół na Roczek dziecka? Ozdobne foremki do muffinek czy kolorowe toppery pozwolą pięknie udekorować smakołyki przygotowane na przyjęcie. Pikery do babeczek o rozmaitych kształtach oczarują wszystkich gości. Candy bar na Roczek zaprojektowany w pastelowych odcieniach będzie wspaniale się prezentować. Pojemniczki na słodki stół w postaci pudełek do ciasta kapitalnie nadają się do zapakowania słodkości pozostałych po urodzinach. Takie paczki można podarować gościom w ramach podziękowania za przybycie.

 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Śliczny baner wykonany ze sklejki drewnianej pozwoli wyróżnić na przyjęciu Słodki Stół. Dekoracja o ekologicznym charakterze znakomicie komponuje się z innymi ozdobami. Łatwa w użyciu girlanda na pewno zwróci uwagę gości. 

  29,98 zł
 • TOPPER na tort Moje Urodzinki ze Zwierzątkami Leśny TOPPER na tort Moje Urodzinki ze Zwierzątkami Leśny
  25,98 zł
  TOPPER na tort Moje Urodzinki ze Zwierzątkami Leśny

  Topper na tort na roczek dziecka to doskonały wybór. Idealni ozdobi i urozmaici tort nadając mu magiczny, leśny klimat. Przepiękna grafika sarenki oraz króliczka oczaruje gości i odzwierciedli dziecięcy charakter spotkania.

  25,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla chłopca12szt OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla chłopca12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla chłopca12szt

  Smaczny dodatek do muffinek! Wykorzystaj wyjątkowe opłatki z grafiką zwierzątek pośród błękitu. To wspaniały produkt na Roczek chłopca. Wszystkie dzieci będą zachwycone!

  19,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla dziewczynki 12szt OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla dziewczynki 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Zwierzątka dla dziewczynki 12szt

  Słodki dodatek na Roczek! Wykorzystaj personalizowane opłatki na muffinki, które zdobione są przepiękną grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. To wspaniała propozycja na Roczek dziewczynki.

  19,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY

  Elegancki opłatek na Roczek chłopca. Wybieraj dekorację w okrągłym kształcie dla dziecka z motywem leśnych zwierzątek w otoczeniu kwiatów. Zamawiaj dodatek do przystrojenia tortów z akcentami błękitu oraz złota. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Efektowna dekoracja tortu, którą możesz wykorzystać podczas Roczku swojego synka! Piękny nadruk leśnych zwierzątek w połączeniu z błękitem zaprezentuje się niesamowicie efektownie. Dodatkowa personalizacja doda całości szczególnego wydźwięku.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek dziewczynki Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Roczek dziewczynki Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek dziewczynki Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY

  Przepiękny opłatek na Roczek dziewczynki z motywem graficznym zwierzątek w otoczeniu kwiatów. Wybieraj dekorację do wypieków w delikatnej kolorystyce. Opłatek sprawi, że tort podawany na przyjęciu będzie prezentował się niezwykle elegancko. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek Safari Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Roczek Safari Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek Safari Ø20cm UNIWERSALNY

  Przepiękna dekoracja do przystrojenia tortów na Roczek chłopca lub dziewczynki. Wybieraj jadalny opłatek z motywem graficznym zwierzątek Safari. Dodatek do wypieków idealnie wpisuje się w charakter przyjęcia. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Roczek dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Piękna dekoracja tortu, która pozwoli Ci podkreślić jego wygląd. Piękna grafika zwierzątek na różowym tle świetnie zaprezentuje się podczas Roczku dziewczynki. Dodatkowa personalizacja wprawi wszystkich w urodzinkowy nastrój. Każdy z gości będzie zachwycony! 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Szukasz efektownego elementu, który podkreśli wygląd twojego ciasta? Wykorzystaj topper z uroczą grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Produkt jest personalizowany, zawiera imię dziecka oraz datę pierwszych Urodzinek. To piękna dekoracja, która zachwyci wszystkich bliskich! 

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękna dekoracja tortu w formie personalizowanego toppera! Produkt zawiera grafikę zwierzątek na różowym tle. To dekoracja, która zachwyci wszystkich! Świetnie prezentuje się również na zdjęciach.

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt

  Czekoladki z motywem leśnych zwierzątek można podarować gościom obecnym na Baby Shower, Roczku, Urodzinkach lub innych okazjach. Słodkie upominki wykonane z belgijskiej czekolady spodobają się najmłodszym dzieciom. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt

  Czekoladki na podziękowanie z motywem białych róż to cudowny pomysł na upominek dla zaproszonych gości. Podaruj prezent z belgijskiej czekolady na Chrzcie, Komunii, Baby Shower lub Weselu. Czekoladki można zapakować do pasujących pudełeczek. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt

  Słodkie podziękowanie dla zaproszonych gości na Roczek, Baby Shower lub Wesele. Podaruj czekoladkami z motywem leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Produkt wysokiej jakości wykonany z belgijskiej czekolady. 

  23,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM

  Przepiękny topper na tort na Roczek dziecka. Topper posiada cudowną grafikę leśnych zwierzątek, napis Mam już Roczek oraz imię dziecka i datę urodzinek. Świetnie sprawdzi się zarówno na Roczku dziewczynki, jak i chłopca. Dzięki dołączonym drewnianym patyczkom z łatwością umieścisz dekorację na torcie. Z pewnością zachwyci wszystkich przybyłych gości. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm

  Jak efektownie i oryginalnie udekorować tort na Roczek dziecka? Wspaniałym rozwiązaniem jest okrągły waflowy opłatek, który posiada prześliczną grafikę leśnych zwierzątek, napis Mam już Roczek oraz personalizację w postaci imienia dziecka i daty urodzinek. Taka dekoracja tortu urodzinowego oczaruje wszystkich przybyłych gości, a także małego solenizanta. 

  17,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt

  Czekoladki to świetna forma podziękowania za przybycie i obecność na Roczku dziecka. Każda czekoladka posiada w komplecie naklejkę z uroczą grafiką leśnych zwierzątek, napisem i personalizacją. Czekoladki o pysznym mlecznym smaku pokochają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Możesz ułożyć je elegancko na przygotowanym stole lub wręczyć osobiście. Wraz...

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt

  Wspaniałe słodkości na Roczek dziecka, którymi oczarujesz wszystkich gości. Pyszne śmietankowe krówki owinięte zostały w specjalne papierki z uroczą grafiką zwierzątek, napisem Mam już Roczek, a także personalizacją. Możesz umieścić je w słodkim bufecie lub na przygotowanym urodzinowym stole. Świetnie zaprezentują się również w pudełeczkach i woreczkach z...

  39,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Roczek i Urodzinki w stylu boho

  Aranżacja na Roczek i Urodzinki w stylu boho - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na Roczek Leśne Czary (+etykiety) 10szt

  Słodkości to świetny dodatek do każdego przyjęcia, a w szczególności na urodzinki dziecka. Wspaniałe owocowe lizaczki, które w komplecie posiadają specjalne naklejki z personalizacją w postaci imienia dziecka i daty oraz śliczną grafiką zwierzątek. Możesz ułożyć je na przygotowanym stole lub słodkim bufecie. Takimi słodkościami zachwycisz nie tylko...

  29,98 zł
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka) LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)

  Fantastyczne lizaki, dzięki którym cudownie podziękujesz gościom za przybycie na Roczek dziecka. Kręcone lizaki mają owocowy smak i występują w 3 kolorach: wielokolorowy, odcienie różu i odcienie niebieskiego. Z pewnością zasmakują nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Każdy lizak posiada również etykietkę, na której przedstawiona jest personalizacja,...

  5,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Słodkie czekoladki to miły upominek dla gości na Chrzest lub Roczek dziecka. Słodycze zapakowano w papierki z motywem leśnych zwierzątek. Słodkie prezenciki na pewno sprawią przyjemność gościom. 

  23,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (bszn)

  Jak podziękować gościom za przybycie na Roczek dziecka? Świetnym rozwiązaniem są małe słoiczki z miodem, które udekorowane zostały eleganckim materiałem i sznureczkiem. Dodatkowo każdy słoiczek posiada naklejkę z leśną dziecięcą grafiką, napisem "Mam już Roczek" oraz personalizacją. Upominki możesz wręczyć osobiście lub ustawić obok każdego nakrycia na...

  9,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny

  Drewniany topper na Roczek, który cudowanie prezentuje się na torcie. Składający się z napisu "Mam już Roczek" i leśnych zwierzątek wpisuje się w najmodniejsze trendy tego roku. Jeśli chcesz ozdobić efektownie tort to taki topper świetnie się do tego sprawdzi.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek drewniany Wild One TOPPER na tort Roczek drewniany Wild One
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek drewniany Wild One

  Fantastyczny drewniany topper na tort na Roczek dziecka. Dzięki niemu w prosty sposób udekorujesz efektownie ciasto na pierwsze urodzinki swojej pociechy. Drewniane dekorację wspaniale wpisują się trendy i tworzą niezapomniany klimat.

  24,98 zł
 • NAPIS drewniany Baby NAPIS drewniany Baby
  49,98 zł
  NAPIS drewniany Baby

  Drewniany napis Baby to uniwersalna dekoracja na stół na każde dziecięce przyjęcie. Sprawdzi się jako dodatek do słodkiego stołu oraz jako urozmaicenie zastawy. W wyjątkowy sposób nadaje dziecięcy charakter przyjęcia, a po przyjęciu może zostać wykorzystany w pokoju dziecka.

  49,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany

  Prześliczny topper na tort z napisem "Mam już Roczek" oraz wielką cyfrą "1". Fenomenalnie prezentuje się podczas uroczystego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek dziecka.  Wykonany z drewna wspaniale wygląda uwieczniony na zdjęciach.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY
  29,98 zł
  TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY

  Topper na Roczek to wspaniała dekoracja tortu dla małego solenizanta lub solenizantki. Dzięki niemu w szybki sposób udekorujesz uroczyste ciasto dla malucha. Topper wykonany jest z naturalnej drewnianej sklejki i posiada szpikulec, który ułatwia wbicie go w tort i utrzymuje w stabilnej pozycji.

  29,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY
  12,98 zł
  TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY

  Drewniany topper na tort z napisem "Sto Lat" sprawdzi się idealnie na urodziny. Równie ciekawie będzie prezentował się na torcie podczas Roczku. Topper to efektowna i szybka dekoracja, która wspaniale potrafi odmienić wygląd zwykłego ciasta.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort Happy Birthday DREWNIANY TOPPER na tort Happy Birthday DREWNIANY
  14,98 zł
  TOPPER na tort Happy Birthday DREWNIANY

  Drewniany topper na tort wspaniale zmienia wygląd każdego ciasta w efektowny wypiek. Wykonany ze sklejki drewnianej napis "Happy Birthday" zachwyci wszystkich gości także i solenizanta. Tort z taką dekoracją na pewno będzie prezentował się fenomenalnie.

  14,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku
  25,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku

  Jak udekorować tort na Roczek dziecka? Doskonałym rozwiązaniem jest zdecydowanie drewniany topper, który z pewnością zachwyci wszystkich przybyłych gości i małego solenizanta lub solenizantkę. Topper przedstawia cyferkę 1 oraz wianuszek z elementami botanicznymi. Posiada także specjalne szpikulce, które pozwalają na szybkie i łatwe umieszczenie go na...

  25,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  2 Recenzje

  Urocza dekoracja na tort i babeczki w postaci drewnianych topperów. Posiadają cudowny kształt leśnych zwierzątek, które z pewnością spodobają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. To doskonała propozycja na dekorację słodkości z okazji Roczku i urodzinek dziecka. Każdy topper ma drewniany szpikulec, który ułatwi wbicie go w tort i babeczki. 

  12,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Bardzo pomysłowa i oryginalna dekoracja na tort i babeczki na Roczek dziecka. Drewniane toppery, które wykonane są w kształcie korony, cyferki 1 oraz napisu Mam już Roczek zaskoczą małego solenizanta lub solenizantkę i zaproszonych gości. Prześlicznie zaprezentują się na urodzinowych słodkościach. To rewelacyjne dopełnienie aranżacji urodzinek w stylu...

  12,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt
  10,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt

  Fantastyczna dekoracja słodkości w postaci drewnianych topperów. Każdy topper przedstawia motyw gałązki, a dzięki specjalnym szpikulcom z łatwością umieścisz je na wybranych słodkościach. Świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Dopełnią aranżację przyjęcia w stylu rustykalnym, botanicznym, a nawet boho. 

  10,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce
  19,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce

  Wspaniały drewniany topper w kształcie serca do samodzielnej aranżacji. Topper możesz udekorować kwiatami, gałązkami i ozdobnymi elementami. Posiada również specjalne szpikulce, które umożliwią łatwe umieszczenie go na torcie. To świetna propozycja na dekoracje tortu na Chrzest, Komunię czy Roczek. 

  19,98 zł
 • NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar
  19,98 zł
  NAPIS drewniany do słodkiego stołu Sweet Bar

  Ozdobny elegancki napis Sweet bar, który jest idealną dekoracją słodkiego stołu podczas przyjęcia. Pięknie wygląda na zdjęciach, biały kolor pasuje do każdej aranżacji imprezki. Świetnie podkreśla miejsce ze słodkościami dla gości.

  19,98 zł

Słodki stół na Roczek

Organizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Roczek to wydarzenie, które rodzina małego solenizanta świętuje szczególnie chętnie. Przyjęcie wyprawione w domu czy restauracji sprawi, że pierwsze urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane. Do przygotowania takiej uroczystości przydadzą się dekoracje i dodatki dopasowane do jej indywidualnego charakteru. Sprawdzoną atrakcją na przyjęcie urodzinowe dziecka jest słodki stół. Stoisko ze słodyczami i deserami zachwyci wszystkie zebrane osoby, niezwykle pozytywnie wpływając na nastrój panujący podczas przyjęcia. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować słodki barek na Roczek dziecka, mamy dla Ciebie wspaniałe propozycje. Dekoracje i dodatki z naszej oferty rewelacyjnie sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym.

Candy bar na Roczek

Do najważniejszych produktów umieszczanych w słodkim bufecie należą smakołyki, które przypadną do gustu wszystkim zebranym osobom. Mleczne czekoladki, owocowe lizaki czy śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach to sprawdzone dodatki do candy baru na Roczek. Napis “sweet bar” z drewna malowanego na biało to z kolei prześliczna dekoracja, która podkreśli unikalny charakter słodkiego bufetu. Dzięki takim ozdobom goście nie będą w stanie przejść obojętnie obok przygotowanego przez Ciebie stoiska ze smakołykami. Ekspozytor na słodki stół to nie tylko ciekawa dekoracja, ale też bardzo praktyczny dodatek. Ścianka na donuty wykonana z drewna bezbłędnie uatrakcyjni wygląd całego candy baru, a przy tym całkowicie odmieni wystrój reszty pomieszczenia. 

Czekoladki Leśne Czary na Roczek

Czekoladki na Roczek dziecka z imieniem

Słodki stół dla dzieci na urodziny

Do przygotowania słodkiego bufetu na Roczek dziecka przydają się też ozdoby do deserów. Foremki do muffinek z białego, grubego papieru są przepięknym dodatkiem, który sprawdzi się w dowolnej aranżacji. Uniwersalny motyw dopełnia elegancki, złoty pasek z metalicznym połyskiem. Babeczki w takich papilotkach na pewno skuszą wszystkich gości na pierwszych urodzinach Twojego dziecka. A żeby muffinki lub kawałki ciast prezentowały się szczególnie oryginalnie, możesz śmiało wykorzystać ozdobne pikery. Klasyczne karteczki na piku to sprawdzony dodatek, który można zastąpić nowoczesnymi, drewnianymi dekoracjami. Gałązki czy zwierzątka pięknie podkreślą naturalny charakter ozdoby. Przepięknym dodatkiem na Roczek dziecka są też drewniane toppery z koronami, jedynkami czy napisem “Mam Już Roczek”. 

Toppery na Roczek na tort i do babeczek

Zestaw topperów na Roczek dziecka

Leśny tort na Roczek

Na przyjęciu urodzinowym dziecka nie może zabraknąć uroczystego ciasta. Tort jest nieodłącznym elementem tego rodzaju wydarzenia, więc koniecznie zadbaj o to, by na Roczku Twojej pociechy prezentował się naprawdę oryginalnie. Pomocne w tym będą wysokiej jakości dekoracje zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami. Drewniany topper z tematycznym napisem stanowi bardzo gustowną ozdobę tortu. Taka eko dekoracja oczaruje wszystkie zebrane na przyjęciu osoby. Topper na Roczek dziecka z imieniem zdobiony leśnym motywem zwierzątek pięknie wyglądać będzie na każdego rodzaju cieście. Za jego pomocą ozdobisz zarówno gotowy tort, jak i domowy wypiek. W podobny sposób zaprojektowany został jadalny opłatek, który stanowi ciekawą dekorację na Roczek dziecka.